Hoşgeldiniz!

Tubitak Videoları İzle

Tubitak Onaylı Bir Salavatta Sen Çek 01:46
Tubitak Onaylı Bir Salavatta Sen Çek 4.588 izlenme - 1 yıl önce Tübitak'ın kabul ederek projeyi gerçekleştiren okula ve proje sahibi öğretmene para ödediği uygulama. koridorda bulunan bir düğme ile oradan geçen, canı isteyen kişiler salavat getirerek düğmeye basıyor ve sayaç işlemeye başlıyor.
Başka Bir Şey - 1. Bölüm 10:27
Başka Bir Şey - 1. Bölüm 4.016 izlenme - 1 yıl önce Bir şirket düşünün çalışanı maaşını ve izinini kendi belirliyor. Bahsettiğim şirket tabi ki edelkrone, Kadir Köymen tarafından kurulan, dünya pazarına açılmış, Türkiye adına naçizane girişimlerden yalnızca bir tanesi. Başka Bir Şey kanalı ile şirketin gerçekleştireceği girişimleri, henüz proje aşamasındayken, internet dizisi tadında bizimle paylaşıyor. Gerçekten çok güzel bir kanal olmuş, herkese iyi seyirler.Umarım hepimize bir şeyler katabilir. Kanal Linki: https://www.youtube.com/channel/UC2lwJdnwpQnO5p5wY2pPHJg Açıklama alıntıdır.
Başka Bir Şey - 2. Bölüm 09:54
Başka Bir Şey - 2. Bölüm 1.686 izlenme - 1 yıl önce Bu bölümde Telefon Tutucu isimli ürün ile ilgili geliştirmeler anlatılıyor, Disk ball isminde bir top yapıyorlar (internette zaten onlarca mevcutmuş, ayrıca ekipten bazı kişiler tanıtılıyor.İyi seyirler. Şirket Hakkında: Bir şirket düşünün çalışanı maaşını ve izinini kendi belirliyor. Bahsettiğim şirket tabi ki edelkrone, Kadir Köymen tarafından kurulan, dünya pazarına açılmış, Türkiye adına naçizane girişimlerden yalnızca bir tanesi. Başka Bir Şey kanalı ile şirketin gerçekleştireceği girişimleri, henüz proje aşamasındayken, internet dizisi tadında bizimle paylaşıyor. 1.Bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/291716/baska-bir-sey-1-bolum
Serkan Müthiş Gool 00:21
Serkan Müthiş Gool 3.197 izlenme - 10 yıl önce GOOL
MMO Hidromobil Takımı 02:07
MMO Hidromobil Takımı 1.442 izlenme - 10 yıl önce TMMOB Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Öğrenci Üye Komisyonu "MMO Hidromobil Takımı" çalışmaları İZMİR TV haberlerinde yayınlandı.
Türkiye'nin Bunker Buster Füze Denemesi 03:30
Türkiye'nin Bunker Buster Füze Denemesi 181 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin Bunker Buster Füze Denemesi Yapay veya mağara gibi doğal sığınakları yok edebilen Nüfuz Edici Bomba (NEB) testlerde hedefleri başarıyla vurdu.
TUBiT AK - Helal Bilim 16:09
TUBiT AK - Helal Bilim 133 izlenme - 2 yıl önce Galileizm, dininin açmazları, sinek kanadındaki bilimsel mucizeler, recmin bilimsel faydaları, Cin Ali nin şifreleri... ve daha bir çok ibretlik bilgiler bu videoda.
özel altınbaşak koleji tubitak bölge birincisi 02:59
özel altınbaşak koleji tubitak bölge birincisi 193 izlenme - 5 yıl önce özel altınbaşak koleji tubitak orta öğretim öğrencileri arası proje yarışmasında fizik temel katagorisinde bölge birincisi olarak ankara finallerine davet edildi.
Hidrojenli mini otomobil 01:26
Hidrojenli mini otomobil 149 izlenme - 4 yıl önce Sivas cumhuriyet universitesi ogrencileri hidrojenle calisan mini otomobil üretti
Tübitak 4006 Bilim Fuarı 01:21
Tübitak 4006 Bilim Fuarı 5 izlenme - 1 ay önce Kilis Mehmet Zelzele Fen Lisesi öğrencileri, TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı'nda projelerini sergiledi
Tubitak Tanıtım 00:34
Tubitak Tanıtım 74 izlenme - 4 yıl önce Tubitak Tanıtım
2. Tubıtak Ustun Yetenekli Cocuklar Yaratici Doga Egitimi Projesi 12:23
2. Tubıtak Ustun Yetenekli Cocuklar Yaratici Doga Egitimi Projesi 104 izlenme - 3 yıl önce Trt Baska Yerler Baska Seyler tubıtak Ustun Yetenekli Cocuklar Yaratici Doga Egitimi Projesi yürütücü: Y. Doç. Dr. Çağlar Çetinkaya eğitmenler: Prof. Dr. Haluk Selvi, Prof. Dr. Bülent Şengörür, Prof. Dr. Saim Uzun, Doç. Dr. Esat Çetin, Doç. Dr. Şenol Beşoluk, Yrd. Doç. Dr. Mahnaz Gümrükçüoğlu, uzmanlar: Doç. Dr. Bayram Çetin, Doç. Dr. Mehmet Erdoğan, Yrd. Doç. Dr. Serap Emir, Uzm Murat Şahin proje Asistanları (rehber): Öğr. Gör. Mehmet Çardak, Arş. Gör. Gamze İnci, Çağdaş Çetinkaya doç. Dr. İsa Döner
Cunda Mtal'de Tubitak Bilim Fuarı Açılışına İlgi Yoğun Oldu 04:00
Cunda Mtal'de Tubitak Bilim Fuarı Açılışına İlgi Yoğun Oldu 5 izlenme - 2 ay önce Cunda MTAL'de TUBİTAK Bilim Fuarı açılışına ilgi yoğun olduBALIKESİR - Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı'na ilgi yoğun oldu.
Tupitakmaz Ortaöğretim Proje Yarışması - 2016 / Başka Kafalar 04:07
Tupitakmaz Ortaöğretim Proje Yarışması - 2016 / Başka Kafalar 29 izlenme - 1 yıl önce Bir ortaöğretim proje yarışması nasıl oluyor? Nasıl adaylar katılıyor? Nasıl projeler oluyor? Hangisi kazanıyor? Hepsi bu videoda. Bambaşka kafalar için abone olmayı unutmayın. https://www.facebook.com/BaskaKafalar... https://twitter.com/baskafalar https://instagram.com/baskafalar
Ipv6 bilgilendirme semineri 48:21
Ipv6 bilgilendirme semineri 58 izlenme - 5 yıl önce Tübitak-Ulakbim'den konuklar ile beraber IPv6 hakkında güncel bilgiler, ülkemizdeki alt yapının durumu ve IPv6 konusunda Tübitak'da geliştirilmekte olan özgür yazılım teknolojileri üzerine keyifli ve bilgi dolu bir sunum.Bölüm 1 IPv6 nedir? IP'nin Türkiye serüveni ve temel bilgiler. IPv6'nın Türkiye'deki durumu.Bölüm 2 IPv6 ile ilgili ülkemizde geliştirilen özgür yazılımlar nelerdir? Kovan nedir? Balküpü, Kovan nasıl çalışır ve ne işe yarar?Kulübümüzün diğer etkinliklerini takip etmek için
2013 TÜBİTAK Bilim, Özel ve Teşvik Ödülleri ile TÜBİTAK - Gelişmekte Olan Dünya İçin Bilimler Akadem 08:39
2013 TÜBİTAK Bilim, Özel ve Teşvik Ödülleri ile TÜBİTAK - Gelişmekte Olan Dünya İçin Bilimler Akadem 52 izlenme - 4 yıl önce Prof. Dr. Alphan Sennaroğlu, Prof. Dr. Cihan Yurdaydın, Prof. Dr. Yük. Müh. Yusuf Altıntaş, Prof. Dr. M. Utku Ünver, Yrd. Doç. Dr. İnanç Adagideli, Prof. Dr. Sibel Akar, Doç. Dr. Zübeyir Çınkır, Yrd. Doç. Dr. Mustafa Özgür Güler, Yrd. Doç. Dr. Coşkun Kocabaş, Doç. Dr. Selçuk Aktürk, Yrd. Doç. Dr. Seda Keskin Avcı, Doç. Dr. Haluk Külah, Yrd. Doç. Dr. İbrahim Burç Mısırlıoğlu, Prof. Dr. Münire Erman Akar, Doç. Dr. Zekai Halıcı, Doç. Dr. Turgay Ünver.
Gümüşhane'de Tübitak Bilim Fuarı Açıldı 04:14
Gümüşhane'de Tübitak Bilim Fuarı Açıldı 1 izlenme - 1 ay önce Gümüşhane'de TÜBİTAK Bilim Fuarı açıldı Genç bilim adamları eserlerini sergiledi Spor salonunda 10 okuldan 130 proje sergilendiGÜMÜŞHANE - Gümüşhane'de toplam 10 okuldan 130 projenin sergilendiği TÜBİTAK bilim fuarı Aydın Doğan Spor Salonunda açıldı.
2013 TÜBİTAK Bilim, Özel ve Teşvik Ödülleri ile TÜBİTAK - Gelişmekte Olan Dünya İçin Bilimler Akadem 08:39
2013 TÜBİTAK Bilim, Özel ve Teşvik Ödülleri ile TÜBİTAK - Gelişmekte Olan Dünya İçin Bilimler Akadem 26 izlenme - 4 yıl önce Prof. Dr. Alphan Sennaroğlu, Prof. Dr. Cihan Yurdaydın, Prof. Dr. Yük. Müh. Yusuf Altıntaş, Prof. Dr. M. Utku Ünver, Yrd. Doç. Dr. İnanç Adagideli, Prof. Dr. Sibel Akar, Doç. Dr. Zübeyir Çınkır, Yrd. Doç. Dr. Mustafa Özgür Güler, Yrd. Doç. Dr. Coşkun Kocabaş, Doç. Dr. Selçuk Aktürk, Yrd. Doç. Dr. Seda Keskin Avcı, Doç. Dr. Haluk Külah, Yrd. Doç. Dr. İbrahim Burç Mısırlıoğlu, Prof. Dr. Münire Erman Akar, Doç. Dr. Zekai Halıcı, Doç. Dr. Turgay Ünver.
47. Tübitak Ödül Töreni 07:21
47. Tübitak Ödül Töreni 26 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün himayesinde, Çankaya Köşkü’nde düzenlenen törenle, 2012 Yılı TÜBİTAK Bilim, Özel, Hizmet ve Teşvik Ödülleri ile TÜBİTAK-TWAS Teşvik Ödülü verildi.
Cumhurbaşkanı Gül’den Bilim Olimpiyatları Şampiyonlarına: “Aranızdan Dünya Çapında Takdir Edilen Kiş 00:52
Cumhurbaşkanı Gül’den Bilim Olimpiyatları Şampiyonlarına: “Aranızdan Dünya Çapında Takdir Edilen Kiş 12 izlenme - 4 yıl önce TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Altunbaşak ve bilim olimpiyatlarında başarı gösteren öğrencileri Çankaya Köşkü’nde kabul eden Cumhurbaşkanı Gül, bilim alanında elde edilen başarıların her bakımdan önemli olduğunu belirterek, “Sizlerden beklentiler muhakkak çok. Sizler, bunları karşılayabilmek için kendi programlarınızı uygulayacaksınız. Kabiliyetlerinizin daha da gelişmesi için herkes, her türlü desteği verecektir. Her şey sizin elinizde” dedi.
Dünyanın Düz Olduğunu İddia Eden Adamdan Yeni Açıklamalar 03:57
Dünyanın Düz Olduğunu İddia Eden Adamdan Yeni Açıklamalar 14 izlenme - 3 yıl önce Dünyanin düz olduğunu iddia eden adam açıklamalarını farklı bir boyuta taşıyarak TÜBİTAK'ta savunduğu düşüncelerle alakalı olarak seminer vermek istediğiyle ilgili açıklamalarda bulunuyor.
“Türkiye’nin Kalkinmasinda Bilim, Teknoloji ve Arastirma-Gelistirmenin Büyük Katkisi Olacaktir”- 09:58
“Türkiye’nin Kalkinmasinda Bilim, Teknoloji ve Arastirma-Gelistirmenin Büyük Katkisi Olacaktir”- 12 izlenme - 6 yıl önce Himayesinde düzenlenen “2011 Yili TÜBITAK Bilim, Özel, Hizmet ve Tesvik Ödülleri ile TÜBITAK-TWAS Tesvik Ödülü” töreninde bir konusma yapan Cumhurbaskani Gül, teknolojinin gelismesi için iki önemli kaynagin insan ve imkân oldugunu kaydetti. Cumhurbaskani Gül, insan açisindan ülkemizin genç bir nüfusa sahip oldugunu dile getirerek, ABD’de doktora yapan Türk ögrencilerin sayisina dikkat çekti.
TÜBİTAK Ödülleri, Çankaya Köşkü'nde Sahiplerini Buldu 10:00
TÜBİTAK Ödülleri, Çankaya Köşkü'nde Sahiplerini Buldu 13 izlenme - 7 yıl önce 2009 yılı TÜBİTAK Bilim, Özel, Hizmet ve Teşvik Ödülleri, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün himayesinde Çankaya Köşkü'nde düzenlenen törenle sahiplerine verildi.
Cumhurbaşkanı Gül’den Bilim Olimpiyatları Şampiyonlarına: “Aranızdan Dünya Çapında Takdir Edilen Kiş 00:52
Cumhurbaşkanı Gül’den Bilim Olimpiyatları Şampiyonlarına: “Aranızdan Dünya Çapında Takdir Edilen Kiş 5 izlenme - 4 yıl önce TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Altunbaşak ve bilim olimpiyatlarında başarı gösteren öğrencileri Çankaya Köşkü’nde kabul eden Cumhurbaşkanı Gül, bilim alanında elde edilen başarıların her bakımdan önemli olduğunu belirterek, “Sizlerden beklentiler muhakkak çok. Sizler, bunları karşılayabilmek için kendi programlarınızı uygulayacaksınız. Kabiliyetlerinizin daha da gelişmesi için herkes, her türlü desteği verecektir. Her şey sizin elinizde” dedi.
47. Tübitak Ödül Töreni 07:21
47. Tübitak Ödül Töreni 6 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün himayesinde, Çankaya Köşkü’nde düzenlenen törenle, 2012 Yılı TÜBİTAK Bilim, Özel, Hizmet ve Teşvik Ödülleri ile TÜBİTAK-TWAS Teşvik Ödülü verildi.
2013 TÜBİTAK Bilim, Özel ve Teşvik Ödülleri ile TÜBİTAK - Gelişmekte Olan Dünya İçin Bilimler Akadem 12:21
2013 TÜBİTAK Bilim, Özel ve Teşvik Ödülleri ile TÜBİTAK - Gelişmekte Olan Dünya İçin Bilimler Akadem 4 izlenme - 4 yıl önce Himayesinde gerçekleştirilen 2013 TÜBİTAK Bilim, Özel ve Teşvik Ödülleri ile TÜBİTAK - Gelişmekte Olan Dünya İçin Bilimler Akademisi (TWAS) Teşvik Ödülü töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Gül, “Türkiye, teknolojiyi transfer ederek veya alıp uygulayarak yoluna devam edemez. Türkiye’nin muhakkak teknolojiyi üretmesi, tasarlaması ve satması gerekir. Bunun için de her şeyin başı bilim ve eğitimdir. Bilim ve sanat, takdir edildiği yerde yeşerir ve orada büyük başarılar ortaya çıkar” dedi.
2012 Yılı TÜBİTAK Ödülleri Töreninde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Konuşması 15:29
2012 Yılı TÜBİTAK Ödülleri Töreninde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Konuşması 4 izlenme - 4 yıl önce Himayesinde düzenlenen 2012 Yılı TÜBİTAK Bilim, Özel, Hizmet ve Teşvik Ödülleri töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Gül, “Milletlerin önlerine koydukları hedeflere ulaşması için teknoloji, bilim ve yeniliği rehber edinmesi elzemdir; Türkiye’nin önümüzdeki dönemdeki kalkınma stratejisi de bunun üzerine kuruludur” dedi.
2013 TÜBİTAK Bilim, Özel ve Teşvik Ödülleri ile TÜBİTAK - Gelişmekte Olan Dünya İçin Bilimler Akadem 12:21
2013 TÜBİTAK Bilim, Özel ve Teşvik Ödülleri ile TÜBİTAK - Gelişmekte Olan Dünya İçin Bilimler Akadem 3 izlenme - 4 yıl önce Himayesinde gerçekleştirilen 2013 TÜBİTAK Bilim, Özel ve Teşvik Ödülleri ile TÜBİTAK - Gelişmekte Olan Dünya İçin Bilimler Akademisi (TWAS) Teşvik Ödülü töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Gül, “Türkiye, teknolojiyi transfer ederek veya alıp uygulayarak yoluna devam edemez. Türkiye’nin muhakkak teknolojiyi üretmesi, tasarlaması ve satması gerekir. Bunun için de her şeyin başı bilim ve eğitimdir. Bilim ve sanat, takdir edildiği yerde yeşerir ve orada büyük başarılar ortaya çıkar” dedi.
“Türkiye’nin Kalkinmasinda Bilim, Teknoloji ve Arastirma-Gelistirmenin Büyük Katkisi Olacaktir”- 09:58
“Türkiye’nin Kalkinmasinda Bilim, Teknoloji ve Arastirma-Gelistirmenin Büyük Katkisi Olacaktir”- 2 izlenme - 3 yıl önce Himayesinde düzenlenen “2011 Yili TÜBITAK Bilim, Özel, Hizmet ve Tesvik Ödülleri ile TÜBITAK-TWAS Tesvik Ödülü” töreninde bir konusma yapan Cumhurbaskani Gül, teknolojinin gelismesi için iki önemli kaynagin insan ve imkân oldugunu kaydetti. Cumhurbaskani Gül, insan açisindan ülkemizin genç bir nüfusa sahip oldugunu dile getirerek, ABD’de doktora yapan Türk ögrencilerin sayisina dikkat çekti.
2012 Yılı TÜBİTAK Ödülleri Töreninde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Konuşması 15:29
2012 Yılı TÜBİTAK Ödülleri Töreninde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Konuşması 2 izlenme - 4 yıl önce Himayesinde düzenlenen 2012 Yılı TÜBİTAK Bilim, Özel, Hizmet ve Teşvik Ödülleri töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Gül, “Milletlerin önlerine koydukları hedeflere ulaşması için teknoloji, bilim ve yeniliği rehber edinmesi elzemdir; Türkiye’nin önümüzdeki dönemdeki kalkınma stratejisi de bunun üzerine kuruludur” dedi.