Hoşgeldiniz!

trt çocuk izle

Trotro Çizgi Film Türkçe İzle 34:40
Trotro Çizgi Film Türkçe İzle 533.169 izlenme - 2 yıl önce Trotro Çizgi Film İzle - Trotro 2014 Türkçe İzle Trotro'nun maceralarını kesintisiz izleyebilirsiniz
Tom ve Jerry 14:49
Tom ve Jerry 173.971 izlenme - 2 yıl önce tom ve jerry,tom ve jerry izle,tom and jerry izle,tom jerry izle,tom ve jerry full izle,tom ve jerry indir
Tom Ve Jerry-1 14:49
Tom Ve Jerry-1 93.367 izlenme - 2 yıl önce TOM VE JERRY (türkçe) It is a busy day at Muscle Beach and several cats are working out with weights. Tom and his girlfriend arrive and Tom, only paying attention to his girlfriend, carelessly dumps their beach equipment on top of Jerry, who is sunbathing. Jerry crawls out from the equipment and moves his green beach towel further down the beach, but then Tom happens to pick where Jerry is lying to plant his purple beach umbrella. Jerry digs himself from out of the sand, but rips his beach towel in the process. He lies back down, but Tom has started carelessly throwing garbage his way. Jerry angrily marches up to Tom and slaps him with a banana peel Tom threw at him and is rewarded by being filled up with helium from a green and white balloon and then let go to rocket away into the distance.
Keloğlan Masalları Israf 14:11
Keloğlan Masalları Israf 613 izlenme - 8 ay önce keloğlan, uzun ve huysuz, kendilerini her şeyin israf edildiği bir evde bulurlar. evde damlayan musluklar, açık kalmış ışıklar, yarım bırakılmış yemekler vardır. kendi çabalarıyla zorlansalar da musluğu kapatmayı, ışığı söndürmeyi başarırlar. köye döndüklerinde bir ziyafete katılan, keloğlan, uzun ve huysuz, israfın köyde de devam ettiğini görür. keloğlan, israf yapan herkese bir ders vermek için yiyecekleri saklarlar. yiyecek yemek olmadan geçen birkaç günün sonunda, köy halkı ellerindeki yiyeceklerin kıymetini anlar ve bir daha israf yapmayacaklarını söz verirler. keloğlan ve arkadaşları yiyecekleri sakladıkları yerden çıkarır. böylece herkes, ihtiyacı kadar yiyeceği evine götürür.
Sakar Ayı Bernard Cirit Atma 02:53
Sakar Ayı Bernard Cirit Atma 487 izlenme - 8 ay önce bernard biraz farklı bir ayıdır. kutup ayısı olarak bilinen beyaz ayılardan olan bernard'ın her bölümünde birbirinden ilginç olaylar başına gelmektedir. bernard, cirit atma bölümüyle ekranlarınıza geliyor.
Sakar Ayı Bernard Davetsiz 02:53
Sakar Ayı Bernard Davetsiz 434 izlenme - 8 ay önce bernard biraz farklı bir ayıdır. kutup ayısı olarak bilinen beyaz ayılardan olan bernard'ın her bölümünde birbirinden ilginç olaylar başına gelmektedir. bernard, davetsiz bölümüyle ekranlarınıza geliyor.
Niloya - Çok Çok Çok Yakında TRT Çocuk'ta... 00:36
Niloya - Çok Çok Çok Yakında TRT Çocuk'ta... 213 izlenme - 5 ay önce Yayınlanmaya başladığı 2014 Ocak ayından itibaren milyonlarca izleyiciyle buluşan ve çocukların sevgilisi haline gelen Niloya, yeni bölümleriyle çok yakında TRT ÇOCUK kanalında ekranlara geliyor. Haftanın her günü yayınlanacak olan Niloya, yepyeni maceralarıyla, sevimli kaplumbağası Tospik ve afacan arkadaşı Mete ile birlikte ekranları renklendirmeye devam edecek. Çocukların ezberlediği Niloya şarkılarına da yenileri eklenmeye devam ediyor. Niloya, her yeni bölümde yepyeni bir şarkısı ile çocukların karşısında olacak. Niloya’nın yeni macerelarını sakın kaçırmayın. Niloya'nın yeni videolarını buradan izleyebilirsiniz: http://goo.gl/d7Glpm Niloya videolarını takip etmek için tıklayın: http://goo.gl/oEw2mP
Sakar Ayı Bernard Illizyonist 03:05
Sakar Ayı Bernard Illizyonist 351 izlenme - 8 ay önce bernard biraz farklı bir ayıdır. kutup ayısı olarak bilinen beyaz ayılardan olan bernard'ın her bölümünde birbirinden ilginç olaylar başına gelmektedir. bernard, illizyonist bölümüyle ekranlarınıza geliyor.
Bulmaca Kulesi Yeni Bölüm 05:11
Bulmaca Kulesi Yeni Bölüm 222 izlenme - 5 ay önce trt çocuktan yeni bölüm BULMACA KULESİ -BULMACA KULESİ İZLE -BULMACA KULESİ -YENİ BÖLÜM bulmaca kulesi ve diğer bütün trt çocuk çizgifilmlerini bu kanaldan bulabilirsiniz abone olmayı unutmayın iyi seyirler
Sakar Ayı Bernard Dondurma 02:53
Sakar Ayı Bernard Dondurma 261 izlenme - 8 ay önce bernard biraz farklı bir ayıdır. kutup ayısı olarak bilinen beyaz ayılardan olan bernard'ın her bölümünde birbirinden ilginç olaylar başına gelmektedir. bernard, dondurma bölümüyle ekranlarınıza geliyor.
Dinazor Treni Bu Dinozor Değil Ki 23:40
Dinazor Treni Bu Dinozor Değil Ki 181 izlenme - 8 ay önce trt çocuk kanalında yayınlanan dinazor treni miniklerin en sevdiği çizgi filmler arasında yer alıyor. dinazor treni, bu dinozor değil ki bölümüyle ekranlarınıza geliyor.
Sakar Ayı Bernard Elma Ağacı 02:59
Sakar Ayı Bernard Elma Ağacı 159 izlenme - 8 ay önce ernard biraz farklı bir ayıdır. kutup ayısı olarak bilinen beyaz ayılardan olan bernard'ın her bölümünde birbirinden ilginç olaylar başına gelmektedir. bernard, elma ağacı bölümüyle ekranlarınıza geliyor.
Dinazor Treni Gece Treninde Yıldız Gözlemi 24:01
Dinazor Treni Gece Treninde Yıldız Gözlemi 114 izlenme - 8 ay önce trt çocuk kanalında yayınlanan dinazor treni miniklerin en sevdiği çizgi filmler arasında yer alıyor. dinazor treni, gece treninde yıldız gözlemi bölümüyle ekranlarınıza geliyor.
Kahverengi Ayıcık - Kardan Adam Yapıyor 06:14
Kahverengi Ayıcık - Kardan Adam Yapıyor 109 izlenme - 8 ay önce kahverengi bir ayıcık, hayat dolu bir yürek! her şeyi merak ediyor, keşfetmekten bıkmıyor! onun için her şey yeni başlıyor! hayatının en büyük serüvenlerinde seni de yanında görmek istiyor! kahverengi ayıcık! soruları hiç bitmiyor, hevesi hiç kırılmıyor! onunla eğlenmeye hazır ol! kahverengi ayıcık, kardan adam bölümüyle ekranlarınıza geliyor.
Sakar Ayı Bernard Ccedilaylak 02:58
Sakar Ayı Bernard Ccedilaylak 118 izlenme - 8 ay önce bernard biraz farklı bir ayıdır. kutup ayısı olarak bilinen beyaz ayılardan olan bernard'ın her bölümünde birbirinden ilginç olaylar başına gelmektedir. bernard, çaylak bölümüyle ekranlarınıza geliyor.
Canım Kardeşim Resim Ödevi 09:18
Canım Kardeşim Resim Ödevi 104 izlenme - 8 ay önce aralarında 3 yaş fark olan iki kız kardeşin başından geçen eğlenceli, samimi ve komik maceraları anlatan canım kardeşim, ailevi değerleri yüceltirken, izleyiciyi sıkmıyor. seyirci bu mini hikâyelerde kendi hayatından bir şeyler buluyor. bir ailede yaşanabilecek her şey bu macerada! canım kardeşim, resim ödevi bölümüyle sizlerle.
Çufçuflar Diyarı Mtambo'nun Macerası 10:02
Çufçuflar Diyarı Mtambo'nun Macerası 78 izlenme - 8 ay önce birbirinden sevimli trenler canlanıyor, her şey rayların üstünde yaşanıyor! onları çok seveceksin! yolculuğumuz maceraya! çufçuflar diyarı, mtambo'nun macerası bölümüyle ekranlarınıza geliyor.
Çufçuflar Diyarı Eğitim Zamanı  09:16
Çufçuflar Diyarı Eğitim Zamanı 67 izlenme - 8 ay önce birbirinden sevimli trenler canlanıyor, her şey rayların üstünde yaşanıyor! onları çok seveceksin! yolculuğumuz maceraya! çufçuflar diyarı, eğitim zamanı bölümüyle ekranlarınıza geliyor.
Canım Kardeşim Mine Veteriner Oluyor 08:53
Canım Kardeşim Mine Veteriner Oluyor 61 izlenme - 8 ay önce aralarında 3 yaş fark olan iki kız kardeşin başından geçen eğlenceli, samimi ve komik maceraları anlatan canım kardeşim, ailevi değerleri yüceltirken, izleyiciyi sıkmıyor. seyirci bu mini hikâyelerde kendi hayatından bir şeyler buluyor. bir ailede yaşanabilecek her şey bu macerada! canım kardeşim, mine veteriner oluyor bölümüyle sizlerle.
Kimin Tarlası 6 Bölüm 06:09
Kimin Tarlası 6 Bölüm 67 izlenme - 8 ay önce sansar ve porsuk, onlar çorak bir tarlada omuz omuza yaşayan iki yakın arkadaş. dikkat! hiçbir şey gördüğün gibi olmayabilir! çorak tarlayı sahiplenen çiftçi, olayların seyrini değiştirecek! eski dostlar düşman olunca, tarlada komik ve eğlenceli bir rekabeti yaşanmaya başlıyor! kimin tarlasıi 6. bölümüyle ekranlarınıza geliyor.
Çufçuflar Diyarı En Iyisini Bilmek 10:09
Çufçuflar Diyarı En Iyisini Bilmek 43 izlenme - 8 ay önce birbirinden sevimli trenler canlanıyor, her şey rayların üstünde yaşanıyor! onları çok seveceksin! yolculuğumuz maceraya! çufçuflar diyarı, en iyisini bilmek bölümüyle ekranlarınıza geliyor.
Kahverengi Ayıcık Oyuncaklarını Paylaşmak Istemiyor 06:00
Kahverengi Ayıcık Oyuncaklarını Paylaşmak Istemiyor 51 izlenme - 8 ay önce kahverengi bir ayıcık, hayat dolu bir yürek! her şeyi merak ediyor, keşfetmekten bıkmıyor! onun için her şey yeni başlıyor! hayatının en büyük serüvenlerinde seni de yanında görmek istiyor! kahverengi ayıcık! soruları hiç bitmiyor, hevesi hiç kırılmıyor! onunla eğlenmeye hazır ol! kahverengi ayıcık, oyuncaklarını paylaşmak istemiyor bölümüyle ekranlarınıza geliyor.
Ciciki Uçma Töreni 15:25
Ciciki Uçma Töreni 38 izlenme - 8 ay önce bu çizgi filmde uzun gagalarıyla bebekleri ailesine getiren sevimli leylekleri seyredeceğiz. ciciki leyleklerimiz maceradan maceraya uçarken çocuklara yeni bilgiler öğretmeye devam edecekler. ciciki, uçma töreni bölümüyle sizlerle.
Kimin Tarlası 7 Bölüm  06:02
Kimin Tarlası 7 Bölüm 58 izlenme - 8 ay önce sansar ve porsuk, onlar çorak bir tarlada omuz omuza yaşayan iki yakın arkadaş. dikkat! hiçbir şey gördüğün gibi olmayabilir! çorak tarlayı sahiplenen çiftçi, olayların seyrini değiştirecek! eski dostlar düşman olunca, tarlada komik ve eğlenceli bir rekabeti yaşanmaya başlıyor! kimin tarlasıi 7. bölümüyle ekranlarınıza geliyor.
Çufçuflar Diyarı Kraliyet Gezisi  09:40
Çufçuflar Diyarı Kraliyet Gezisi 33 izlenme - 8 ay önce birbirinden sevimli trenler canlanıyor, her şey rayların üstünde yaşanıyor! onları çok seveceksin! yolculuğumuz maceraya! çufçuflar diyarı, kraliyet gezisi bölümüyle ekranlarınıza geliyor.
Biz Ikimiz 8 Bölüm 10:44
Biz Ikimiz 8 Bölüm 33 izlenme - 8 ay önce trt çocuğun en sevilen çizgi animasyonlarından biz ikimiz, arda ve ceren'in maceraları devam ediyor. biz ikimiz 8. bölüm ile sizlerle.
Çufçuflar Diyarı Yardım Zamanı 09:17
Çufçuflar Diyarı Yardım Zamanı 22 izlenme - 8 ay önce birbirinden sevimli trenler canlanıyor, her şey rayların üstünde yaşanıyor! onları çok seveceksin! yolculuğumuz maceraya! çufçuflar diyarı, yardım etmek bölümüyle ekranlarınıza geliyor.
Dinozor Treni Bir Deniz Kaplumbağası 24:01
Dinozor Treni Bir Deniz Kaplumbağası 27 izlenme - 8 ay önce o bir t-rex! buddy, dinozorların en sevimlisi, en meraklısı. meraklı, konuşkan ve dost canlısı buddy, türünü ve kendisini keşfetmek istiyor! dinozor treniyle yepyeni arkadaşlıklara doğru yol alıyor! her durakta yeni bir macera var!
Ciciki Yardımlaşma 12:58
Ciciki Yardımlaşma 23 izlenme - 8 ay önce bu çizgi filmde uzun gagalarıyla bebekleri ailesine getiren sevimli leylekleri seyredeceğiz. ciciki leyleklerimiz maceradan maceraya uçarken çocuklara yeni bilgiler öğretmeye devam edecekler. ciciki, yardımlaşma bölümüyle sizlerle.
Küçük Hezarfen 2 Bölüm 17:15
Küçük Hezarfen 2 Bölüm 21 izlenme - 8 ay önce küçük bir çocuk, istanbul’un büyüleyici atmosferinde yaşanan masalsı bir serüven. acaba yüzyıllar önce yaşamış olan hezarfen ahmet çelebi, nasıl bir çocuktu? coşku dolu, heyecanlı ve kararlı. küçük hezarfen, büyük düşüne gittikçe yaklaşıyor. bir çocuk uçmak istiyor! küçük hezarfen, 2. bölümüyle sizlerle.