Hoşgeldiniz!

tuğla

Gelmiş Geçmiş En Gerizekalı Hırsızlar 00:32
Gelmiş Geçmiş En Gerizekalı Hırsızlar 3.579 izlenme - 3 gün önce Abi siz nerenin ürünüsünüz acaba? Muhtemelen ilk deneme. İşte bunlar hep tecrübe
21 Tuğlayı Böyle Taşıdı 00:18
21 Tuğlayı Böyle Taşıdı 170.534 izlenme - 5 yıl önce Hindistan'da, 21 tane tuğlayı başının üzerine koyarak düşürmeden taşıyan çocuk görenleri hayrete düşürdü.
Arkadaşını Tuğlayla Bayıltan Acemi Hırsız 00:59
Arkadaşını Tuğlayla Bayıltan Acemi Hırsız 492 izlenme - 3 gün önce Çin’de mağazayı soymaya çalışan iki hırsızdan biri elindeki tuğlayı mağazanın vitrini yerine suç ortağının kafasına attı ve arkadaşının bayılmasına neden oldu.
LEGO'nun 60 Yıllık Hikayesi 02:11
LEGO'nun 60 Yıllık Hikayesi 1.363 izlenme - 3 hafta önce 2. Dünya Savaşı sonrası Danimarka'dan çıkan küçük plastik tuğlaların hikayesini yaratıcısının torunu ve şu anki sahibi Kjeld Kirk Kristiansen BBC'ye anlatmış. LEGO 28 Ocak'ta 60 yaşına girecekmiş efendim.
İzlemesi Aşırı Keyifli Tuğla Dizilimi 00:59
İzlemesi Aşırı Keyifli Tuğla Dizilimi 1.832 izlenme - 4 hafta önce İşini severek yapan bir abimiz kurguladığı dizilim işlemini hayranlıkla izliyoruz efendim. Keyifli seyirler...
Türk İşi Tuğla Taşıma Yöntemi 00:28
Türk İşi Tuğla Taşıma Yöntemi 4.383 izlenme - 3 ay önce Türk işçilerin inşaatta 1. kata tuğla taşımak için buldukları yöntem sosyal medyada büyük ilgi görmüş.
Vajinasının Üstünde Tuğla Kırdıran Hatun 00:57
Vajinasının Üstünde Tuğla Kırdıran Hatun 13.926 izlenme - 1 yıl önce Bu hanım kızımız vajansının kuvvetini mi göstermek istemiş yoksa bu uzakdoğu insanının çılgın yarışmalarından biri mi bilinmez. Ama vajinanın üzerine konan tuğlayı balyozla kırmanın amacını hiç bir bilim açıklayamaz.
Tuğlayı Tek Hamlede Kıran Kız 00:11
Tuğlayı Tek Hamlede Kıran Kız 4.736 izlenme - 6 ay önce İlişkide güçlü kız derken bunu demek istememiştik. Bu kız bildiğin rambo önüne koyduğu tuğlaları tek tek harcayan kız. https://www.izlesene.com/video/tarihteki-en-komik-gol/8719101#_
Tuğladan Yapılmış Masada Bilardo Oynayan Çinli Çocuklar 00:30
Tuğladan Yapılmış Masada Bilardo Oynayan Çinli Çocuklar 1.132 izlenme - 2 ay önce Çin'in bir köyünde tuğladan bilardo masası yapan çocuklar üzerinde ellerinden gelen imkanlar ile bilardo oynuyor efendim.
 Her Gün 3 Kilo Tuğla ve Çamur Yiyor! 01:50
Her Gün 3 Kilo Tuğla ve Çamur Yiyor! 13.687 izlenme - 4 yıl önce Hindistan'ın Karnataka kentinde yaşayan Pakkirappa Hunagundi adlı kişi her gün ortalama 3 kilogram toprak, tuğla, biriket ve çamur yiyor. Pakkirappa Hunagundi'nin annesi özellikle çocukluk döneminde oğlunun evlerinin tuğlalarını yemesi yüzünden epey sıkıntı çektiklerini söylüyor. ÇAMUR, TUĞLA VE BİRİKET YİYOR The Times of India'nın haberine göre, 30 yaşındaki Pakkirappa Hunagundi 10 yaşından beri, yani tam 20 yıldır çevresinde bulduğu çamur, tuğla ve biriketleri yiyor.Hayatında en sevdiği yiyeceğin toprak, çamur, tuğla ve biriket olduğunu söyleyen Pakkirappa Hunagundi, bugüne kadar bu alışkanlığının herhangi bir yan etkisini görmediğini söylüyor. HASTALIĞININ ADI 'PİCA' Dişlerinin ve midesinin hala sapasağlam olduğunu belirten Pakkirappa Hunagundi, günlük normal öğünlerini atlasa bile çamur ve tuğla yemeyi hiç ihmal etmediğini belirtiyor. Pakkirappa Hunagundi'nın hastalığı "Pica" adı verilen ve besin değeri olmayan şeylerin yenmesiyle kendini gösteren hastalığın bir türü olarak niteleniyor.
Tuğladan Araba Görenleri Şaşırtıyor 04:34
Tuğladan Araba Görenleri Şaşırtıyor 5.342 izlenme - 3 yıl önce Başkentte dışı tamamen tuğla kaplama kaplı 1976 model otomobili gören vatandaşlar şaşkınlığını gizleyemedi. Tasarımcısının "Tuğladol" ismini verdiği otomobili bir vatandaş fırına benzetti.
Arabasını Tuğla ile Kaplayan Yurdum İnsanı 00:55
Arabasını Tuğla ile Kaplayan Yurdum İnsanı 4.971 izlenme - 3 yıl önce 1976 model dışı tuğla ile kaplanan Anadol marka otomobil, satışa çıkarıldığı sahibinden.com'da son günlerde en çok ilgi gören araç ilanlardan biri oldu. "DÜNYADA TEK" Sahibinden.com'dan yapılan açıklamaya göre, sitede son günlerde en çok ilgi gören ilanlardan biri Ankara'dan geldi. 1976 model Anadol marka arabasının dışını tuğla ile kaplayan Mehmet Göktuğ Türkoğlu, söz konusu aracı "Dünyada tek! Tuğla kaplı Anadol" ilan başlığıyla ve 17 bin dolar bedelle satışa çıkardı. PROJESİNE FİNANSMAN SAĞLAMAK İÇİN SATIYOR Türkoğlu, kullanılabilir durumdaki tuğla kaplı otomobilini, yeni başlayacağı bir projeye finansman sağlamak için satmak istediğini belirtiyor. Uzun çalışmalar sonucu otomobili bu hale getirdiğini ifade eden Türkoğlu, aracın hiçbir masrafı olmadığını, içini de tamamen yenilediğini ve satışa hazır olduğunu kaydediyor. sahibinden.com'un "efsane ilanlar" köşesine girmeye aday olan ve internette videoları da bulunan tuğla kaplı otomobilin ilanına "sahibinden.com/ 214107115/" linkinden ulaşılabiliyor.
Modifiyede Çığır Açmak - Tuğladol 04:34
Modifiyede Çığır Açmak - Tuğladol 4.672 izlenme - 3 yıl önce Bir ağabeyimizin kafasında uzun süredir düşündüğü projeymiş. Bir anadol alarak üzerine uygulamışar. Dünyada ilk ve tekmiş efendim kendileri. Adına da Tuğladol demişler.
Tuğlalarla Yapılan Harika Domino 00:51
Tuğlalarla Yapılan Harika Domino 1.826 izlenme - 1 yıl önce Böyle harika domino etkisi görülmedi.Görüntüler Avustralya'dan caı sıkılan işçilerin tuğlalardan yaptığı dominoyu izliyoruz.Görsel şov olmuş
Soma'da Maden Ocağının Ağzına Tuğla Örülüyor 01:08
Soma'da Maden Ocağının Ağzına Tuğla Örülüyor 5.725 izlenme - 4 yıl önce Soma'da yaşanan maden faciasının ardından bugün maden ocağının 2 ağzının tuğlayla örüldüğü görüldü. Soma Kömür İşletmeleri Maden Ocağı, arama kurtarma çalışmalarının dün sona ermesinin ardından bu sabah itibarıyla görevliler dışında tümüyle boşaltıldı. Kuzey batı kesimdeki 2 ocak ağzının tuğlayla örülmeye başlandığı görüldü. ÇALIŞMALARIN SONLANMASIYLA OCAK KAPATILDI Eynez mevkisindeki maden ocağı sahasına girişler, arama kurtarma çalışmalarının sonlanmasıyla basın mensupları da dahil görevli olmayan herkese kapatıldı. Madende görev yapan gazetecilerin sabah saatlerinde çıkarıldığı sahada, sadece İş Teftiş Kurulu Başkanlığı müfettişleri ile jandarma personeli ve maden çalışanları bulunuyor.
Kafada Tuğla Kırmak İsteyen Dayının Sonu 00:25
Kafada Tuğla Kırmak İsteyen Dayının Sonu 4.994 izlenme - 4 yıl önce Kafasıyla Tuğla Kırmaya Çalışan Adamın Dramı!
Tuğla Duvar Kağıdı Nasıl Döşenir 03:19
Tuğla Duvar Kağıdı Nasıl Döşenir 3.074 izlenme - 3 yıl önce Tuğla duvar kağıdının nasıl döşendiğini ve teknikleri anlatan bu videoda duvar kağıdının nasıl döşenmesini gerektiğini ve nelere dikkat edileceğini izleyerek öğrenebilirsiniz. Tuğla Duvar Kağıdı modellerini aşağıdaki adresten inceleyebilirsiniz. goo.gl/2zBIY5
DEKORATİF TUĞLA ÜRETİM MAKİNASI  0544 2366782 00:55
DEKORATİF TUĞLA ÜRETİM MAKİNASI 0544 2366782 942 izlenme - 1 yıl önce Dekoratif tuğla makineleri kolay kullanımlı mekanik tasarımlı bu makine ile kum, mil mermer tozu ,toprak daha bir çok malzemeden bidraz çimento kullanarak harika işler yapabilir kendinize bir iş kurabilirsiniz sadece videoyu izleyin ve kararınızı veriniz
Dişleriyle Altı Tuğla Kaldıran Pakistanlı Adam 01:21
Dişleriyle Altı Tuğla Kaldıran Pakistanlı Adam 745 izlenme - 6 ay önce Pakistan'dan gelen bir adamın videosu, sadece dişlerini kullanarak bir kerede altı tuğla kaldırdı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çalışan Çamaşır Makinesine Tuğla Fırlatılırsa 01:18
Çalışan Çamaşır Makinesine Tuğla Fırlatılırsa 7.763 izlenme - 8 yıl önce çalışan çamaşır makinesine tuğla fırlatılırsa ne olur?
Tekvandoda Harikalar Yaratan Ufaklık 01:41
Tekvandoda Harikalar Yaratan Ufaklık 4.210 izlenme - 3 yıl önce Eşekp sıpası pek de datlı. Ufaklığın sevinmeleri görünce bu tip küçük organizasyonların ne kadar yararlı olduğu aşikar.
Kafayla Tuğla Kırmak İsterken Kafayı Yarmak! 00:44
Kafayla Tuğla Kırmak İsterken Kafayı Yarmak! 3.789 izlenme - 2 yıl önce Rusların bilindik salaklıklarından bir yenisi daha piyasaya sürülmüş oldu. Kel kafalı arkadaşımız kafasıyla sert tuğlayı kıracağını düşünüp, kafayı vuruyor ancak sonuç onun istediği gibi olmuyor. Videonun herşeyi açıkladığı o anlar.
Göğüsleriyle Tuğla Kıran Kadın!!! 01:27
Göğüsleriyle Tuğla Kıran Kadın!!! 6.621 izlenme - 8 yıl önce -_-x-_-
Çok Haşin Karate Hocası 02:02
Çok Haşin Karate Hocası 2.708 izlenme - 2 yıl önce Bir Japon komedi programından alıntıdır efendim. Sitede örnekleri vardır, diğer bölümlerini de zamanla yükleyelim inşallah. Video 2008 senesine aittir.
57 Sn'de 584 Tuğla Kırdı 01:37
57 Sn'de 584 Tuğla Kırdı 5.123 izlenme - 9 yıl önce kırdı geçirdi tuğlaları
Vurmadan Kırdı 00:45
Vurmadan Kırdı 3.455 izlenme - 9 yıl önce konsantreye tuğla dayanamadı
Tuğla Parke Makinası - Gördüğüm En Havalı Şey 02:05
Tuğla Parke Makinası - Gördüğüm En Havalı Şey 1.785 izlenme - 4 yıl önce Tuğla Parke Makinası - Gördüğüm En Havalı Şey
Alman Disiplini, Mühendisliği ve Teknolojisi ile Duvar Örme Sanatı 18:00
Alman Disiplini, Mühendisliği ve Teknolojisi ile Duvar Örme Sanatı 2.099 izlenme - 3 yıl önce Hipnoz etkilidir,abimizin performansı müthiş,"gavur yapıyo" demekten başka birşey bulamadım şahsen.
hydraform mega tuğla makinesi 01:06
hydraform mega tuğla makinesi 2.588 izlenme - 8 yıl önce ev yapmak artık çok kolaywwwadadisticblogcucom
Gelmiş Geçmiş En Gerizekalı Hırsızlar 00:32
Gelmiş Geçmiş En Gerizekalı Hırsızlar 8 izlenme - 3 gün önce Abi siz nerenin ürünüsünüz acaba? Muhtemelen ilk deneme. İşte bunlar hep tecrübe