Hoşgeldiniz!

traviata

La Traviata - Placido Domingo, Luciano Pavarotti & José Carreras 03:07
La Traviata - Placido Domingo, Luciano Pavarotti & José Carreras 670 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: La Traviata - Plácido Domingo, Luciano Pavarotti & José Carreras Senin müziğin izlesene'de... www.izlesene.com/pozitiflive kanalına abone olabilirsiniz....
Cumhur Böler La Traviata Bölüm 1 33:18
Cumhur Böler La Traviata Bölüm 1 795 izlenme - 9 yıl önce cumhur böler la traviata bölüm 1
Pavarotti ve Arkadaşları - Libiamo Ne' lieti Calici 03:19
Pavarotti ve Arkadaşları - Libiamo Ne' lieti Calici 375 izlenme - 2 yıl önce Bir dönem hepimizin bir reklam sayesinde tanıdığı, "işte ferahlık temizlik sizleree... " diye devam edip giden ve halkımızın aklına bu şekilde kazınan tanınmış bir eser. Müzikle beraber gözünün önüne elinde bezle temizlik yapıp, dans eden mutlu bir ev kadını tablosu çıkarsa işte o zaman bizdensin demektir. Eserleri ülkemizde çok sevilen, her yana monte edilen mazlum Giuseppe Verdi'nin güzel arialarından biridir. Pavarotti'ye ise Andrea Bocelli üstat, Bryan Adams, Nancy Gustafson ve Giorgia eşlik etmekteler. La traviata operasının düetidir.
Cumhur Böler La Traviata Bölüm 2 33:18
Cumhur Böler La Traviata Bölüm 2 286 izlenme - 9 yıl önce cumhur böler la traviata bölüm 2
Cumhur Böler La Traviata Bölüm 3 19:44
Cumhur Böler La Traviata Bölüm 3 153 izlenme - 9 yıl önce cumhur böler la traviata bölüm 3
Antdob, La Traviata 03:05
Antdob, La Traviata"yı Sahneledi 7 izlenme - 3 yıl önce ANTDOB, "La Traviata"yı sahneledi- "La Traviata" operası, Antalya'da sanatseverlerle buluştu ANTALYA (AA) - Antalya Devlet Opera ve Balesi (ANTDOB), besteci Verdi'nin "La Traviata" eserini sahneledi.
Traviata Et Nous Fragman 01:58
Traviata Et Nous Fragman 7 izlenme - 4 yıl önce Traviata Et Noustraviata Et Nous