Hoşgeldiniz!

triatlon

15.000 Euroluk Bisikletin Kurulumu (Türk Bisikletçi) 12:51
15.000 Euroluk Bisikletin Kurulumu (Türk Bisikletçi) 6.586 izlenme - 10 ay önce Bisiklet kullananları kıskandıracak, kullanmayanların ise hass..tir o kadar para verilir mi diyeceği bir bisiklet... Trek markayı anlatmaya gerek yoktur bisiklette. Dünyada tek olduğunu söylüyor anlatan arkadaş. Ben izlerken bu bisiklete bu paranın verilebileceğini düşündüm çünkü adamlar triatlonlara katılıyor bu bisikletle, dolayısıyla kazanıyorlar bir nevi... Buyurun izleyin efenim.
Dünyayı duygulandıran görüntü 00:57
Dünyayı duygulandıran görüntü 258 izlenme - 10 ay önce 2016 Dünya Triatlon Serisi'nde Alistair Brownlee, fenalaşarak kenara yanaşan kardeşi Jonny Brownlee'ye yardım etti ve finişe kadar beraber devam ettiler. İkilinin bu görüntüleri sosyal medyada gündeme oturdu.
Dünyanın Konuştuğu Olay 01:48
Dünyanın Konuştuğu Olay 116 izlenme - 10 ay önce Meksika'da yapılan Triatlon Dünya Şampiyonası, tarihe geçecek bir ana sahne oldu. Atlet Alistair Brownlee aynı parkurda koştuğu kardeşinin yarışmayı bırakmasına engel oldu ve kardeşinin koluna girerek yarışmayı kardeşiyle birlikte tamamladı.
Triatlon Sezonu Marmaris Duatlonu'yla Başladı 02:20
Triatlon Sezonu Marmaris Duatlonu'yla Başladı 32 izlenme - 5 ay önce Türkiye Triatlon Federasyonunun 2017 takvimindeki ilk yarışı olan Marmaris Duatlonu başladı.
Isklar Norseman 2014 (Triatlon) 09:38
Isklar Norseman 2014 (Triatlon) 88 izlenme - 2 yıl önce Dünya üzerinde yapılan ve başı İron Man'in çektiği dayanıklılığa endeksli triatlon yarışlarından Norveç ayaklı olanı. İyi seyirler dilerim...
kuşadası triatlon 2011 07:27
kuşadası triatlon 2011 248 izlenme - 6 yıl önce kuşadası triatlon 2011
Alanya Triatlon Tanıtım Filmi - Triathlone Promotional Video 05:26
Alanya Triatlon Tanıtım Filmi - Triathlone Promotional Video 178 izlenme - 3 yıl önce Alanya Triatlon Resmi Tanıtım Filmi Alanya Triathlone Official Promotional Video
Serebral Palsili 8 Yaşındaki Çocuğun Göz Yaşartan Triatlon Başarısı 01:14
Serebral Palsili 8 Yaşındaki Çocuğun Göz Yaşartan Triatlon Başarısı 65 izlenme - 2 yıl önce Serebral Palsili 8 Yaşındaki Çocuğun Göz Yaşartan Triatlon Başarısı Bailey kocaman yürekli bir çocuk! Serebral Palsi (Beyin Felci) olmasına rağmen kimseden yardım almadan triatlon parkuru(Üç farklı branş sporunun bir arada yapılması) tek başına bitirdi.
Powerstar Orta Mesafe Triatlon Kupası 01:48
Powerstar Orta Mesafe Triatlon Kupası" 36 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Sporculardan detaylar Türkiye Triatlon Federasyonu tarafından düzenlenen "Powerstar Orta Mesafe Triatlon Kupası" Antalya'da başladı.
3. İznik Triatlon Yarışları 01:10
3. İznik Triatlon Yarışları 37 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Triatlon Yarışlarının yapıldığı alandan genel görüntü- Yüzme yarışından detaylar- Bisiklet yarışından detaylar- Federasyon başkanı Hamdi Güneş'in konuşması - Yüzme, bisiklet ve koşu etaplarından oluşan yarışlara yaklaşık 300 sporcu katıldı Türkiye Triatlon Federasyonu tarafından 3'üncüsü düzenlenen İznik Triatlon Yarışları, yaklaşık 300 sporcunun katılımıyla yapıldı.
Spor Dostluk ve Kardeşliktir 00:16
Spor Dostluk ve Kardeşliktir 61 izlenme - 2 yıl önce spor insanlara bazen birşeylerden uzaklaşmak, rahatlamak ve insanlarla sosyal bir ilişki içerisinde bulunmak için güzel bir olay öyle bir olay ki nice ülke insanları bir araya gelip tanışma fırsatı buluyor. işte bu bisiklet yarışı da kaynaşmanın sıcak bir göstergesi. Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Birinciliği Bırakıp Kardeşini Taşıyan Sporcunun Kahraman Olması 00:53
Birinciliği Bırakıp Kardeşini Taşıyan Sporcunun Kahraman Olması 15 izlenme - 10 ay önce Meksika'da triatlon yarışında son metrelerde tükenip pes eden kardeşini birinci gittiği yarışı bırakıp bitiş çizgisine taşıyan İngiliz sporcu Jonny Brownlee kahraman oldu. Dünyanın en zor yarışlarından biri olarak bilinen triatlonda son metrelerde rekoru ve birinciliği bırakıp yarışmacı kardeşini finiş çizgisine taşıyan ağabey izleyenlerin gözlerini yaşarttı.
Jonathan Brownlee'nin İnanılmaz Azmi! 01:40
Jonathan Brownlee'nin İnanılmaz Azmi! 4 izlenme - 2 ay önce Japonya'da düzenlenen bir triatlon yarışında bisiklet kazası geçiren ve bisikleti kırılan Jonathan Brownlee, bisikleti kırılmasına rağmen pes etmedi ve etabı 1 kilometre boyunca kucağında bisikletiyle koşarak bitirdi.
Triatlon Heyecanı İstanbul'da Yaşandı 03:17
Triatlon Heyecanı İstanbul'da Yaşandı 28 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Triatlon Federasyonu tarafından organize edilen ve bu yılın ilk yarışı İstanbul Park'ta yapıldı.
Serebral Palsili 8 Yaşındaki Çocuğun Triatlon Başarısı 00:59
Serebral Palsili 8 Yaşındaki Çocuğun Triatlon Başarısı 32 izlenme - 2 yıl önce beyin felci geçirmiş bu minik dostumuz 3 farkli sporun aynı anda yapıldığı triatlon yarışmasını tamamladı ve herkesi azmiyle kendine hayran bıraktı.. Hayat mücadele ister
Cumhuriyet Kupası Konyaaltı Orta Mesafe Triatlon Yarışması 03:32
Cumhuriyet Kupası Konyaaltı Orta Mesafe Triatlon Yarışması 42 izlenme - 3 yıl önce Cumhuriyet Kupası Konyaaltı Orta Mesafe Triatlon Yarışması- Yarışmalara katılan 148 sporcu bin 900 metre yüzdü, 90 kilometre bisiklete bindi ve 21 kilometre koştuANTALYA (AA) - Cumhuriyet Kupası Konyaaltı Orta Mesafe Triatlon Yarışması, 148 sporcunun katılımıyla başladı.
Triatlon Dünya Kupası Alanya'da Yapılacak 02:55
Triatlon Dünya Kupası Alanya'da Yapılacak 26 izlenme - 3 yıl önce Triatlon Dünya Kupası Alanya'da Yapılacak- 27-28 Eylül Tarihlerinde Gerçekleştirilecek Dünya Kupası'na 42 Ülkeden Bine Yakın Sporcu Katılması Bekleniyorantalya (aa) - 2014 Itu Triatlon Dünya Kupası Alanya'da 27-28 Eylül Tarihlerinde Yapılacak.
Triatlon Dünya Kupasının İlk Gün Şampiyonu Maaike Caelers Oldu 03:39
Triatlon Dünya Kupasının İlk Gün Şampiyonu Maaike Caelers Oldu 11 izlenme - 3 yıl önce Alanya'daki Triatlon Dünya Kupası şampiyonasının ilk gününde büyük bayanlarda Hollandalı sporcu Maaike Caelers birinci oldu.
Triatlon Dünya Şampiyonası'nda Brownlee, Baygınlık Geçiren Kardeşini Yarışta Tuttu 01:23
Triatlon Dünya Şampiyonası'nda Brownlee, Baygınlık Geçiren Kardeşini Yarışta Tuttu 4 izlenme - 10 ay önce Triatlon Dünya Şampiyonası'nda yarışı önde götüren İngiliz Jonny Brownlee, sıcak nedeniyle rahatsızlanan kardeşini almak için 1. sıradan feragat etti, kardeşini omuzlayarak yarışı bitirdi.
Triatlon Avrupa Kupası Finali - Antalya 02:15
Triatlon Avrupa Kupası Finali - Antalya 3 izlenme - 9 ay önce Antalya'nın Alanya ilçesinde düzenlenen Triatlon Avrupa Kupası Finali'nde ilk gün yarışları sona erdi.
Balkan Grand Prix 2014 02:26
Balkan Grand Prix 2014 5 izlenme - 3 yıl önce Triatlon Federasyonu Başkanı Hamdi Güneş, Balkan Grand Prix'si olarak Hazar Gölü'nde düzenlenen yarışmayı Avrupa düzeyine çıkarmak istediklerini söyledi.
2015 Itu Triatlon Dünya Kupası 03:27
2015 Itu Triatlon Dünya Kupası 3 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Triatlondan görüntüler- Ödül töreni 2015 ITU Triatlon Dünya Kupası- Elit kadınlarda Ukrayna'dan Yelistratova birinci oldu Uluslararası Triatlon Birliği (ITU) Triatlon Dünya Kupası ilk günü, elit kadınlar yarışlarıyla sona erdi.
Fenalaşan Kardeşine Hemen Yardım Etti 01:35
Fenalaşan Kardeşine Hemen Yardım Etti 1 izlenme - 10 ay önce 2016 Dünya Triatlon Serisi'nde Alistair Brownlee,fenalaşan kardeşi Jonny'ye yardım etti ve yarışı beraber bitirdiler