Hoşgeldiniz!

Trapez Videoları İzle

Tavuk çiftliği izolasyonu - İZOSPREY 02:23
Tavuk çiftliği izolasyonu - İZOSPREY 2.795 izlenme - 5 yıl önce izosprey poliüretan köpük uygulaması ile tavuk çiftliği izolasyonu ve hayvansal barınak izolasyonu uygulamalarında gerçekleştirilen ısı yalıtımı uygulamaları sonrasında verimliliğin arttığı ve ısıtma giderlerinin düştüğü çiftlik sahiplerinin yaptığı tespittir. püskürtme poliüretan köpük uygulandığı yüzey formu fark etmez her türlü yüzeye hiçbir yapıştırıcıya ve mekanik sabitlenmeye ihtiyaç duymadan yapışır. çatılara içten ve dıştan uygulama imkanı sağlar.
Trapez çatı su izolasyonu-İZOSPREY 02:09
Trapez çatı su izolasyonu-İZOSPREY 1.453 izlenme - 5 yıl önce İzosprey püskürtme poliüretan köpük trapez metal saç çatı izolasyonu,çatı yüzeyine yüksek basınç altında püskürtülerek uygulanan poliüretan köpük yüzeyin detay noktalarında çatı taşıyıcıların girinti ve çıkıntılarına kolay ulaşabilme vida deliklerinin oluşturduğu ısı köprülerini yok etme yeteneği ile yatay ve düşey bütün yüzeyde iğne deliğinin bile kapandığı ek yersiz çatı ısı izolasyonu ve çatı su yalıtımı örtüsü meydana getirir.
Beton Altı Trapez Sac Stud Çivisi Uygulaması 03:33
Beton Altı Trapez Sac Stud Çivisi Uygulaması 328 izlenme - 3 yıl önce Avantajları ve Özellikleri :1920’lerden itibaren kalıcı kalıp olarak kullanılan çelik sac elemanların, 1950’lerden itibaren betonun çekme donatısı olarak kullanılmasıyla ilk kompozit döşeme sistemleri ortaya çıkmıştır. 1960’larda profillenmiş çelik sacların yüzeyinde girinti ve çıkıntılar oluşturularak üretilmesiyle, modern kompozit döşemelerin ilk örneklerini ortaya çıkarmıştır. Kompozit döşemeleri oluşturan malzeme kalitelerindeki gelişmeler,deneyimler, tasarım yöntemlerindeki değişiklikler kompozit çelik sac-beton döşeme sistemlerindeki elemanların daha hafif ve ekonomik olmasını sağlamaktadır. Kompozit döşemelerde tasarım kadar yapım aşamasında da önemli olan ekonomi, inşaat sırasında ortaya çıkabilecek problemlere deneyimlerden de yararlanarak kolay ve ekonomik çözümler bulmaya bağlıdır.Group Enerji Kompozit Döşeme uygulamalarına iki değişik BETON ALTI TRAPEZ SAC formuyla çözüm getirmektedir. 70/915 :70mm hadve yüksekliği ve 50/980:50mm hadve yüksekliği ve 0,70-1,30mm sac kalınlıkları ile kompozit döşeme tasarımcısına alternatif sunmaktadır.
Sprey Poliüretan Köpük Trapez Saç Çatı Uygulaması 01:41
Sprey Poliüretan Köpük Trapez Saç Çatı Uygulaması 182 izlenme - 2 yıl önce İletişim : 0541 712 02 04 Web : http://www.spreypoliuretankopuk.org/ Atermit ve trapez sac çatı izolasyonunda, sprey poliüretan köpük uygulaması ile çok hızlı ve verimli bir uygulama sağlanır. Büyük fabrika (tekstil, atölye vb.) ve imalathanelerin ters tavanları bilindiği üzere tek kat oluklu levha veya tek kat trapez sac ile kapatılmıştır. Bundan dolayı yakıt tasarrufu ve çalışan personelin kışın soğuktan ve yazın sıcaktan etkilenmemesi için sprey poliüretan köpük uygulaması oluklu atermit ve trapez sac çatı kaplamaları ters tavan uygulamasında diğer yalıtım malzemeleri ile kıyaslanamayacak ölçüde bir çözüm sağlar. Ek yerinin olmaması ters tavan yüzeyine sprey olarak atılması görüntü kirliliği oluşturmadan, uygulamanın her noktasının aynı seviyede olmasını sağlar. Ayrıca sprey poliüretan köpük uygulaması doğal rengi sarı olduğu için ortam içerisinde çalışan personelin moral ve motivasyon düzeyini artırarak ferah bir ortamda çalışma imkanı sunar. İletişim : 0541 712 02 04 Web : http://www.spreypoliuretankopuk.org/
Trapez 00:15
Trapez 258 izlenme - 4 yıl önce Trapez 430 kg
gerkem/sac trapez çatı yalıtımı sprey poliüretan köpük uygulaması 00:37
gerkem/sac trapez çatı yalıtımı sprey poliüretan köpük uygulaması 689 izlenme - 6 yıl önce dünyanın en kaliteli yalıtım malzemesi olan sprey poliüretan köpük ile ısı-su-ses izolasyonu...detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Sprey Poliüretan Köpük Trapez Ters Tavan Çatı Kaplama 00:58
Sprey Poliüretan Köpük Trapez Ters Tavan Çatı Kaplama 103 izlenme - 1 yıl önce Telefon Numaramız : 0541 712 02 04 İnternet Sitemiz : http://www.spreypoliuretankopuk.org/ Sprey Poliüretan Köpük uygulaması sayesinde hem ısı hemde su yalıtımını çok daha düşük maliyetler ile gerçekleştirebilirsiniz. Trapez Sac Çatı İzolasyonu,Ters Tavan Çatı İzolasyonu,Poliüretan Çatı Kaplama,Trapez Sac Kaplama,
Olağanüstü Trapez Şovu (guinness rekorlar kitabı) 01:27
Olağanüstü Trapez Şovu (guinness rekorlar kitabı) 132 izlenme - 3 yıl önce Olağanüstü Trapez Şovu (guinness rekorlar kitabı)
Trapez Üstü Sprey Poliüretan 00:39
Trapez Üstü Sprey Poliüretan 118 izlenme - 7 yıl önce trapez üstü sprey köpük poliüretan sıkma ankara poliüretan izoyapi06.compüskürtme poliüretan sprey köpükrüzgarlı ege sokak uçar ticaret iş merkezi no 5/3933. kat 06030 ulus312- 312 -37 -20yoğunluğu çok düşük cam vernik kauçuk veya köpük görünüşündeki lastiğe benzeyen madde poliüretan karbamat bağlantıları ile birleştirilen organik üniteler zincirinden oluşan bir polimerdir. esnek ve esnemeyen köpükler dayanıklı elastomerler ve yüksek performanslı yapıştırıcılar sentetik fiberle
Trapez Sac Tanıtımı 00:29
Trapez Sac Tanıtımı 41 izlenme - 3 yıl önce Trapez sac, kullanım özellikleri ile çatı kaplamasında, inşaat ve eğimli yerlerin güvenliğinin sağlanmasında ya da cephe kaplamasında çokça tercih edilmektedir. Kullanımı ve uygulaması kolay bir malzeme olması, kullanışlılığını arttırmaktadır.
Trapez 00:35
Trapez 42 izlenme - 6 yıl önce bumeran öğrenini
Trapez 00:35
Trapez 40 izlenme - 6 yıl önce trapez
Trapez Üstü Sprey  Poliüretan 00:43
Trapez Üstü Sprey Poliüretan 90 izlenme - 7 yıl önce trapez üstü sprey poliüretan ankarapoliuretan.com
sac trapez sprey poliüretan köpük uygulamasıgerkem 00:27
sac trapez sprey poliüretan köpük uygulamasıgerkem 147 izlenme - 6 yıl önce dünyanın en kaliteli yalıtım malzemesi olan sprey poliüretan köpük ile ısısuses izolasyonu...detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz..216 483 25 28www.gerkem.com
Metrelerce Yüksekten Yere Çakıldı 00:44
Metrelerce Yüksekten Yere Çakıldı 21 izlenme - 1 yıl önce Moskova'da bir sirkte kadın trapez sanatçısı Kseniya Elkina emniyet kemeri açılınca gösteri sırasında 10 metre yükseklikten yere çakıldı. Dehşete düşüren olay kameralara böyle yansıdı.
Kadın trapezci metrelerce yüksekten düştü 00:40
Kadın trapezci metrelerce yüksekten düştü 21 izlenme - 1 yıl önce Rusya'da sirkte dehşet anları! Kadın trapez sanatçısı Kseniya Elkina 10 metre yüksekten düştü. Moskova'da bir sirkte kadın trapez sanatçısı Kseniya Elkina emniyet kemeri açılınca gösteri sırasında 10 metre yükseklikten yere çakıldı. Dehşet olayının ardınan hemen hastaneye kaldırıldı. Doktorlar yaptığı açıklamada bir mucize eseri önemli bir durumun söz konusu olmadığını belirtildi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
bgs trapez boyu 01:56
bgs trapez boyu 35 izlenme - 5 yıl önce
trapez2 01:57
trapez2 6 izlenme - 3 yıl önce
Dolgu Masa 00:22
Dolgu Masa 8 izlenme - 3 yıl önce Plastik Doğu Trapez Masa Dolgu Masa