Hoşgeldiniz!

trt nostaljisi

Hilal Cebeci - Seni Herkesten Kıskanıyorum (1996 - TRT 1) 03:58
Hilal Cebeci - Seni Herkesten Kıskanıyorum (1996 - TRT 1) 6.615 izlenme - 2 yıl önce Siteye nostaljik içerikler paylaşmak her zaman önceliğimdir. Gerçi bu izleyeceğiniz görüntülerde nostaljik görüntüler ama bu sefer Hilal Cebeci'nin 1996 yılına ait TRT 1 ekranlarında yayınlanan bir Türk Sanat Müziği programında seslendirmiş olduğu Seni Herkesten Kıskanıyorum isimli parçayı sizlerin beğenisine sunuyorum. Görüntüleri dikkatlice inceledim ve bence bunun günümüzde daha çok ün ve nam yapmış Hilal Cebeci olduğuna karar verdim. Son yorum ve karar sizin. İyi seyirler.
Kanal D 1996 Yılbaşı Programı (31.12.1995) + Bonuslar Süper Nostalji (Yılbaşına Özel) 02:52:32
Kanal D 1996 Yılbaşı Programı (31.12.1995) + Bonuslar Süper Nostalji (Yılbaşına Özel) 1.712 izlenme - 2 yıl önce Zeki Müren, Ebru Gündeş, Sezen Aksu, Ercan Saatçi, Hayko ve Pedon, Yasemin Yalçın, Güllü, Bülent Ersoy, Aldo ve Dr.Bilal, Yeşim Salkım, İbrahim Tatlıses, Harun Kolçak, Safiye Soyman, Sibelcan, Tarkan, Soner Arıca, Sibel Tüzün.. daha neler neler. Muhteşem yılbaşı hediyesi. Bu sürprizimi kaçırmayın. Tam 3 saat eğlence. 19 yıl öncesine nostaljik bir dönüş yapıyoruz ve 1996 ya nasıl girmişiz o günleri hatırlamak umuduyla izliyoruz. Kanal D kaydının öncesinde yarım saat kadar TRT, İnterstar, Kanal 6 kayıtları ve videonun son 10 dakikasında da Kral TV'nin eski günlerine nostaljik bir dönüş yapıyoruz. Ve yılbaşının olmazsa olmazı Dansöz. Bu muhteşem nostaljiyi kaçırmayın :) Nostaljikbir içerik olması, ve günün anlam ve önemine binaen tüm site sakinlerinin beğenisine sunarım efendim. İyi seyirler, iyi eğlenceler.
Sibel Can - Üzüldüğün Şeye Bak 03:43
Sibel Can - Üzüldüğün Şeye Bak 1.000 izlenme - 2 yıl önce Sibel Can'ın 1990 yılına ait klibi olan ve bu klipte o zaman ki eşi (şuan eski eşi) Hakan Ural'ında oynadığı ve baştan sona nostalji kokan bu şarkıyı tüm site sakinlerinin ve nostaljikolik tüm dostların beğenisine sunarım. İyi seyirler, iyi dinlemeler.
Esmeray - Yollara Düştüm (Canlı Performans) 03:25
Esmeray - Yollara Düştüm (Canlı Performans) 1.059 izlenme - 3 yıl önce Bir kez baktın yüzüme Gözün değdi gözüme Aldın aklımı başımdan Bakamam el yüzüne Yollara düştüm ben ben Senin yüzünden Ah sana vurulalı ben ben Ben de değilim Düşümde gördüm seni Vardım tuttum elini Benim yarim olmazsan Vallahi olurum deli
TRT Çocuk Programı - Ozan Orhon Taklit (1993) 01:55
TRT Çocuk Programı - Ozan Orhon Taklit (1993) 779 izlenme - 2 yıl önce Doksanlı yıllara muhtaç olduğumuz şu nostaljik günlerde hasretini ve özlemini her anlamda hissettiğimiz yıllara ait olan TRT Çocuk Programına ait bu görüntüleri siz sevgili site sakinler ve nostaljikolik tüm dostların beğenisine sunarım efendim. İyi seyirler. Umarım beğenirsiniz. Latif Kemahlı'ya sonsuz teşekkürler.
Modern Zamanlar - Bir Zamanlar TV - 3.Bölüm (80 ve 90'lı Yıllar) 03:48
Modern Zamanlar - Bir Zamanlar TV - 3.Bölüm (80 ve 90'lı Yıllar) 599 izlenme - 3 yıl önce TRT Türk Ekranlarında yayınşlanan Modern Zamanlar isimli programda bu sefer 80 ve 90'lı yıllara ait Türk Televizyon tarihi ele alınıyor. Konunun nostalji ve bu siteye fazlası ile layık olması nedeniyle paylaşma gereği hissettim. Serinin 3. bölümünü tüm site sakinlerinin ve tabiki nostaljikolik tüm dostların beğenisine sunarım efendim. İyi seyirler. Umarım beğenirsiniz.
Aşkın Nur Yengi - Bir Başka Gece (29.11.1991) 04:50
Aşkın Nur Yengi - Bir Başka Gece (29.11.1991) 555 izlenme - 2 yıl önce TRT TV1'de Cuma gecelerinin vazgeçilmez eğlencesi, Çetin Çeki, Çiğdem Tunç ve Ceylan Palay'ın sunduğu Bir Başka Gece'nin bu geceki bölümünde Aşkın Nur Yengi. Kemal Mirza'ya Sonsuz Teşekkürler
Modern Zamanlar - Bir Zamanlar TV - 2.Bölüm (80 ve 90'lı Yıllar) 08:30
Modern Zamanlar - Bir Zamanlar TV - 2.Bölüm (80 ve 90'lı Yıllar) 446 izlenme - 3 yıl önce TRT Türk Ekranlarında yayınşlanan Modern Zamanlar isimli programda bu sefer 80 ve 90'lı yıllara ait Türk Televizyon tarihi ele alınıyor. Konunun nostalji ve bu siteye fazlası ile layık olması nedeniyle paylaşma gereği hissettim. Serinin 2. bölümünü tüm site sakinlerinin ve tabiki nostaljikolik tüm dostların beğenisine sunarım efendim. İyi seyirler.
Modern Zamanlar - Bir Zamanlar TV - 1.Bölüm (80 ve 90'lı Yıllar) 08:17
Modern Zamanlar - Bir Zamanlar TV - 1.Bölüm (80 ve 90'lı Yıllar) 382 izlenme - 2 yıl önce TRT Türk Ekranlarında yayınşlanan Modern Zamanlar isimli programda bu sefer 80 ve 90'lı yıllara ait Türk Televizyon tarihi ele alınıyor. Konunun nostalji ve bu siteye fazlası ile layık olması nedeniyle paylaşma gereği hissettim. Serinin 1. bölümünü tüm site sakinlerinin ve tabiki nostaljikolik tüm dostların beğenisine sunarım efendim. İyi seyirler.
Alpay - Madridli Maria (1983) 03:41
Alpay - Madridli Maria (1983) 405 izlenme - 2 yıl önce Dün yine gezindim anılarda Madrid'in arka sokaklarında Dün seni maria, maria magdalena Sevmiştim bir zamanlar seni çılgınca Oyna maria, maria, maria magdalena Sevmiştim bir zamanlar seni çılgınca Madrid gecelerinde yalnız o vardı Kadehler hep onun için kalkardı Oyna maria, maria, maria magdalena Sevmiştim bir zamanlar seni çılgınca Maria magdalena Sevmiştim bir zamanlar seni çılgınca, çılgınca Maria maria maria magdalena Maria maria maria magdalena Maria maria maria magdalena Maria maria maria magdalena, maria Şimdi aramızda yüce dağlar var Dağların ardında hatıralar Dün seni maria, maria magdalena Sevmiştim bir zamanlar seni çılgınca Oyna maria, maria, maria magdalena Sevmiştim bir zamanlar seni çılgınca
İşte Onlar Show (1991) Levent Tülek, Peker Açıkalın, Nilüfer Açıkalın 01:02:32
İşte Onlar Show (1991) Levent Tülek, Peker Açıkalın, Nilüfer Açıkalın 223 izlenme - 2 yıl önce 1991 yılında yayınlanan ve Levent Tülek, Peker Açıkalın ve Nilüfer Açıkalın'ın rol aldığı mizah ve komedi programının tamamını siz site sakinlerinin ve nostaljikolik tüm dostların beğenisine sunarım efendim. İyi seyirler.
TRT Televizyon 32. Yıl Yayını 15:03
TRT Televizyon 32. Yıl Yayını 229 izlenme - 2 yıl önce TRT Televizyonunun 32. yılı nedeniyle 31 Ocak 2000 günü yayınlanan programdan kesitler. 1970 ve 80'li yıllardan derlenen programda Mazhar Alanson, Zerrin Özer, Bizden Size Programı, Erdem Alkın, Taner Şener, Kayahan, Komedi Dans Üçlüsü, Atilla Atasoy, Ayşegül Aldinç, Ajda Pekkan, Erol Evgin, Sezen Aksu'nun nostaljik görüntüleri yer alıyor.
Sertab Erener - Kız Leyla 04:02
Sertab Erener - Kız Leyla 149 izlenme - 3 yıl önce Daha Fazlası İçin Abone Olmayı Unutmayın İyi Seyirler.. Sertab Erener - Kız Leyla [ Hd Videolu ] Bırakın çocuklar çocuk kalsın! Sezen Aksu ve Sertab Erener’in birlikte yaptıkları ve Sabancı Vakfı’na armağan ettikleri “Kız Leyla” şarkısı da Sabancı Vakfı'nın çocuk evlilikleri sorunuyla mücadelesine destek olmak için yazıldı ve bestelendi. Şarkının klibini de usta yönetmen Çağan Irmak çekti. Şarkı Sözleri (lyrics): Kiminin kocası kiminin amcası En sevdikleri yanı sözün kısası Aldılar sıcacık uykularından Attılar dere yataklarına gece yarısı Ne kıyanlar bildi ne kıyılanlar Erkek Yasası Kalk doğur kendini kadirsin Kadınsın kızımsın annemsin Ne çok sütün vardı oysa Dünyayı kin mi emzirsin? Kız Leyla ayağa kalk hemen! Kalk çabuk, topla kırıklarını Kız Leyla pusuya yat hemen Bi daha vurmasınlar kız çocuklarını Kimi yol ağzında damladı bıçaktan Kimi dostane bi sohbet sırası Can giderken kul elinden Yüzümüze tükürdü son nefes
Görelim Öğrenelim 10:00
Görelim Öğrenelim 129 izlenme - 3 yıl önce TRT'nin gerçekten çok iyi yayın yaptığı dönemler olan yani çocukluğumuzun geçtiği dönemlere ait Çocuklar İçin Başlıyor programından Görelim Öğrenelim yarışmasını hem nostaljik bir içerik olması nedeni ile hemde hemde ilkokul yıllarımıza biraz olsun dönelim diye paylaşma gereği duydum. Umarım beğenirsiniz. İyi seyirler efendim.
Erol Evgin Show - (Konuk: Nilüfer - 1996 - 55 dk) 55:30
Erol Evgin Show - (Konuk: Nilüfer - 1996 - 55 dk) 102 izlenme - 2 yıl önce 1996 yılında TRT ekranlarında yayınlanan ve ünlü konukları ile kendinden fazlası ile bahsettiren Erol Evgin Show isimli programın bu sefer ki konuğu Nilüfer. Sanatçının konuk olduğu bu bölümün tamımını tüm sie sakinlerinin ve tabiki nostaljikolik tüm dostların beğenisine sunarım efendim. İyi seyirler.
Sezen Aksu - Herşeyi Yak 05:11
Sezen Aksu - Herşeyi Yak 84 izlenme - 3 yıl önce Sezen Aksu'nun 1991 çıkışlı ve onuncu stüdyo albümü olan Gülümse isimli albümünde yer verdiği Herşeyi Yak isimli şarkısının TRT INT versyonuna ait video klibini tüm site sakinlerinin ve tabiki nostaljikolik tü dostların beğenisine sunarım efendim. İyi seyirler, iyi dinlemeler. Ayrıca bu albüm, en çok satan Türkçe albüm özelliği taşımaktadır (3 milyon+)