Hoşgeldiniz!

tribünde

Tribünde Dişlerini Fırçalayan Chelsea Taraftarı 00:17
Tribünde Dişlerini Fırçalayan Chelsea Taraftarı 265.618 izlenme - 3 yıl önce 2009 senesinden, Drogba'nın daha Chelsea'de oynadığı zamanlardan bir Chelsea - Manchester United maçından komik bir görüntü. Bu İngiltere'de taraftar tribünlerde o kadar rahat ki resmen evinde gibiler.
Tribünde verdiği pozlarla Tanrıça oldu! 02:58
Tribünde verdiği pozlarla Tanrıça oldu! 12.544 izlenme - 5 yıl önce Ukrayna ve Polonya'da düzenlenen Avrupa Şampiyonası'nda tribünlerde verdiği pozlarla bir anda dünyanın gündemine gelen Natalie Siwiec, iç çamaşırı tanrıçası seçildi.
sarhoş bayanın tribünde çıkardıgı olay 03:54
sarhoş bayanın tribünde çıkardıgı olay 1.420 izlenme - 8 yıl önce bu kız çok fena bir taraftar:))
tribünde kız nasıl istenir 00:33
tribünde kız nasıl istenir 1.680 izlenme - 8 yıl önce
Hediye Edilen Topa Huşu İçinde Bakan Çocuk 00:24
Hediye Edilen Topa Huşu İçinde Bakan Çocuk 334 izlenme - 3 yıl önce Çocuk tribüne gelen topun ön sıradaki adam tarafından kendisine verilmesi sonrası coşuyor, inme iniyor
Kendi Golünü Tribünden Alkışlayan Oyuncu 00:24
Kendi Golünü Tribünden Alkışlayan Oyuncu 360 izlenme - 3 yıl önce Litvanya Ligi'nde dün oynanan Trakai - Zalgiris maçında yaşanan bir durum. Ligin taraftarlarına atıfta bulunmuş güya Dzimitry Koub adlı arkadaş
tribünde açılan en büyük bayrak 00:44
tribünde açılan en büyük bayrak 239 izlenme - 7 yıl önce
tribünde dişlerini fıcalayan taraftar :)) 00:24
tribünde dişlerini fıcalayan taraftar :)) 132 izlenme - 8 yıl önce hafta sonu oynanan chelsea-manchester united maçını tribünden izleyen bir taraftarın dişlerini fırçalarken kameralara takılması futbol tarihine geçti.
Tribünde domuz var! 00:20
Tribünde domuz var! 68 izlenme - 6 yıl önce Brezilya'da oynanan futbol müsabakasında tribünde yer alan domuz ortaya komik görüntüler çıkardı.
Maç Öncesi 02:20
Maç Öncesi 81 izlenme - 9 yıl önce vakfıkebir tribün
Tribünde Cinayet İşlendi 01:15
Tribünde Cinayet İşlendi 1 izlenme - 11 ay önce Arjantin bir kez daha futbol tribünlerinde şiddeti konuşuyor. Bir futbol maçı esnasında bir taraftar tribünde holiganların saldırısına uğradı. Olay sırasında holiganlar tribündeki merdivenden taraftar aşağı atıldı. O taraftar hayatını kaybetti. Arjantin'de oynanan bir maçta Atletico Belgrano taraftarı tribünlerden atıldı. Uzun süre yaşam mücadelesi veren 22 yaşındaki Emanuel Ezequiel Balbo hayatını kaybetti. Karşılaşmada yanlışlıkla Belgrano taraftarlarının olduğu tribünlere girdiği iddia edilen genç adam, Talleres takımını temsil eden bir dövmesi olduğu söylenerek tribünlerden atıldı. Sert biçimde yere düşen taraftarın hayat mücadelesi bir gün sürdü. Ertesi gün Balbo'nun ölüm haberi geldi. Ancak asıl hikaye daha sonra ortaya çıktı. Emanuel'in babası Raul Balbo oğlunu tribünlerden atan kişinin 2012 yılında diğer oğlunu da öldürdüğünü söyledi. Oğlunun Talleres dövmesi olmadığını söyleyen Balbo, Mario Alberto Kempes stadyumundaki olayın sorumlusunun Oscar Gomez olduğunu söyledi. Baba Balbo, Gomez'in oğluyla karşılaşınca onu dövüşe çağırdığını Emanuel gelince de onun Talleres taraftarı olduğunu iddia ederek tribünlerde hedef gösterdiğini söyledi. Baba Balbo, Gomez'in daha önce de oğlunu bir arkadaşıyla arabadayken vurarak öldürdüğünü belirtti. Raul Balbo'nun açıklamalarının ardından soruşturmanın derinleştirileceği öğrenildi.
'Tribün şiddeti' mağduru Berkay, derbi için İstanbul'a gitti! 03:47
'Tribün şiddeti' mağduru Berkay, derbi için İstanbul'a gitti! 1 izlenme - 2 yıl önce Kayseri'deki Kadir Has Stadı'nda geçen pazar günü oynana Kayserispor- Fenerbahçe maçında tribün şiddeti mağduru olan 5 yaşındaki Berkay Çoban ve ailesi, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın davetlisi olarak, Kadıköy'de oynanacak Galatasaray derbisini Şükrü Saracoğlu Stadı'nda izlemek üzere İstanbul'a gitti.