Hoşgeldiniz!

Tren İstasyonu Videoları İzle

Leo Junior bir tren istasyonu yapıyor - Eğitici çizgi film - Türkçe dublaj 04:45
Leo Junior bir tren istasyonu yapıyor - Eğitici çizgi film - Türkçe dublaj 5.403 izlenme - 1 yıl önce Leo Junior kasasında yine bir sürü parça taşıyor. Bunlardan bir tren istasyonu yapmak istiyor. Ona yardım edelim. Ama tren istasyonun saati eksik. Onu birlikte bulmaya çalışalım. Om-Nom macerasını da izlemeye ne dersin? www.izlesene.com/mutlucocuk
Yavuz Bingöl 03:18
Yavuz Bingöl 12.082 izlenme - 9 yıl önce ay balam
Selfie Çekerken Tekme Yedi! 00:39
Selfie Çekerken Tekme Yedi! 2.633 izlenme - 3 yıl önce Tren istasyonunda selfie çekerken makinistten tekme yedi Tren geçerken selfie çekmek isteyen genci daha önceden fark eden makinist, bu tehlikeli işe kalkışan gence unutamıyacağı bir ders verdi. Korkusuz ve umursamaz bir video çekmek isteyen genç ise kafasına yediği darbeyle neye uğradığını şaşırdı.
Çin Tren İstasyonu 01:35
Çin Tren İstasyonu 4.315 izlenme - 8 yıl önce çin tren istasyonu
Tren İstasyonundaki İnsanlara Piyano ile Müzik Ziyafeti 07:29
Tren İstasyonundaki İnsanlara Piyano ile Müzik Ziyafeti 455 izlenme - 1 yıl önce Piyanosu ile Paris Tren İstasyonu'nda bir şeyler çalarak hem zaman geçirip hem de insanlara eğlenceli anlar yaşatmak isteyen adam amacına fazlasıyla ulaştı ancak biraz farklı bir şekilde. Piyanonun başındayken tanımadığı bir adamın da gelerek yeteneğini konuşturması ve kendisinin de çalmaya devam etmesi ile ortaya çok çok güzel görüntüler çıktı.
Lego City Tren istasyonu Train Station Lego 03:13
Lego City Tren istasyonu Train Station Lego 414 izlenme - 1 yıl önce Lego City serisinden Tren istasyonu setini inceliyorum. 5 minifigür, bir taksi, bir bisiklet, 2 bilgisayar ekranı ve klavyesi, 2 yeşil çöp kovası ve daha bir çok aksesuar var içinde.
haydarpaşa tren garı yangın görüntüleri 24:09
haydarpaşa tren garı yangın görüntüleri 843 izlenme - 6 yıl önce tarihi binanın yanışı ve söndürme gemileriyle yapılan müdahaleler.
Japonya Bir Öğrenci İçin Tren İstasyonu Çalıştırması 00:33
Japonya Bir Öğrenci İçin Tren İstasyonu Çalıştırması 116 izlenme - 1 yıl önce Japonya, 3 yıldır yalnızca bir yolcu için, mağdur olmasın diye tren durağını açık tutarak yıllardır hizmet veriyor Japonya’nın Hokkaido adasının kuzey ucunda bir tren istasyonu yalnızca bir öğrenci için yıllardır açık tutuluyor. Her gün okula gidip gelmesi için istasyona bir tren sabah ve akşam mutlaka uğruyor.
Getaway - Tren istasyonu Kamera Arkası 01:00
Getaway - Tren istasyonu Kamera Arkası 232 izlenme - 4 yıl önce Getaway - Tren istasyonu Kamera Arkası
Tren İstasyonunda Korkunç Kaza! 00:52
Tren İstasyonunda Korkunç Kaza! 101 izlenme - 4 yıl önce Tren İstasyonunda Korkunç Kaza Train Station Terrible Accident
Tren İstasyonundaki İnsanlara Piyano ile Müzik Ziyafeti 07:29
Tren İstasyonundaki İnsanlara Piyano ile Müzik Ziyafeti 41 izlenme - 1 yıl önce Piyanosu ile Paris Tren İstasyonu'nda bir şeyler çalarak hem zaman geçirip hem de insanlara eğlenceli anlar yaşatmak isteyen adam amacına fazlasıyla ulaştı ancak biraz farklı bir şekilde. Piyanonun başındayken tanımadığı bir adamın da gelerek yeteneğini konuşturması ve kendisinin de çalmaya devam etmesi ile ortaya çok çok güzel görüntüler çıktı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bursa Merinos Tren İstasyonu Kır Düğün Salonu -  Lokomotif Kır Düğün Alanı 02:54
Bursa Merinos Tren İstasyonu Kır Düğün Salonu - Lokomotif Kır Düğün Alanı 73 izlenme - 2 yıl önce Bursa Sinan Topçu İlahi Grubu ve Semazen Grubu Bursa Lokomotif Kır Düğün Alanı İslami Düğün Organizasyonu Sinan Topçu ilahi grubu yıllarca unutulmayacak islami düğün organizasyonu programı. islami düğün organizasyonu denildiğinde ilk akla gelen isim olan Sinan Topçu'dan muhteşem bir performans. İslami düğünler ilahi grupları olarak islami düğün organizasyonu Türkiye’nin bütün düğün salonlarında hizmet veren ekibimiz sizlerin de yanında olmaktan gurur duyuyor. islami düğün ilahi grupları bütün düğün salonlarında islami düğün organizasyonu aktivite merkezlerinde ve düğün yapacağınız her yerde sizlerle özellikle kır düğünü mekanları sizlerin yanı başınızda bir tasavvuf grubu istemiz misiniz? Sinan Topçu'nun sahne aldığı Bursa Lokomotif Kır Düğün Alanı dini düğün organizasyonunda, bursa semazen grubu eşlik etti. Dini düğün programına katılımın çok yoğun olduğu salonda semazen grubu bursa ve ilahi ekibi bursa ya davetliler yoğun ilgi gösterdi. islami düğün organizasyonu fiyatları hakkında detaylı bilgiler için bursa ilahi grubu; dini düğün organizasyonu fiyatları ve semazen gösterisi fiyatları, islami sünnet düğünleri merinos istasyon düğün salonu - Bursa Lokomotif Kır Düğün Alanı yapılan islami düğün programı sizler için bir bölüm. Tarihi Merinos Tren İstasyonu Bursa hakkında, resimleri, fiyatları, adres ve telefon numarası, yıllık düğün takvimi bilgilerini bulabilirsiniz. Bursa'da düğün mekanı mı arıyorsun? Bursa otellerinden, kır düğünü mekanlarına kadar Bursa'da düğün yapılacak tüm adresler Mekanların fotoğraflarına bak, sundukları hizmetler hakkında bilgileri incele, fiyatlarını öğrenin http://www.sinantopcu.com/
Osmanlı Mirası: Mesudiye Tren İstasyonu 03:44
Osmanlı Mirası: Mesudiye Tren İstasyonu 53 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - El-Mesudiye Tren İstasyonundaki yeşil alanlar- Burka Belediye Meclisi Başkan Yardımcısı Cihad Şeride ile röportaj Osmanlı Devleti'nin 34'üncü Padişahı Sultan II. Abdülhamid tarafından 1900-1908 yıllarında Şam ile Medine arasında inşa ettirilen Hicaz Demiryolu'nun, Filistin sınırlarında yer alan Nablus'taki kolu olan El-Mesudiye Tren İstasyonu, Yahudi yerleşimcilerin ihlallerine maruz kalıyor.
Çin Tren İstasyonu 01:35
Çin Tren İstasyonu 153 izlenme - 8 yıl önce cinde yaşamak !!
Hızlı Tren İstasyonu 02:42
Hızlı Tren İstasyonu 42 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/hizlitrenistasyonu.htm Hızlı tren istasyonu oyunumuzda karşılıklı gelen 2 treni vagonlarının rengine ait istasyonlarına ulaştırmalı ve yolcu indime,bindirme işlemini tamamlayarak insanları memnun etmeliyiz. Fakat hızlı trenlerin ray sistemlerini kontrol ederken normalden hızlı davranmalıyız. Aksi taktirde yanlış bir yola soktuğumuzda trenleri çarpıştırabiliriz. İyi Eğlenceler..
9 Yaşındaki Müslüman Çocuğa Korkunç Şiddet 00:54
9 Yaşındaki Müslüman Çocuğa Korkunç Şiddet 44 izlenme - 2 yıl önce 9 yaşındaki Müslüman çocuğa korkunç şiddet! İsveç’te tren istasyonunda 9 yaşındaki çocuğun güvenlik güçleri tarafından şiddet uygulanarak gözaltına alınması büyük infial uyandırdı.
Trenin Altında Kalan Adamın Kalkıp Yürümesi 00:42
Trenin Altında Kalan Adamın Kalkıp Yürümesi 5 izlenme - 3 ay önce Tayland'ın güneyinde yer alan Phetchaburi kentinde bir tren istasyonunda meydana gelen olay şoke etti. Trenin altında kalan adam kalktı yürüdü. O anlar kameralara yansıdı.
 Tren İstasyonunda Asitli Saldırı Dehşeti 00:20
Tren İstasyonunda Asitli Saldırı Dehşeti 12 izlenme - 9 ay önce Koşarak geldi, elindeki asidi insanların yüzlerine boca etti. İngiltere’de bir tren istasyonunda yaşanan olayda, bankta oturan gençlerin yanına gelen şahıs, cebinden çıkardığı şişedeki asidi grubun üzerine döktü. Asitli saldırıya maruz kalan gençler büyük şaşkınlık yaşarken, saniyeler sonra da acılar içinde kaldı. Hemen hastaneye kaldırılan mağdurların yüzlerinde ciddi yanıklar oluştuğu, içlerinden birininse görme yetisini kaybettiği ifade edildi.
Merinos Istasyon Düğün Salonu - Merinos Istasyon Kır Düğünü Bursa 02:52
Merinos Istasyon Düğün Salonu - Merinos Istasyon Kır Düğünü Bursa 44 izlenme - 2 yıl önce Bursa Sinan Topçu İlahi Grubu ve Semazen Grubu Bursa Lokomotif Kır Düğün Alanı İslami Düğün Organizasyonu Sinan Topçu ilahi grubu yıllarca unutulmayacak islami düğün organizasyonu programı. islami düğün organizasyonu denildiğinde ilk akla gelen isim olan Sinan Topçu'dan muhteşem bir performans. İslami düğünler ilahi grupları olarak islami düğün organizasyonu Türkiye’nin bütün düğün salonlarında hizmet veren ekibimiz sizlerin de yanında olmaktan gurur duyuyor. islami düğün ilahi grupları bütün düğün salonlarında islami düğün organizasyonu aktivite merkezlerinde ve düğün yapacağınız her yerde sizlerle özellikle kır düğünü mekanları sizlerin yanı başınızda bir tasavvuf grubu istemiz misiniz? Sinan Topçu'nun sahne aldığı Bursa Lokomotif Kır Düğün Alanı dini düğün organizasyonunda, bursa semazen grubu eşlik etti. Dini düğün programına katılımın çok yoğun olduğu salonda semazen grubu bursa ve ilahi ekibi bursa ya davetliler yoğun ilgi gösterdi. islami düğün organizasyonu fiyatları hakkında detaylı bilgiler için bursa ilahi grubu; dini düğün organizasyonu fiyatları ve semazen gösterisi fiyatları, islami sünnet düğünleri merinos istasyon düğün salonu - Bursa Lokomotif Kır Düğün Alanı yapılan islami düğün programı sizler için bir bölüm. Tarihi Merinos Tren İstasyonu Bursa hakkında, resimleri, fiyatları, adres ve telefon numarası, yıllık düğün takvimi bilgilerini bulabilirsiniz. Bursa'da düğün mekanı mı arıyorsun? Bursa otellerinden, kır düğünü mekanlarına kadar Bursa'da düğün yapılacak tüm adresler Mekanların fotoğraflarına bak, sundukları hizmetler hakkında bilgileri incele, fiyatlarını öğrenin http://www.sinantopcu.com/
Gta 4 - Bölüm 7 | Tren İstasyonu 21:28
Gta 4 - Bölüm 7 | Tren İstasyonu 57 izlenme - 3 yıl önce Gta 4 - Bölüm 7 | Tren İstasyonu
Sinan Topçu  - Tarihi Merinos Tren İstasyonu  Bursa Kır Düğünü 03:10
Sinan Topçu - Tarihi Merinos Tren İstasyonu Bursa Kır Düğünü 32 izlenme - 2 yıl önce Bursa Sinan Topçu İlahi Grubu ve Semazen Grubu Bursa Lokomotif Kır Düğün Alanı İslami Düğün Organizasyonu Sinan Topçu ilahi grubu yıllarca unutulmayacak islami düğün organizasyonu programı. islami düğün organizasyonu denildiğinde ilk akla gelen isim olan Sinan Topçu'dan muhteşem bir performans. İslami düğünler ilahi grupları olarak islami düğün organizasyonu Türkiye’nin bütün düğün salonlarında hizmet veren ekibimiz sizlerin de yanında olmaktan gurur duyuyor. islami düğün ilahi grupları bütün düğün salonlarında islami düğün organizasyonu aktivite merkezlerinde ve düğün yapacağınız her yerde sizlerle özellikle kır düğünü mekanları sizlerin yanı başınızda bir tasavvuf grubu istemiz misiniz? Sinan Topçu'nun sahne aldığı Bursa Lokomotif Kır Düğün Alanı dini düğün organizasyonunda, bursa semazen grubu eşlik etti. Dini düğün programına katılımın çok yoğun olduğu salonda semazen grubu bursa ve ilahi ekibi bursa ya davetliler yoğun ilgi gösterdi. islami düğün organizasyonu fiyatları hakkında detaylı bilgiler için bursa ilahi grubu; dini düğün organizasyonu fiyatları ve semazen gösterisi fiyatları, islami sünnet düğünleri merinos istasyon düğün salonu - Bursa Lokomotif Kır Düğün Alanı yapılan islami düğün programı sizler için bir bölüm. Tarihi Merinos Tren İstasyonu Bursa hakkında, resimleri, fiyatları, adres ve telefon numarası, yıllık düğün takvimi bilgilerini bulabilirsiniz. Bursa'da düğün mekanı mı arıyorsun? Bursa otellerinden, kır düğünü mekanlarına kadar Bursa'da düğün yapılacak tüm adresler Mekanların fotoğraflarına bak, sundukları hizmetler hakkında bilgileri incele, fiyatlarını öğrenin http://www.sinantopcu.com/
Sinan Topçu - Merinos Tren istasyonu Kır Düğün Salonu - islami Düğün Programı 01:53
Sinan Topçu - Merinos Tren istasyonu Kır Düğün Salonu - islami Düğün Programı 22 izlenme - 2 yıl önce Bursa Sinan Topçu İlahi Grubu ve Semazen Grubu Bursa Lokomotif Kır Düğün Alanı İslami Düğün Organizasyonu Sinan Topçu ilahi grubu yıllarca unutulmayacak islami düğün organizasyonu programı. islami düğün organizasyonu denildiğinde ilk akla gelen isim olan Sinan Topçu'dan muhteşem bir performans. İslami düğünler ilahi grupları olarak islami düğün organizasyonu Türkiye’nin bütün düğün salonlarında hizmet veren ekibimiz sizlerin de yanında olmaktan gurur duyuyor. islami düğün ilahi grupları bütün düğün salonlarında islami düğün organizasyonu aktivite merkezlerinde ve düğün yapacağınız her yerde sizlerle özellikle kır düğünü mekanları sizlerin yanı başınızda bir tasavvuf grubu istemiz misiniz? Sinan Topçu'nun sahne aldığı Bursa Lokomotif Kır Düğün Alanı dini düğün organizasyonunda, bursa semazen grubu eşlik etti. Dini düğün programına katılımın çok yoğun olduğu salonda semazen grubu bursa ve ilahi ekibi bursa ya davetliler yoğun ilgi gösterdi. islami düğün organizasyonu fiyatları hakkında detaylı bilgiler için bursa ilahi grubu; dini düğün organizasyonu fiyatları ve semazen gösterisi fiyatları, islami sünnet düğünleri merinos istasyon düğün salonu - Bursa Lokomotif Kır Düğün Alanı yapılan islami düğün programı sizler için bir bölüm. Tarihi Merinos Tren İstasyonu Bursa hakkında, resimleri, fiyatları, adres ve telefon numarası, yıllık düğün takvimi bilgilerini bulabilirsiniz. Bursa'da düğün mekanı mı arıyorsun? Bursa otellerinden, kır düğünü mekanlarına kadar Bursa'da düğün yapılacak tüm adresler Mekanların fotoğraflarına bak, sundukları hizmetler hakkında bilgileri incele, fiyatlarını öğrenin http://www.sinantopcu.com/
Önce Gasp Ettiler Sonra Raylara Attılar 00:29
Önce Gasp Ettiler Sonra Raylara Attılar 6 izlenme - 2 yıl önce Tren istasyonunda biri kadın 2 kişinin saldırısına uğrayan adam, tüm uğraşlarına rağmen soyulmaktan kurtulamadı. Kadın saldırganın şok cihazıyla elektrik verdiği şahıs raylara düşerken, gaspçılarsa adamın çantalarını alarak kaçtı.
Binlerce kişi AB'ye Yürüyor 01:10
Binlerce kişi AB'ye Yürüyor 3 izlenme - 2 yıl önce Avrupa ülkelerine gitmek isteyen kaçak göçmenlerin 'koridor' olarak kullandığı Sırbistan'a bu hafta sonu 7 binden fazla kişi ulaştı. Makedonya - Göçmen - Polis © REUTERS/ ALEXANDROS AVRAMİDİS Makedonya bin 500 mülteciye kapılarını açtı BM Mülteciler Yüksek Komiserliği'nden (UNHCR)) yapılan açıklamada, Yunanistan'dan geçerek Makedonya'ya ulaşan yüzlerce göçmenin Gevgeli'deki tren istasyonunda Sırbistan'a geçmek için beklediği ve sınırdaki göçmen sayısının artacağının beklendiği ifade edildi. Sırbistan'a hafta sonu ulaşan göçmen sayısının 7 bini geçtiği belirtilen açıklamada, UNHCR'nin Makedonya hükümetinden göçmenlere sınırlarını kapatmayacağına yönelik taahhüt aldığı kaydedildi. Yunanistan ve Makedonya hükümetlerine korunmaya muhtaç göçmenlere daha fazla yardım etmesi çağrısında bulunan UNHCR, AB ülkelerine ise göçmen krizinde Sırbistan, Yunanistan ve Makedonya'ya yardımlarını artırması çağrısını yineledi.