Hoşgeldiniz!

trials

Dünya'nın En Güçlü Destroyeri - USS Zumwalt 10:50
Dünya'nın En Güçlü Destroyeri - USS Zumwalt 1.468 izlenme - 2 gün önce Eved, Dünya bizi kıskanırken eli ayağı doğru durmuyor. Bu sefer karşımıza en güçlü destroyeri çıkartıyor. Her an havalanarak uçacakmış görüntüsü ile Star Trek artizi görünümü veriyor. Ne tesadüfki kaptanımızın adı da James Kirk! Bir an önce dünya lideri ülkemizin bir futuriztik bir kadırga ile cevap vermesi gerekiyor!
Labirent 2 Alev Deneyleri 2015 Fragman 01:04
Labirent 2 Alev Deneyleri 2015 Fragman 18.019 izlenme - 2 yıl önce Labirent Ölümcül Kaçış filmini ardından hemen çekmleri devam eden "Labirent 2 Alev Deneyleri" filmini HD olarak izleyebilirsiniz. Timur Kaygusuz ve http://hdfilmevreni.com/labirent-alev-deneyleri-full-izle.html farkıyla izleyebilirsiniz... Labirent 2,Labirent 2 izle,Labirent 2 Full izle,Labirent 2 Alev Deneyleri,Labirent 2 Alev Deneyleri izle,The Scorch Trials
Trials Evolution - Garip Oyun 02:22
Trials Evolution - Garip Oyun 1.454 izlenme - 11 ay önce Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution Trials Evolution
Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile Drift Yapmak 03:49
Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile Drift Yapmak 2.296 izlenme - 2 yıl önce Profesyonel sürücü Matt Powers'ün Castrol için direksiyona geçti. Ancak daha önceki driftlerinden farklı olarak bu defa, yolu görmeden ya da olduğundan farklı görünmesini sağlayan bir gözlükle drift yapması gerekiyor. Sanal gerçeklik gözlüklerinin giderek yaşam alanlarımıza daha fazla dahil olması ile birlikte ileride bizleri neler bekliyor hep birlikte göreceğiz. Video Castrol ve Mustang viral içerir. İyi seyirler.
Seven Stars Bölüm 4 16:29
Seven Stars Bölüm 4 441 izlenme - 1 yıl önce Bu Bölümde Aksiyon Ve Macera Dolu Şeyler Yapdım.Ben Vidioyu Çekerken Çok Eğlendim Umarım Sizde İzlerken Eğlenirsiniz.Vidioyu İzlediyseniz Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın. İyi Seyirler. Sponsorum: Subscribe to us: http://www.youtube.com/subscription_c... Follow us: Facebook: http://www.facebook.com/gameoxo Twitter: http://twitter.com/gameoxo Twitch: http://www.twitch.tv/gameoxo
The Trials of Muhammad Ali Fragman 02:03
The Trials of Muhammad Ali Fragman 974 izlenme - 4 yıl önce The Trials of Muhammad Al isimli belgesel filminin resmi fragmanı.
Trials Fusion Oyunu İnceleme 05:05
Trials Fusion Oyunu İnceleme 581 izlenme - 3 yıl önce Yine bir Trials oyunuyla karşı karşıyayız. Trials’la daha önce karşılaşmamış olanlar için küçük bir bilgiyle bu incelememize başlayalım isterseniz. Bu seri, tam anlamıyla bir arcade mantığına oturtulmuş, motokros yarışından başka bir şey değil. Yarış dediğimize bakmayın. Tek yarıştığınız kavram, zaman. Parkurumuz da 2 boyutlu. Yani pist dışına çıkacağım korkusu yaşamıyorsunuz. Grafik motorunun 3 boyutlu olması, oyuna sadece bir 0.5’lik boyut katıyor o kadar. Geleceğe dönüş Eh Trials’ı anlattıktan sonra, yeni oyunumuz Trials Fusion’a gelelim. Serinin bir önceki oyunu Trials: Evolution’da, oldukça çılgın, oldukça komik ve oldukça eğlenceli bölümler görüyorduk. Binlerce metreden aşağı düşen, yarışı bitirdikten sonra patlamalara maruz kalan ve hatta kafasına bir piyano düşen yarışçımız, bu sefer tamamen fütüristik bir çevrede bulunuyor. Ancak gelecekte geçiyor diye hemen aklınıza uzaylı istilaları, post-apokaliptik nükleer bir dünya ya da uçan motorlar gelmesin. Bu daha çok çevre dostu görünen bir gelecek. Öyle ki güneş panelleri, elektrik üreten rüzgâr panelleri, etrafta uçan füzeler gibi oldukça “temiz” bir gelecek. Yani biraz daha kassalar, Aperture Science laboratuvarlarında oynadığımız bir motor oyunuyla karşı karşıya kalabilirmişiz gibi görünüyor. Trials Fusion, ilk birkaç bölüm boyunca tipik zamana karşı yarış ve bölümlerdeki özel görevleri tamamlamanıza göre verilen ekstralarla devam ediyor. Her yarışta maksimum 3 madalya alabiliyorsunuz. Topladığınız madalya sayısı da, açabileceğiniz bölümlerin sayısını arttırıyor. Trials Fusion’la birlikte bu yarışlara ek olarak FMX adı verilen ve havada özel hareketler yaparak puan kazanmanızı sağlayan farklı bölümler de içeriyor. Bu özellik, birkaç bölüm geçtikten sonra karşınıza çıkan FMX eğitiminden sonra oynanabiliyor. WASD tuşlarını kullanarak havada farklı hareketler sergilemek mümkün. Ayrıca bu hareketleri birbirine bağlayarak kombolar yapabiliyorsunuz. Bu da puanınızın daha yüksek olmasını sağlıyor. Bu hareketleri FMX bölümleri dışında yapıyorsanız da güzel gözükmek dışında bir etkileri bulunmuyor.
Castle Clash Hero Trials L1 To L6 07:01
Castle Clash Hero Trials L1 To L6 427 izlenme - 3 yıl önce Castle Clash Hero Trials L1 To L6
Dünyanın En İyi Hard Enduro Sürücüleri 03:35
Dünyanın En İyi Hard Enduro Sürücüleri 741 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın En İyi Hard Enduro Sürücüleri
Trials Evolution: Gold Edition Cd Key Generator (Keygen) 00:13
Trials Evolution: Gold Edition Cd Key Generator (Keygen) 268 izlenme - 4 yıl önce Serial Number/Code Activation XBOX360/PC &
pokemon 12x15 trials and adulations! 20:45
pokemon 12x15 trials and adulations! 291 izlenme - 6 yıl önce
Trials Evolution w Mr. ToGo & P0gP 1.Kısım 15:03
Trials Evolution w Mr. ToGo & P0gP 1.Kısım 72 izlenme - 3 yıl önce Trials Evolution w Mr. ToGo & P0gP 1.Kısım
Trials Fusion'da Minecraft Haritası Yapmak 03:10
Trials Fusion'da Minecraft Haritası Yapmak 80 izlenme - 3 yıl önce PneumaticBog484 isimli mod yapımcısı sayesinde, Ubisoft tarafından geliştirilen Trias Fusion isimli motor oyununda, Minecraft haritaları yapabilirsiniz. Trials Fusion'un oldukça esnek bir harita tasarım editörü olduğundan bahseden Pneumatic484'ün, daha 16 yaşında olduğunu da belirtmekte fayda var.
Şans Şekeri Cezalı Motor Yarışı Oynadık 17:06
Şans Şekeri Cezalı Motor Yarışı Oynadık 66 izlenme - 2 yıl önce Bean Boozled yani şans şekeri (bence berbat şeker daha doğru) cezalı Trials Fusion oynadık. Fırat ile birlikte neden motorsiklet kullanma ehliyetimizin olmadığını ve olmaması gerektiği üzerine bir yarış yaptık. Gerçekten çok kötüydük. Ama çok eğlendik. Sonuçta birimiz kazanacak diğerimiz da kaybedip büyük bir cezaya maruz kalacak yani şans şekeri yiyecekti. Bu sebeple kıyasıya bir rekabet oldu. Herkese iyi seyirler. Oyun Delisi kanalımıza abone olmayı lütfen unutmayın.
Trials Fusion / Ps4 Gameplay 15:28
Trials Fusion / Ps4 Gameplay 72 izlenme - 3 yıl önce
Zombie Road Trip Trials (iOS) Gameplay 12:46
Zombie Road Trip Trials (iOS) Gameplay 67 izlenme - 3 yıl önce Zombie Road Trip Trials (iOS) Gameplay
sbtrkt - trials of the past 04:28
sbtrkt - trials of the past 60 izlenme - 6 yıl önce
Trials Evolution /w Mr. ToGo & P0gP 2.Kısım 17:24
Trials Evolution /w Mr. ToGo & P0gP 2.Kısım 35 izlenme - 3 yıl önce Trials Evolution /w Mr. ToGo & P0gP 2.Kısım
Trials Evolution: Gold Edition #5 /w Sinem - Geri Döndük 24:10
Trials Evolution: Gold Edition #5 /w Sinem - Geri Döndük 16 izlenme - 3 yıl önce Trials Evolution: Gold Edition serisine bugün Sinem ile birlikte başlıyoruz. Seri devamı için videoyu beğendiyseniz beğen butonuna basmayı unutmayınız!
 Dağ Bisikletcisi Petr Kraus 01:56
Dağ Bisikletcisi Petr Kraus 23 izlenme - 4 yıl önce Petr Kraus greenland parkurlarunda