Hoşgeldiniz!

Tuğla Videoları İzle

21 Tuğlayı Böyle Taşıdı 00:18
21 Tuğlayı Böyle Taşıdı 170.441 izlenme - 4 yıl önce Hindistan'da, 21 tane tuğlayı başının üzerine koyarak düşürmeden taşıyan çocuk görenleri hayrete düşürdü.
Vajinasının Üstünde Tuğla Kırdıran Hatun 00:57
Vajinasının Üstünde Tuğla Kırdıran Hatun 12.142 izlenme - 8 ay önce Bu hanım kızımız vajansının kuvvetini mi göstermek istemiş yoksa bu uzakdoğu insanının çılgın yarışmalarından biri mi bilinmez. Ama vajinanın üzerine konan tuğlayı balyozla kırmanın amacını hiç bir bilim açıklayamaz.
Tuğlalarla Yapılan Harika Domino 00:51
Tuğlalarla Yapılan Harika Domino 1.650 izlenme - 4 ay önce Böyle harika domino etkisi görülmedi.Görüntüler Avustralya'dan caı sıkılan işçilerin tuğlalardan yaptığı dominoyu izliyoruz.Görsel şov olmuş
 Her Gün 3 Kilo Tuğla ve Çamur Yiyor! 01:50
Her Gün 3 Kilo Tuğla ve Çamur Yiyor! 13.657 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'ın Karnataka kentinde yaşayan Pakkirappa Hunagundi adlı kişi her gün ortalama 3 kilogram toprak, tuğla, biriket ve çamur yiyor. Pakkirappa Hunagundi'nin annesi özellikle çocukluk döneminde oğlunun evlerinin tuğlalarını yemesi yüzünden epey sıkıntı çektiklerini söylüyor. ÇAMUR, TUĞLA VE BİRİKET YİYOR The Times of India'nın haberine göre, 30 yaşındaki Pakkirappa Hunagundi 10 yaşından beri, yani tam 20 yıldır çevresinde bulduğu çamur, tuğla ve biriketleri yiyor.Hayatında en sevdiği yiyeceğin toprak, çamur, tuğla ve biriket olduğunu söyleyen Pakkirappa Hunagundi, bugüne kadar bu alışkanlığının herhangi bir yan etkisini görmediğini söylüyor. HASTALIĞININ ADI 'PİCA' Dişlerinin ve midesinin hala sapasağlam olduğunu belirten Pakkirappa Hunagundi, günlük normal öğünlerini atlasa bile çamur ve tuğla yemeyi hiç ihmal etmediğini belirtiyor. Pakkirappa Hunagundi'nın hastalığı "Pica" adı verilen ve besin değeri olmayan şeylerin yenmesiyle kendini gösteren hastalığın bir türü olarak niteleniyor.
Tuğladan Araba Görenleri Şaşırtıyor 04:34
Tuğladan Araba Görenleri Şaşırtıyor 5.141 izlenme - 2 yıl önce Başkentte dışı tamamen tuğla kaplama kaplı 1976 model otomobili gören vatandaşlar şaşkınlığını gizleyemedi. Tasarımcısının "Tuğladol" ismini verdiği otomobili bir vatandaş fırına benzetti.
Arabasını Tuğla ile Kaplayan Yurdum İnsanı 00:55
Arabasını Tuğla ile Kaplayan Yurdum İnsanı 4.942 izlenme - 2 yıl önce 1976 model dışı tuğla ile kaplanan Anadol marka otomobil, satışa çıkarıldığı sahibinden.com'da son günlerde en çok ilgi gören araç ilanlardan biri oldu. "DÜNYADA TEK" Sahibinden.com'dan yapılan açıklamaya göre, sitede son günlerde en çok ilgi gören ilanlardan biri Ankara'dan geldi. 1976 model Anadol marka arabasının dışını tuğla ile kaplayan Mehmet Göktuğ Türkoğlu, söz konusu aracı "Dünyada tek! Tuğla kaplı Anadol" ilan başlığıyla ve 17 bin dolar bedelle satışa çıkardı. PROJESİNE FİNANSMAN SAĞLAMAK İÇİN SATIYOR Türkoğlu, kullanılabilir durumdaki tuğla kaplı otomobilini, yeni başlayacağı bir projeye finansman sağlamak için satmak istediğini belirtiyor. Uzun çalışmalar sonucu otomobili bu hale getirdiğini ifade eden Türkoğlu, aracın hiçbir masrafı olmadığını, içini de tamamen yenilediğini ve satışa hazır olduğunu kaydediyor. sahibinden.com'un "efsane ilanlar" köşesine girmeye aday olan ve internette videoları da bulunan tuğla kaplı otomobilin ilanına "sahibinden.com/ 214107115/" linkinden ulaşılabiliyor.
Modifiyede Çığır Açmak - Tuğladol 04:34
Modifiyede Çığır Açmak - Tuğladol 4.528 izlenme - 2 yıl önce Bir ağabeyimizin kafasında uzun süredir düşündüğü projeymiş. Bir anadol alarak üzerine uygulamışar. Dünyada ilk ve tekmiş efendim kendileri. Adına da Tuğladol demişler.
DEKORATİF TUĞLA ÜRETİM MAKİNASI  0544 2366782 00:55
DEKORATİF TUĞLA ÜRETİM MAKİNASI 0544 2366782 826 izlenme - 6 ay önce Dekoratif tuğla makineleri kolay kullanımlı mekanik tasarımlı bu makine ile kum, mil mermer tozu ,toprak daha bir çok malzemeden bidraz çimento kullanarak harika işler yapabilir kendinize bir iş kurabilirsiniz sadece videoyu izleyin ve kararınızı veriniz
Soma'da Maden Ocağının Ağzına Tuğla Örülüyor 01:08
Soma'da Maden Ocağının Ağzına Tuğla Örülüyor 5.725 izlenme - 3 yıl önce Soma'da yaşanan maden faciasının ardından bugün maden ocağının 2 ağzının tuğlayla örüldüğü görüldü. Soma Kömür İşletmeleri Maden Ocağı, arama kurtarma çalışmalarının dün sona ermesinin ardından bu sabah itibarıyla görevliler dışında tümüyle boşaltıldı. Kuzey batı kesimdeki 2 ocak ağzının tuğlayla örülmeye başlandığı görüldü. ÇALIŞMALARIN SONLANMASIYLA OCAK KAPATILDI Eynez mevkisindeki maden ocağı sahasına girişler, arama kurtarma çalışmalarının sonlanmasıyla basın mensupları da dahil görevli olmayan herkese kapatıldı. Madende görev yapan gazetecilerin sabah saatlerinde çıkarıldığı sahada, sadece İş Teftiş Kurulu Başkanlığı müfettişleri ile jandarma personeli ve maden çalışanları bulunuyor.
Kafayla Tuğla Kırmak İsterken Kafayı Yarmak! 00:44
Kafayla Tuğla Kırmak İsterken Kafayı Yarmak! 3.763 izlenme - 2 yıl önce Rusların bilindik salaklıklarından bir yenisi daha piyasaya sürülmüş oldu. Kel kafalı arkadaşımız kafasıyla sert tuğlayı kıracağını düşünüp, kafayı vuruyor ancak sonuç onun istediği gibi olmuyor. Videonun herşeyi açıkladığı o anlar.
Kafada Tuğla Kırmak İsteyen Dayının Sonu 00:25
Kafada Tuğla Kırmak İsteyen Dayının Sonu 4.991 izlenme - 4 yıl önce Kafasıyla Tuğla Kırmaya Çalışan Adamın Dramı!
Tekvandoda Harikalar Yaratan Ufaklık 01:41
Tekvandoda Harikalar Yaratan Ufaklık 4.166 izlenme - 2 yıl önce Eşekp sıpası pek de datlı. Ufaklığın sevinmeleri görünce bu tip küçük organizasyonların ne kadar yararlı olduğu aşikar.
Çok Haşin Karate Hocası 02:02
Çok Haşin Karate Hocası 2.685 izlenme - 2 yıl önce Bir Japon komedi programından alıntıdır efendim. Sitede örnekleri vardır, diğer bölümlerini de zamanla yükleyelim inşallah. Video 2008 senesine aittir.
Çalışan Çamaşır Makinesine Tuğla Fırlatılırsa 01:18
Çalışan Çamaşır Makinesine Tuğla Fırlatılırsa 7.762 izlenme - 7 yıl önce çalışan çamaşır makinesine tuğla fırlatılırsa ne olur?
Tuğla Duvar Kağıdı Nasıl Döşenir 03:19
Tuğla Duvar Kağıdı Nasıl Döşenir 2.147 izlenme - 2 yıl önce Tuğla duvar kağıdının nasıl döşendiğini ve teknikleri anlatan bu videoda duvar kağıdının nasıl döşenmesini gerektiğini ve nelere dikkat edileceğini izleyerek öğrenebilirsiniz. Tuğla Duvar Kağıdı modellerini aşağıdaki adresten inceleyebilirsiniz. goo.gl/2zBIY5
Göğüsleriyle Tuğla Kıran Kadın!!! 01:27
Göğüsleriyle Tuğla Kıran Kadın!!! 6.608 izlenme - 8 yıl önce -_-x-_-
Tuğla Parke Makinası - Gördüğüm En Havalı Şey 02:05
Tuğla Parke Makinası - Gördüğüm En Havalı Şey 1.771 izlenme - 3 yıl önce Tuğla Parke Makinası - Gördüğüm En Havalı Şey
57 Sn'de 584 Tuğla Kırdı 01:37
57 Sn'de 584 Tuğla Kırdı 5.121 izlenme - 8 yıl önce kırdı geçirdi tuğlaları
Vurmadan Kırdı 00:45
Vurmadan Kırdı 3.454 izlenme - 8 yıl önce konsantreye tuğla dayanamadı
hydraform mega tuğla makinesi 01:06
hydraform mega tuğla makinesi 2.540 izlenme - 7 yıl önce ev yapmak artık çok kolaywwwadadisticblogcucom
Alman Disiplini, Mühendisliği ve Teknolojisi ile Duvar Örme Sanatı 18:00
Alman Disiplini, Mühendisliği ve Teknolojisi ile Duvar Örme Sanatı 1.444 izlenme - 2 yıl önce Hipnoz etkilidir,abimizin performansı müthiş,"gavur yapıyo" demekten başka birşey bulamadım şahsen.
tuğla yapımı 04:30
tuğla yapımı 2.795 izlenme - 8 yıl önce
Vajinasının Üstünde Tuğla Kırdıran Kadın  00:52
Vajinasının Üstünde Tuğla Kırdıran Kadın 210 izlenme - 8 ay önce Görüntüdeki kadının yaptığı cahillik bir de sokak ortasında cahillik tavan yapmış,bu tür insanlar her halde yaşadıkları yerde uğraş edicek bir şey böyle manyaklıklar yapıyor izliyoruz.
Tuğla Kırayım Derken Elini Kolunu Kırmak 00:49
Tuğla Kırayım Derken Elini Kolunu Kırmak 1.042 izlenme - 4 yıl önce Tuğla Kırayım Derken Elini Kolunu Kırmak - Asker Tuğla Kırmaya Çalışıyor
Vajinasında Tuğla Kırdıran Kadın 00:52
Vajinasında Tuğla Kırdıran Kadın 241 izlenme - 8 ay önce 29.08.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Vajinasında Tuğla Kırdıran Kadın' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Tuğla Nasıl Yapılır 04:44
Tuğla Nasıl Yapılır 445 izlenme - 2 yıl önce Tuğla ve kiremit kullanımı insanoğlunun oluşumu kadar eskiye dayanmaktadır. İlk tuğla veya kiremit üretim tesisi belki de insanlar tarafından yapılan ilk evdir diyebiliriz. Bu evler özellikle nehir kıyılarında ve deltalarda yer alan yerleşim bölgelerinde, kurutulmuş kil tabletlerle, yapılacak evlerin yanında oluşturulan basit bir üretim düzeneği ile gerçekleştirilmiştir. Bu konuda başlangıç tarihi vermek ne yazık ki mümkün değildir. Mezopotamya bölgesinde Dicle ve Fırat nehirleri kıyısında yapılan kazılarda bulunan pişmemiş kil tabletler MÖ 13. yüzyılı göstermektedir. Peki günümüz teknolojisi ile tuğla nasıl yapılmaktadır. İzliyoruz efenim.
kalsiyum silikat beyaz blok kanal açma 01:11
kalsiyum silikat beyaz blok kanal açma 1.266 izlenme - 7 yıl önce kalsiyum silikat beyaz blok su borusu için duvara kanal açma
Çizgi Film - Damperli Kamyon Yule Yağmurda çalışıyor 02:51
Çizgi Film - Damperli Kamyon Yule Yağmurda çalışıyor 1.012 izlenme - 2 yıl önce Çocuklar çizgi filmin sonunda bir soru olacak.Onun için çizgi filmi dikkatli izleyin belki ikinci kez izleyemezsiniz. Onun için sorunun cevabını hemen bulup yoruma yazın doğru bilen ilk beş kişi ile yorumda konuşma olacak. Belki süpriz hediye olabilir.
İzlemesi Zevkli Duvar Örme Sanatı 08:56
İzlemesi Zevkli Duvar Örme Sanatı 633 izlenme - 2 yıl önce Sanatı diyorum çünkü bu adam bizim ustalar gibi pata küte girişmiyor, resmen duvarın ruhuna dokunuyor. Atasporumuz iş makinası izlemek kadar olmasa da hoşunuza gideceğini düşünüyorum. Dipnot: Oyşş o tuğlanın altından taşan harç yok mu oyşş çok tahrik oluyorum onu izlerken
Bangladeş'te Tuğla Yapımı 02:32
Bangladeş'te Tuğla Yapımı 518 izlenme - 2 yıl önce Görüntülerdeki genç arkadaşlarımız, artık işi makine düzenine geçirmiş, insanımsı robot gibi çalışıyolar, tuğla da tuğla ama.