Hoşgeldiniz!

trapez

Tavuk çiftliği izolasyonu - İZOSPREY 02:23
Tavuk çiftliği izolasyonu - İZOSPREY 2.866 izlenme - 5 yıl önce izosprey poliüretan köpük uygulaması ile tavuk çiftliği izolasyonu ve hayvansal barınak izolasyonu uygulamalarında gerçekleştirilen ısı yalıtımı uygulamaları sonrasında verimliliğin arttığı ve ısıtma giderlerinin düştüğü çiftlik sahiplerinin yaptığı tespittir. püskürtme poliüretan köpük uygulandığı yüzey formu fark etmez her türlü yüzeye hiçbir yapıştırıcıya ve mekanik sabitlenmeye ihtiyaç duymadan yapışır. çatılara içten ve dıştan uygulama imkanı sağlar.
Trapez çatı su izolasyonu-İZOSPREY 02:09
Trapez çatı su izolasyonu-İZOSPREY 1.698 izlenme - 5 yıl önce İzosprey püskürtme poliüretan köpük trapez metal saç çatı izolasyonu,çatı yüzeyine yüksek basınç altında püskürtülerek uygulanan poliüretan köpük yüzeyin detay noktalarında çatı taşıyıcıların girinti ve çıkıntılarına kolay ulaşabilme vida deliklerinin oluşturduğu ısı köprülerini yok etme yeteneği ile yatay ve düşey bütün yüzeyde iğne deliğinin bile kapandığı ek yersiz çatı ısı izolasyonu ve çatı su yalıtımı örtüsü meydana getirir.
gerkem/sac trapez çatı yalıtımı sprey poliüretan köpük uygulaması 00:37
gerkem/sac trapez çatı yalıtımı sprey poliüretan köpük uygulaması 690 izlenme - 7 yıl önce dünyanın en kaliteli yalıtım malzemesi olan sprey poliüretan köpük ile ısı-su-ses izolasyonu...detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Trapez 00:15
Trapez 260 izlenme - 5 yıl önce Trapez 430 kg
Sprey Poliüretan Köpük Trapez Ters Tavan Çatı Kaplama 00:58
Sprey Poliüretan Köpük Trapez Ters Tavan Çatı Kaplama 138 izlenme - 2 yıl önce Telefon Numaramız : 0541 712 02 04 İnternet Sitemiz : http://www.spreypoliuretankopuk.org/ Sprey Poliüretan Köpük uygulaması sayesinde hem ısı hemde su yalıtımını çok daha düşük maliyetler ile gerçekleştirebilirsiniz. Trapez Sac Çatı İzolasyonu,Ters Tavan Çatı İzolasyonu,Poliüretan Çatı Kaplama,Trapez Sac Kaplama,
sac trapez sprey poliüretan köpük uygulamasıgerkem 00:27
sac trapez sprey poliüretan köpük uygulamasıgerkem 147 izlenme - 7 yıl önce dünyanın en kaliteli yalıtım malzemesi olan sprey poliüretan köpük ile ısısuses izolasyonu...detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz..216 483 25 28www.gerkem.com