Hoşgeldiniz!

Tren Kornası Videoları İzle

arabaya tren kornası takılırsa:) 00:50
arabaya tren kornası takılırsa:) 71.617 izlenme - 8 yıl önce sizce nasıl olur:)
arabaya tren kornası 01:03
arabaya tren kornası 8.294 izlenme - 8 yıl önce yollarda böyle manzarayla karşılaşanların bakın hallerine :))
tren kornası 00:12
tren kornası 4.164 izlenme - 8 yıl önce sesi kızı korkuttu
arabaya tren kornası takılırsa 01:03
arabaya tren kornası takılırsa 2.912 izlenme - 7 yıl önce arabaya tren kornası takılırsa
Arabaya Tren Kornası Takılırsa Ne Olur ))))) 01:02
Arabaya Tren Kornası Takılırsa Ne Olur ))))) 1.411 izlenme - 5 yıl önce
Arabaya tren kornası takılırsa! 02:02
Arabaya tren kornası takılırsa! 970 izlenme - 4 yıl önce Arabaya tren kornası takılırsa!
Arabaya Tren Kornası Takmak 09:36
Arabaya Tren Kornası Takmak 334 izlenme - 1 yıl önce Orospu çocukluğunun sınırlarını zorlamak isteyen bir orospu çocuğu "acaba daha ne kadar orospu çocuğu olabilirim?" diye düşünmüş ve aklına arabasına tren kornası takmak gelmiş. İzliyoruz efendim.
Tren Kornasıyla Arkadaşı Uyandırıp Aklını Almak 00:42
Tren Kornasıyla Arkadaşı Uyandırıp Aklını Almak 710 izlenme - 3 yıl önce Tren Kornasıyla Arkadaşı Uyandırıp Aklını Almak
Hemzemin Geçitte Tren Şakası 00:26
Hemzemin Geçitte Tren Şakası 305 izlenme - 2 yıl önce ABD'de bir hemzemin geçitte gerçekleşen ilginç bir olay kameraya böyle yansımış. Kamyonetine tren kornası taktıran bir şahıs, hemzemin geçitte bekleyen başka araçlara şaka yapmak istemiş. Bariyerlerin kalktığını gören diğer sürücüler karşıya geçmek istedikleri anda tren kornası sesi duymuşlar. Bir anda olduklara yerde duran sürücüler, kendisi gelmeyen ama sesi gelen trene bir türlü anlam verememişler. Fakat daha sonra bunun bir şaka olduğunu anlamışlar. Bakın nasıl mışlı, mişli yazıyorum. açıklamam alıntı çünkü.
Hemzemin Geçitte Tren Şakası 00:26
Hemzemin Geçitte Tren Şakası 207 izlenme - 2 yıl önce ABD'de bir hemzemin geçitte gerçekleşen ilginç bir olay kameraya böyle yansımış. Kamyonetine tren kornası taktıran bir şahıs, hemzemin geçitte bekleyen başka araçlara şaka yapmak istemiş. Bariyerlerin kalktığını gören diğer sürücüler karşıya geçmek istedikleri anda tren kornası sesi duymuşlar. Bir anda olduklara yerde duran sürücüler, kendisi gelmeyen ama sesi gelen trene bir türlü anlam verememişler. Fakat daha sonra bunun bir şaka olduğunu anlamışlar. Bakın nasıl mışlı, mişli yazıyorum. açıklamam alıntı çünkü.
Şaka Yaparken Fena Şakalandı 03:11
Şaka Yaparken Fena Şakalandı 290 izlenme - 3 yıl önce Arabaya tren kornası takıp insanları korkutan şakacı arkadaşlardan biri diğerlerinin fena oyununu geldi, izliyoruz.
Arabaya Tren Kornası Takarsan 01:03
Arabaya Tren Kornası Takarsan 161 izlenme - 2 yıl önce Yabancı ülkede gerçekleştirilen şaka.Bir kaç arkadaş arabalarının araba kornası yerine tren kornası takıyor ve geçtikleri yerlerde insanları korkutmak için basıyorlar iyi seyirler :)
 Hemzemin Geçitte Tren Şakası 00:26
Hemzemin Geçitte Tren Şakası 133 izlenme - 2 yıl önce ABD'de bir hemzemin geçitte gerçekleşen ilginç bir olay kameraya böyle yansımış. Kamyonetine tren kornası taktıran bir şahıs, hemzemin geçitte bekleyen başka araçlara şaka yapmak istemiş. Bariyerlerin kalktığını gören diğer sürücüler karşıya geçmek istedikleri anda tren kornası sesi duymuşlar. Bir anda olduklara yerde duran sürücüler, kendisi gelmeyen ama sesi gelen trene bir türlü anlam verememişler. Fakat daha sonra bunun bir şaka olduğunu anlamışlar. Bakın nasıl mışlı, mişli yazıyorum. açıklamam alıntı çünkü.
Tren Kornasıyla Sürücüleri Kandırıdı 00:26
Tren Kornasıyla Sürücüleri Kandırıdı 129 izlenme - 2 yıl önce Hemzemin geçitte arabasına taktırdığı tren kornasını çaldı diğer sürücüler tren geliyor sandıkları için bakın nasıl şaşırdılar.
 Tren kornası ile etrafı trolleyen gencler 02:31
Tren kornası ile etrafı trolleyen gencler 74 izlenme - 2 yıl önce Daha fazlası www.izlesene.com/aksamtv kanalında sizlerle...
arabaya tren kornası 01:03
arabaya tren kornası 139 izlenme - 5 yıl önce