Hoşgeldiniz!

trendler

Göksel Görgülü Ft Taylan Kaya - Kocana Sarıl 03:54
Göksel Görgülü Ft Taylan Kaya - Kocana Sarıl 5.276 izlenme - 1 yıl önce Göksel Görgülü Ft Taylan Kaya - Kocana Sarıl Söz & Müzik: Göksel Görgülü Göksel Görgülü'nün kanalına Abone Olmayı Unutmayın Kanal Linki: https://www.youtube.com/user/MsPerfectattack SOSYAL MEDYA HESAPLARIM İnstagram : http://instagram.com/taylankayaofficial/ Facebook Profil: http://www.facebook.com/1taylankaya Facebook Sayfa: http://www.facebook.com/taylankayabestehatti İzlesene: http://www.izlesene.com/taylankayaofficial Twitter: http://twitter.com/tkayaofficial BU HESAPLAR GERÇEK HESAPLARIMDIR. BUNLARIN DIŞINDA OLAN HESAPLAR ADIMA AÇILMIŞ SAHTE HESAPTIR. SÖYLEDİKLERİNDEN VE YAPTIKLARINDAN KESİNLİKLE SORUMLU DEĞİLİM.
YouTube 2014 Trendleri 06:35
YouTube 2014 Trendleri 183 izlenme - 3 yıl önce YouTube'un 2014 yılı için hazırladığı bu yılın trendleri videosu nerdeyse her karesinde gülümsetiyor.
Modanın 100 Yılı 02:39
Modanın 100 Yılı 120 izlenme - 3 yıl önce 100 yılda moda nereden nereye geldi 2 dakika içinde izlemeye ne dersiniz? Sizin favori yılınız hangisi?
kanala yeni video gelecekmi ? 03:52
kanala yeni video gelecekmi ? 7 izlenme - 3 ay önce tekrardan yeni video sizlerle video da belirttiğim sebeplerden dolayı video süresi uzayabilir en az 1 2 hafta sürer inşallah saatleri yerine oturturduktan sonra bi sıkıntımız kalmaz -----------------------------------yeni şarkımız--------------------------------------------------- https://www.youtube.com/watch?v=Sn_Ej... ---------------------------------web sitemiz------------------------------------------------------ http://ahmettunchd.tk
Moda Tasarımcıları Gelinler Standımızı Ziyaret Etti Design Week Turkey Türkiye Tasarım 05:51
Moda Tasarımcıları Gelinler Standımızı Ziyaret Etti Design Week Turkey Türkiye Tasarım 20 izlenme - 6 ay önce Moda Tasarımcıları Gelinler Standımızı Ziyaret Etti Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları design week turkey,türkiye tasarım haftası,tasarım endüstrisi,yaratıcı temalar,lütfi kırdar kongre merkezi,türkiye ve dünyadaki trendler DESIGN WEEK TURKEY 2017 MEKTEBİM SANATTAN DİJİTALE ORGANİK SERAMİK ÇAMURUYLA KİL TABLET TASARIMI Erkan Özkan Emre Orhan Çiğdem Biçici / Kamera Video Kayıtlar Aykut ilter Günümüzde en hızlı bilgiye ulaşım yolu olarak internet ağları kullanılmaktadır. Bilgi; kitaplardan dijital ortama aktarılmakta, yazım ve çizim programları, sosyal ağlar, dijital sanat ile çeşitli içerikler oluşturulmakta bu içerikler farklı isimler alarak yeni kavramları ortaya çıkarmaktadır. Projemizdeki amaç; dijital olarak tasarlanan, her yere kolaylıkla taşıdığımız, kitaplar gibi bir bilgi edinme kaynağımız olan tabletin geçmişte çamurdan yapıldığını hatırlatmak, çamur malzemesini kullanarak öğrencilerin/katılımcıların yeni tasarımlar üretmelerini sağlamaktır. Yaratıcılıklarını geliştirmelerinin yanında günümüzde kullanılan bilişim teknolojilerinden de yararlanarak 3D Printer desteği ile akıllı ürün tasarımı ile farklı bakış açısı kazanmalarına katkıda bulunmaktır. Design Week Turkey katılımcı listesi, organizasyon afişi ve Çiğdem Hocamızın hazırladığı "Organik Seramik Çamuruyla Kil Tablet Tasarımı" proje içeriği ekte yer almaktadır. BGA 3D printer ile akıllı ürün tasarımı (Sanattan Dijitale temalı) da yer alacak. Organizasyon hakkında detaylı bilgiler http://designweekturkey.com linkinde yer almaktadır.
Erkeklerin Nefret Ettiği Kızların Bayıldığı Trendler 07:00
Erkeklerin Nefret Ettiği Kızların Bayıldığı Trendler 23 izlenme - 1 yıl önce Sizlere biz kızların yapmayı sevdiği ama erkeklerin de bir o kadar nefret ettiği trendleri izleyeceğiz. Sevgililer günü öncesinde bu önerilerimi mutlaka dikkate alın ?
Mektebim Okulları Çiğdem Biçici Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale 00:48
Mektebim Okulları Çiğdem Biçici Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale 10 izlenme - 6 ay önce Mektebim Okulları Çiğdem Biçici Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Standımızı Ziyaretçilere Kodlama Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları design week turkey,türkiye tasarım haftası,tasarım endüstrisi,yaratıcı temalar,lütfi kırdar kongre merkezi,türkiye ve dünyadaki trendler DESIGN WEEK TURKEY 2017 MEKTEBİM SANATTAN DİJİTALE ORGANİK SERAMİK ÇAMURUYLA KİL TABLET TASARIMI Erkan Özkan Emre Orhan Çiğdem Biçici / Kamera Video Kayıtlar Aykut ilter Günümüzde en hızlı bilgiye ulaşım yolu olarak internet ağları kullanılmaktadır. Bilgi; kitaplardan dijital ortama aktarılmakta, yazım ve çizim programları, sosyal ağlar, dijital sanat ile çeşitli içerikler oluşturulmakta bu içerikler farklı isimler alarak yeni kavramları ortaya çıkarmaktadır. Projemizdeki amaç; dijital olarak tasarlanan, her yere kolaylıkla taşıdığımız, kitaplar gibi bir bilgi edinme kaynağımız olan tabletin geçmişte çamurdan yapıldığını hatırlatmak, çamur malzemesini kullanarak öğrencilerin/katılımcıların yeni tasarımlar üretmelerini sağlamaktır. Yaratıcılıklarını geliştirmelerinin yanında günümüzde kullanılan bilişim teknolojilerinden de yararlanarak 3D Printer desteği ile akıllı ürün tasarımı ile farklı bakış açısı kazanmalarına katkıda bulunmaktır. Design Week Turkey katılımcı listesi, organizasyon afişi ve Çiğdem Hocamızın hazırladığı "Organik Seramik Çamuruyla Kil Tablet Tasarımı" proje içeriği ekte yer almaktadır. BGA 3D printer ile akıllı ürün tasarımı (Sanattan Dijitale temalı) da yer alacak. Organizasyon hakkında detaylı bilgiler http://designweekturkey.com linkinde yer almaktadır.
Mektebim Okulları Emre Orhan Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale 00:45
Mektebim Okulları Emre Orhan Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale 8 izlenme - 6 ay önce Mektebim Okulları Emre Orhan Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Standımızı Ziyaretçilere Kodlama Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları design week turkey,türkiye tasarım haftası,tasarım endüstrisi,yaratıcı temalar,lütfi kırdar kongre merkezi,türkiye ve dünyadaki trendler DESIGN WEEK TURKEY 2017 MEKTEBİM SANATTAN DİJİTALE ORGANİK SERAMİK ÇAMURUYLA KİL TABLET TASARIMI Erkan Özkan Emre Orhan Çiğdem Biçici / Kamera Video Kayıtlar Aykut ilter Günümüzde en hızlı bilgiye ulaşım yolu olarak internet ağları kullanılmaktadır. Bilgi; kitaplardan dijital ortama aktarılmakta, yazım ve çizim programları, sosyal ağlar, dijital sanat ile çeşitli içerikler oluşturulmakta bu içerikler farklı isimler alarak yeni kavramları ortaya çıkarmaktadır. Projemizdeki amaç; dijital olarak tasarlanan, her yere kolaylıkla taşıdığımız, kitaplar gibi bir bilgi edinme kaynağımız olan tabletin geçmişte çamurdan yapıldığını hatırlatmak, çamur malzemesini kullanarak öğrencilerin/katılımcıların yeni tasarımlar üretmelerini sağlamaktır. Yaratıcılıklarını geliştirmelerinin yanında günümüzde kullanılan bilişim teknolojilerinden de yararlanarak 3D Printer desteği ile akıllı ürün tasarımı ile farklı bakış açısı kazanmalarına katkıda bulunmaktır. Design Week Turkey katılımcı listesi, organizasyon afişi ve Çiğdem Hocamızın hazırladığı "Organik Seramik Çamuruyla Kil Tablet Tasarımı" proje içeriği ekte yer almaktadır. BGA 3D printer ile akıllı ürün tasarımı (Sanattan Dijitale temalı) da yer alacak. Organizasyon hakkında detaylı bilgiler http://designweekturkey.com linkinde yer almaktadır.
Mektebim Okulları Erkan Özkan Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale 00:56
Mektebim Okulları Erkan Özkan Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale 8 izlenme - 6 ay önce Mektebim Okulları Erkan Özkan Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Standımızı Ziyaretçilere Kodlama Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları design week turkey,türkiye tasarım haftası,tasarım endüstrisi,yaratıcı temalar,lütfi kırdar kongre merkezi,türkiye ve dünyadaki trendler DESIGN WEEK TURKEY 2017 MEKTEBİM SANATTAN DİJİTALE ORGANİK SERAMİK ÇAMURUYLA KİL TABLET TASARIMI Erkan Özkan Emre Orhan Çiğdem Biçici / Kamera Video Kayıtlar Aykut ilter Günümüzde en hızlı bilgiye ulaşım yolu olarak internet ağları kullanılmaktadır. Bilgi; kitaplardan dijital ortama aktarılmakta, yazım ve çizim programları, sosyal ağlar, dijital sanat ile çeşitli içerikler oluşturulmakta bu içerikler farklı isimler alarak yeni kavramları ortaya çıkarmaktadır. Projemizdeki amaç; dijital olarak tasarlanan, her yere kolaylıkla taşıdığımız, kitaplar gibi bir bilgi edinme kaynağımız olan tabletin geçmişte çamurdan yapıldığını hatırlatmak, çamur malzemesini kullanarak öğrencilerin/katılımcıların yeni tasarımlar üretmelerini sağlamaktır. Yaratıcılıklarını geliştirmelerinin yanında günümüzde kullanılan bilişim teknolojilerinden de yararlanarak 3D Printer desteği ile akıllı ürün tasarımı ile farklı bakış açısı kazanmalarına katkıda bulunmaktır. Design Week Turkey katılımcı listesi, organizasyon afişi ve Çiğdem Hocamızın hazırladığı "Organik Seramik Çamuruyla Kil Tablet Tasarımı" proje içeriği ekte yer almaktadır. BGA 3D printer ile akıllı ürün tasarımı (Sanattan Dijitale temalı) da yer alacak. Organizasyon hakkında detaylı bilgiler http://designweekturkey.com linkinde yer almaktadır.
Maret Markasının Yaratıcısı Standımızı Ziyaret Etti Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası 12:07
Maret Markasının Yaratıcısı Standımızı Ziyaret Etti Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası 1 izlenme - 3 hafta önce Aykut öğretmen Maret Markasının Yaratıcısı Standımızı Ziyaret Etti Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları design week turkey,türkiye tasarım haftası,tasarım endüstrisi,yaratıcı temalar,lütfi kırdar kongre merkezi,türkiye ve dünyadaki trendler Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Kıyafet Moda Giysi aykut ilter öğretmen,müzik ve eğitim,design week,türkiye tasarım haftası,kıyafet moda tasarım,design week türkiye fuar Yeni videolardan haberdar olun ABONE OLUN. Emeğe Saygı Çerçevesinde Videoyu Beğenip Paylaşabilirsiniz. Yorumlarınızla destek olursanız katkı sağlamış olursunuz. Müzik Malzemeleri ile ilgili özel sitemden dan tüm müzik malzemelerini inceleyebilirsiniz. www.aykutilter.com Bana telefon ile ulaşabilirsiniz. 0532 322 2351 Bana telefon ile ulaşabilirsiniz. Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları Dijital Piyano Bilgisayar Bağlantısı design week turkey,türkiye tasarım haftası,tasarım endüstrisi,yaratıcı temalar,lütfi kırdar kongre merkezi,türkiye ve dünyadaki trendler DESIGN WEEK TURKEY 2017 MEKTEBİM SANATTAN DİJİTALE ORGANİK SERAMİK ÇAMURUYLA KİL TABLET TASARIMI Erkan Özkan Emre Orhan Çiğdem Biçici / Kamera Video Kayıtlar Aykut ilter Günümüzde en hızlı bilgiye ulaşım yolu olarak internet ağları kullanılmaktadır. Bilgi; kitaplardan dijital ortama aktarılmakta, yazım ve çizim programları, sosyal ağlar, dijital sanat ile çeşitli içerikler oluşturulmakta bu içerikler farklı isimler alarak yeni kavramları ortaya çıkarmaktadır. Projemizdeki amaç; dijital olarak tasarlanan, her yere kolaylıkla taşıdığımız, kitaplar gibi bir bilgi edinme kaynağımız olan tabletin geçmişte çamurdan yapıldığını hatırlatmak, çamur malzemesini kullanarak öğrencilerin/katılımcıların yeni tasarımlar üretmelerini sağlamaktır. Yaratıcılıklarını geliştirmelerinin yanında günümüzde kullanılan bilişim teknolojilerinden de yararlanarak 3D Printer desteği ile akıllı ürün tasarımı ile farklı bakış açısı kazanmalarına katkıda bulunmaktır. Design Week Turkey katılımcı listesi, organizasyon afişi ve Çiğdem Hocamızın hazırladığı "Organik Seramik Çamuruyla Kil Tablet Tasarımı" proje içeriği ekte yer almaktadır. BGA 3D printer ile akıllı ürün tasarımı (Sanattan Dijitale temalı) da yer alacak.
Ziyaretçilere Kodlama Anlattık 3d Yazıcı Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan 09:54
Ziyaretçilere Kodlama Anlattık 3d Yazıcı Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan 6 izlenme - 6 ay önce Ziyaretçilere Kodlama Anlattık 3d Yazıcı Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Standımızı Ziyaretçilere Kodlama Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları design week turkey,türkiye tasarım haftası,tasarım endüstrisi,yaratıcı temalar,lütfi kırdar kongre merkezi,türkiye ve dünyadaki trendler DESIGN WEEK TURKEY 2017 MEKTEBİM SANATTAN DİJİTALE ORGANİK SERAMİK ÇAMURUYLA KİL TABLET TASARIMI Erkan Özkan Emre Orhan Çiğdem Biçici / Kamera Video Kayıtlar Aykut ilter Günümüzde en hızlı bilgiye ulaşım yolu olarak internet ağları kullanılmaktadır. Bilgi; kitaplardan dijital ortama aktarılmakta, yazım ve çizim programları, sosyal ağlar, dijital sanat ile çeşitli içerikler oluşturulmakta bu içerikler farklı isimler alarak yeni kavramları ortaya çıkarmaktadır. Projemizdeki amaç; dijital olarak tasarlanan, her yere kolaylıkla taşıdığımız, kitaplar gibi bir bilgi edinme kaynağımız olan tabletin geçmişte çamurdan yapıldığını hatırlatmak, çamur malzemesini kullanarak öğrencilerin/katılımcıların yeni tasarımlar üretmelerini sağlamaktır. Yaratıcılıklarını geliştirmelerinin yanında günümüzde kullanılan bilişim teknolojilerinden de yararlanarak 3D Printer desteği ile akıllı ürün tasarımı ile farklı bakış açısı kazanmalarına katkıda bulunmaktır. Design Week Turkey katılımcı listesi, organizasyon afişi ve Çiğdem Hocamızın hazırladığı "Organik Seramik Çamuruyla Kil Tablet Tasarımı" proje içeriği ekte yer almaktadır. BGA 3D printer ile akıllı ürün tasarımı (Sanattan Dijitale temalı) da yer alacak. Organizasyon hakkında detaylı bilgiler http://designweekturkey.com linkinde yer almaktadır.
5N1K -  30 Aralık 2016 Cumartesi 01:43:55
5N1K - 30 Aralık 2016 Cumartesi 13 izlenme - 1 yıl önce 2016’yı uğurlarken yılın son gününde 5N1K stüdyosunu New York Times meydanına kuruyor… Yıl boyunca modada müzikte neler yaşandı, unutulmaz anlar nelerdi, sosyal medyada ki yeni trendler neler oldu? Ünlülerin ayrılıkları, unutulmaz başarılar, Türklerin ilginç başarıları… 2016’nın tüm renkleri hiç unutmayacağımız 365 günün hikayesi 5N1K'da konuşuldu.
Erkeklerin Nefret Ettiği 10 Kadın Trendi 05:36
Erkeklerin Nefret Ettiği 10 Kadın Trendi 7 izlenme - 12 ay önce ŞEFFAF ÇİZMELER Erkekler genelde uzun çizmeleri severler fakat bu şeffaf botlar saçlarını yolmalarına sebep oldu. İlk sorun pratikte ortaya çıkıyor. Çizme giyen bir insan ya soğuktan korunmak istiyordur ya da bacaklarını göstermekten çekiniyor AŞIRI MAKYAJ Güzellik bloggerları, kadınlara makyajlarını nasıl yapacaklarını göstererek servet kazandılar. Eğer haberiniz yoksa söyleyelim, aşırı makyaj sosyal medyada çok ünlenmiş durumda. Her ne kadar gece dışarıya çıkarken yapılan aşırı makyaj güzel görünse de, her gün yapmak pratikte pek de hoş durmuyor. Erkeklere göre, çok fazla renkli göz makyajı yaparsanız, rakun ya da palyaçoya benzersiniz. Erkekler doğal güzellik görmek istiyorlar. Ayrıca erkekler kusurlarınızı bilmek isterler çünkü onlar sizi siz yapan şeylerdir. YÜKSEK BELLİ OLAN HER ŞEY Etek ya da pantolon olmasının bir önemi yok, eğer giydiğiniz şey yüksek bel ise, erkekler bundan hoşlanmayabilir. Erkekler neden yüksek belli altları giymeyi bu kadar sevdiğinizi çözdüler; alt karın yağlarınızı gizlemek için! Fakat karın bölgenizdeki simitleriniz erkeklerin umurunda bile değil. Fakat korkunç olduklarını düşündükleri bir modayla saklamaya çalışırsanız işte burada sorun çıkar. Yani vücudunuzun alt kısmını orantısız uzun gösteriyor. Yırtık kotlardan giyiyorsanız durum daha vahim. Ne yazık ki, yüksek bel modası yakın zamanda bir yere gidecek gibi durmuyor. OMUZLARI AÇIK ÜSTLER “Açık omuz” modasını fark etmediyseniz muhtemelen bir mağarada yaşıyorsunuz. Birden bire ortaya çıkan bu üstler, bütün sezonlarda modayı ele geçirmiş durumda. Açık omuzlu kazaklardan açık omuzlu bluzlere kadar, her tür üste uygulanıyorlar. Aslına bakarsanız bu giyim trendi bütün giyim endüstrisine yayıldı! Bu modayı gördüklerinde erkeklerin sordukları sorular genelde şu şekilde oluyor; Omuzlarınız çok mu sıcak? Yoksa çok büyük olduğu için kıyafetinize sığmıyor mu? Bize sorarsanız, ki bu videoyu izlediğinize göre soruyorsunuzdur, bizce de bu moda berbat. SAÇ KAZITMAK On yıl önce bir berberde kadın görmek imkansızdı. Fakat şimdi, bu oldukça sıradan bir durum. Kadınlar, uzun saçlarını keserek kadınlığı yeniden tanımlamaya başladılar. Ve genellikle kendilerine eş seçerken daha çok, uzun bukleli ya da dalgalı saçlı kadınları tercih ediyorlar. BAĞCIKLI ÜSTLER Bağcıklı üstler şu sıra çok moda. Kim Kardashian’dan tutun bütün bloggerlara, bu moda her yerde. Bu üstler vücudu sarıyor ve biraz da açık. Bu listedeki her madde gibi, erkekler bu üstlerden de nefret ediyor! Bu üstler erkeklere orta çağları anımsatıyor. Mahvettiğimiz için üzgünüz bayanlar, ama durum bu. Elbette, her zaman sizi mutlu eden şeyleri giymelisiniz. KARIŞIK BASKILAR Eskiden, dışarıya karışık baskılı kıyafetlerle çıktığınızda, insanlar size deli gözüyle bakardı. Fakat şimdi, bu karışık baskılar sadece moda değil, bir de yüksek moda olarak görülüyor. Karışık baskılar erkeklere hiç de estetik görünmüyor. Bu yüzden de kadınların üzerinde görmekten nefret ediyorlar. DİŞ TAŞLARI Diş çimentosuyla yapıştırılan bu minik diş aksesuarları instagramcılar sayesinde giderek daha da popüler hale geldi. Fakat sorun şu ki, erkekler diş taşlarını hiç sevmiyor! Zaten fazla takıp takıştırmaktan da hoşlanmayan erkekler, dişe aksesuar yapıştırma fikrinden hoşlanmadılar. Aslında çok da haksız sayılmazlar. Çoğu diş hekimi, diş taşlarına olan rağbet konusunda endişeli. Eğer aksesuarınıza gerekli ilgiyi göstermezseniz, dişiniz çürüyebilir. Sanırız çürük dişin hoş görünmediği konusunda hepimiz aynı taraftayız! Dişinizde ışıltı istiyorsanız, en iyisi bu işi bu şekilde yapmayın. Bunun yerine, bir profesyonelle görüşün ve dişlerinizi parlatın! Bu video ve Daha Fazlasını izlesene.com/iskeletadam kanalında bulabilirsiniz. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın! Sosyal Medya Hesaplarımız. Takip Edin!. Facebook : iskeletadam Twitter: iskeletadam_ İnstagram : iskeletadamm Alkislarlayasiyorum : iskeletadam
Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları 00:16
Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları 5 izlenme - 7 ay önce Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları design week turkey,türkiye tasarım haftası,tasarım endüstrisi,yaratıcı temalar,lütfi kırdar kongre merkezi,türkiye ve dünyadaki trendler DESIGN WEEK TURKEY 2017 MEKTEBİM SANATTAN DİJİTALE ORGANİK SERAMİK ÇAMURUYLA KİL TABLET TASARIMI Erkan Özkan Emre Orhan Çiğdem Biçici / Kamera Video Kayıtlar Aykut ilter Günümüzde en hızlı bilgiye ulaşım yolu olarak internet ağları kullanılmaktadır. Bilgi; kitaplardan dijital ortama aktarılmakta, yazım ve çizim programları, sosyal ağlar, dijital sanat ile çeşitli içerikler oluşturulmakta bu içerikler farklı isimler alarak yeni kavramları ortaya çıkarmaktadır. Projemizdeki amaç; dijital olarak tasarlanan, her yere kolaylıkla taşıdığımız, kitaplar gibi bir bilgi edinme kaynağımız olan tabletin geçmişte çamurdan yapıldığını hatırlatmak, çamur malzemesini kullanarak öğrencilerin/katılımcıların yeni tasarımlar üretmelerini sağlamaktır. Yaratıcılıklarını geliştirmelerinin yanında günümüzde kullanılan bilişim teknolojilerinden de yararlanarak 3D Printer desteği ile akıllı ürün tasarımı ile farklı bakış açısı kazanmalarına katkıda bulunmaktır. Design Week Turkey katılımcı listesi, organizasyon afişi ve Çiğdem Hocamızın hazırladığı "Organik Seramik Çamuruyla Kil Tablet Tasarımı" proje içeriği ekte yer almaktadır. BGA 3D printer ile akıllı ürün tasarımı (Sanattan Dijitale temalı) da yer alacak. Organizasyon hakkında detaylı bilgiler http://designweekturkey.com linkinde yer almaktadır.
En Yeni Beş   -   9 Nisan 2016 35:10
En Yeni Beş - 9 Nisan 2016 9 izlenme - 2 yıl önce Moda, yemek, müzik, iyi yaşam ve son trendler… Moda önerilerinden yemek tariflerine, müzik dünyası ve sağlıklı yaşam konularından en son trendlere… zevklerinize ve tutkularınıza yön verecek “En Yeni Beş” in bu haftaki konusu "Yerelin Yükselişi".
Mektebim Okulları Öğrencimiz Anlatıyor Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale 00:16
Mektebim Okulları Öğrencimiz Anlatıyor Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale 2 izlenme - 6 ay önce Mektebim Okulları Öğrencimiz Anlatıyor Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Standımızı Ziyaretçilere Kodlama Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları design week turkey,türkiye tasarım haftası,tasarım endüstrisi,yaratıcı temalar,lütfi kırdar kongre merkezi,türkiye ve dünyadaki trendler DESIGN WEEK TURKEY 2017 MEKTEBİM SANATTAN DİJİTALE ORGANİK SERAMİK ÇAMURUYLA KİL TABLET TASARIMI Erkan Özkan Emre Orhan Çiğdem Biçici / Kamera Video Kayıtlar Aykut ilter Günümüzde en hızlı bilgiye ulaşım yolu olarak internet ağları kullanılmaktadır. Bilgi; kitaplardan dijital ortama aktarılmakta, yazım ve çizim programları, sosyal ağlar, dijital sanat ile çeşitli içerikler oluşturulmakta bu içerikler farklı isimler alarak yeni kavramları ortaya çıkarmaktadır. Projemizdeki amaç; dijital olarak tasarlanan, her yere kolaylıkla taşıdığımız, kitaplar gibi bir bilgi edinme kaynağımız olan tabletin geçmişte çamurdan yapıldığını hatırlatmak, çamur malzemesini kullanarak öğrencilerin/katılımcıların yeni tasarımlar üretmelerini sağlamaktır. Yaratıcılıklarını geliştirmelerinin yanında günümüzde kullanılan bilişim teknolojilerinden de yararlanarak 3D Printer desteği ile akıllı ürün tasarımı ile farklı bakış açısı kazanmalarına katkıda bulunmaktır. Design Week Turkey katılımcı listesi, organizasyon afişi ve Çiğdem Hocamızın hazırladığı "Organik Seramik Çamuruyla Kil Tablet Tasarımı" proje içeriği ekte yer almaktadır. BGA 3D printer ile akıllı ürün tasarımı (Sanattan Dijitale temalı) da yer alacak. Organizasyon hakkında detaylı bilgiler http://designweekturkey.com linkinde yer almaktadır.
Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları 00:51
Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları 2 izlenme - 7 ay önce Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları design week turkey,türkiye tasarım haftası,tasarım endüstrisi,yaratıcı temalar,lütfi kırdar kongre merkezi,türkiye ve dünyadaki trendler DESIGN WEEK TURKEY 2017 MEKTEBİM SANATTAN DİJİTALE ORGANİK SERAMİK ÇAMURUYLA KİL TABLET TASARIMI Erkan Özkan Emre Orhan Çiğdem Biçici / Kamera Video Kayıtlar Aykut ilter Günümüzde en hızlı bilgiye ulaşım yolu olarak internet ağları kullanılmaktadır. Bilgi; kitaplardan dijital ortama aktarılmakta, yazım ve çizim programları, sosyal ağlar, dijital sanat ile çeşitli içerikler oluşturulmakta bu içerikler farklı isimler alarak yeni kavramları ortaya çıkarmaktadır. Projemizdeki amaç; dijital olarak tasarlanan, her yere kolaylıkla taşıdığımız, kitaplar gibi bir bilgi edinme kaynağımız olan tabletin geçmişte çamurdan yapıldığını hatırlatmak, çamur malzemesini kullanarak öğrencilerin/katılımcıların yeni tasarımlar üretmelerini sağlamaktır. Yaratıcılıklarını geliştirmelerinin yanında günümüzde kullanılan bilişim teknolojilerinden de yararlanarak 3D Printer desteği ile akıllı ürün tasarımı ile farklı bakış açısı kazanmalarına katkıda bulunmaktır. Design Week Turkey katılımcı listesi, organizasyon afişi ve Çiğdem Hocamızın hazırladığı "Organik Seramik Çamuruyla Kil Tablet Tasarımı" proje içeriği ekte yer almaktadır. BGA 3D printer ile akıllı ürün tasarımı (Sanattan Dijitale temalı) da yer alacak. Organizasyon hakkında detaylı bilgiler http://designweekturkey.com linkinde yer almaktadır.
Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları 01:38
Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları 2 izlenme - 7 ay önce Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları design week turkey,türkiye tasarım haftası,tasarım endüstrisi,yaratıcı temalar,lütfi kırdar kongre merkezi,türkiye ve dünyadaki trendler DESIGN WEEK TURKEY 2017 MEKTEBİM SANATTAN DİJİTALE ORGANİK SERAMİK ÇAMURUYLA KİL TABLET TASARIMI Erkan Özkan Emre Orhan Çiğdem Biçici / Kamera Video Kayıtlar Aykut ilter Günümüzde en hızlı bilgiye ulaşım yolu olarak internet ağları kullanılmaktadır. Bilgi; kitaplardan dijital ortama aktarılmakta, yazım ve çizim programları, sosyal ağlar, dijital sanat ile çeşitli içerikler oluşturulmakta bu içerikler farklı isimler alarak yeni kavramları ortaya çıkarmaktadır. Projemizdeki amaç; dijital olarak tasarlanan, her yere kolaylıkla taşıdığımız, kitaplar gibi bir bilgi edinme kaynağımız olan tabletin geçmişte çamurdan yapıldığını hatırlatmak, çamur malzemesini kullanarak öğrencilerin/katılımcıların yeni tasarımlar üretmelerini sağlamaktır. Yaratıcılıklarını geliştirmelerinin yanında günümüzde kullanılan bilişim teknolojilerinden de yararlanarak 3D Printer desteği ile akıllı ürün tasarımı ile farklı bakış açısı kazanmalarına katkıda bulunmaktır. Design Week Turkey katılımcı listesi, organizasyon afişi ve Çiğdem Hocamızın hazırladığı "Organik Seramik Çamuruyla Kil Tablet Tasarımı" proje içeriği ekte yer almaktadır. BGA 3D printer ile akıllı ürün tasarımı (Sanattan Dijitale temalı) da yer alacak. Organizasyon hakkında detaylı bilgiler http://designweekturkey.com linkinde yer almaktadır.
Mektebim Okulları Erkan Özkan Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale 00:56
Mektebim Okulları Erkan Özkan Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale 1 izlenme - 6 ay önce Mektebim Okulları Erkan Özkan Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Standımızı Ziyaretçilere Kodlama Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları design week turkey,türkiye tasarım haftası,tasarım endüstrisi,yaratıcı temalar,lütfi kırdar kongre merkezi,türkiye ve dünyadaki trendler DESIGN WEEK TURKEY 2017 MEKTEBİM SANATTAN DİJİTALE ORGANİK SERAMİK ÇAMURUYLA KİL TABLET TASARIMI Erkan Özkan Emre Orhan Çiğdem Biçici / Kamera Video Kayıtlar Aykut ilter Günümüzde en hızlı bilgiye ulaşım yolu olarak internet ağları kullanılmaktadır. Bilgi; kitaplardan dijital ortama aktarılmakta, yazım ve çizim programları, sosyal ağlar, dijital sanat ile çeşitli içerikler oluşturulmakta bu içerikler farklı isimler alarak yeni kavramları ortaya çıkarmaktadır. Projemizdeki amaç; dijital olarak tasarlanan, her yere kolaylıkla taşıdığımız, kitaplar gibi bir bilgi edinme kaynağımız olan tabletin geçmişte çamurdan yapıldığını hatırlatmak, çamur malzemesini kullanarak öğrencilerin/katılımcıların yeni tasarımlar üretmelerini sağlamaktır. Yaratıcılıklarını geliştirmelerinin yanında günümüzde kullanılan bilişim teknolojilerinden de yararlanarak 3D Printer desteği ile akıllı ürün tasarımı ile farklı bakış açısı kazanmalarına katkıda bulunmaktır. Design Week Turkey katılımcı listesi, organizasyon afişi ve Çiğdem Hocamızın hazırladığı "Organik Seramik Çamuruyla Kil Tablet Tasarımı" proje içeriği ekte yer almaktadır. BGA 3D printer ile akıllı ürün tasarımı (Sanattan Dijitale temalı) da yer alacak. Organizasyon hakkında detaylı bilgiler http://designweekturkey.com linkinde yer almaktadır.
Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları 01:11
Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları 1 izlenme - 6 ay önce Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları Dijital Piyano Bilgisayar Bağlantısı design week turkey,türkiye tasarım haftası,tasarım endüstrisi,yaratıcı temalar,lütfi kırdar kongre merkezi,türkiye ve dünyadaki trendler DESIGN WEEK TURKEY 2017 MEKTEBİM SANATTAN DİJİTALE ORGANİK SERAMİK ÇAMURUYLA KİL TABLET TASARIMI Erkan Özkan Emre Orhan Çiğdem Biçici / Kamera Video Kayıtlar Aykut ilter Günümüzde en hızlı bilgiye ulaşım yolu olarak internet ağları kullanılmaktadır. Bilgi; kitaplardan dijital ortama aktarılmakta, yazım ve çizim programları, sosyal ağlar, dijital sanat ile çeşitli içerikler oluşturulmakta bu içerikler farklı isimler alarak yeni kavramları ortaya çıkarmaktadır. Projemizdeki amaç; dijital olarak tasarlanan, her yere kolaylıkla taşıdığımız, kitaplar gibi bir bilgi edinme kaynağımız olan tabletin geçmişte çamurdan yapıldığını hatırlatmak, çamur malzemesini kullanarak öğrencilerin/katılımcıların yeni tasarımlar üretmelerini sağlamaktır. Yaratıcılıklarını geliştirmelerinin yanında günümüzde kullanılan bilişim teknolojilerinden de yararlanarak 3D Printer desteği ile akıllı ürün tasarımı ile farklı bakış açısı kazanmalarına katkıda bulunmaktır. Design Week Turkey katılımcı listesi, organizasyon afişi ve Çiğdem Hocamızın hazırladığı "Organik Seramik Çamuruyla Kil Tablet Tasarımı" proje içeriği ekte yer almaktadır. BGA 3D printer ile akıllı ürün tasarımı (Sanattan Dijitale temalı) da yer alacak. Organizasyon hakkında detaylı bilgiler http://designweekturkey.com linkinde yer almaktadır.
Maret Markasının Yaratıcısı Standımızı Ziyaret Etti Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası 04:24
Maret Markasının Yaratıcısı Standımızı Ziyaret Etti Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası 1 izlenme - 7 ay önce Maret Markasının Yaratıcısı Standımızı Ziyaret Etti Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları design week turkey,türkiye tasarım haftası,tasarım endüstrisi,yaratıcı temalar,lütfi kırdar kongre merkezi,türkiye ve dünyadaki trendler DESIGN WEEK TURKEY 2017 MEKTEBİM SANATTAN DİJİTALE ORGANİK SERAMİK ÇAMURUYLA KİL TABLET TASARIMI Erkan Özkan Emre Orhan Çiğdem Biçici / Kamera Video Kayıtlar Aykut ilter Günümüzde en hızlı bilgiye ulaşım yolu olarak internet ağları kullanılmaktadır. Bilgi; kitaplardan dijital ortama aktarılmakta, yazım ve çizim programları, sosyal ağlar, dijital sanat ile çeşitli içerikler oluşturulmakta bu içerikler farklı isimler alarak yeni kavramları ortaya çıkarmaktadır. Projemizdeki amaç; dijital olarak tasarlanan, her yere kolaylıkla taşıdığımız, kitaplar gibi bir bilgi edinme kaynağımız olan tabletin geçmişte çamurdan yapıldığını hatırlatmak, çamur malzemesini kullanarak öğrencilerin/katılımcıların yeni tasarımlar üretmelerini sağlamaktır. Yaratıcılıklarını geliştirmelerinin yanında günümüzde kullanılan bilişim teknolojilerinden de yararlanarak 3D Printer desteği ile akıllı ürün tasarımı ile farklı bakış açısı kazanmalarına katkıda bulunmaktır. Design Week Turkey katılımcı listesi, organizasyon afişi ve Çiğdem Hocamızın hazırladığı "Organik Seramik Çamuruyla Kil Tablet Tasarımı" proje içeriği ekte yer almaktadır. BGA 3D printer ile akıllı ürün tasarımı (Sanattan Dijitale temalı) da yer alacak. Organizasyon hakkında detaylı bilgiler http://designweekturkey.com linkinde yer almaktadır.
girişimiz 00:15
girişimiz 1 izlenme - 1 yıl önce Baybars farkı ile
Moda Tasarımcıları Gelinler Standımızı Ziyaret Etti Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası 00:13
Moda Tasarımcıları Gelinler Standımızı Ziyaret Etti Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası 0 izlenme - 6 ay önce Moda Tasarımcıları Gelinler Standımızı Ziyaret Etti Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları design week turkey,türkiye tasarım haftası,tasarım endüstrisi,yaratıcı temalar,lütfi kırdar kongre merkezi,türkiye ve dünyadaki trendler DESIGN WEEK TURKEY 2017 MEKTEBİM SANATTAN DİJİTALE ORGANİK SERAMİK ÇAMURUYLA KİL TABLET TASARIMI Erkan Özkan Emre Orhan Çiğdem Biçici / Kamera Video Kayıtlar Aykut ilter Günümüzde en hızlı bilgiye ulaşım yolu olarak internet ağları kullanılmaktadır. Bilgi; kitaplardan dijital ortama aktarılmakta, yazım ve çizim programları, sosyal ağlar, dijital sanat ile çeşitli içerikler oluşturulmakta bu içerikler farklı isimler alarak yeni kavramları ortaya çıkarmaktadır. Projemizdeki amaç; dijital olarak tasarlanan, her yere kolaylıkla taşıdığımız, kitaplar gibi bir bilgi edinme kaynağımız olan tabletin geçmişte çamurdan yapıldığını hatırlatmak, çamur malzemesini kullanarak öğrencilerin/katılımcıların yeni tasarımlar üretmelerini sağlamaktır. Yaratıcılıklarını geliştirmelerinin yanında günümüzde kullanılan bilişim teknolojilerinden de yararlanarak 3D Printer desteği ile akıllı ürün tasarımı ile farklı bakış açısı kazanmalarına katkıda bulunmaktır. Design Week Turkey katılımcı listesi, organizasyon afişi ve Çiğdem Hocamızın hazırladığı "Organik Seramik Çamuruyla Kil Tablet Tasarımı" proje içeriği ekte yer almaktadır. BGA 3D printer ile akıllı ürün tasarımı (Sanattan Dijitale temalı) da yer alacak. Organizasyon hakkında detaylı bilgiler http://designweekturkey.com linkinde yer almaktadır.
Maret Markasının Yaratıcısı Standımızı Ziyaret Etti Design Week Turkey Türkiye Tasarım Hafta 12:07
Maret Markasının Yaratıcısı Standımızı Ziyaret Etti Design Week Turkey Türkiye Tasarım Hafta 0 izlenme - 7 ay önce Maret Markasının Yaratıcısı Standımızı Ziyaret Etti Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları design week turkey,türkiye tasarım haftası,tasarım endüstrisi,yaratıcı temalar,lütfi kırdar kongre merkezi,türkiye ve dünyadaki trendler DESIGN WEEK TURKEY 2017 MEKTEBİM SANATTAN DİJİTALE ORGANİK SERAMİK ÇAMURUYLA KİL TABLET TASARIMI Erkan Özkan Emre Orhan Çiğdem Biçici / Kamera Video Kayıtlar Aykut ilter Günümüzde en hızlı bilgiye ulaşım yolu olarak internet ağları kullanılmaktadır. Bilgi; kitaplardan dijital ortama aktarılmakta, yazım ve çizim programları, sosyal ağlar, dijital sanat ile çeşitli içerikler oluşturulmakta bu içerikler farklı isimler alarak yeni kavramları ortaya çıkarmaktadır. Projemizdeki amaç; dijital olarak tasarlanan, her yere kolaylıkla taşıdığımız, kitaplar gibi bir bilgi edinme kaynağımız olan tabletin geçmişte çamurdan yapıldığını hatırlatmak, çamur malzemesini kullanarak öğrencilerin/katılımcıların yeni tasarımlar üretmelerini sağlamaktır. Yaratıcılıklarını geliştirmelerinin yanında günümüzde kullanılan bilişim teknolojilerinden de yararlanarak 3D Printer desteği ile akıllı ürün tasarımı ile farklı bakış açısı kazanmalarına katkıda bulunmaktır. Design Week Turkey katılımcı listesi, organizasyon afişi ve Çiğdem Hocamızın hazırladığı "Organik Seramik Çamuruyla Kil Tablet Tasarımı" proje içeriği ekte yer almaktadır. BGA 3D printer ile akıllı ürün tasarımı (Sanattan Dijitale temalı) da yer alacak. Organizasyon hakkında detaylı bilgiler http://designweekturkey.com linkinde yer almaktadır.
Moda Tasarımcıları Gelinler Standımızı Ziyaret Etti Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası 01:52
Moda Tasarımcıları Gelinler Standımızı Ziyaret Etti Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası 0 izlenme - 6 ay önce Moda Tasarımcıları Gelinler Standımızı Ziyaret Etti Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları design week turkey,türkiye tasarım haftası,tasarım endüstrisi,yaratıcı temalar,lütfi kırdar kongre merkezi,türkiye ve dünyadaki trendler DESIGN WEEK TURKEY 2017 MEKTEBİM SANATTAN DİJİTALE ORGANİK SERAMİK ÇAMURUYLA KİL TABLET TASARIMI Erkan Özkan Emre Orhan Çiğdem Biçici / Kamera Video Kayıtlar Aykut ilter Günümüzde en hızlı bilgiye ulaşım yolu olarak internet ağları kullanılmaktadır. Bilgi; kitaplardan dijital ortama aktarılmakta, yazım ve çizim programları, sosyal ağlar, dijital sanat ile çeşitli içerikler oluşturulmakta bu içerikler farklı isimler alarak yeni kavramları ortaya çıkarmaktadır. Projemizdeki amaç; dijital olarak tasarlanan, her yere kolaylıkla taşıdığımız, kitaplar gibi bir bilgi edinme kaynağımız olan tabletin geçmişte çamurdan yapıldığını hatırlatmak, çamur malzemesini kullanarak öğrencilerin/katılımcıların yeni tasarımlar üretmelerini sağlamaktır. Yaratıcılıklarını geliştirmelerinin yanında günümüzde kullanılan bilişim teknolojilerinden de yararlanarak 3D Printer desteği ile akıllı ürün tasarımı ile farklı bakış açısı kazanmalarına katkıda bulunmaktır. Design Week Turkey katılımcı listesi, organizasyon afişi ve Çiğdem Hocamızın hazırladığı "Organik Seramik Çamuruyla Kil Tablet Tasarımı" proje içeriği ekte yer almaktadır. BGA 3D printer ile akıllı ürün tasarımı (Sanattan Dijitale temalı) da yer alacak. Organizasyon hakkında detaylı bilgiler http://designweekturkey.com linkinde yer almaktadır.
Maret Markasının Yaratıcısı Standımızı Ziyaret Etti Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası 04:24
Maret Markasının Yaratıcısı Standımızı Ziyaret Etti Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası 0 izlenme - 3 hafta önce Aykut öğretmen Maret Markasının Yaratıcısı Standımızı Ziyaret Etti Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları design week turkey,türkiye tasarım haftası,tasarım endüstrisi,yaratıcı temalar,lütfi kırdar kongre merkezi,türkiye ve dünyadaki trendler Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Kıyafet Moda Giysi aykut ilter öğretmen,müzik ve eğitim,design week,türkiye tasarım haftası,kıyafet moda tasarım,design week türkiye fuar Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları Dijital Piyano Bilgisayar Bağlantısı design week turkey,türkiye tasarım haftası,tasarım endüstrisi,yaratıcı temalar,lütfi kırdar kongre merkezi,türkiye ve dünyadaki trendler DESIGN WEEK TURKEY 2017 MEKTEBİM SANATTAN DİJİTALE ORGANİK SERAMİK ÇAMURUYLA KİL TABLET TASARIMI Erkan Özkan Emre Orhan Çiğdem Biçici / Kamera Video Kayıtlar Aykut ilter Günümüzde en hızlı bilgiye ulaşım yolu olarak internet ağları kullanılmaktadır. Bilgi; kitaplardan dijital ortama aktarılmakta, yazım ve çizim programları, sosyal ağlar, dijital sanat ile çeşitli içerikler oluşturulmakta bu içerikler farklı isimler alarak yeni kavramları ortaya çıkarmaktadır. Projemizdeki amaç; dijital olarak tasarlanan, her yere kolaylıkla taşıdığımız, kitaplar gibi bir bilgi edinme kaynağımız olan tabletin geçmişte çamurdan yapıldığını hatırlatmak, çamur malzemesini kullanarak öğrencilerin/katılımcıların yeni tasarımlar üretmelerini sağlamaktır. Yaratıcılıklarını geliştirmelerinin yanında günümüzde kullanılan bilişim teknolojilerinden de yararlanarak 3D Printer desteği ile akıllı ürün tasarımı ile farklı bakış açısı kazanmalarına katkıda bulunmaktır. Design Week Turkey katılımcı listesi, organizasyon afişi ve Çiğdem Hocamızın hazırladığı "Organik Seramik Çamuruyla Kil Tablet Tasarımı" proje içeriği ekte yer almaktadır. BGA 3D printer ile akıllı ürün tasarımı (Sanattan Dijitale temalı) da yer alacak.
Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları 01:58
Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları 0 izlenme - 7 ay önce Design Week Turkey Türkiye Tasarım Haftası Sanattan Dijitale Mektebim Okulları design week turkey,türkiye tasarım haftası,tasarım endüstrisi,yaratıcı temalar,lütfi kırdar kongre merkezi,türkiye ve dünyadaki trendler DESIGN WEEK TURKEY 2017 MEKTEBİM SANATTAN DİJİTALE ORGANİK SERAMİK ÇAMURUYLA KİL TABLET TASARIMI Erkan Özkan Emre Orhan Çiğdem Biçici / Kamera Video Kayıtlar Aykut ilter Günümüzde en hızlı bilgiye ulaşım yolu olarak internet ağları kullanılmaktadır. Bilgi; kitaplardan dijital ortama aktarılmakta, yazım ve çizim programları, sosyal ağlar, dijital sanat ile çeşitli içerikler oluşturulmakta bu içerikler farklı isimler alarak yeni kavramları ortaya çıkarmaktadır. Projemizdeki amaç; dijital olarak tasarlanan, her yere kolaylıkla taşıdığımız, kitaplar gibi bir bilgi edinme kaynağımız olan tabletin geçmişte çamurdan yapıldığını hatırlatmak, çamur malzemesini kullanarak öğrencilerin/katılımcıların yeni tasarımlar üretmelerini sağlamaktır. Yaratıcılıklarını geliştirmelerinin yanında günümüzde kullanılan bilişim teknolojilerinden de yararlanarak 3D Printer desteği ile akıllı ürün tasarımı ile farklı bakış açısı kazanmalarına katkıda bulunmaktır. Design Week Turkey katılımcı listesi, organizasyon afişi ve Çiğdem Hocamızın hazırladığı "Organik Seramik Çamuruyla Kil Tablet Tasarımı" proje içeriği ekte yer almaktadır. BGA 3D printer ile akıllı ürün tasarımı (Sanattan Dijitale temalı) da yer alacak. Organizasyon hakkında detaylı bilgiler http://designweekturkey.com linkinde yer almaktadır.