Hoşgeldiniz!

Tüfekli Videoları İzle

Polisten İnanılmaz Müdahale 03:43
Polisten İnanılmaz Müdahale 12.175 izlenme - 1 yıl önce Antalya'da elinde pompalı tüfekle terör estiren bir dallamaya özel harekat polislerinin efsane müdahalesi. Yalnız bu adam şu davranışı Amerika'da yapsaydı polisler tarafından mermi manyağı olurdu.
Tüfekli Gösteri Takımının Cumhuriyet Bayramı Gösterisi 09:11
Tüfekli Gösteri Takımının Cumhuriyet Bayramı Gösterisi 1.088 izlenme - 2 yıl önce Cumhuriyetin ilanının 92. yıl dönümü Ankara'da da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve devlet erkanının katıldığı törenle kutlandı. Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen tören, bu yıl daha sivil ve renkli görüntülere sahne oldu. Cumhuriyet Bayramı kutlama töreni, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın şeref locasındaki yerini almasının ardından, başladı. Kara Kuvvetleri Komutanlığı Atlı Spor Eğitim Merkezi Komutanlığının Atlı Tören Kıtası ve Cumhurbaşkanlığı Koruma Başkanlığı Motosikletli Timleri eşliğinde tören alanına gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, üstü açık klasik otomobilden tören birliklerini ve katılımcıları selamladı. Erdoğan'a, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar da eşlik etti. Kutlamaları şeref locasından kabul eden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, eşi Emine Erdoğan, TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, CHP Genel
 Kadıköy'de hareketli dakikalar 00:37
Kadıköy'de hareketli dakikalar 535 izlenme - 1 yıl önce Havalı tüfekle yapılan atışlar, 'polise saldırı' alarmının yaşanmasına neden oldu. Elleri tüfekli 2 kişi gözaltına alındı.
Dalgalan Ey Belarus Ordusu 01:21
Dalgalan Ey Belarus Ordusu 495 izlenme - 2 yıl önce Belarus Ordusunun tüfekle gerçekleştirdiği hareketleri izlerken kendilerini takdir etmemek mümkün değildir. Fakat helikopterden helikoptere atlarken şarjör değiştirebilmeleri konusunda şüphelerimiz mevcuttur.
Tüfekli, Sopalı Kavga: 2'si Ağır 6 Yaralı 03:33
Tüfekli, Sopalı Kavga: 2'si Ağır 6 Yaralı 28 izlenme - 2 ay önce Tüfekli, sopalı kavga: 2'si ağır 6 yaralı Aksaray'da iki aile arasında demir çalma meselesi yüzünden çıktığı iddia edilen tüfekli ve sopalı kavgada 2'si ağır 6 kişi yaralandı .Aksaray'da iki aile arasında demir çalma meselesi yüzünden çıktığı iddia edilen tüfekli ve sopalı kavgada 2'si...
Adana Avare'nin Bir Üst Versiyonu - Suriyeli Muhalifler 00:20
Adana Avare'nin Bir Üst Versiyonu - Suriyeli Muhalifler 408 izlenme - 3 yıl önce hani meşhur barzolarımız var ya döner bıçaklı danslar eden, işte onlara da şükür deyin. neden mi beterin beteri her zaman vardır. bakınız bu üst düzey barzolar benzer bir olayı tüfeklerle yapmakta.
Silahlı Saldırı: 2'si Çocuk, 3 Yaralı 02:47
Silahlı Saldırı: 2'si Çocuk, 3 Yaralı 9 izlenme - 2 hafta önce Silahlı saldırı: 2'si çocuk, 3 yaralı Saldırıda sokakta oynarken kazara vurulan 2 çocuktan birinin durumu ağır olduğu öğrenildi SAMSUN - Samsun'da sokak ortasında pompalı tüfekli saldırıya uğrayan şahıs ile birlikte sokakta oynayan 2 çocuk kazara vurularak yaralandı.
Pompalı Tüfekli Gaspçı Dehşeti Kamerada 02:09
Pompalı Tüfekli Gaspçı Dehşeti Kamerada 3 izlenme - 1 hafta önce Pompalı tüfekli gaspçı dehşeti kamerada Mersin'de gasp amacıyla girdikleri markette işletme sahibini pompalı tüfekle yaralayıp kaçan silahlı soyguncular, önce iş yerinin güvenlik kamerasına, ardından polise yakalandıMERSİN - Mersin'de gasp amacıyla girdikleri markette işletme sahibini...
Ali Tüfekli Vs Arif Menteş 02:57
Ali Tüfekli Vs Arif Menteş 84 izlenme - 6 yıl önce
Fundyy - Gamzende Uyut Beni 03:35
Fundyy - Gamzende Uyut Beni 74 izlenme - 4 yıl önce Fundyy - Gamzende Uyut Beni
Tüfekli Kadın Oteli Ayağa Kaldırdı 00:50
Tüfekli Kadın Oteli Ayağa Kaldırdı 30 izlenme - 3 yıl önce İskoçya'da 'Commonwealth Oyunları' için otele yerleşen usta avcı kadın, tüfeğiyle otele giriş yaptığı için kendisine verilen oda iptal edildi.