Hoşgeldiniz!

trapez

Trapez çatı su izolasyonu-İZOSPREY 02:09
Trapez çatı su izolasyonu-İZOSPREY 1.871 izlenme - 6 yıl önce İzosprey püskürtme poliüretan köpük trapez metal saç çatı izolasyonu,çatı yüzeyine yüksek basınç altında püskürtülerek uygulanan poliüretan köpük yüzeyin detay noktalarında çatı taşıyıcıların girinti ve çıkıntılarına kolay ulaşabilme vida deliklerinin oluşturduğu ısı köprülerini yok etme yeteneği ile yatay ve düşey bütün yüzeyde iğne deliğinin bile kapandığı ek yersiz çatı ısı izolasyonu ve çatı su yalıtımı örtüsü meydana getirir.
Beton Altı Trapez Sac Stud Çivisi Uygulaması 03:33
Beton Altı Trapez Sac Stud Çivisi Uygulaması 479 izlenme - 4 yıl önce Avantajları ve Özellikleri :1920’lerden itibaren kalıcı kalıp olarak kullanılan çelik sac elemanların, 1950’lerden itibaren betonun çekme donatısı olarak kullanılmasıyla ilk kompozit döşeme sistemleri ortaya çıkmıştır. 1960’larda profillenmiş çelik sacların yüzeyinde girinti ve çıkıntılar oluşturularak üretilmesiyle, modern kompozit döşemelerin ilk örneklerini ortaya çıkarmıştır. Kompozit döşemeleri oluşturan malzeme kalitelerindeki gelişmeler,deneyimler, tasarım yöntemlerindeki değişiklikler kompozit çelik sac-beton döşeme sistemlerindeki elemanların daha hafif ve ekonomik olmasını sağlamaktadır. Kompozit döşemelerde tasarım kadar yapım aşamasında da önemli olan ekonomi, inşaat sırasında ortaya çıkabilecek problemlere deneyimlerden de yararlanarak kolay ve ekonomik çözümler bulmaya bağlıdır.Group Enerji Kompozit Döşeme uygulamalarına iki değişik BETON ALTI TRAPEZ SAC formuyla çözüm getirmektedir. 70/915 :70mm hadve yüksekliği ve 50/980:50mm hadve yüksekliği ve 0,70-1,30mm sac kalınlıkları ile kompozit döşeme tasarımcısına alternatif sunmaktadır.
Trapez 00:15
Trapez 260 izlenme - 6 yıl önce Trapez 430 kg
Olağanüstü Trapez Şovu (guinness rekorlar kitabı) 01:27
Olağanüstü Trapez Şovu (guinness rekorlar kitabı) 135 izlenme - 5 yıl önce Olağanüstü Trapez Şovu (guinness rekorlar kitabı)
Trapez Üstü Sprey  Poliüretan 00:43
Trapez Üstü Sprey Poliüretan 90 izlenme - 8 yıl önce trapez üstü sprey poliüretan ankarapoliuretan.com