Hoşgeldiniz!

Trt Müzik Videoları İzle

Gülay - Al Ömrümü Koy Ömrünün Üstüne 03:48
Gülay - Al Ömrümü Koy Ömrünün Üstüne 6.551.457 izlenme - 2 yıl önce Hazırlayan: Erhan Duzturk ***** Söz - Müzik: Cevdet Bağca TRT Müzik yayınında Gülay, Al Ömrümü türküsünü söylüyor. ***** Günü gelir sen de benden çekip gidersen Gidip de bir daha gelmeyeceksen Al ömrümü koy ömrünün üstüne Senden gelsin ölüm başım üstüne Yüreğini koy avcunun içine Senden gelsin ölüm başım üstüne Yüreğini al avcunun içine Senden gelsin ölüm başım üstüne Ellerini ellerimden alıp gidersen Günü gelir sen de benden çekip gidersen Gidip de bir daha gelmeyeceksen Al ömrümü koy ömrünün üstüne Senden gelsin ölüm başım üstüne Yüreğini koy avcunun içine Senden gelsin ölüm başım üstüne Yüreğini al avcunun içine Senden gelsin ölüm başım üstüne Ellerini ellerimden alıp gidersen Gidip de bir daha dönmeyeceksen Al ömrümü koy ömrünün üstüne Senden gelsin ölüm başım üstüne Yüreğini koy avcunun içine Senden gelsin ölüm başım üstüne Yüreğini al avcunun içine Senden gelsin ölüm başım üstüne Şarkı Sözleri (lyrics): Günü gelir sende benden çekip gidersen Gidipte birdaha gelmeyeceksen Al ömrümü koy ömrünün üstüne Senden gelsin ölüm başım üstüne Yüreğimi koy avcunun içine Senden gelsin ölüm başım üstüne Yüreğimi al avcunun içine Senden gelsin ölüm başım üstüne Ellerini ellerimden alıp gidersen Gidipte bir daha dönmeyeceksen Al ömrümü koy ömrünün üstüne Senden gelsin ölüm başım üstüne Yüreğimi koy avcunun içine Senden gelsin ölüm başım üstüne Yüreğimi al avcunun içine Senden gelsin ölüm başım üstüne
Musa Eroğlu - Ben Bu Yıl Yarimden 02:52
Musa Eroğlu - Ben Bu Yıl Yarimden 127.000 izlenme - 3 yıl önce Musa Eroğlu Ben Bu Yıl Yarimden türküsü
Gülay - Senede Bir Gün 04:43
Gülay - Senede Bir Gün 69.325 izlenme - 2 yıl önce Gülay, TRT Müzik'te yayınlanan Rengarenk programında Senede Bir Gün şarkısını icra ediyor - Hazırlayan: Erhan Duzturk ***** Beste: Şekip Ayhan Özışık Güfte: Sâdık Şendil Makâm: Hicâz Usûl: Düyek Form: Şarkı ***** Şarkı sözleri: Gönlümde açmadan solan bir gülsün Her zaman gamlıyım her zaman üzgün Beklerim yolunu aylar boyunca Yeter ki gel bana Senede bir gün, senede bir gün Ağarsın saçların, solsun yanağın Adını anmaktan yansın dudağım Bu aşka canımı adayacağım Yeter ki gel bana Senede bir gün, senede bir gün
Resul Dindar - Çeşm-İ Siyahım / Trt Müzik 08:03
Resul Dindar - Çeşm-İ Siyahım / Trt Müzik 59.111 izlenme - 3 yıl önce Trt Müzik-Anonim Programı 17 Nisan Tarihli Yayın
Gülay - Sil Baştan (Canlı Performans) 05:45
Gülay - Sil Baştan (Canlı Performans) 61.171 izlenme - 3 yıl önce Şebnem Ferah'a ait Sil Baştan şarkısını Gülay, TRT Müzik'teki Bir Sesin Cazibesi programında yorumluyor. Şarkı Sözleri: Gücün Var mı Sevgilim Derin Sularda İnci Tanesi Aramaya Cesaretin Kaldıysa Hala Benle Aşktan Konuşmaya Söyle Canım Sevgilim Hayat Bize Oyun Oynuyor Olabilir mi Yorgun Gibi Bir Halin Var Duyguların Karışık Olabilir mi Sil Baştan Başlamak Gerek Bazen Hayatı Sıfırlamak Sil Baştan Sevmek Gerek Bazen Herşeyi Unutmak Sanki Bugün Son Günmüş Gibi Dolu Dolu Yaşamak İstiyorum Ben Her Ne Çıkarsa Yoluma Selam Verip Yürümek İstiyorum Ben Sil Baştan Sevmek Gerek Bazen Hayatı Sıfırlamak Sil Baştan Sevmek Gerek Bazen Herşeyi Unutmak
Ece Seckin - Pasa Gönlum 04:45
Ece Seckin - Pasa Gönlum 40.725 izlenme - 3 yıl önce Işın Karaca ile Başucu Şarkıları - TRT Müzik / by sefer__
Deniz Toprak - Aynalı Körük 02:01
Deniz Toprak - Aynalı Körük 35.147 izlenme - 3 yıl önce Oğlanın Adı Ömer Belimi Sıktı Kemer oğlanın Adı Ömer Belimi Sıktı Kemer belim İnce Beline Belim İnce Beline yakışır Gümüş Kemer aynalı Körük Olmazsa Ben Gelin Gitmem tut Kemani Çalmazsa Aynalı Körüğede Binmem aynalı Körük Olmazsa Ben Gelin Gitmem tut Kemani Çalmazsa Aynalı Körüğede Binmem gel Dağları Aşalım Hilalde Buluşalım gel Dağları Aşalım Hilalde Buluşalım girelim Biz Kolkala Girelim Biz Kolkala çamlıkta Dolaşalım aynalı Körük Olmazsa Ben Gelin Gitmem tut Kemani Çalmazsa Aynalı Körüğede Binmem aynalı Körük Olmazsa Ben Gelin Gitmem tut Kemani Çalmazsa Aynalı Körüğede Binmem
Karmate - Ela Gözli Sevduum 03:53
Karmate - Ela Gözli Sevduum 81.291 izlenme - 5 yıl önce Karmate'nin TRT Müzik'te sergilediği canlı performans.
Şebnem Keskin - Vazgeçtim (Trt Müzik) 05:17
Şebnem Keskin - Vazgeçtim (Trt Müzik) 27.253 izlenme - 3 yıl önce TRT Müzik "Anılarınla Gel" / 14.10.2013
Deniz Toprak - Oy Ömrüm - Trt Müzik 04:03
Deniz Toprak - Oy Ömrüm - Trt Müzik 24.368 izlenme - 3 yıl önce Deniz Toprak'ın Trt Müzik Kanalında "bozkırın Nefesleri" Programında Söylediği Türkü Www.deniztoprak.net
Ece Seckin - Oh Oh 02:55
Ece Seckin - Oh Oh 16.470 izlenme - 3 yıl önce Işın Karaca ile Başucu Şarkıları - TRT Müzik
Deniz Toprak - Zerrin Özer - Ötme Bülbül Ötme( Trt Müzik) 05:57
Deniz Toprak - Zerrin Özer - Ötme Bülbül Ötme( Trt Müzik) 15.199 izlenme - 3 yıl önce Deniz Toprak'ın Trt Müzik'de Yayınlanan "Anılarınla Gel" Programında Zerrin Özer'le Birlikte Okuduğu Türkü "Ötme Bülbül Ötme"
Tuğçe Pala & Sonbaharda Çık Gel Bana (RAST) 04:21
Tuğçe Pala & Sonbaharda Çık Gel Bana (RAST) 1.452 izlenme - 5 ay önce TRT Müzik AMASYA 12.Altın Elma TSM Beste Yarışması 30 EYLÜL 2016 Hazırlayan: Erhan Duzturk ***** Beste: Hasan Cemil Şensever Güfte:Rüştü Okyar Makam: Rast *****
Nuri Sesigüzel - Urfanın Etrafı (Trt Müzik) 04:12
Nuri Sesigüzel - Urfanın Etrafı (Trt Müzik) 12.811 izlenme - 4 yıl önce Nuri Sesigüzel - Urfanın Etrafı (TRT Müzik)
Ançey Mayhart 04:14
Ançey Mayhart 4.272 izlenme - 2 yıl önce Seneler 80lerin sonu 90ların başı. Dillerde ançey mayhart yerim seni hart hart ezgileriyle sokaklarda dolanan çocuklar. Bu şarkı onlara. (Joe Cocker - Unchain My Heart)
Gülümseten Klipler - 1. Bölüm 10:53
Gülümseten Klipler - 1. Bölüm 2.075 izlenme - 8 ay önce Trt kanalları içinde kurtarılmış bölgedir. türkçe müzik yayını yapan en kaliteli kanaldır kanımca. nostaljik bir içerik olması sebebiyle paylaşmak istedim. iyi seyirler.
Erdal Erzincan -  Seversen Ali'yi Değme Yareme 08:15
Erdal Erzincan - Seversen Ali'yi Değme Yareme 2.963 izlenme - 1 yıl önce Videonun görüntü ve ses kalitesi çok iyi olmasa da bu harika resitali alkışlarlayaşıyorum ailesiyle paylaşmaktan gurur duyuyoruz efendim. Erdal Erzincan için "bağlamayı konuşturan adam" desek yanılmayız herhalde.
Sinan Özen -  Hareketli Şarkılar 04:22
Sinan Özen - Hareketli Şarkılar 6.762 izlenme - 3 yıl önce Sinan Özenden Hareketli Şarkılar
Tuğba Yurt & Gece Yolcuları - Duydum Ki Unutmuşsun 04:00
Tuğba Yurt & Gece Yolcuları - Duydum Ki Unutmuşsun 4.764 izlenme - 3 yıl önce Tuğba Yurt & Gece Yolcuları - Duydumki Unutmuşsun (Canlı Performans)
Elif Buse Doğan - Aya Bak Yıldıza Bak 02:51
Elif Buse Doğan - Aya Bak Yıldıza Bak 6.568 izlenme - 3 yıl önce Trt Müzik ' Radyo Günleri ' Programı 30.01.2014 Türkü Şarkı Sözleri ortacada evimiz, suya düştü sevimiz, bir sevimiiz uğrunağ şehit olsun birimiiğz. ramize hayranın oliiym, kara gız kurbaanın oliiym (2) gökte yıldız ellidir, ellisi de bellidir, gizli sevda çekenleeer, gözlerindeen bellidir. mufise hayranın oliiiym, penise kurbanın oliyğim.. (2) aya bak yıldıza baağk, suyaa giden kıza baak gız allahın severseveen, dön bir yol daa bize bağağak... lemise heyraanın oliiiym, sarı kız kurbağan oliiym (2)
Trt Müzik - Azeri Türküleri Konseri 56:05
Trt Müzik - Azeri Türküleri Konseri 4.676 izlenme - 3 yıl önce Trt Müzik - Azeri Türküleri Konseri
Ömür Dediğin - Emel Taşçıoğlu & Abduhrahman Tarıkçı 03:29
Ömür Dediğin - Emel Taşçıoğlu & Abduhrahman Tarıkçı 3.132 izlenme - 2 yıl önce Bir insan ömrünü neye vermeli? Türküde geçen bu cümle hayatın kısa olduğunu ve ne yapılması gerektiği konusunda insanı düşünceye sokuyor.
Muazzez Ersoy - Rüzgar Söylüyor Şimdi 05:43
Muazzez Ersoy - Rüzgar Söylüyor Şimdi 1.103 izlenme - 7 ay önce Muazzez Ersoy-Rüzgar söylüyor şimdi Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Rüzgâr söylüyor şimdi o yerlerde bizim eski şarkımızı Vazgeç söyleme artık hatırlatma mâzîdeki aşkımızı Bir kış günüydü başladı bu hazîn macerası ömrümüzün Vazgeç söyleme artık hatırlatma mâzîdeki aşkımızı.
Füsun Önal - Senden Başka 02:19
Füsun Önal - Senden Başka 603 izlenme - 4 ay önce Füsun Önal denince belki de akla gelen ilk şarkısı olan Senden Başka parçasının TRT Müzik arşiv farkıyla sunduğum çok özel bir kaydını şimdi getiriyorum ekranlarınıza. Sözü Oktay Yurdatapan'a, müziği ise Manos Hadjidakis'e ait olan bu efsane şarkı, solist Füsun Önal, orkestradaki enstrümanist abiler ve seyirciler ile adeta şekil değiştiriyor ve jazz parçası halini alıyor. Keyifli dinlemeler.
Gülay - Babuba 06:35
Gülay - Babuba 2.379 izlenme - 2 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk
Sazın Sözü - Klarnet 01:15
Sazın Sözü - Klarnet 10.237 izlenme - 7 yıl önce yurinin bu haftaki konusu klarnet ve konuğu klarnetin ustalarından göksun çavdar. sazın sözünde hem klarnet hakkında tüm merak ettiklerinizi öğrenecek, hem de göksun çavdarın klarnetiyle çok keyifli anlar yaşayacaksınız.
Münevver Özdemir & Cahildim Dünyanın Rengine Kandım 04:17
Münevver Özdemir & Cahildim Dünyanın Rengine Kandım 2.766 izlenme - 3 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk
Duman - Kara Toprak (Trt Müzik Akustik) 03:46
Duman - Kara Toprak (Trt Müzik Akustik) 3.651 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Halil Sezai - İsyan (Trt Müzik) 03:27
Halil Sezai - İsyan (Trt Müzik) 4.283 izlenme - 4 yıl önce Halil Sezai - İsyan (Trt Müzik)
su misali programı 2 blm canlı performans orhan ölmez sabır lazım 20 07 2011 03:12
su misali programı 2 blm canlı performans orhan ölmez sabır lazım 20 07 2011 5.352 izlenme - 6 yıl önce su misali programı 2 blm canlı performans orhan ölmez sabır lazım 20 07 2011