Hoşgeldiniz!

tren yolu

Mınecraft Tren Yolu 01:56
Mınecraft Tren Yolu 22.491 izlenme - 4 yıl önce Bu Video Eğlence Amaçlıdır.videoyu Orta Büyükleti İzleyiniz.
Tren Yolu Örneği Nasıl Yapılır? 03:14
Tren Yolu Örneği Nasıl Yapılır? 9.151 izlenme - 3 yıl önce http://www.orguagaci.com Ajurlu Tren Yolu Örneği videomu izlediğiniz için teşekkür ederim. Örnek hakkındaki sorularınızı veya örgü örmek hakkındaki sorularınızı yorum olarak iletebilirsiniz. Kanalıma abone olarak yeni videolarımdan haberdar olabilirsiniz.
Minecraft Otomatik Kapı Ve Tren Yolu Yapımı 07:23
Minecraft Otomatik Kapı Ve Tren Yolu Yapımı 10.168 izlenme - 4 yıl önce İlk Videom Umarım Beğenirsiniz :)
Montessori Okulu - Bir den beş e - 2 sayısını öğreniyoruz 04:26
Montessori Okulu - Bir den beş e - 2 sayısını öğreniyoruz 7.653 izlenme - 2 yıl önce Çocuğun güçlü bir karekterde yetişmesini sağlamak için çocuklarımızda mevcut fiziksel ve ruhsal hijyeni bozmamalıyız.Bebetürk olarak benimsediğimiz yol ve görev çocukların içindeki yetenekleri ve gizli güçleri uyandırıp onların gelişim süreçlerine destek olmaktır.
Montessori okulu - Bir den beş e - 1 sayısını öğreniyoruz 03:26
Montessori okulu - Bir den beş e - 1 sayısını öğreniyoruz 7.257 izlenme - 2 yıl önce Bebetürk olarak uygulamakta olduğumuz montessori eğitim programının temeli bireysel eğitime dayanır. Esasında Maria tarafından geliştirilmiş olan bir eğitim modelidir. Eğitimlerimizle elde ettiğimiz veriler,biz BEBETURK ailesinde montessori eğitim modelini arttırma gereksinimi doğurdu.Görünen o ki büyüklerle küçüklerin birarada bulunması çocuklarda toplumsal bilincin ve kendine güven duygularının geliştiği gerçeği kuşku gerektirmez. Bebetürk olarak çocukların kendi hatalarını kendileri düzeltmeleri tarafından eğitimleri planlıyoruz zaten montessori metodu bunu savunur. Bireysel öğrenme, çevre içerisinde gerçekleşir. Her bir çocuk farklı bir adımda büyür, bu onun gelişimini destekler. Somut öğrenme üzerinde duruyoruz ki çocukların kavramları birebir gerçek hayatta yaşayarak öğrenmelerine fırsat sağlıyoruz..
Dünyanın En Şanslı Sürücüsü! 00:59
Dünyanın En Şanslı Sürücüsü! 5.408 izlenme - 2 yıl önce Olay Çek Cumhuriyetinde yaşanıyor,tren yolunda karşıya geçmek isten bir tır ama kırmızı ışığa rağmen karşıya geçti.Nemi oldu kaza,tren tırın dorsesini ayırdı.Sürücü çok şanslıymış
Trenler 03:21
Trenler 4.441 izlenme - 4 yıl önce Kayaş Sincan Banliyo Treni
Çizgi film - Tayo, Rogi, Nana ve Gani neden yolda kaldı 03:11
Çizgi film - Tayo, Rogi, Nana ve Gani neden yolda kaldı 5.044 izlenme - 2 yıl önce Tayo Tayo bir sevimli otobüs. Bir hızlı bir yavaş dolaşır o yollarda. Hem sıkışık hem karışık oysa bütün yollar korkutmaz onu. Hatta karanlık bir tünelde bile hiç korkmaz dostları yanındayken.İşte yeni bir gün birlikteyiz. Dört sevimli küçük otobüs bakın birbirine nasıl yardımcı oluyor. Çocuklarımıza teşekür etmesini ve sabretmesini öğretiyorlar.
Tren Yoluna Dalan Tırın İkiye Bölünmesi 01:18
Tren Yoluna Dalan Tırın İkiye Bölünmesi 1.077 izlenme - 12 ay önce Uyarı levhalarının bozulduğu karlı ve sisli yolda treni fark edemeyen tır raylardan geçmeye çalışıyor. Gerisini buyurun izleyin.
Minecraft Tren Yolum Bölüm 7 Yeniden Başladım 09:44
Minecraft Tren Yolum Bölüm 7 Yeniden Başladım 2.198 izlenme - 4 yıl önce Minecraft Tren Yolum Bölüm 7 Yeniden Başladım
Çok Alçaktan Uçan Jet 00:19
Çok Alçaktan Uçan Jet 865 izlenme - 3 yıl önce Ukrayna'da alçaktan uçak jet neredeyse düşecekti. Şov yapsalarmış orada daha güzel olurmuş.
Tren Yolun da İntihar Etmeye Çalışan Adam 00:15
Tren Yolun da İntihar Etmeye Çalışan Adam 183 izlenme - 11 ay önce İşsizlik 7'den 70'e , doğudan batıya , kuzeyden güneye kısacası herkesi ele alıyor arkadaşlar. Sayko sonlu bir intihar vakası izliyoruz keyifli seyirler...
Nerden Geldiği Belli Olan Tır! 00:36
Nerden Geldiği Belli Olan Tır! 823 izlenme - 3 yıl önce Sanırım bu işin fıtratında bu var. Burda hatalı kim sizce?
Zonguldak - Şehir İçinden Geçen Tren Yolu 02:13
Zonguldak - Şehir İçinden Geçen Tren Yolu 539 izlenme - 3 yıl önce Zonguldak şehir merkezinden geçen tren yolu tehlikeye davetiye çıkartıyor. Yayalar yaya kalmaya devam ediyor Zonguldak şehrinin oluşumu, kömürün işletilmesiyle başlar. 1840’lı yıllarda başlayan taşkömürü üretimi 1850’den sonra hızlanınca, Taşkömürü Havzası da giderek büyür ve gelişir. Maden ocaklarının faaliyete geçmesiyle, havzaya yerli ve yabancı sermaye girişinin sonucu olarak kömür ocakları birbiri peşine açıldıkça, baş gösteren ekonomik ve sosyal şartlar maden ocaklarının açıldığı her saha çevresinde yeni yerleşim birimleri meydana getirir. Diğer maden havzalarında olduğu gibi; Zonguldak Kömür Havzası’nın ve madencilik tesislerinin korunması, madencilik faaliyetlerinin düzenlenmesi için özel yasalar çıkarılmıştır. 1865’ten sonra havzada yerleşme izni belli bir plan içinde Bahriye Nezareti tarafından verilmiştir. Limanı ve yükleme tesislerinin 1897’de yapımından sonra, maden ocaklarından limandaki yükleme tesislerine kara ve demiryolu ulaşımının sağlanması sonucu maden şirketlerinin varlığıyla madenci kasabası olarak gelişen Zonguldak, göç alarak büyük bir yerleşim alanına dönüşür. Virancık (Kozlu çevresi), Pazarcık (Üzülmez ve Çaydamar Çevresi) Acem (Bağlık çevresi) ve Kilimli (kilimli çevresi) Kariyerleri sahillerindeki kömür yükleme iskeleleri çevresinde başlayan yapılanma, maden şirketlerinin varlığıyla gelişir. 1936 yılında Zonguldak’a gelen yazar İsmail Habib (Sevük), kentteki gözlemlerini şöyle anlatır: “ iki ucu boğuk çarşının ortasından bir de kömür treni geçiyor, birer tonluk vagonetleri arkasına sıralamış, gelirken dolu, giderken boş; kalabalıktan dolayı hızlanamayarak, boyuna düdük öttüren, tozlu dumanlı, takır tukur bir kömür treni. Şehrin sıhhati ve estetiği namına bu treni kaldırmak öylemi ? İyi amma, şehir yokken bu tren ve bu hat vardı. Madenciler ayak diremiş; burada asıl olan maden, ekleme olan şehirdir. Treni değil şehri kaldırın. Sahi, Bir kozalaktan kocaman bir ağaç çıkar gibi şu alımlı çalımlı Zonguldak bu vagonetlerden çıktı. Daha kırk yıl önce (1900 öncesinde) burada 18 ev varmış. Benim 15 yıl önce (1911’de) gördüğüm Zonguldak’ı bile ara da bul. Endüstri şehirlerinin kerameti, birdenbire gelişmek; İyi amma maden oraya çabuk şehir ol demiş, fakat arazi de burada şehir olmaz demiş...” (alıntıdır)
Karla Kaplı Tren Yolu Açmak 02:01
Karla Kaplı Tren Yolu Açmak 346 izlenme - 3 yıl önce Söz konusu coğrafyada tren yolu hattının bir başka tren ile temizlenmesi izliyoruz, izliyoruz, izliyoruzzzz...
Georgia - Cadde Üzerinden Geçen Tren Yolu 04:12
Georgia - Cadde Üzerinden Geçen Tren Yolu 326 izlenme - 3 yıl önce Bu cadde de otomobil sürmek cesaret ister, Gürcistan'dan cadde manzaraları....
Tren Yolu Döşeme Makinası (Hipnoz Etkili) 02:00
Tren Yolu Döşeme Makinası (Hipnoz Etkili) 292 izlenme - 2 yıl önce Vay arkadaş ne güzel makina lan, 1 saatlik filmi olsa izleyecek insan yahu. Ne de güzel döşüyor namıssız rayları...
Dünyanın En Tehlikeli ve Akıl Almaz Tren Yolu - Part 2 04:49
Dünyanın En Tehlikeli ve Akıl Almaz Tren Yolu - Part 2 153 izlenme - 2 yıl önce Curiosity kanalının hazırladığı videoda, Tayland'dan Kanada'ya dünyanın en garip, en tehlikeli ve en akıl almaz 25 tren yolunu derledi.
Dünyanın En Çılgın Adamı 00:47
Dünyanın En Çılgın Adamı 357 izlenme - 5 yıl önce Dünyanın en çılgın adamı
Hırvatistan'da Cadde İçinde Çalışan Tren 02:19
Hırvatistan'da Cadde İçinde Çalışan Tren 254 izlenme - 3 yıl önce Sadece sakin bir sokakta yağmur sırasında çalışmakta olduğunu görüyoruz bir trenin hem cadde de hem de arabaların için de!
Tren Yolunda Motor Sürmek 00:45
Tren Yolunda Motor Sürmek 215 izlenme - 3 yıl önce Abilerimiz adrenalin tutkusu ile tren yolunda motor sürmeye karar vermişler onların bu adrenalin tutkusu az daha ölümlerine sebep oluyordu.
İbretlik Tren Yolu 01:08
İbretlik Tren Yolu 190 izlenme - 4 yıl önce İbretlik Tren Yolu
Dünyanın En Tehlikeli ve Akıl Almaz Tren Yolu - Part 1 05:51
Dünyanın En Tehlikeli ve Akıl Almaz Tren Yolu - Part 1 104 izlenme - 2 yıl önce Curiosity kanalının hazırladığı videoda, Tayland'dan Kanada'ya dünyanın en garip, en tehlikeli ve en akıl almaz 25 tren yolunu derledi.
Hemzemin Geçide Tahammül Edemeyen Sürücüler 01:38
Hemzemin Geçide Tahammül Edemeyen Sürücüler 108 izlenme - 3 yıl önce Çok boktan bir başlık oldu farkındayım. Hemzemin geçidi iplemeyenleri ya da farkedemeyenlerin bu sefer araç kamerası değil guvenlik kamarası kayıtlarını biraraya toplamışlar.
Hasan Akalın - Çaycumanın Tren Yolu 01:47
Hasan Akalın - Çaycumanın Tren Yolu 241 izlenme - 6 yıl önce
Devasa Tren Yolu Döşeme Makinesi 02:01
Devasa Tren Yolu Döşeme Makinesi 60 izlenme - 1 yıl önce Adeta çalışırken beni izle diye ses çıkaran devasa makineleri millet olarak hepimiz izlemekte bir hayli zevk alıyoruz. Büyük bir gürültü ile çalışırken ne yaptığı, nasıl çalıştığına dair de fikirler yürütmeye çalışmamız da izleme zevkimizi bir hayli artıyor. Gelişen teknoloji ile de envai çeşit makinenin kullanıldığı günümüzde bugün tren yolu döşeme makinesini izleyeceğiz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Discovery Channel Belgeseli Geleceğin Trenleri 06:58
Discovery Channel Belgeseli Geleceğin Trenleri 159 izlenme - 2 yıl önce Japonların ‘ aero tren ‘ adını verdikleri ve ön testlerini yaptıkları bu proje, 2018 yılında faal hale gelecek. Sürtünmeyi minimum hale getiren bu sistem ile saatte ortalama 600 kilometrenin üstüne çıkılması planlanıyor. Neredeyse uçak hızı. Sheldon Weinbaum'un Elyaf Üzerinde Tren Yolu Projesi Robert Pulliam'ın Delikli Sistem Modeli
Florida da Cadde Üzerinde Çalışan Bir Yük Treni 06:31
Florida da Cadde Üzerinde Çalışan Bir Yük Treni 114 izlenme - 2 yıl önce Florida da Bir Yük Treni Cadde de Geçiyor Bizde Olması Zor Ama Şimdiden ''Türkiye de Olsa''Sözlerini Duyar Gibiyim..
Resimli Anlatım Tadında Yol Tarifi 03:00
Resimli Anlatım Tadında Yol Tarifi 134 izlenme - 3 yıl önce Emmiler kendini o kadar güzel kaptırmışlar ki, ben siyaset meydanında yeni yasa tasarısını tartışan karşıt görüşlü adamların bu kadar kendini konuya vererek , bu kadar içli tartıştığını görmedim. Evrenin bilinmez yönlerini aydınlatacak bir fizik problemini irdelercesine derinlemesine bir kesit. Not: Gürbüz abinin telefonu halıda gezdirkenki hali, en az fırat'ın kamyona ekmek koyup gezdirmesi kadar şahaneli
Taşla Taş Kırmak - Tekerleğin Keşfi 00:53
Taşla Taş Kırmak - Tekerleğin Keşfi 120 izlenme - 3 yıl önce Kim derdi ki, 2012 yılında Anadolu'nun bir köşesinde tekerlek tekrar keşfedilecek. Tren yoluna düşen taşı, taş atarak kırmaya ve daha sonra da iman gücüyle kaldırmaya çalışan inasanları ibret alarak izleyeceğiz.