Hoşgeldiniz!

Trol Videoları İzle

Bale ve Operayla Rusları Trollemek 00:26
Bale ve Operayla Rusları Trollemek 1.282.295 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da yaşayan Aras Karafil adlı arkadaşımız boş zamanlarında insanları trollüyor ve abuk sabuk videolar çekiyor. Kendine has enteresan bir tarzı var. Bu da onlardan biri. Takip etmek isteyenler aşağıdaki linklerden ona ulaşabilir. https://www.facebook.com/araskarafil https://www.youtube.com/araskarafil
Evlilik Programını Trolleyen Genç-KOMPLE 18:49
Evlilik Programını Trolleyen Genç-KOMPLE 54.115 izlenme - 1 yıl önce "Evlilik Programını Trolleyen Genç" DİYE KURGULANMIŞ TÜM DEĞİŞİM-DÖNÜŞÜM SOYTARILIKLARINA CEVAP: "Cumhuriyet sizden fikri hür, vicdanı hür, irfani hür nesiller ister" M.KEMAL ATATÜRK
Kızın Videosunu Trolleyen Kedi 00:15
Kızın Videosunu Trolleyen Kedi 93.798 izlenme - 3 yıl önce Size bu çok bile diyerek kızın yoga videosunu kameraya headshot yaparak kesen kedi.
Öğrencilerini Trolleyen Öğretmen 00:03
Öğrencilerini Trolleyen Öğretmen 25.019 izlenme - 1 yıl önce 25 dakika varken 1 dakika kaldı diyen troll öğretmen
Travesti İkoncanecem ve Lezbiyen Hikayesi 03:09
Travesti İkoncanecem ve Lezbiyen Hikayesi 24.038 izlenme - 10 ay önce Türkiyenin en gözde travestisi (ki travesti oldugu hala kanıtlanmamıs ve troll yaptıgı sanılıyor ) ve sosyal medyanın yeni fenomeni ikoncanecem lezbiyen hikayesini anlatıyor izleyelim efem
Yurt Müdürüne Verilen İbretlik Ayar 04:21
Yurt Müdürüne Verilen İbretlik Ayar 11.121 izlenme - 6 ay önce Videoyu YouTube'ta Ferhat Keçelioğlu isimli kişinin hesabından aldım. O yüzden videonun açıklamasını direk yapıştırıyorum. ----- İnsanlıktan nasibini almamış bu kişi Azerbaycanlı arkadaşımızı yurt parasını vermediği için yurttan atmak istedi. Dışarısı çok soğuktu ve yurttan atılan arkadaşımızın başka kalacak yeri yoktu. Aramızda para toplayıp arkadaşa yardımcı olduk. Bu arada yurt müdürünü bozuk paralarla fena trolledik.
Gta Sanandreas Komik Video 01:55
Gta Sanandreas Komik Video 62.052 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/gtatrol
Lc Waikiki'yi Efsane Trolleyen Çocuk 01:13
Lc Waikiki'yi Efsane Trolleyen Çocuk 14.023 izlenme - 10 ay önce YouTube'da yüzlerce prank videosu izledim ama böylesini gerçekten görmedim. Videoda sosyal medyanın çocuklar üzerindeki etkisini açık bir şekilde görebilirsiniz efenim, izliyoruz.
Sözde Soykırımcı Ermenileri Trolleyen Türk Pilot 00:41
Sözde Soykırımcı Ermenileri Trolleyen Türk Pilot 8.352 izlenme - 6 ay önce Geçtiğimiz Nisan ayında Amerika'nın Los Angeles eyaletindeki Türk konsolosluğu önünde Türkiye karşıtı eylem yapan Erm*nilere en güzel dersi veren pilot.
Bakırköy Meydanda Kavga Trollemece 01:07
Bakırköy Meydanda Kavga Trollemece 28.815 izlenme - 1 yıl önce Sende Bize Katıl : https://goo.gl/nYDsVN Bu hafta sizler için bakırköy meydanda ali muhsin ve aras karafil kavga eder gibi yoldan geçenleri trolledi... Yeeessss iyi seyirler... Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com ABONE OL: http://www.youtube.com/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm BABOFİLMS2: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/+BaboFilms
Rapçi Heja'nın Röportajı Trollemesi 02:54
Rapçi Heja'nın Röportajı Trollemesi 20.410 izlenme - 2 yıl önce Gazeteci olan babası Selim Dindar suikaste uğrayarak öldürülen kendisi de rap müzikle uğraşan Heja'nın Ahsen Tv'nin tahminim üzerine sırf sakallı olduğu için çevirip röportaj yapmak istemesi üzerine spikeri trollemesi...
Minecraft: Haydutları Nasıl Trollersin (Mastersofvideogames) 02:56
Minecraft: Haydutları Nasıl Trollersin (Mastersofvideogames) 17.480 izlenme - 3 yıl önce Minecraft: Haydutları Nasıl Trollersin (MastersOfVideoGames)
Sinekkapan Çiçeğini Trollemek 00:55
Sinekkapan Çiçeğini Trollemek 8.632 izlenme - 1 yıl önce Adam habire çiçeği kandırıyor. Sinek hariç vermediği şey kalmadı canım bitkiye.. Videonun sonlarına doğru çiçek sövecek sandım ağzını öyle bir açıyor ki ana avrat dümdüz gidecek gibi
Rambo Okan A Spor Ekranlarında Galatasaraylıları Trolledi 00:19
Rambo Okan A Spor Ekranlarında Galatasaraylıları Trolledi 6.301 izlenme - 8 ay önce Rambo Okan Fenerbahçe Kayserispor maçının öncesinde a spor canlı yayınında 6-0 hareketi yaparak Galatasarylıları trolledi
Ferrari ile Kız Trollemek - Hayrettin 01:57
Ferrari ile Kız Trollemek - Hayrettin 14.293 izlenme - 2 yıl önce Hayrettini hepiniz bilirsiniz. Ferrari ile bir kezbanotun karşısındaki insana bakışını nasıl değişebileciğini gösteren bir kamera şakası yapmışlar. İyi seyirler.
Cansız Mankenle Öğretmen Trollemek (Thug Life İçerir) 00:28
Cansız Mankenle Öğretmen Trollemek (Thug Life İçerir) 12.816 izlenme - 1 yıl önce Cansız mankeni nerden bulup sınıfa getirdiniz? Eğitim sistemi giderek gelişiyor.
Paris Metrosu'nu Trolleyen Adanalı 00:28
Paris Metrosu'nu Trolleyen Adanalı 10.901 izlenme - 1 yıl önce Adanalı arkadaşımız gurbette dahi muavinlerin yokluğunu aratmıyor.
İsrailli Askerlerin Filistinli Muhabiri Trollemesi 00:30
İsrailli Askerlerin Filistinli Muhabiri Trollemesi 11.767 izlenme - 1 yıl önce Canlı yayın sırasında filistinli kadın muhabiri trolleyen idf mensuplarını izliyoruz, kaynak olarak kullandığım russian today kanalı olayı 'taciz' gibisinden uyarıcı kelimelerle yayınlamış olsada sanki yapılanlar makarasınaymış gibi duruyor.
Burger King'e Atını Kaptıran Troll Vatandaş (Atım Nerde?) 00:48
Burger King'e Atını Kaptıran Troll Vatandaş (Atım Nerde?) 11.230 izlenme - 1 yıl önce Burger Kingde atı kesilen vatandasın yürekler acıtan isyanı. giriş on numara. iyi seyirler hadi öptüm.
Kocaeli'de Üniversiteliler Özel Güvenliği Yine Trollemesi 00:56
Kocaeli'de Üniversiteliler Özel Güvenliği Yine Trollemesi 6.712 izlenme - 12 ay önce Kocaeli Kolektif Oltaya gelme 1 Mayıs'a gel diyerek Özel güvenliği trolledi
Sokağa İşeyen Çinliyi Trolleyen Türk Genci 00:34
Sokağa İşeyen Çinliyi Trolleyen Türk Genci 2.376 izlenme - 4 ay önce Sokakta çöğdürürken ortamda bulunabilecek iyi sıhhatte olsunları kaçırmak için en etkili yöntem önce tükürmek, sonra destur çekmek ve akabinde çöğdürmek şeklinde olmalıdır.
Çatışmada El Nusralıları Trolleyen Suriye Askeri 00:36
Çatışmada El Nusralıları Trolleyen Suriye Askeri 16.361 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler Suriye'nin İdlip şehrinde çekilmiş. Suriye Ordusu mensubu asker ''Tekbir'' diyor, El-Nusralılar ''Allahuakbar'' diyor, hemen sonra da Suriye askeri ateş etmeye başlıyor. Suriye askerinin çatışma esnasındaki rahat tavırları ilgi çekici. Anlaşılan o ki ölümle burun buruna gelmek de monotonlaşabiliyor. İyi seyirler.
Anneannesini Trolleyen Çocuk 00:45
Anneannesini Trolleyen Çocuk 7.221 izlenme - 10 ay önce Sihirbazlık gösterisi yapma bahanesiyle bilgisayarının web kamerasını açıp karşısına geçen çocuk, anneannesini de gösterisinde kullandı. Başından beri torununun sihirbazlık yapacağını sanan anneannesi ise karşılaştığı durum sonrası şoke oldu.
Arnavutluk Taraftarının Trt Muhabirini Trollemesi 01:47
Arnavutluk Taraftarının Trt Muhabirini Trollemesi 5.054 izlenme - 10 ay önce Arnavutluk'un tarihinde ilk kez katıldığı Avrupa Şampiyonası'nda aldığı galibiyet sonrası taraftarlar büyük sevinç yaşadı. TRT muhabirinin stadyumun çevresinden yaptığı yayında ise, arnavutluk taraftarının hedefi haline geldi. İzliyoruz efendim.
Kazıkçı Emlakçı Teyzeyi Trollemece! (Küfür İçerir) 00:47
Kazıkçı Emlakçı Teyzeyi Trollemece! (Küfür İçerir) 12.249 izlenme - 2 yıl önce Kazıkçı Emlakçı teyzemiz, pis mazotlu yer altı ve dağ başı evlerin günlüğüne 250 300 lira isteyince trollemek isteyen Aras hiç beklemediği haklı tepkiyle karşılaşıyor bizim demek istediklerimizi söyledin teyzeciğim sağol.
Minecraft - Sınav Günü Arkadaşını Nasıl Trollersin (Mastersofvideogames) 05:43
Minecraft - Sınav Günü Arkadaşını Nasıl Trollersin (Mastersofvideogames) 8.937 izlenme - 3 yıl önce Minecraft - Sınav Günü Arkadaşını Nasıl Trollersin (MastersOfVideoGames)
İllüzyonla Canlı Yayını Trollemek 01:02
İllüzyonla Canlı Yayını Trollemek 8.315 izlenme - 2 yıl önce Canlı yayını müthiş bir şekilde trollemeyi başaran elemanları izliyoruz.
Kedi Sesi Çıkararak İnsanları Trolleyen Adam 00:14
Kedi Sesi Çıkararak İnsanları Trolleyen Adam 5.993 izlenme - 1 yıl önce Beşiktaş metrosu girişinde Kedi Sesi Çıkararak İnsanları Trolleyen Adam
Remi Gaillard'ın 2016'da Yaptığı Birbirinden Yaratıcı Troll'lükler 08:54
Remi Gaillard'ın 2016'da Yaptığı Birbirinden Yaratıcı Troll'lükler 1.460 izlenme - 4 ay önce Rémi Gaillard ismini bilmeyen, duymayan veya saygı duymayan yoktur. Zekice düşünülmüş troll'lükleriyle internetin en sevilen isimlerinden olan Remi, 2016'da yayınladığı en iyi videolarından bir derleme yayınladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eşi Tarafından Fena Troll'lenen Futbol Fanatiği Adam 04:37
Eşi Tarafından Fena Troll'lenen Futbol Fanatiği Adam 2.759 izlenme - 10 ay önce Türkiye-Hırvatistan maçını izleyen İzzet, hakaretler ettiği eşi tarafından efsane troll'lendi. Kendisine hakaret ederek maçı izlemeyi yasaklayan İzzet'ten intikam almak adına telefon uygulamasından televizyonu kapatan kadının kaydettiği görüntüler sporu seven insanları derinden düşündürüyor. Gerçekten de bu kadar fanatik olmaya gerek var mı? Yenilen gol sonrası 'Şampiyon mu olduk yoksa?' sorusu ile sinirlenen İzzet, eşine hakaret etmeye başlıyor.