Hoşgeldiniz!

Trucks Videoları

Evlatlarınız Bize Emanet - Ford Trucks 04:30
Evlatlarınız Bize Emanet - Ford Trucks 212.116 izlenme - 1 ay önce Yolların ve hasretin yükünü çekenlerin kıymetini iyi biliriz... Künye: Reklamveren: Ford Otosan Reklamveren Marka: Ford Trucks Reklamveren Yetkilileri: Armağan Hazar, Hande Şengül, Banu Tepe Sayan, Pınar Sevil, Önder Olcay, Gonca Sofuoğlu Temiz. -- Reklam Ajansı: Tick Tock Boom Ajans Başkanı: Tevfik Bülent Öngün Kurucu Ortak: Cüneyt Karakaya Kreatif Direktör: Gürkan Gürel Proje Ekibi: İbrahim Özay, Salim Çobanoğlu, Ali Eren Bilgin, Jülide Türkay, Nursel Düzgün, Ceren Şensoy, Eren Yılmaz, Ersin Neyişçi, Oktay Erdoğan. Ajans Prodüktörü: Gökhan Göktaş -- Senaryo & Yönetmen: Berkun Oya Oyuncular: Serkan Keskin, Hikmet Körmükçü, Can Batmaz Cast Ajansları: Yasemin Özbudun, Duygu Başara Yardımcı Yönetmen: Merve Hüriyet Görüntü Yönetmeni: Alp Korfalı Uygulayıcı Yapımcı: Ahmet Üzgün Kamera Asistanları : Ahmet Açıkkol, Hüseyin Kurt, Umut Can Prodüksiyon Şirketi: Pre Prodüksiyon Işık Ekibi : Engin Karabulut(Şef), Yasin Sakar, Hakan İlim Set : Serhat Altıntaş(Amir), Umut Portakal, Selçuk Karaman DIT : Evliya Devrim Demir Saha Prodüksiyon: Yasin Sınır, Samet Üzgün Sanat Yönetmeni: Ece Kıltaç Post Prodüksiyon: Doruk Kaya / Murat Eren Set Fotoğrafçısı: Sarp Dökmeci Ulaştırma : Vizyon Turizm Catering : İrem Su Catering Müzik Uyarlama: Cihan Mürtezaoğlu Müzik: (Eser Sahibi) Muammer Sun Müzik Edisyon Ajansı: Median Dış Ses: Levent Ülgen (Gül Istıranca)
Pistte Kamyonet Yarışı 06:30
Pistte Kamyonet Yarışı 1.799 izlenme - 3 ay önce Avustralya'da yapılan "Stadium Super Trucks" adlı kamyonet pist yarışından bir bölüm. Bence Formula 1'den daha eğlenceli. Özellikle 3. dakikadaki geçiş muazzam.
Canavar Kamyonlar (Monster Trucks) 2. Türkçe Altyazılı Fragman 01:12
Canavar Kamyonlar (Monster Trucks) 2. Türkçe Altyazılı Fragman 3.504 izlenme - 7 ay önce 21 Nisan 2017'de gösterime girecek Canavar Kamyonlar filminden 2. Türkçe altyazılı fragman da yayınlandı. Başrolde Lucas Till bulunuyor.
Canavar Kamyonlar (2017) Türkçe Altyazılı Fragman 02:06
Canavar Kamyonlar (2017) Türkçe Altyazılı Fragman 5.168 izlenme - 1 yıl önce 21 Nisan 2017'de gösterime girecek Canavar Kamyonlar (Monster Trucks) filminin Türkçe altyazılı fragmanı.
Volvo Trucks - Tanıtım (Van Damme) 01:16
Volvo Trucks - Tanıtım (Van Damme) 11.757 izlenme - 4 yıl önce Aksiyon filmlerinin unutulmaz aktörü Jean-Claude Van Damme, Volvo Kamyon ile eski günlerine geri dönerek ünlü bacak açma hareketini yineledi. Amerikan sinemasına damgasını vuran meşhur bacak açma hareketini bu kez Volvo FM’lerin aynaları üzerinde gerçekleştiren Van Damme, filmde ayaklarını iki Volvo FM’in yan aynaları üzerine koyup, iki araç geri geri giderken bacaklarını 180 derece açıyor ve tüm sürüş boyunca pozisyonunu sakin bir şekilde koruyor. İspanya'da, uçuşa kapalı bir havaalanında oluşturulan sette, sahneyi çekmeden önce Belçikalı yıldız “Sıradışı bir deneyim oldu, ilk kez bir filmde veya bir reklamda bunun gibi bir şey göreceğiz. Araçlar arasında bacak açma hareketimi yapmadan önce senaryo taslağını gördüm ve çok beğendim. Çok görkemli ve güçlü bir kurgu olduğunu düşünüyorum,” dedi. 11 yaşında karate dersleri almaya başladığı günden bu yana Jean-Claude Van Damme bir dövüş sanatları simgesi haline geldi ve tüm dünyada tanınan aksiyon filmleri yıldızı oldu. Geçen otuz yılda efsane haline gelen Van Damme, aralarında Kan Sporu, Evrenin Askerleri, Zor Hedef, Sokak Dövüşçüsü, Zaman Polisi gibi filmlerin bulunduğu gişe rekorları kıran düzinelerce Hollywood filminde başrol oynadı ve JCVD'de (2008) kendisini kurgulanmış bir karakter olarak canlandırdı. Van Damme, son filmlerinden biri olan Cehennem Melekleri 2'de Sylvester Stallone, Chuck Norris, Arnold Schwarzenegger ve Bruce Willis gibi diğer aksiyon filmi efsaneleriyle başrolü paylaştı.
Euro Truck Simulator 03:20
Euro Truck Simulator 12.167 izlenme - 8 yıl önce euro truck simulatör oyunu ^^
Monster Trucks (2017) Fragman 02:12
Monster Trucks (2017) Fragman 1.479 izlenme - 1 yıl önce 2017'de gösterime girecek Monster Trucks filminin fragmanı. Filmde Lucas Till, Amy Ryan ve Danny Glover oynuyor.
Van Damme (Ürdün Versiyonu) 01:00
Van Damme (Ürdün Versiyonu) 7.274 izlenme - 4 yıl önce Van Damme Volvo Trucks (Ürdün Versiyonu)
RC Sevdalısının Sanayi Atağı 05:24
RC Sevdalısının Sanayi Atağı 2.701 izlenme - 2 yıl önce Bu abimiz rc araçlarıyla küçük çaplı ağır sanayi girişimlerinde bulunmakta ilerleyen zamanlarda neden küçük çaplı organize sanayi bölgesi yapmasın ki ?
Euro Trucks 2 01:36
Euro Trucks 2 2.510 izlenme - 4 yıl önce Euro Trucks 2
Canavar Kamyonlar - Monster Jam 09:48
Canavar Kamyonlar - Monster Jam 1.555 izlenme - 2 yıl önce 90'ların başı pazar sabahı saat 5:30 6:00 gibi Star TV de olurdu, o saate kardeşlerimle kalkar uykulu uykulu izlerdik, bazen de olmazdı çzigi film başlardı. yani ürkek ve heyecanlı bir bekleyiş olurdu sabahın köründe. bu kamyonlar çıktı mı bendeki sevinci anlatamam. Adlarını da hatırladım izledikçe, kurukafa tosba Grave Digger, beyaz USA-1, favori mavi Big Foot ezeli rakibi kırmızı Excalibur, bir de galiba ekürisi vardı o da kırmızı Duralier... hatırlayanlar olsada anlatsa, artık niye yok günümüz veletleri hoşlanmaz mı, sabahım köründe kalkıp izlemezler mi :( Not: görüntüler 80lerden ama bunlar daha tanıdık geldi belkide Star bize 80 leri izletmiştir :)
Bir diorama RC modeli kamyonları 14:58
Bir diorama RC modeli kamyonları 2.643 izlenme - 5 yıl önce Bir model diorama üzerine RC Kamyon. Bu RC Model Kamyon, Mini Fare Aschaffenburg, grafikler, benzin istasyonu, inşaat malzemesi, Dioramas, Tamiya Kamyon, yarı romörk ile Volvo Kamyon, kutusu ile Mercedes kamyon, damperli römork veya Plannenauflieger, kamyon özel römork, damperli, Tekstil Model Kamyon ile Scania kamyon hakkında araba yıkama, tanklar, forklift, itfaiye aracı ve çok daha fazlası.
The Derek Trucks Band - Crow Jane 05:56
The Derek Trucks Band - Crow Jane 2.318 izlenme - 5 yıl önce
The Derek Trucks Band - I'd Rather Be Blind, Crippled And Crazy 06:22
The Derek Trucks Band - I'd Rather Be Blind, Crippled And Crazy 1.928 izlenme - 5 yıl önce
Volvo Tırları - İp Cambazının Zamana Karşı Gösterisi 03:22
Volvo Tırları - İp Cambazının Zamana Karşı Gösterisi 1.552 izlenme - 4 yıl önce Volvo Trucks Van Damme gösterisi ile yetinmeyip bir de ip cambazının tehlikeli gösterisi ile teknolojisini kanıtlayor.
Volvo, Yeni Kamyon Testini 4 Yaşındaki Çocuğa Yaptırdı 02:23
Volvo, Yeni Kamyon Testini 4 Yaşındaki Çocuğa Yaptırdı 597 izlenme - 2 yıl önce Volvo Trucks, yine ses getirecek bir reklama imza attı. Kendi deyimleriyle "ürettikleri en sağlam kamyon" olan Volvo FMX'in ne kadar dayanıklı olduğunu göstermek isteyen Volvo ekibi, bu kamyonun kontrolünü 4 yaşındaki küçük bir çocuğa bıraktı. Uzaktan kumanda yardımıyla kamyonu kontrol eden 4 yaşındaki Sophie, aracı dilediği yere çarptı, dilediği şeyi yaptı. Bakalım Volvo FMX denildiği kadar sağlam mı?
Tilt-Shift Tekniğiyle Canavar Kamyonlar 02:14
Tilt-Shift Tekniğiyle Canavar Kamyonlar 651 izlenme - 2 yıl önce Canavar kamyon musabakalarının yeni bir görüntü tarzı olan Tilt-Shift tekniğiyle gösterildiği eğlenceli bir çalışma. Bu yeni tekniğin stop motiondan daha fazla ilgi topladığı söyleniyor.
Çizgi Film - Damperli Kamyon Yule Yağmurda çalışıyor 02:51
Çizgi Film - Damperli Kamyon Yule Yağmurda çalışıyor 1.226 izlenme - 2 yıl önce Çocuklar çizgi filmin sonunda bir soru olacak.Onun için çizgi filmi dikkatli izleyin belki ikinci kez izleyemezsiniz. Onun için sorunun cevabını hemen bulup yoruma yazın doğru bilen ilk beş kişi ile yorumda konuşma olacak. Belki süpriz hediye olabilir.
ter trucks bigfoot 00:26
ter trucks bigfoot 1.230 izlenme - 7 yıl önce
trucks fragmanı 1 01:50
trucks fragmanı 1 1.285 izlenme - 6 yıl önce küçük bir şehirdeki kamyon durağı muhtemelen şehirdeki toksik bir sızıntının neden olduğu şoförsüz kamyonlar tarafından teslim alınır. kamyonlar birçok ölüme neden olduktan sonra geride kalanlar iki genç ve onların babaları ve bir bayan kamyon durağından kaçmak zorunda kalırlar. ancak daha sonra kamyonları kandırmanın çok zor olduğunu fark ederler.
rc trucks camion pelleteuse radio command peleteuse   sinsheim 2009 01:36
rc trucks camion pelleteuse radio command peleteuse sinsheim 2009 723 izlenme - 6 yıl önce
ETS 2 // EN ŞIK TIR MODU 23:39
ETS 2 // EN ŞIK TIR MODU 512 izlenme - 2 yıl önce Bahsettiğim videolar https://www.youtube.com/watch?v=YkXt0TRXt6o&index=8&list=PL_VqOeAEQqbVwMQRd9soREK1PHx4J-tM0 https://www.youtube.com/watch?v=pmOyxFQBkAw&index=42&list=PL_VqOeAEQqbVwMQRd9soREK1PHx4J-tM0 https://www.youtube.com/watch?v=Wwr5-NWMf7o&index=10&list=PL_VqOeAEQqbVwMQRd9soREK1PHx4J-tM0 Oyunları Ucuza Almak İçin: https://www.g2a.com/r/yabancioyuncu Abone Olmak İçin http://goo.gl/H0M8qa ETS 2 DİĞER VİDEO'LAR https://www.youtube.com/playlist?list=PL_VqOeAEQqbVwMQRd9soREK1PHx4J-tM0 MOD http://ets2.lt/en/daf-evo-wing-trailer-3/ Takipte Kalmak İçin: • izlesene https://izlesene.com/kashyk# • twitter https://twitter.com/kashykcy • facebook https://www.facebook.com/cekinmeyingelin • google plus https://plus.google.com/u/0/+MrKashyk • twitch http://www.twitch.tv/yabancioyuncu • younow http://www.younow.com/yabancioyuncu • instagram http://www.instagram.com/kashykcy
Ron Burgundy's Epic Split (Volvo Parody) 01:23
Ron Burgundy's Epic Split (Volvo Parody) 366 izlenme - 4 yıl önce Van Damme Volvo - Ron Burgundy's Epic Split (Volvo Parody)
Volvo Trucks - The Epic Split Feat. Van Damme (Live Test 6) 01:16
Volvo Trucks - The Epic Split Feat. Van Damme (Live Test 6) 229 izlenme - 4 yıl önce Watch Jean-claude Van Damme Carry Out His Famous Split Between Two Reversing Trucks. Never Done Before, Jcvd Says İt's The Most Epic Of Splits -- What Do You...
truck 00:08
truck 308 izlenme - 7 yıl önce
Volvo Trucks Ceo'sunun Reklamı 00:50
Volvo Trucks Ceo'sunun Reklamı 169 izlenme - 2 yıl önce Ali Ağaoğlu kıskanmış mıdır? Bilinmez ama ilginç bir reklam olmuş.
Konuklu Tır Modları [logitech G27 İle Ets 2] 38:11
Konuklu Tır Modları [logitech G27 İle Ets 2] 97 izlenme - 9 ay önce Oyunları Ucuza Almak İçin: https://www.g2a.com/r/yabancioyuncu MOD http://ets2.lt/en/?s=freightliner-inspiration Credits: Modeling: FELIPE CONBAR Autonomy: FRANK BRASIL SOUND: Small correction: groningen263 Fix by KOKI|Truck editor Blender, Photofilter 7, Dxtbmp Abone Olmak İçin http://goo.gl/H0M8qa Takipte Kalmak İçin: • twitter ? https://twitter.com/kashykcy • facebook ? https://www.facebook.com/cekinmeyingelin • google plus ? https://plus.google.com/u/0/+MrKashyk • twitch ? http://www.twitch.tv/yabancioyuncu • younow ? http://www.younow.com/yabancioyuncu • instagram ? http://www.instagram.com/kashykcy
Best Selling Dash Cams for Trucks & Cars | HD Truck Driver Cameras 02:14
Best Selling Dash Cams for Trucks & Cars | HD Truck Driver Cameras 4 izlenme - 3 hafta önce Truck Dash Camera Systems http://bestdashcamcameras.com/truckda... Looking for the best car and truck dash cams for your vehicle? View quality car, truck, and RV dashboard and windshield mounted video recorder DVR cameras below: http://bestdashcamcameras.com/truckda... This camera is HD & Dual View Car Dash Cam Camera - Model DP210 Advanced Vehicle Recording System.Event data recorder EDR Capturs driving events as they happen with this state of the art second generation Black Box Car Camera. Drive Proof combines the best features to create the ultimate drive recorder. By combining HD exterior video with standard resolution interior video, you get the extra resolution where you need it without sacrificing storage capacity. Using a 64 SD card longer recording times are achievable. We have upgraded our best selling car camera by incorporating a HD exterior view camera and redesigning the software. The new software makes the playing the files more convenient with better sorting options. Drive Proof mobile vehicle camera system provides all the information in one easy to use PC viewer. Watch captured video, audio, GPS location, speed, date, time, and g-forces in one screen. Features HD Exterior View Video Camera Interior View Video Camera GPS Data Logging Supports up to 64 GB SD Card Tamper Resistant SD Card Slot Cover Time & Date Stamp Interior IR LEDs Interior Audio Recording Video Output Port Speed Logging G-Force Monitoring Occurrence Report Feature (PC Viewer) Easy to Use Attach camera to vehicle's windshield with included hardware. Insert compatible SD Card. Plug in the included power adaptor. Drive while recording video, audio and GPS information and more. Remove SD Card, insert into your PC to view all the captured information. Generate a printable report with one click. Report provides information for police, insurance companies, or others that may need evidence. Interior View Snap Shot Exterior View Snap Shot Date Time Latitude and Longitude Speed Memo field to provide additional information. Vehicle Black Box Car Camera. Capture more with the SCI-DP210WH You never know when an import event will happen while driving. With the new Drive Proof Car Camera you can capture the action as it happens. Simple to install and operate this car camera is the perfect solution for commercial drivers and company owners. Quickly generate an occurrence report for your insurance company or law enforcement officers. A single click generates a report with all the critical information that allows you to add additional information or details of the driving event. Protect yourself from insurance fraud or other wrong doers. Visit our site below and compare the best car and truck dash cam cameras available for your vehicle. http://bestdashcamcameras.com/truckda...
İstanbul Otoban 03:19
İstanbul Otoban 143 izlenme - 5 yıl önce Volvo Trucks-İstanbul Çıkış
Öküz Gibi Tır [logitech G27 İle Ets 2] 30:36
Öküz Gibi Tır [logitech G27 İle Ets 2] 93 izlenme - 10 ay önce Oyunları Ucuza Almak İçin: https://www.g2a.com/r/yabancioyuncu MOD http://ets2.lt/en/truck-kenworth-hotw9-phantom-ppc-new-engines-for-ets2-1-24-hh/ Abone Olmak İçin http://goo.gl/H0M8qa Takipte Kalmak İçin: • twitter ? https://twitter.com/kashykcy • facebook ? https://www.facebook.com/cekinmeyingelin • google plus ? https://plus.google.com/u/0/+MrKashyk • twitch ? http://www.twitch.tv/yabancioyuncu • younow ? http://www.younow.com/yabancioyuncu • instagram ? http://www.instagram.com/kashykcy