Hoşgeldiniz!

trol

Bale ve Operayla Rusları Trollemek 00:26
Bale ve Operayla Rusları Trollemek 1.296.994 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'da yaşayan Aras Karafil adlı arkadaşımız boş zamanlarında insanları trollüyor ve abuk sabuk videolar çekiyor. Kendine has enteresan bir tarzı var. Bu da onlardan biri. Takip etmek isteyenler aşağıdaki linklerden ona ulaşabilir. https://www.facebook.com/araskarafil https://www.youtube.com/araskarafil
Öğrencilerini Trolleyen Öğretmen 00:03
Öğrencilerini Trolleyen Öğretmen 46.549 izlenme - 2 yıl önce 25 dakika varken 1 dakika kaldı diyen troll öğretmen
Evlilik Programını Trolleyen Genç-KOMPLE 18:49
Evlilik Programını Trolleyen Genç-KOMPLE 55.585 izlenme - 3 yıl önce "Evlilik Programını Trolleyen Genç" DİYE KURGULANMIŞ TÜM DEĞİŞİM-DÖNÜŞÜM SOYTARILIKLARINA CEVAP: "Cumhuriyet sizden fikri hür, vicdanı hür, irfani hür nesiller ister" M.KEMAL ATATÜRK
Kızın Videosunu Trolleyen Kedi 00:15
Kızın Videosunu Trolleyen Kedi 94.662 izlenme - 4 yıl önce Size bu çok bile diyerek kızın yoga videosunu kameraya headshot yaparak kesen kedi.
Gta Sanandreas Komik Video 01:55
Gta Sanandreas Komik Video 62.730 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/gtatrol
Paris Metrosu'nu Trolleyen Adanalı 00:28
Paris Metrosu'nu Trolleyen Adanalı 29.610 izlenme - 2 yıl önce Adanalı arkadaşımız gurbette dahi muavinlerin yokluğunu aratmıyor.
Bakırköy Meydanda Kavga Trollemece 01:07
Bakırköy Meydanda Kavga Trollemece 28.856 izlenme - 2 yıl önce Sende Bize Katıl : https://goo.gl/nYDsVN Bu hafta sizler için bakırköy meydanda ali muhsin ve aras karafil kavga eder gibi yoldan geçenleri trolledi... Yeeessss iyi seyirler... Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com ABONE OL: http://www.youtube.com/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm BABOFİLMS2: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/+BaboFilms
Lc Waikiki'yi Efsane Trolleyen Çocuk 01:13
Lc Waikiki'yi Efsane Trolleyen Çocuk 15.515 izlenme - 2 yıl önce YouTube'da yüzlerce prank videosu izledim ama böylesini gerçekten görmedim. Videoda sosyal medyanın çocuklar üzerindeki etkisini açık bir şekilde görebilirsiniz efenim, izliyoruz.
Telefon Sapıklarını Trollemek 08:11
Telefon Sapıklarını Trollemek 8.422 izlenme - 1 yıl önce Youtuber kız videosunun yorumlarına ve girdiği sitede yorumlara telefonunu yazan sapık kullanıcıları arayıp bu telefon sapıklarını trollemiş.
Rambo Okan A Spor Ekranlarında Galatasaraylıları Trolledi 00:19
Rambo Okan A Spor Ekranlarında Galatasaraylıları Trolledi 14.524 izlenme - 2 yıl önce Rambo Okan Fenerbahçe Kayserispor maçının öncesinde a spor canlı yayınında 6-0 hareketi yaparak Galatasarylıları trolledi
Minecraft: Haydutları Nasıl Trollersin (Mastersofvideogames) 02:56
Minecraft: Haydutları Nasıl Trollersin (Mastersofvideogames) 17.491 izlenme - 4 yıl önce Minecraft: Haydutları Nasıl Trollersin (MastersOfVideoGames)
Rapçi Heja'nın Röportajı Trollemesi 02:54
Rapçi Heja'nın Röportajı Trollemesi 21.925 izlenme - 3 yıl önce Gazeteci olan babası Selim Dindar suikaste uğrayarak öldürülen kendisi de rap müzikle uğraşan Heja'nın Ahsen Tv'nin tahminim üzerine sırf sakallı olduğu için çevirip röportaj yapmak istemesi üzerine spikeri trollemesi...
Battlefield 4 - Trol Adamı Trollemek 00:30
Battlefield 4 - Trol Adamı Trollemek 3.034 izlenme - 6 ay önce Eleman sürekli sniper silahları ile oynuyor. Çoğu zamanda twitch'te canlı yayında olduğu için, yayında görünmeye çalışan tip çok. Oldukçada iyi oynuyor ve çok fazla takipçisi var. Takım arkadaşı sürekli takip ediyor ve tam nişan alacağı zaman önüne çıkıp nişan almasına engel oluyor. O da kendince bir yöntem geliştirerek, aşağı atlarmış gibi yapıyor ve elamanı kandırıyor. Zavallı trol aşağı atlıyor.. https://www.twitch.tv/stodeh/
Yurt Müdürüne Verilen İbretlik Ayar 04:21
Yurt Müdürüne Verilen İbretlik Ayar 11.204 izlenme - 2 yıl önce Videoyu YouTube'ta Ferhat Keçelioğlu isimli kişinin hesabından aldım. O yüzden videonun açıklamasını direk yapıştırıyorum. ----- İnsanlıktan nasibini almamış bu kişi Azerbaycanlı arkadaşımızı yurt parasını vermediği için yurttan atmak istedi. Dışarısı çok soğuktu ve yurttan atılan arkadaşımızın başka kalacak yeri yoktu. Aramızda para toplayıp arkadaşa yardımcı olduk. Bu arada yurt müdürünü bozuk paralarla fena trolledik.
Sokağa İşeyen Çinliyi Trolleyen Türk Genci 00:34
Sokağa İşeyen Çinliyi Trolleyen Türk Genci 9.909 izlenme - 1 yıl önce Sokakta çöğdürürken ortamda bulunabilecek iyi sıhhatte olsunları kaçırmak için en etkili yöntem önce tükürmek, sonra destur çekmek ve akabinde çöğdürmek şeklinde olmalıdır.
Sözde Soykırımcı Ermenileri Trolleyen Türk Pilot 00:41
Sözde Soykırımcı Ermenileri Trolleyen Türk Pilot 9.043 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz Nisan ayında Amerika'nın Los Angeles eyaletindeki Türk konsolosluğu önünde Türkiye karşıtı eylem yapan Erm*nilere en güzel dersi veren pilot.
Ajdar'ı Trolleyen Genç 00:36
Ajdar'ı Trolleyen Genç 9.519 izlenme - 2 yıl önce Popstar, hiperstar, dünya starı pop sanatçımız Ajdar'ı yakalayan bir hayranı fotoğraf çekinmek istemiş.
Ferrari ile Kız Trollemek - Hayrettin 01:57
Ferrari ile Kız Trollemek - Hayrettin 15.097 izlenme - 3 yıl önce Hayrettini hepiniz bilirsiniz. Ferrari ile bir kezbanotun karşısındaki insana bakışını nasıl değişebileciğini gösteren bir kamera şakası yapmışlar. İyi seyirler.
Çatışmada El Nusralıları Trolleyen Suriye Askeri 00:36
Çatışmada El Nusralıları Trolleyen Suriye Askeri 19.328 izlenme - 3 yıl önce Görüntüler Suriye'nin İdlip şehrinde çekilmiş. Suriye Ordusu mensubu asker ''Tekbir'' diyor, El-Nusralılar ''Allahuakbar'' diyor, hemen sonra da Suriye askeri ateş etmeye başlıyor. Suriye askerinin çatışma esnasındaki rahat tavırları ilgi çekici. Anlaşılan o ki ölümle burun buruna gelmek de monotonlaşabiliyor. İyi seyirler.
Sinekkapan Çiçeğini Trollemek 00:55
Sinekkapan Çiçeğini Trollemek 9.611 izlenme - 2 yıl önce Adam habire çiçeği kandırıyor. Sinek hariç vermediği şey kalmadı canım bitkiye.. Videonun sonlarına doğru çiçek sövecek sandım ağzını öyle bir açıyor ki ana avrat dümdüz gidecek gibi
Anneannesini Trolleyen Çocuk 00:45
Anneannesini Trolleyen Çocuk 12.085 izlenme - 2 yıl önce Sihirbazlık gösterisi yapma bahanesiyle bilgisayarının web kamerasını açıp karşısına geçen çocuk, anneannesini de gösterisinde kullandı. Başından beri torununun sihirbazlık yapacağını sanan anneannesi ise karşılaştığı durum sonrası şoke oldu.
Cansız Mankenle Öğretmen Trollemek (Thug Life İçerir) 00:28
Cansız Mankenle Öğretmen Trollemek (Thug Life İçerir) 13.526 izlenme - 3 yıl önce Cansız mankeni nerden bulup sınıfa getirdiniz? Eğitim sistemi giderek gelişiyor.
İsrailli Askerlerin Filistinli Muhabiri Trollemesi 00:30
İsrailli Askerlerin Filistinli Muhabiri Trollemesi 12.535 izlenme - 3 yıl önce Canlı yayın sırasında filistinli kadın muhabiri trolleyen idf mensuplarını izliyoruz, kaynak olarak kullandığım russian today kanalı olayı 'taciz' gibisinden uyarıcı kelimelerle yayınlamış olsada sanki yapılanlar makarasınaymış gibi duruyor.
Burger King'e Atını Kaptıran Troll Vatandaş (Atım Nerde?) 00:48
Burger King'e Atını Kaptıran Troll Vatandaş (Atım Nerde?) 11.896 izlenme - 2 yıl önce Burger Kingde atı kesilen vatandasın yürekler acıtan isyanı. giriş on numara. iyi seyirler hadi öptüm.
Kazıkçı Emlakçı Teyzeyi Trollemece! (Küfür İçerir) 00:47
Kazıkçı Emlakçı Teyzeyi Trollemece! (Küfür İçerir) 14.053 izlenme - 3 yıl önce Kazıkçı Emlakçı teyzemiz, pis mazotlu yer altı ve dağ başı evlerin günlüğüne 250 300 lira isteyince trollemek isteyen Aras hiç beklemediği haklı tepkiyle karşılaşıyor bizim demek istediklerimizi söyledin teyzeciğim sağol.
Kocaeli'de Üniversiteliler Özel Güvenliği Yine Trollemesi 00:56
Kocaeli'de Üniversiteliler Özel Güvenliği Yine Trollemesi 7.306 izlenme - 2 yıl önce Kocaeli Kolektif Oltaya gelme 1 Mayıs'a gel diyerek Özel güvenliği trolledi
Minecraft - Sınav Günü Arkadaşını Nasıl Trollersin (Mastersofvideogames) 05:43
Minecraft - Sınav Günü Arkadaşını Nasıl Trollersin (Mastersofvideogames) 8.947 izlenme - 4 yıl önce Minecraft - Sınav Günü Arkadaşını Nasıl Trollersin (MastersOfVideoGames)
Arnavutluk Taraftarının Trt Muhabirini Trollemesi 01:47
Arnavutluk Taraftarının Trt Muhabirini Trollemesi 6.418 izlenme - 2 yıl önce Arnavutluk'un tarihinde ilk kez katıldığı Avrupa Şampiyonası'nda aldığı galibiyet sonrası taraftarlar büyük sevinç yaşadı. TRT muhabirinin stadyumun çevresinden yaptığı yayında ise, arnavutluk taraftarının hedefi haline geldi. İzliyoruz efendim.
Remi Gaillard'ın 2016'da Yaptığı Birbirinden Yaratıcı Troll'lükler 08:54
Remi Gaillard'ın 2016'da Yaptığı Birbirinden Yaratıcı Troll'lükler 6.014 izlenme - 1 yıl önce Rémi Gaillard ismini bilmeyen, duymayan veya saygı duymayan yoktur. Zekice düşünülmüş troll'lükleriyle internetin en sevilen isimlerinden olan Remi, 2016'da yayınladığı en iyi videolarından bir derleme yayınladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İllüzyonla Canlı Yayını Trollemek 01:02
İllüzyonla Canlı Yayını Trollemek 8.397 izlenme - 3 yıl önce Canlı yayını müthiş bir şekilde trollemeyi başaran elemanları izliyoruz.