Hoşgeldiniz!

tuğgeneral

Tuğgeneral Ünvanı Verilen Penguen Norveç Kraliyet Muhafızları'nı Teftiş Etti 01:49
Tuğgeneral Ünvanı Verilen Penguen Norveç Kraliyet Muhafızları'nı Teftiş Etti 241 izlenme - 11 ay önce Edinburg hayvanat bahçesinde 'tuğgeneral' ünvanı verilen penguen, Norveç Kraliyet Muhafızları'nı teftiş etti. Penguen Olav 2005 yılında Norveç ordu mensuplarından madalya alarak albay olmuş ve Norveç Kraliyet Muhafız Alayı’nın onursal komutanlığına atanmıştı. Albaylığa terfi ettiği gün de tören kıtasını teftiş eden penguen Olav, gerçek boyunda yapılan heykelini de ziyaret etmişti. Hatta bir Norveçli subay “Ülkenin en seçkin birliğinin komutanlığına en uygun pengueni seçtiğimizden eminiz” değerlendirmesinde bulunmuştu.
Emekli Tuğgeneral Çetin Dökmen, Son Yolculuğuna Uğurlandı 01:56
Emekli Tuğgeneral Çetin Dökmen, Son Yolculuğuna Uğurlandı 13 izlenme - 4 hafta önce Emekli Tuğgeneral Çetin Dökmen, son yolculuğuna uğurlandı ESKİŞEHİR - Eskişehir'de uzun süre görev yapan ve dün akşam hayatını kaybeden Hava Kuvvetleri Komutanlığından emekli Tuğgeneral Çetin Dökmen düzenlenen askeri törenle son yolculuğuna uğurlandı.
Tuğgeneral Hasan Polat'ın Gözaltına Alındığı Görüntüler Ortaya Çıktı 00:56
Tuğgeneral Hasan Polat'ın Gözaltına Alındığı Görüntüler Ortaya Çıktı 117 izlenme - 12 ay önce Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi soruşturması kapsamında tutuklanan İskenderun 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Hasan Polat'ın gözaltına alındığı görüntüler ortaya çıktı.
Eski Tuğgeneral Sönmezateş: 06:06
Eski Tuğgeneral Sönmezateş: "Haldun Gülmez Yaralı Olmasa Marmaris'e Geri Dönerdim" 5 izlenme - 1 hafta önce Eski Tuğgeneral Sönmezateş: "Haldun Gülmez yaralı olmasa Marmaris'e geri dönerdim" Cumhurbaşkanına suikast davasında suikast timinin başındaki eski Tuğgeneral Gökhan Şahin Sönmezateş, deliler, bilirkişi ve raporlar üzerinde savunmasını yaptı.
Edirne Garnizon Komutanı Tuğgeneral Arı Gözaltına Alındı 00:36
Edirne Garnizon Komutanı Tuğgeneral Arı Gözaltına Alındı 55 izlenme - 1 yıl önce Edirne Garnizon Komutanı Tuğgeneral Arı Gözaltına Alındı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Tuğgeneral Şimşek Gözaltında 01:02
Tuğgeneral Şimşek Gözaltında 16 izlenme - 1 yıl önce Cumhuriyet Başsavcılığı’nca ‘Anayasal düzeni ortadan kaldırmak’, ‘Türkiye genelinde hükümeti devirmeye ve anayasal düzeni cebren ilgaya teşebbüs etmek’, ‘Bu suçu işleyen FETÖ/PDY terör örgütüne üye olmak’ suçlamasıyla başlatılan soruşturma kapsamında gözaltı kararı bulunan Tuğgeneral Birol Şimşek, İl Emniyet Müdürlüğü’ne giderek teslim oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tutuklanan Tuğgeneral 'Cemaatçi' Olduğunu İtiraf Etti 01:29
Tutuklanan Tuğgeneral 'Cemaatçi' Olduğunu İtiraf Etti 6 izlenme - 1 yıl önce Sivas'ta tutuklanan Tuğgeneral Fatih Celaleddin Sağır, cemaatle yakından ilgisi olduğunu itiraf etti. Sağır, emirleri saçma bulduğu için uygulamadığını söyledi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...