Hoşgeldiniz!

tro

Star Deniz ve Ayıcığı Teddy (+16) 03:46
Star Deniz ve Ayıcığı Teddy (+16) 7.636 izlenme - 2 yıl önce Evet genşler star deniz deyince çoğunuzun aklına arko böğürtlenli gelecektir. görünen o ki bu ablaya/abiye ilgi oldukça yerinde ki artık webcamle filan da değil hd camlerle filan çekimler yapmakta. bu arada ayıcığının ismi de ne kaaa yaratıcıymış öyle di mi?
Erkeğin Makyajla Çoğu Kızdan Daha Güzel Olması 01:25
Erkeğin Makyajla Çoğu Kızdan Daha Güzel Olması 4.555 izlenme - 2 yıl önce Bazı kızlardan daha güzel oldu yeminle. Bkz. güvenilecek kimse kalmamış bu devirde. Şaka maka adam madam ... diyerek uzaklaşıyorum.
tro 04:00
tro 4.288 izlenme - 9 yıl önce tro
Travesti Yağmur - Röportaj 05:08
Travesti Yağmur - Röportaj 2.230 izlenme - 2 yıl önce İş yok, güç yok, dövme yapmaya başladım nefrete maruz kaldım. Sonra; neden fuhuş yapıyorlar? Alın size cevabı.
Vermicem Diyen Travestinin İsyanı 04:47
Vermicem Diyen Travestinin İsyanı 1.073 izlenme - 1 yıl önce vermicem videosuyla ünlenen travesti ablamız selay su. İntihar eden trans arkadaşımız için isyan videosu çekmiş,izleyip ağlıyoruz.
Travesti Korkunçlu Konser - Nasip Değilmiş 06:07
Travesti Korkunçlu Konser - Nasip Değilmiş 719 izlenme - 1 yıl önce Kulaklarımın pası silindi, dert, tasa, keder kalmadı, amaçsız mutlu oldum ve kendimi boşluğa bıraktım.
Esnaf Tarafından Linç Edilen Travestiler 01:00
Esnaf Tarafından Linç Edilen Travestiler 784 izlenme - 2 yıl önce Olay, Antalya'nın Yener Ulusoy Bulvarı üzerinde telefon bayilerinin bulunduğu bölgede meydana geldi. Alışverişe çıktıklarını söyleyen, Eda ve Sudenaz adlarını kullanan iki travestiye, iddiaya göre, telefon bayilerinden, "Burada gezemezsiniz lan i..ler" diye laf atıldı. Bunun üzerine esnaf ile travestiler arasında sözlü tartışma çıktı. Diğer işyerlerinden çıkan kalabalık bir grubun arasında kalan travestiler, dövüldü.Linç girişimi olay yerine gelen polis ekiplerinin müdahalesi ile engellenirken, adının Sudenaz olduğunu söyleyen travesti bayıldı. Yaralı travestiler, çağrılan 112 Acil ambulansıyla hastaneye götürülerek tedavi altına alındı. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.
Selaysu Abla'dan 2015 Dilekleri 04:49
Selaysu Abla'dan 2015 Dilekleri 290 izlenme - 1 yıl önce Vermicem diyen travesti selaysu 2015 için dileklerini dile getirmiş. video biraz geç yüklendim ama hadi hayırlısı.
Fındık Ararken Dalı Elinde Kalan Şanssız Genç 00:44
Fındık Ararken Dalı Elinde Kalan Şanssız Genç 561 izlenme - 2 yıl önce Sokak eğlencesinde çekilen şu görüntülerde talihsizliğin böylesi diyorum ve hiç yorum yapmadan garibim şanssız arkadaşımızı boynu bükük uğurluyoruz.
Bir Kezbanın Günlüğü - Erkekler Ölsün GalaxS4'ten Selamlar 01:03
Bir Kezbanın Günlüğü - Erkekler Ölsün GalaxS4'ten Selamlar 335 izlenme - 2 yıl önce Bu kezban kızımızın ne yaptığını çözememekle birlikte anne ve babasına allah yardım etsin diyerek videoyu ibretler izliyoruz. Merak etmeyin videonun bir yerinde yatakta uzanmış bir travestiyi sizden esirgemedim. saygılar...
Fevzi Temelli - Yes Tro 04:57
Fevzi Temelli - Yes Tro 186 izlenme - 5 yıl önce
Japan Tron Dance - Team İluminate - Amazing Show 04:58
Japan Tron Dance - Team İluminate - Amazing Show 230 izlenme - 4 yıl önce Japan Tron Dance - Team İluminate - Amazing Show
Soc Vs Tro - Wawsport 01:59
Soc Vs Tro - Wawsport 18 izlenme - 4 yıl önce Soc vs Tro - wawsport
Tro Vs Lil - Wawsport 02:07
Tro Vs Lil - Wawsport 14 izlenme - 4 yıl önce Tro vs Lil - wawsport