Hoşgeldiniz!

Tuğkan Videoları İzle

Tuğkan - Belki De 03:08
Tuğkan - Belki De 54 izlenme - 2 ay önce Tuğkan - Belki De https://www.facebook.com/tugkanband https://twitter.com/tugkankurtt https://www.instagram.com/k.tugkan Şarkı Sözleri: yolum uzak biliyorum ama yine girdi rüyama bu bi tuzak hissediyorum kader oyun oynuyor dünyama yeter bu bitmeli hayali bile s*ktir olup gitmeli neyi kaldıysa bende hala yanan bi an önce söndürülmeli belki de seni hala deli gibi seviyorumdur belki de gizliden gizliye istiyorumdur belki de bunu söylemeye utanıyorumdur belki de tekrar kaybetmekten korkuyorumdur
Barış Ve Daltonlaar 02:51
Barış Ve Daltonlaar 1.348 izlenme - 9 yıl önce bu bir okulda çekilen videodur.bazı kişilerin kavga ve stres atmak amacı ile çekilmiştir.
Ego Kasten-Bambam 01:40
Ego Kasten-Bambam 125 izlenme - 7 yıl önce
Otomatik Pastane Ürünleri İç Dolgu Makinesi 02:53
Otomatik Pastane Ürünleri İç Dolgu Makinesi 53 izlenme - 2 yıl önce İç malzeme Dolum Makinası MdoseElite otomatik Masa üstü dolum makinası; küçük ve orta ölçekli pastaneler,unlu mamül üreticileri ve catering firmaları için ideal kek dolum ve iç malzeme enjeksiyon makinasıdır. Makina tamamen paslanmaz çeliktir . Ekler ,kruvasanlar, donut gibi bir çok ürün için reçel, soslar, mayonez, çikolata gibi iç malzeme dolumunda kullanılabilir. Ayrıca topkek ve diğer hamur dökmek için kullanılabilir. Mekaniktir. Çelik ve aluminyum yapıya sahiptir. Makine dış kaplamaları tamamen paslanmaz çeliktir. Tamamen ayrılabilir dozajlama unitesi sayesinde kolayca temizlenebilirlik. CE standartlarına uygundur. 15 litre paslanmaz ürün haznesi Manuel veya otomatik dozajlama Zamansal dozajlama ayarı (zaman ayarlı) Dolum gramaj ayarı 0,18 kW - 220 V Monophase 50 Hz Ebat: E 300 B 375 Y 640 mm - 20 Kg Opsiyonel : Ayak pedalı Isıtmalı paslanmaz ürün haznesi (çikolata ve kremalar için)