Hoşgeldiniz!

TRT Müzik

Gülay - Al Ömrümü Koy Ömrünün Üstüne 03:48
Gülay - Al Ömrümü Koy Ömrünün Üstüne 6.611.366 izlenme - 4 yıl önce Hazırlayan: Erhan Duzturk ***** Söz - Müzik: Cevdet Bağca TRT Müzik yayınında Gülay, Al Ömrümü türküsünü söylüyor. ***** Günü gelir sen de benden çekip gidersen Gidip de bir daha gelmeyeceksen Al ömrümü koy ömrünün üstüne Senden gelsin ölüm başım üstüne Yüreğini koy avcunun içine Senden gelsin ölüm başım üstüne Yüreğini al avcunun içine Senden gelsin ölüm başım üstüne Ellerini ellerimden alıp gidersen Günü gelir sen de benden çekip gidersen Gidip de bir daha gelmeyeceksen Al ömrümü koy ömrünün üstüne Senden gelsin ölüm başım üstüne Yüreğini koy avcunun içine Senden gelsin ölüm başım üstüne Yüreğini al avcunun içine Senden gelsin ölüm başım üstüne Ellerini ellerimden alıp gidersen Gidip de bir daha dönmeyeceksen Al ömrümü koy ömrünün üstüne Senden gelsin ölüm başım üstüne Yüreğini koy avcunun içine Senden gelsin ölüm başım üstüne Yüreğini al avcunun içine Senden gelsin ölüm başım üstüne Şarkı Sözleri (lyrics): Günü gelir sende benden çekip gidersen Gidipte birdaha gelmeyeceksen Al ömrümü koy ömrünün üstüne Senden gelsin ölüm başım üstüne Yüreğimi koy avcunun içine Senden gelsin ölüm başım üstüne Yüreğimi al avcunun içine Senden gelsin ölüm başım üstüne Ellerini ellerimden alıp gidersen Gidipte bir daha dönmeyeceksen Al ömrümü koy ömrünün üstüne Senden gelsin ölüm başım üstüne Yüreğimi koy avcunun içine Senden gelsin ölüm başım üstüne Yüreğimi al avcunun içine Senden gelsin ölüm başım üstüne
Trt Müzik Necati Kuruca Aşmak için Müzik 6. Bölüm 26:40
Trt Müzik Necati Kuruca Aşmak için Müzik 6. Bölüm 19.611 izlenme - 11 ay önce Sosyal Medya Hesapları https://twitter.com/necatikuruca https://instagram.com/necatikuruca/ https://www.facebook.com/necati.kuruca.1 https://www.facebook.com/pages/Necati-Kuruca-Fun-Clup/136801173035929?fref=ts
Musa Eroğlu - Ben Bu Yıl Yarimden 02:52
Musa Eroğlu - Ben Bu Yıl Yarimden 127.936 izlenme - 4 yıl önce Musa Eroğlu Ben Bu Yıl Yarimden türküsü
Gülay - Senede Bir Gün 04:43
Gülay - Senede Bir Gün 71.524 izlenme - 4 yıl önce Gülay, TRT Müzik'te yayınlanan Rengarenk programında Senede Bir Gün şarkısını icra ediyor - Hazırlayan: Erhan Duzturk ***** Beste: Şekip Ayhan Özışık Güfte: Sâdık Şendil Makâm: Hicâz Usûl: Düyek Form: Şarkı ***** Şarkı sözleri: Gönlümde açmadan solan bir gülsün Her zaman gamlıyım her zaman üzgün Beklerim yolunu aylar boyunca Yeter ki gel bana Senede bir gün, senede bir gün Ağarsın saçların, solsun yanağın Adını anmaktan yansın dudağım Bu aşka canımı adayacağım Yeter ki gel bana Senede bir gün, senede bir gün
Resul Dindar - Çeşm-İ Siyahım / Trt Müzik 08:03
Resul Dindar - Çeşm-İ Siyahım / Trt Müzik 60.809 izlenme - 4 yıl önce Trt Müzik-Anonim Programı 17 Nisan Tarihli Yayın
Gülay - Sil Baştan (Canlı Performans) 05:45
Gülay - Sil Baştan (Canlı Performans) 61.550 izlenme - 4 yıl önce Şebnem Ferah'a ait Sil Baştan şarkısını Gülay, TRT Müzik'teki Bir Sesin Cazibesi programında yorumluyor. Şarkı Sözleri: Gücün Var mı Sevgilim Derin Sularda İnci Tanesi Aramaya Cesaretin Kaldıysa Hala Benle Aşktan Konuşmaya Söyle Canım Sevgilim Hayat Bize Oyun Oynuyor Olabilir mi Yorgun Gibi Bir Halin Var Duyguların Karışık Olabilir mi Sil Baştan Başlamak Gerek Bazen Hayatı Sıfırlamak Sil Baştan Sevmek Gerek Bazen Herşeyi Unutmak Sanki Bugün Son Günmüş Gibi Dolu Dolu Yaşamak İstiyorum Ben Her Ne Çıkarsa Yoluma Selam Verip Yürümek İstiyorum Ben Sil Baştan Sevmek Gerek Bazen Hayatı Sıfırlamak Sil Baştan Sevmek Gerek Bazen Herşeyi Unutmak
Ece Seckin - Pasa Gönlum 04:45
Ece Seckin - Pasa Gönlum 41.091 izlenme - 4 yıl önce Işın Karaca ile Başucu Şarkıları - TRT Müzik / by sefer__
Karmate - Ela Gözli Sevduum 03:53
Karmate - Ela Gözli Sevduum 82.297 izlenme - 6 yıl önce Karmate'nin TRT Müzik'te sergilediği canlı performans.
Deniz Toprak - Aynalı Körük 02:01
Deniz Toprak - Aynalı Körük 35.746 izlenme - 4 yıl önce Oğlanın Adı Ömer Belimi Sıktı Kemer oğlanın Adı Ömer Belimi Sıktı Kemer belim İnce Beline Belim İnce Beline yakışır Gümüş Kemer aynalı Körük Olmazsa Ben Gelin Gitmem tut Kemani Çalmazsa Aynalı Körüğede Binmem aynalı Körük Olmazsa Ben Gelin Gitmem tut Kemani Çalmazsa Aynalı Körüğede Binmem gel Dağları Aşalım Hilalde Buluşalım gel Dağları Aşalım Hilalde Buluşalım girelim Biz Kolkala Girelim Biz Kolkala çamlıkta Dolaşalım aynalı Körük Olmazsa Ben Gelin Gitmem tut Kemani Çalmazsa Aynalı Körüğede Binmem aynalı Körük Olmazsa Ben Gelin Gitmem tut Kemani Çalmazsa Aynalı Körüğede Binmem
Şebnem Keskin - Vazgeçtim (Trt Müzik) 05:17
Şebnem Keskin - Vazgeçtim (Trt Müzik) 27.890 izlenme - 4 yıl önce TRT Müzik "Anılarınla Gel" / 14.10.2013
Deniz Toprak - Oy Ömrüm - Trt Müzik 04:03
Deniz Toprak - Oy Ömrüm - Trt Müzik 24.999 izlenme - 4 yıl önce Deniz Toprak'ın Trt Müzik Kanalında "bozkırın Nefesleri" Programında Söylediği Türkü Www.deniztoprak.net
Ece Seckin - Oh Oh 02:55
Ece Seckin - Oh Oh 16.810 izlenme - 4 yıl önce Işın Karaca ile Başucu Şarkıları - TRT Müzik
Deniz Toprak - Zerrin Özer - Ötme Bülbül Ötme( Trt Müzik) 05:57
Deniz Toprak - Zerrin Özer - Ötme Bülbül Ötme( Trt Müzik) 15.844 izlenme - 4 yıl önce Deniz Toprak'ın Trt Müzik'de Yayınlanan "Anılarınla Gel" Programında Zerrin Özer'le Birlikte Okuduğu Türkü "Ötme Bülbül Ötme"
Ançey Mayhart 04:14
Ançey Mayhart 6.480 izlenme - 3 yıl önce Seneler 80lerin sonu 90ların başı. Dillerde ançey mayhart yerim seni hart hart ezgileriyle sokaklarda dolanan çocuklar. Bu şarkı onlara. (Joe Cocker - Unchain My Heart)
Selami Şahin'in Trt Yapımcısını İşletmesi 03:44
Selami Şahin'in Trt Yapımcısını İşletmesi 1.696 izlenme - 8 ay önce Taklit yeteneği ile de bilinen şarkıcı Selami Şahin, TRT yapımcısı Funda'yı (soyadı meçhul. 3-4 tane bu isimli yapımcı var) taklit yeteneği ile işletmesini (şimdiki tabirle trollemesi) anlatıyor.
Nuri Sesigüzel - Urfanın Etrafı (Trt Müzik) 04:12
Nuri Sesigüzel - Urfanın Etrafı (Trt Müzik) 13.071 izlenme - 5 yıl önce Nuri Sesigüzel - Urfanın Etrafı (TRT Müzik)
Erdal Erzincan -  Seversen Ali'yi Değme Yareme 08:15
Erdal Erzincan - Seversen Ali'yi Değme Yareme 4.048 izlenme - 3 yıl önce Videonun görüntü ve ses kalitesi çok iyi olmasa da bu harika resitali alkışlarlayaşıyorum ailesiyle paylaşmaktan gurur duyuyoruz efendim. Erdal Erzincan için "bağlamayı konuşturan adam" desek yanılmayız herhalde.
Elif Buse Doğan - Aya Bak Yıldıza Bak 02:51
Elif Buse Doğan - Aya Bak Yıldıza Bak 8.194 izlenme - 4 yıl önce Trt Müzik ' Radyo Günleri ' Programı 30.01.2014 Türkü Şarkı Sözleri ortacada evimiz, suya düştü sevimiz, bir sevimiiz uğrunağ şehit olsun birimiiğz. ramize hayranın oliiym, kara gız kurbaanın oliiym (2) gökte yıldız ellidir, ellisi de bellidir, gizli sevda çekenleeer, gözlerindeen bellidir. mufise hayranın oliiiym, penise kurbanın oliyğim.. (2) aya bak yıldıza baağk, suyaa giden kıza baak gız allahın severseveen, dön bir yol daa bize bağağak... lemise heyraanın oliiiym, sarı kız kurbağan oliiym (2)
Ömür Dediğin - Emel Taşçıoğlu & Abduhrahman Tarıkçı 03:29
Ömür Dediğin - Emel Taşçıoğlu & Abduhrahman Tarıkçı 4.555 izlenme - 3 yıl önce Bir insan ömrünü neye vermeli? Türküde geçen bu cümle hayatın kısa olduğunu ve ne yapılması gerektiği konusunda insanı düşünceye sokuyor.
Sinan Özen -  Hareketli Şarkılar 04:22
Sinan Özen - Hareketli Şarkılar 7.152 izlenme - 4 yıl önce Sinan Özenden Hareketli Şarkılar
Trt Müzik - Azeri Türküleri Konseri 56:05
Trt Müzik - Azeri Türküleri Konseri 5.290 izlenme - 4 yıl önce Trt Müzik - Azeri Türküleri Konseri
Tuğba Yurt & Gece Yolcuları - Duydum Ki Unutmuşsun 04:00
Tuğba Yurt & Gece Yolcuları - Duydum Ki Unutmuşsun 5.093 izlenme - 4 yıl önce Tuğba Yurt & Gece Yolcuları - Duydumki Unutmuşsun (Canlı Performans)
Tuğçe Pala & Sonbaharda Çık Gel Bana (RAST) 04:21
Tuğçe Pala & Sonbaharda Çık Gel Bana (RAST) 2.360 izlenme - 2 yıl önce TRT Müzik AMASYA 12.Altın Elma TSM Beste Yarışması 30 EYLÜL 2016 Hazırlayan: Erhan Duzturk ***** Beste: Hasan Cemil Şensever Güfte:Rüştü Okyar Makam: Rast *****
Muazzez Ersoy - Rüzgar Söylüyor Şimdi 05:43
Muazzez Ersoy - Rüzgar Söylüyor Şimdi 2.542 izlenme - 2 yıl önce Muazzez Ersoy-Rüzgar söylüyor şimdi Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Rüzgâr söylüyor şimdi o yerlerde bizim eski şarkımızı Vazgeç söyleme artık hatırlatma mâzîdeki aşkımızı Bir kış günüydü başladı bu hazîn macerası ömrümüzün Vazgeç söyleme artık hatırlatma mâzîdeki aşkımızı.
Sibel Tüzün - Seni Sana Bıraktım 03:48
Sibel Tüzün - Seni Sana Bıraktım 1.433 izlenme - 1 yıl önce 1993 yılına ait TRT'nin Kokteyl programından bir kesit sunuyoruz. 90'lı yılların popüler şarkıcılarından Sibel Tüzün'ün Seni Sana Bıraktım isimli şarkısını dinleyeceğiz şimdi. Alpaslan Türker'e teşekkürler..
Sazın Sözü - Klarnet 01:15
Sazın Sözü - Klarnet 10.326 izlenme - 8 yıl önce yurinin bu haftaki konusu klarnet ve konuğu klarnetin ustalarından göksun çavdar. sazın sözünde hem klarnet hakkında tüm merak ettiklerinizi öğrenecek, hem de göksun çavdarın klarnetiyle çok keyifli anlar yaşayacaksınız.
Duman - Kara Toprak (Trt Müzik Akustik) 03:46
Duman - Kara Toprak (Trt Müzik Akustik) 3.709 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
TRT'den Game Of Thrones Jenerik Müziği Yorumu 04:49
TRT'den Game Of Thrones Jenerik Müziği Yorumu 2.219 izlenme - 3 yıl önce Sonunda oldu. Gitarla çalan, udla çalan, kemençeyle çalan derken, devlet kanalımız Trt game of thrones jenerik müziğini alaturka versiyon olarak çaldırdı. Trt'den beklenmedik performanslar bunlar. Keyifli dinlemeler...
Gülümseten Klipler - 1. Bölüm 10:53
Gülümseten Klipler - 1. Bölüm 2.180 izlenme - 2 yıl önce Trt kanalları içinde kurtarılmış bölgedir. türkçe müzik yayını yapan en kaliteli kanaldır kanımca. nostaljik bir içerik olması sebebiyle paylaşmak istedim. iyi seyirler.
Gülay - Babuba 06:35
Gülay - Babuba 2.538 izlenme - 4 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk