Hoşgeldiniz!

Tripot Videoları İzle

Brazzers'taki Kel Adam - Kop Gel Günahlarından 03:11
Brazzers'taki Kel Adam - Kop Gel Günahlarından 15.624 izlenme - 2 yıl önce biz onu Brazzerstaki Kel Adam olarak bildik hep işte o şahıs yani Johny Sins için hazırlanmış bir klip. Kop gel günahlarından parçasına kendisinin güzide eserlerinden görüntülerle anlamlı duygu yüklü bir klip hazırlamış gençler.
Hayalde Yürürüş 12:47
Hayalde Yürürüş 1.047 izlenme - 8 yıl önce "bsm production" sunar.. yapımcı-yönetmen: barış kaykusuz hikaye-senaryo: metin kazan oyuncu: sinan Şaşmaz
Görenleri Şoke Eden Balık 00:32
Görenleri Şoke Eden Balık 335 izlenme - 5 yıl önce Bu görüntüler denizin 1443 metre altında çekildi. Tamamen karanılk bir ortamda çekilen görüntülerde ilk kez görülen 3 ayaklı bir balık görüntülendi. Kemaraların oturtulduğu 3 ayaklı tripot gibi duran balığa da tripot fish adı verildi. İkisi önde birisi arkada bulunan uzun ayaklarını dibe koyan ilginç balık o şekilde sabit durabiliyor.
Gürcü Basın Mensuplarının Türk Basın Mensuplarına Saldırması 02:58
Gürcü Basın Mensuplarının Türk Basın Mensuplarına Saldırması 56 izlenme - 2 yıl önce Bursaspor'un UEFA Avrupa Ligi ön eleme turunda Gürcistan ekibi Chikhura Sachkhere'ye elenmesinin ardından, basın toplantısında Gürcü Basın Mensuplarının Türk Basın Mensuplarına kamera ve tripotlarla saldırmış,
The Tripods 03:04
The Tripods 34 izlenme - 2 yıl önce Rüyalarımı kabusa dönüştüren, hem korkudan altıma ettiğim, hem meraktan yinede izlediğim dizi. Hep bizim mahalleyede gelecekler diye apartmanların arasından arasıra gökyüzünü kontrol etmeme neden olan dizi. Ama tırsmakta haklıymışım sanırım, 20 yıl öncesine göre çok başarılı. ıııiiyyy içim ürperdi yine. Kazınmış ulan beynimin korku merkezine. (varmı ya la öyle bi merkez?)
3d - Ahtapot Tripot Videosu 00:38
3d - Ahtapot Tripot Videosu 12 izlenme - 1 yıl önce
Gürcü Gazeteciler, Türklere Kamera Ve Tripotlarla Saldırdı 03:03
Gürcü Gazeteciler, Türklere Kamera Ve Tripotlarla Saldırdı 16 izlenme - 3 yıl önce Chikhura - Bursaspor maçından sonra basın toplantısında Gürcü gazeteciler, Türk basın mensuplarına küfrederek tripot ve kameralarla saldırdı.