Hoşgeldiniz!

ttarena

Fener Ağlama 01:19
Fener Ağlama 44.302 izlenme - 5 yıl önce Kadıköyede Fenerbahçe İçin Ağlama Fener
aslantepe 17 temmuz video görüntüleri 01:01
aslantepe 17 temmuz video görüntüleri 3.048 izlenme - 8 yıl önce ua gümüşhane
türk telekom arena 03:29
türk telekom arena 4.415 izlenme - 8 yıl önce
Fenerlinin Galatasaray Metrosuna Binmesi 05:13
Fenerlinin Galatasaray Metrosuna Binmesi 555 izlenme - 2 yıl önce Fenerli Koray, Seyrantepe metrosuna namıdiğer Galatasaray metrosuna binmiş. Taraftarların sözlü tacizine maruz kalmış ama kaşınmış gibi sonuçta nerede yiyip nerede sıçacağını bilmeli insan. Ardından metrodan inen Koray sesini çıkarsaymış ölüsünü alırlardı oradan o kesin.
galatasarayımızın golü bogdan stancu 00:55
galatasarayımızın golü bogdan stancu 1.149 izlenme - 7 yıl önce
yeni stad 01:47
yeni stad 696 izlenme - 7 yıl önce süper taraftardan süper üçlü
yeni stad şovlar 04:39
yeni stad şovlar 218 izlenme - 7 yıl önce süper havai şifek görüntüleri
Didier Drogba TT Arenayı Böyle Gezdi 01:26
Didier Drogba TT Arenayı Böyle Gezdi 172 izlenme - 5 yıl önce Galatasaray'ın yeni transferi Didier Drogba TT Arena'yı gezdi.
Av. Ayşe Egemen'den Galatasaray Spor Kulubü'ne  Yolsuzluk İddiası 10:13
Av. Ayşe Egemen'den Galatasaray Spor Kulubü'ne Yolsuzluk İddiası 44 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Avukatı Ayşe Egemen'in Galatasaray Spor Kulubü içerisinde yönetim tarafından ve Lütfi Arıboğan-Emir Sarıgül ikilisi ile yolsuzluk yapıldığını dün katıldığı spor programında iddia etti. Yönetimin Mali Kurul'da ibra edilmesi için Lütfi Arıboğan ve adamları tarafından yanlarında bulunan korumalar ile tehdit edip zorla 500 binliralık senet imzalıttıklarını söyledi. Ayşe Egemen'in mağazacılık başta olmak üzere sadece formalardan 1.5 milyon liralık yolsuzluk yapıldığını ve yöneticilerin kulubü kullandıklarını söyledi. Şükrü Ergun başta olmak üzere tüm yönetici eşlerinin bu yolsuzluktan faydalandığını ekledi. Bunun yanısıra TT Arena ve Florya'da dönen yolsuzluklardan Ünal Aysal'ın bilgisinin olduğu bunları istemediği halde müdahale edememesinede değindi. Yolsuzluk iddialarının yoğunlaştığı isimleri ise şöyle açıkladı; "Lütfi Arıboğan - Sedat Doğan - Ural Aküzüm - Ebru Gün - Mahinur Dengiz" Bu iddialar kaybolan paraların UEFA yetkililerine veya SPK denetçilerine rüşvet olarak mı gittiği yoksa oyunculara ve çalışanlara prim adı altında mı yollanıldığı sorularını beraberinde getirdi. Ayşe Egemen bu iddiaların ortaya çıkmasını engellemek açısından Galatasaray Spor Kulübü'nün ısmarlama haber yaptığınıda sözlerine ekledi. Olayları yorumlayan Adnan Öztürk ise: "TT Arena'da her maç için 500 bilet M.Sarıgül'e yollanıyordu ve 10 TL kayıt gösteriliyordu. Öğrendiğimde şok oldum." dedi. UltraAslan'ın hazırladığı afiş,pankart ve kareografi ücretlerini ise Yönetim ve GSYİAD'dan aldığını ima etti. Umarız tarihi nice başarılarla dolu Güzide kulubümüz Galatasaray Spor Kulubü bu iddialara karşı gerekli yanıtı ve savunmayı vermelidir,yoksa tarihte ve Galatasaray Spor Kulubü üzerinde kara bir leke olarak kalacaktır. Son olarak Ruhun Şad Olsun Özhan Başkan iyiki bu günleri görmedin.