Hoşgeldiniz!

Trump Videoları İzle

Trump ve Sayko Oğlu 02:08
Trump ve Sayko Oğlu 89.249 izlenme - 5 ay önce Trump'ın zengin ama psikopat oğlu önümüzdeki 4 yıl Amerikalılar için eğlenceli geçecek gibi. Hayatında istediği her şey ama her şeye sahip olan bir çocuğun şımarık davranışlarını izliyoruz. Keşke bizimki de böyle bir şey olsaydı. Az da biz eğlenirdik.
Trump'ın Oğlunun Halkı Atarlı Giderli Selamlaması 00:23
Trump'ın Oğlunun Halkı Atarlı Giderli Selamlaması 70.457 izlenme - 5 ay önce Amerika'ya başkan olan babanız olsa ne yapardınız? Okuldaki kızlara havan olur. Fakir düşünüyorum değil mi? Kusura bakmayın keyifli seyirler...
Trump FBI Başkanını Öpücükle Çağırdı 00:24
Trump FBI Başkanını Öpücükle Çağırdı 29.084 izlenme - 5 ay önce Trump, FBI başkanını öpücükle çağırdı ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'daki toplantısında FBI Başkanı Robert Mueller'a yaptığı hareket kameralara takıldı.
Donald Trump'ın Çocukları Trollemesi 01:19
Donald Trump'ın Çocukları Trollemesi 5.352 izlenme - 4 hafta önce Muhtemel çocuklara, bu hareketi yaptıkların da nasıl göründüklerini aktarmaya çalışmış ama bilemedim yani koskoca Amerikan Başkanı. Adam komple troll ya.
Trump'ın Karadağ Başbakanı Markoviç'i İtmesi 00:10
Trump'ın Karadağ Başbakanı Markoviç'i İtmesi 6.663 izlenme - 1 ay önce ABD Başkanı Trump, NATO liderler toplantısında Karadağ Başbakanı Dusko Markoviç'i itip öne geçerken böyle görüntülendi.
Almanya'da Yaşayan Türk'ten Trump'a Tokat Gibi Cevap 01:03
Almanya'da Yaşayan Türk'ten Trump'a Tokat Gibi Cevap 4.887 izlenme - 3 hafta önce Almanya'da yaşayan bir Türk vatandaşı, ABD Başkanı Donald Trump'a tokat gibi bir cevap verdi. Vatandaşın İngilizce yaptığı açıklama üzerine Katar krizinde kartlar yeniden dağıtılacak.
Donald Trump ABD Ulusal Marşını Mı Unuttu? 00:51
Donald Trump ABD Ulusal Marşını Mı Unuttu? 6.444 izlenme - 4 hafta önce ABD Başkanı Donald Trump, ABD'nin milli marşını sallanarak söylemesi kameralara böyle yansıdı
Donald Trump ve Karısının Aşk Dolu Kolajı 00:43
Donald Trump ve Karısının Aşk Dolu Kolajı 4.553 izlenme - 4 hafta önce Aşk evliliği mi yoksa para evliliği mi denilen olayı bir bakışta şıp diye anlayabileceğimiz Amerikan başkanı ve karısının bol trollü anlarının kolajını izliyoruz.
Ivanka Trump'a Talip Olan Suudi İş Adamı 00:24
Ivanka Trump'a Talip Olan Suudi İş Adamı 5.067 izlenme - 1 ay önce Suudi bir iş adamı, ABD Başkanı Donald Trump'ın Beyaz Saray danışmanı Jared Kushner ile evli olan kızı Ivanka Trump'a talip olduğunu yayınladığı videoyla duyurdu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Donald Trump'ın hayattan bezdiren el sıkışmaları... 02:38
Donald Trump'ın hayattan bezdiren el sıkışmaları... 4.232 izlenme - 4 hafta önce ABD başkanı Donald Trump'ın el sıkışmaları gerçekten çok acayip. Taktik olarak hızla kendine çekme, karşısındakinin elini aşırı sıkma, diğer eli ile tokalaşmayı sevme ve aniden yine hızla kendine çekme gibi stratejiler uyguluyor.
Trump Unutunca First Lady Dürterek Uyardı 01:30
Trump Unutunca First Lady Dürterek Uyardı 6.581 izlenme - 2 ay önce Donald Trump ve eşi Melania Trump'ın, Beyaz Saray'daki ilk Paskalya törenine komik bir olay damga vurdu. Trump ABD ulusal marşının okunması sırasında elini kalbine götürmeyi unutunca hatırlatmak eşi Melania Trump'a düştü.
Donald Trump Dombıra 02:54
Donald Trump Dombıra 20.607 izlenme - 8 ay önce Amerika Birleşik Devletlerinde yaklaşmakta olan başkanlık seçimi için Donald Trump ın Dombralı seçim şarkısı
Donald Trump'ın Konuşmasında Arkadaki Türk 01:53
Donald Trump'ın Konuşmasında Arkadaki Türk 19.234 izlenme - 7 ay önce Ohio Rallisi'nde Trump'ın Teşekkür konuşmasında ekranlara yansıyan Türk.. Mizah amaçlı yapılmış bir montajdır. İyi Seyirler^^
 Dünya Merkel'in Ivanka Trump'a Bakışlarını Konuşuyor  01:33
Dünya Merkel'in Ivanka Trump'a Bakışlarını Konuşuyor 6.773 izlenme - 3 ay önce Almanya Başbakanı Merkel'in, Ivanka Trump'la yan yana oturması yeni iddiaları gündeme getirdi. Trump'ın Merkel'e "Benimle diyaloğu ancak kızım üzerinden kurabilirsin" mesajını verdiği ileri sürüldü. ABD Başkanı Donald Trump'ın el sıkışmayı reddetmesinin ardından Almanya Başbakanı Angela Merkel bu kez de Trump'ın kızı Ivanka Trump'a bakışlarıyla sosyal medyada çok konuşuldu.
Devlet Bahçeli Trump Demeye Çalışırsa 02:17
Devlet Bahçeli Trump Demeye Çalışırsa 20.292 izlenme - 7 ay önce Devlet Bahçeli grup toplantısında ABD'nin yeni başkanı Donald Trump'a değindi. Konuşmasında Trump'ı "Turump" şeklinde telafuz etmesiyle dikkat çeken Bahçeli, FETÖ'nün iadesi için çağrıda bulundu. KADER AĞLARINI ÖRDÜ, TRUMP SEÇİLDİ "ABD'nin yeni başkanı tüm bahisçileri, siyasi teorisyenleri ters köşeye yapıştırmış, kader ağlarını örmüş, Trump başkan seçilmiştir. İÇİMİZDEKİ CLİNTON LOBİSİ ÇOK İSTEMESİNE RAĞMEN.. Seçimden bir gün önce yüzde 99 Hillary manşeti atan gazeteler tasnifini çoktan yapmıştır. Hüküm çabucak verilmiştir. İçimizdeki Clinton lobisinin çok istemesine rağmen Trump ipi göğüsledi. Clinton'ın seçilememesi, onunla tasarım hayali kuranları şoke etti. Seçmenlerin öfke ve korkularını harekete geçirip, kutuplaştırıcı siyaset yönetimi ABD'yi oldukça etkilemiştir.
America First Turkey Second 04:19
America First Turkey Second 3.339 izlenme - 4 hafta önce Videonun mantığı, "Trump seçimleri kazandı ve her ülke kendini tanıtma derdine düştü." Bu videoda türkiye tanıtılıyor. İnternette America first yazarsanız birçok ülkenin videosunu bulabilirsiniz. Çok matrak yapmış şerefsizler.
Domald Trump'tan Kılıç Dansı 00:39
Domald Trump'tan Kılıç Dansı 3.349 izlenme - 1 ay önce İlk yurt dışı ziyaretini Suudi Arabistan'a gerçekleştiren ABD Başkanı Trump, Riyad'da düzenlenen karşılama töreninde Kral Selman'la birlikte geleneksel "kılıç dansı" yaptı.
Trump Selamlaşması 00:39
Trump Selamlaşması 7.809 izlenme - 4 ay önce En sinir olduğum harekettir. Bana böyle yapan birini tokatlamışlığım var.
Trump'ın Merkel'in Elini Sıkmaması 00:16
Trump'ın Merkel'in Elini Sıkmaması 6.017 izlenme - 3 ay önce Merkel, “El sıkışmak ister misin?” diyerek Trump’a soru sordu. Trump ise Merkel’i duymazlıktan geldi.
Melania Trump'ın Kocasına Trip Yapması 01:10
Melania Trump'ın Kocasına Trip Yapması 1.466 izlenme - 1 ay önce Melania Trump eşinin elinin tutmak istediği anda elini çekerek, saçını düzeltti ve elini tutmadan uçaktan indi. ABD başkanı Donald Trump'ın bir kez daha eli havada kaldı. İzliyoruz.
Donald Trump - Pipisini Görmekten Çok Etkilenirim! 03:42
Donald Trump - Pipisini Görmekten Çok Etkilenirim! 8.584 izlenme - 5 ay önce Daha komedi yeni başlıyor.Ne kararlar alacak kimbilir.Gelelim size Nat Geo dan aldığım Facing Trump-Trump'a Bakış belgeselindeki konuya.Efendim Jenna Talackova erkek olarak doğmuş ama operasyonlar sonucu kadın oluyor.Kanada seçmelerinde dereceye giriyor ama Dünya Kainat Güzeli Yarışması'na ülkesini temsil etme hakkı tanındığı halde gidemiyor.Trump ın düzenlediği organizasyon Jenna yı reddediyor.Bu süreçte Trump,Jenna'nın ve Amerika'nın en saygın İnsan Hakları avukatlarından biri olan Gloria Allred ile mücadeleye girişiyor ve ergen tarzıyla demeç vermekten geri kalmıyor... Sonuç: Jenna nın açtığı davayı kazanmasıyla trans bireyler 2013 yılı itibariyle Miss Universe(Kainat Güzeli) yarışmasına katılıp,ülkelerini temsil edebiliyor.
Dünya Liderlerinin Aşırı Gerçekçi Maskeleri 00:37
Dünya Liderlerinin Aşırı Gerçekçi Maskeleri 4.819 izlenme - 3 ay önce landon meier adlı abinin yapmış olduğu oranj başgan trump, apaçi eşofmanlı putin ve mickey kulaklı kim jong-un'un ürkütücü maskeleridir efenim.
Giresunlu Trump Görenleri Şaşırtıyor 01:42
Giresunlu Trump Görenleri Şaşırtıyor 6.760 izlenme - 8 ay önce ABD Başkanı seçilen Donald Trump’a benzerliği ile dikkat çeken Giresun’un Görele ilçesi Köprübaşı eski belde belediye başkanı Abdullah Topçu, belediye başkanlığı döneminde görmediği ilgiyi bugünlerde Trump’a benzerliği ile görüyor. Topçu ise ilgiden oldukça memnun. Türkiye’den ABD’ye en fazla göç veren iller arasında özellikle Yağlıdere ilçesi ile öne çıkan Giresun bu kez verdiği göçler ile değil de geçtiğimiz günlerde ABD’nin 45. Başkanı seçilen Donald Trump’a benzerliği ile dikkat çeken eski Köprübaşı Belde Belediye Başkanı Abdullah Topçu ile gündeme geldi. ABD’de Başkan seçilen ve dünya genelinde ‘Emlak Kralı’ olarak tanınan Donald Trump’a gerek vücut yapısı gerekse saç rengi ve stili ile oldukça benzeyen Topçu, Donald Trump gibi bir siyasetçi. Trump ile aynı yaşta olan Abdullah Topçu (70), 2004 yılında Görele ilçesine bağlı Köprübaşı beldesine Belediye Başkanı seçildi. Ancak daha sonra çıkan belediyeler yasası ile 2014 yılında Köprübaşı beldelikten düşünce Topçu’nun da başkanlık serüveni 10 yılın ardından sona ermiş oldu. Geçmiş yıllarda filmlerde de rol alan Trump gibi bir dönem Topçu da film ve dizilerde oynadı. ABD seçimlerinin sonrası Başkan Donald Trump’a benzerliği ile fotoğrafları sosyal medyada hızla yayılmaya başlayan Topçu, bu duruma oldukça şaşırırken, benzerliğin de keyfini çıkartıyor. Giresunlu Trump’ı görenler ise şaşkınlığını gizleyemiyor. Donald Trump’u ve ABD seçimlerini televizyonlardan takip eden vatandaşlar biranda karşılarında Trump’u gördüklerini sanarak şaşkınlık yaşıyor. Bazı vatandaşlar ise bu durumu "Dünyada her insanın bir ikizi vardır" teorisine dayandırıyor. Donald Trump gibi giyimine ve saçlarına çok önem verdiğini belirten ve gördüğü ilginin kendisini mutlu ettiğini kaydeden Topçu, “Saçlarının yıllardır aynı model. Ben Trump’ı görmeden önce de saçım çocukluğumdan, gençliğimden beri de böyle. Giyimimde tesadüf değil ben genelde takım elbise giyiyorum. Fotoğraflarım internet ortamında yayılıyor ve sağ olsunlar benzetiyorlar. Bu durumdan oldukça memnunum.Bir dünya liderine benzetilmek güzel bir şey. İnşallah birde yüreğimiz benzeyebilse daha güzel olacak” dedi. Giresunlu Trump Abdullah Topçu, ABD Başkanı Donald Trump’a Giresun’dan bir mesaj göndermeyi ihmal etmeyerek ABD’de yaşayan Fethullahçı Terör Örgütü elebaşısı Fethullah Gülen’in de iadesini istedi. Topçu, “Kendisinden isteğimiz, geçmişten bu yana Türk-Amerikan dostluğunu tekrar inşa etmesi ve bir de inşallah FETÖ’yü Türkiye’ye teslim etmesi" diyerek Türk halkının hassasiyetini gündeme getirdi.
Ümmetin Reisi Donald Trump 00:12
Ümmetin Reisi Donald Trump 6.941 izlenme - 8 ay önce New York'ta dün çekilen görüntülerde Donald Trump'a Türkiye seninle gurur duyuyor diye destek çıktılar.
Papa ile Trump Görüşmesinin Aslı (Montaj İçerir) 00:29
Papa ile Trump Görüşmesinin Aslı (Montaj İçerir) 1.030 izlenme - 1 ay önce Sosyal medyada montaj video ile ti'ye alınan Papa-Trump görüşmesinde, aslında ne oldu? Ortaya eğlenceli görüntüler çıkmış.
Donald Trump'ın Oğlunun Babası Konuşurken Uyuklaması 00:59
Donald Trump'ın Oğlunun Babası Konuşurken Uyuklaması 6.204 izlenme - 8 ay önce Donald Trump'ın oğlu Barron Trump'ın babası konuşurken uyuklaması ve aşırı sıkılması kameralara böyle yansımış. Bitse de eve gitsek diye içi gidiyor veledin.
Trump Heykelinin Açılışında Dolgun Memeli Femen Protestosu 00:44
Trump Heykelinin Açılışında Dolgun Memeli Femen Protestosu 7.700 izlenme - 5 ay önce Madrid'deki bal mumu sergisinde ,Trump'ın heykelinin açılışında şaplak çalar dereceye ulaşmış göğüslü ablamız açmış ha açmış. Zıpırdatmış ha zıpırdatmış.
Madonna'nın Trump'a Canlı Yayında Küfür Etmesi 00:13
Madonna'nın Trump'a Canlı Yayında Küfür Etmesi 5.222 izlenme - 5 ay önce ABD'de Trump karşıtı protestolara katılan ünlü şarkıcı Madonna, canlı yayında "Fuck you" diyerek ABD Başkanı Donald Trump'a küfür etti. ABD'de Trump karşıtı protestolara katılan ünlü şarkıcı Madonna, canlı yayında "Fuck you" (s..tir) diyerek ABD Başkanı Donald Trump'a küfür etti. Trump'ın yemin etmesinin ardından ABD'de başlayan protestolara yüzbinlerce kişi katıldı. CNN, dünden bu yana Trump karşıtı gösterileri canlı yayınıyor. Bugün Washington'da kadınların yaptığı yürüyüşe katılan Madonna, konuşması canlı yayınlanırken küfür etti. "Bu karanlık dönem boyunca birlikte yürüyelim ve her adımda korkmadığımızı bilelim" diyen Madonna, "Yalnız değiliz, geri adım atmayacağız; birliğimizde güç var ve hiçbir karşıt gücün, gerçek bir dayanışma karşısında şansı yoktur." ifadelerini kullandı. Konuşmasının devamında ise, Trump'ı kast ederek "fuck you" (s..tir) diyerek küfretti. Madonna'nın söylediğiı küfür, o anda yayında olan MSNBC ve CNN kanalları tarafından canlı yayımlandı. CNN, o sözlerin ardından Madonna'nın konuşmasını yarıda kesti.
İlber Ortaylı: Trump Cahildir 01:54
İlber Ortaylı: Trump Cahildir 4.134 izlenme - 4 ay önce İlber Ortaylı: Trump Cahildir CNN Türk'te yayınlanan Hakan Çelik ile Hafta Sonu programına katılan İlber Ortaylı çarpıcı açıklamalar yaptı.
İşe Yaramaz Trump Kutusu 03:20
İşe Yaramaz Trump Kutusu 4.249 izlenme - 4 ay önce İşte karşınızda İşe Yaramaz Trump Kutusu (Useless Trump Box)! Bu kutu ne işe mi yarıyor, adı üstünde hiçbir işe yaramıyor; çünkü onu açtığınız anda kendisini kapatıyor. Ama bilhassa aynı şeyi saatlerce yapmaktan sıkılmıyorsanız, sizi saatlerce eğlendirebilir - ki bu tabiki içinden çıkan politikacıya bağlı - misal Binali bile çıkabilirdi.