Hoşgeldiniz!

Troleybüs

Troleybüsün Arkasına Asılmak 01:36
Troleybüsün Arkasına Asılmak 2.325 izlenme - 2 yıl önce Tamam kardeşim biz de çocukluğumuzda adada faytonun arkasına, Beyoğlu'nda tramvaya falan asıldık da, bu ne böyle, araba ile troleybüse asılınır mı? Bir de çocukların şanssızlığı anında kadraja giren polisten belli, arasan gelmez Rus polisi, saniyesinde olay yerinde bitiyor.
çok bilmiş abla - troleybüs 00:56
çok bilmiş abla - troleybüs 5.244 izlenme - 8 yıl önce bu kız hem çok bilmiş hem çok tatlı :))
Taşitları tanıyalım - Neşeli Anaokulu: Taksi, Otobüs, Tren, Troleybüs, Tramvay 01:52
Taşitları tanıyalım - Neşeli Anaokulu: Taksi, Otobüs, Tren, Troleybüs, Tramvay 4.548 izlenme - 2 yıl önce Bilen varmı ki toplu taşıma araçları ile seyahat etmesini. Ben on yıl seyahat ettim toplu taşıma araçlarıyla. O kadar zordur ki toplu taşıma araşlarıyla seyahat etmek. Hele öyle bir otobüs var ki tüm İstanbul da yaşayan Okan Üniversitesi öğrencileri bilir KM 28 i. Tabiki bn öğrenci değilim. sadece yaşanan sıkıntıların tanığıyım. Bu video okul öncesiçocukların sonra çekmemesi gereken sıkıntıları önceden bahsediyor.
İlk Türk Troleybüsü Tosun (1968) 00:58
İlk Türk Troleybüsü Tosun (1968) 798 izlenme - 3 yıl önce
  Rusya’da Troleybüse Saldırı: 10 Ölü 00:35
Rusya’da Troleybüse Saldırı: 10 Ölü 595 izlenme - 4 yıl önce Rusya’nın Volgograd kentinde bir troleybüse düzenlenen terör saldırısında ilk belirlemelere göre 10 kişi hayatını kaybetti. Saldırı, şehirdeki tren istasyonuna düzenlenen ve 17 kişinin hayatını kaybettiği intihar saldırısının ertesi günü meydana geldi.Yetkililer, troleybüse düzenlenen saldırıda 10 kişinin de yaralandığını açıkladı. Şiddetli patlama, troleybüsü tamamen parçaladı. Olayın intihar saldırısı olduğu tahmin ediliyor. Rusya’nın Volgograd kentinde bir troleybüse düzenlenen terör saldırısında ilk belirlemelere göre 10 kişi hayatını kaybetti. Saldırı, şehirdeki tren istasyonuna düzenlenen ve 17 kişinin hayatını kaybettiği intihar saldırısının ertesi günü meydana geldi.Yetkililer, troleybüse düzenlenen saldırıda 10 kişinin de yaralandığını açıkladı. Şiddetli patlama, troleybüsü tamamen parçaladı. Olayın intihar saldırısı olduğu tahmin ediliyor.
Moskova'da Troleybüs Nostaljisi 01:00
Moskova'da Troleybüs Nostaljisi 142 izlenme - 3 yıl önce Moskova topluma taşıma idaresi, 80. kullanım yıl dönümde başkentlilere troleybüs nostaljisi yaşattı. Eski Soyetler Birliği dönemine ait antika troleybüsler, kent merkezindeki Bolşoy Tiyatro binası önüne getirilerek sergilendi. Moskovalı gençler, meraklı bakışla bu eski toplu taşıma aracını incelerken, yaşlılar adeta yeni bir dostu görmüş gibi hasret giderdi. Genç Georgy duygularını şu şekilde ifade etti: ''Ben bu eski vasıtaları görmeye geldim. Bu eski araçların çalışmayanları ilginç, ama hala çalışır olanlarını görmek gerçekten oldukça şaşırtıcı.'' Yaşlı Julia Korytsine ise oldukça duygusal anlar yaşayanlardan: ''Ben geçmişte daha önce bindiğim iki katlı troleybüslere görmeye geldim, onları bulamadım ama yine de burada hoş vakit geçirdim.''
Bozulan Arabasını Troleybüse Çektirmeye Çalışan Gencin Dramı 01:36
Bozulan Arabasını Troleybüse Çektirmeye Çalışan Gencin Dramı 119 izlenme - 3 yıl önce Her zamanki gibi Ruzzya'dan bir video, elamanın fikir bi nebze var ama uygulamada sorun yaşamış. fayda geleek derken zarar görmüş, gördürmüş.
Atina’da troleybüslere molotoflu saldırı 01:03
Atina’da troleybüslere molotoflu saldırı 4 izlenme - 1 yıl önce Yunanistan’ın başkenti Atina’da bir grup yolda durdurdukları 3 troleybüsü motolofkokteyli ile yaktı. Saldırıda 3 troleybüs kullanılamaz hale geldi.