Hoşgeldiniz!

tuğla

21 Tuğlayı Böyle Taşıdı 00:18
21 Tuğlayı Böyle Taşıdı 170.387 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'da, 21 tane tuğlayı başının üzerine koyarak düşürmeden taşıyan çocuk görenleri hayrete düşürdü.
Vajinasının Üstünde Tuğla Kırdıran Hatun 00:57
Vajinasının Üstünde Tuğla Kırdıran Hatun 11.222 izlenme - 3 ay önce Bu hanım kızımız vajansının kuvvetini mi göstermek istemiş yoksa bu uzakdoğu insanının çılgın yarışmalarından biri mi bilinmez. Ama vajinanın üzerine konan tuğlayı balyozla kırmanın amacını hiç bir bilim açıklayamaz.
DEKORATİF TUĞLA ÜRETİM MAKİNASI  0544 2366782 00:55
DEKORATİF TUĞLA ÜRETİM MAKİNASI 0544 2366782 720 izlenme - 1 ay önce Dekoratif tuğla makineleri kolay kullanımlı mekanik tasarımlı bu makine ile kum, mil mermer tozu ,toprak daha bir çok malzemeden bidraz çimento kullanarak harika işler yapabilir kendinize bir iş kurabilirsiniz sadece videoyu izleyin ve kararınızı veriniz
 Her Gün 3 Kilo Tuğla ve Çamur Yiyor! 01:50
Her Gün 3 Kilo Tuğla ve Çamur Yiyor! 13.633 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'ın Karnataka kentinde yaşayan Pakkirappa Hunagundi adlı kişi her gün ortalama 3 kilogram toprak, tuğla, biriket ve çamur yiyor. Pakkirappa Hunagundi'nin annesi özellikle çocukluk döneminde oğlunun evlerinin tuğlalarını yemesi yüzünden epey sıkıntı çektiklerini söylüyor. ÇAMUR, TUĞLA VE BİRİKET YİYOR The Times of India'nın haberine göre, 30 yaşındaki Pakkirappa Hunagundi 10 yaşından beri, yani tam 20 yıldır çevresinde bulduğu çamur, tuğla ve biriketleri yiyor.Hayatında en sevdiği yiyeceğin toprak, çamur, tuğla ve biriket olduğunu söyleyen Pakkirappa Hunagundi, bugüne kadar bu alışkanlığının herhangi bir yan etkisini görmediğini söylüyor. HASTALIĞININ ADI 'PİCA' Dişlerinin ve midesinin hala sapasağlam olduğunu belirten Pakkirappa Hunagundi, günlük normal öğünlerini atlasa bile çamur ve tuğla yemeyi hiç ihmal etmediğini belirtiyor. Pakkirappa Hunagundi'nın hastalığı "Pica" adı verilen ve besin değeri olmayan şeylerin yenmesiyle kendini gösteren hastalığın bir türü olarak niteleniyor.
Tuğladan Araba Görenleri Şaşırtıyor 04:34
Tuğladan Araba Görenleri Şaşırtıyor 4.979 izlenme - 1 yıl önce Başkentte dışı tamamen tuğla kaplama kaplı 1976 model otomobili gören vatandaşlar şaşkınlığını gizleyemedi. Tasarımcısının "Tuğladol" ismini verdiği otomobili bir vatandaş fırına benzetti.
Arabasını Tuğla ile Kaplayan Yurdum İnsanı 00:55
Arabasını Tuğla ile Kaplayan Yurdum İnsanı 4.910 izlenme - 1 yıl önce 1976 model dışı tuğla ile kaplanan Anadol marka otomobil, satışa çıkarıldığı sahibinden.com'da son günlerde en çok ilgi gören araç ilanlardan biri oldu. "DÜNYADA TEK" Sahibinden.com'dan yapılan açıklamaya göre, sitede son günlerde en çok ilgi gören ilanlardan biri Ankara'dan geldi. 1976 model Anadol marka arabasının dışını tuğla ile kaplayan Mehmet Göktuğ Türkoğlu, söz konusu aracı "Dünyada tek! Tuğla kaplı Anadol" ilan başlığıyla ve 17 bin dolar bedelle satışa çıkardı. PROJESİNE FİNANSMAN SAĞLAMAK İÇİN SATIYOR Türkoğlu, kullanılabilir durumdaki tuğla kaplı otomobilini, yeni başlayacağı bir projeye finansman sağlamak için satmak istediğini belirtiyor. Uzun çalışmalar sonucu otomobili bu hale getirdiğini ifade eden Türkoğlu, aracın hiçbir masrafı olmadığını, içini de tamamen yenilediğini ve satışa hazır olduğunu kaydediyor. sahibinden.com'un "efsane ilanlar" köşesine girmeye aday olan ve internette videoları da bulunan tuğla kaplı otomobilin ilanına "sahibinden.com/ 214107115/" linkinden ulaşılabiliyor.
Kafayla Tuğla Kırmak İsterken Kafayı Yarmak! 00:44
Kafayla Tuğla Kırmak İsterken Kafayı Yarmak! 3.726 izlenme - 1 yıl önce Rusların bilindik salaklıklarından bir yenisi daha piyasaya sürülmüş oldu. Kel kafalı arkadaşımız kafasıyla sert tuğlayı kıracağını düşünüp, kafayı vuruyor ancak sonuç onun istediği gibi olmuyor. Videonun herşeyi açıkladığı o anlar.
Modifiyede Çığır Açmak - Tuğladol 04:34
Modifiyede Çığır Açmak - Tuğladol 4.393 izlenme - 1 yıl önce Bir ağabeyimizin kafasında uzun süredir düşündüğü projeymiş. Bir anadol alarak üzerine uygulamışar. Dünyada ilk ve tekmiş efendim kendileri. Adına da Tuğladol demişler.
Tekvandoda Harikalar Yaratan Ufaklık 01:41
Tekvandoda Harikalar Yaratan Ufaklık 4.147 izlenme - 1 yıl önce Eşekp sıpası pek de datlı. Ufaklığın sevinmeleri görünce bu tip küçük organizasyonların ne kadar yararlı olduğu aşikar.
Çok Haşin Karate Hocası 02:02
Çok Haşin Karate Hocası 2.675 izlenme - 1 yıl önce Bir Japon komedi programından alıntıdır efendim. Sitede örnekleri vardır, diğer bölümlerini de zamanla yükleyelim inşallah. Video 2008 senesine aittir.
Soma'da Maden Ocağının Ağzına Tuğla Örülüyor 01:08
Soma'da Maden Ocağının Ağzına Tuğla Örülüyor 5.723 izlenme - 3 yıl önce Soma'da yaşanan maden faciasının ardından bugün maden ocağının 2 ağzının tuğlayla örüldüğü görüldü. Soma Kömür İşletmeleri Maden Ocağı, arama kurtarma çalışmalarının dün sona ermesinin ardından bu sabah itibarıyla görevliler dışında tümüyle boşaltıldı. Kuzey batı kesimdeki 2 ocak ağzının tuğlayla örülmeye başlandığı görüldü. ÇALIŞMALARIN SONLANMASIYLA OCAK KAPATILDI Eynez mevkisindeki maden ocağı sahasına girişler, arama kurtarma çalışmalarının sonlanmasıyla basın mensupları da dahil görevli olmayan herkese kapatıldı. Madende görev yapan gazetecilerin sabah saatlerinde çıkarıldığı sahada, sadece İş Teftiş Kurulu Başkanlığı müfettişleri ile jandarma personeli ve maden çalışanları bulunuyor.
Kafada Tuğla Kırmak İsteyen Dayının Sonu 00:25
Kafada Tuğla Kırmak İsteyen Dayının Sonu 4.989 izlenme - 3 yıl önce Kafasıyla Tuğla Kırmaya Çalışan Adamın Dramı!
Çalışan Çamaşır Makinesine Tuğla Fırlatılırsa 01:18
Çalışan Çamaşır Makinesine Tuğla Fırlatılırsa 7.761 izlenme - 6 yıl önce çalışan çamaşır makinesine tuğla fırlatılırsa ne olur?
Göğüsleriyle Tuğla Kıran Kadın!!! 01:27
Göğüsleriyle Tuğla Kıran Kadın!!! 6.603 izlenme - 7 yıl önce -_-x-_-
Tuğla Duvar Kağıdı Nasıl Döşenir 03:19
Tuğla Duvar Kağıdı Nasıl Döşenir 1.626 izlenme - 2 yıl önce Tuğla duvar kağıdının nasıl döşendiğini ve teknikleri anlatan bu videoda duvar kağıdının nasıl döşenmesini gerektiğini ve nelere dikkat edileceğini izleyerek öğrenebilirsiniz. Tuğla Duvar Kağıdı modellerini aşağıdaki adresten inceleyebilirsiniz. goo.gl/2zBIY5
Vajinasının Üstünde Tuğla Kırdıran Kadın  00:52
Vajinasının Üstünde Tuğla Kırdıran Kadın 200 izlenme - 3 ay önce Görüntüdeki kadının yaptığı cahillik bir de sokak ortasında cahillik tavan yapmış,bu tür insanlar her halde yaşadıkları yerde uğraş edicek bir şey böyle manyaklıklar yapıyor izliyoruz.
Tuğla Parke Makinası - Gördüğüm En Havalı Şey 02:05
Tuğla Parke Makinası - Gördüğüm En Havalı Şey 1.762 izlenme - 3 yıl önce Tuğla Parke Makinası - Gördüğüm En Havalı Şey
57 Sn'de 584 Tuğla Kırdı 01:37
57 Sn'de 584 Tuğla Kırdı 5.120 izlenme - 8 yıl önce kırdı geçirdi tuğlaları
Vurmadan Kırdı 00:45
Vurmadan Kırdı 3.454 izlenme - 8 yıl önce konsantreye tuğla dayanamadı
Vajinasında Tuğla Kırdıran Kadın 00:52
Vajinasında Tuğla Kırdıran Kadın 203 izlenme - 3 ay önce 29.08.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Vajinasında Tuğla Kırdıran Kadın' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
hydraform mega tuğla makinesi 01:06
hydraform mega tuğla makinesi 2.477 izlenme - 7 yıl önce ev yapmak artık çok kolaywwwadadisticblogcucom
Alman Disiplini, Mühendisliği ve Teknolojisi ile Duvar Örme Sanatı 18:00
Alman Disiplini, Mühendisliği ve Teknolojisi ile Duvar Örme Sanatı 1.143 izlenme - 2 yıl önce Hipnoz etkilidir,abimizin performansı müthiş,"gavur yapıyo" demekten başka birşey bulamadım şahsen.
Dövüş Sanatları Ustasının Oyununu Bozan Sunucu 01:53
Dövüş Sanatları Ustasının Oyununu Bozan Sunucu 81 izlenme - 2 ay önce Tuğlayı kırmak için bardak kullanan dövüş sanatları ustası adamın hareketine hayran kalan sunucu farkında olmadan sahtekarlığı ortaya çıkarttı. Tüm enerjisini tek tuğla üzerinde yoğunlaştırarak başarılı bir eylem gerçekleştiren dövüş sanatları ustasının ardından iki tuğlayı çok rahat bir şekilde kıran sunucu ustanın soğuk terler dökmesine neden oldu.
tuğla yapımı 04:30
tuğla yapımı 2.771 izlenme - 8 yıl önce
Tuğla Kırayım Derken Elini Kolunu Kırmak 00:49
Tuğla Kırayım Derken Elini Kolunu Kırmak 1.034 izlenme - 4 yıl önce Tuğla Kırayım Derken Elini Kolunu Kırmak - Asker Tuğla Kırmaya Çalışıyor
tuğla kırma gösterisi   komik  bitti 01:28
tuğla kırma gösterisi komik bitti 1.905 izlenme - 6 yıl önce tuğla kırma gösterisi komik bitti
kalsiyum silikat beyaz blok kanal açma 01:11
kalsiyum silikat beyaz blok kanal açma 1.250 izlenme - 7 yıl önce kalsiyum silikat beyaz blok su borusu için duvara kanal açma
Tuğla Taşımaktan Tuğlaya Dönen Kafa 00:43
Tuğla Taşımaktan Tuğlaya Dönen Kafa 305 izlenme - 2 yıl önce Başlığı hakir görmek ya da alay etmek için yazmadım ama ne yazık ki eleman artık o duruma gelmiş, bizdeki eski tip tuğlaları kafasına bir bir dizen arkadaşımız ilk yapışta taşınabileceğini mümkün görmediğim sağlamlıkta ve dengede yapıyor işini. Sağlam boyun ve dayanıklılık ister.
Çizgi Film - Damperli Kamyon Yule Yağmurda çalışıyor 02:51
Çizgi Film - Damperli Kamyon Yule Yağmurda çalışıyor 774 izlenme - 1 yıl önce Çocuklar çizgi filmin sonunda bir soru olacak.Onun için çizgi filmi dikkatli izleyin belki ikinci kez izleyemezsiniz. Onun için sorunun cevabını hemen bulup yoruma yazın doğru bilen ilk beş kişi ile yorumda konuşma olacak. Belki süpriz hediye olabilir.
Bangladeş'te Tuğla Yapımı 02:32
Bangladeş'te Tuğla Yapımı 411 izlenme - 2 yıl önce Görüntülerdeki genç arkadaşlarımız, artık işi makine düzenine geçirmiş, insanımsı robot gibi çalışıyolar, tuğla da tuğla ama.