Hoşgeldiniz!

Tuğrul Türkeş

Kalksana Ulan Babamın Koltuğundan! 02:27
Kalksana Ulan Babamın Koltuğundan! 24.613 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz haftalarda Mhp'nin asıl sahibi Alparslan Türkeş'in öz oğlu Tuğrul Türkeş'in, Bahçeli ve tayfası tarafından partiden ihrac edilmesine tanıklık ettik. Sözde ülkücüler bu duruma sessiz olsa da bazıları hâla Mhp nin asıl sahibinin Oğullar olduğunu düşünüyor ki böyle komik bir yapımla karşı karşıyayız. Davutoğlu ve Erdoğanın sırıtışları kahkaha atmama sebebiyet vermiştir. Peki gerçekte ne oldu? Sözde devlet adını sahiplenen Devlet bahçeli, akp kini yüzünden Devletçiliği ayaklar altına aldı ne koalisyona ne de geçici hükümete yaklaştı. Ata Alparslan Türkeş karşıdaki düşmanı da olsa devletçilikten taviz vermeyecek ve devletin tıkanmaması noktasında elinden geleni yapacaktı"" düşüncesine sahip olan oğlu geçici hükümette yer aldı. Alparslan Türkeşin ölümünden sonra Bahçeli ve ekibinin, Tuğrul Türkeşin başa geçmemesi için yaptıkları komplodan bahseden güzel bir entry https://eksisozluk.com/entry/23726557
Tuğrul Türkeş'den Cumhurbaşkanı Erdoğan Taklidi 02:28
Tuğrul Türkeş'den Cumhurbaşkanı Erdoğan Taklidi 9.991 izlenme - 3 yıl önce MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, CNN TÜRK'te katıldığı Enver Aysever ile Aykırı Sorular programında gündeme ilişkin soruları yanıtladı. İnternette yayınlanan yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasıyla ilgili ses kayıtlarına değinen Türkeş, bu kayıtların özel hayata ilişkin olmadığını vurguladı. Türkeş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2011 seçimleri öncesinde MHP'li bazı adayların özel yaşamlarına ilişkin yayınlanan görüntülerdeki tutumunu, Erdoğan'ın meydanlardaki konuşmalarını taklit ederek, hatırlattı ve eleştiride bulundu.
Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş: İktidar İçin Çalışacağız 01:23
Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş: İktidar İçin Çalışacağız 2.153 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, “AK Parti mensupları olarak AK Parti'yi tek başına iktidara getirmek için 1 Kasım seçimleri için hazırlık yapmaktayız” dedi.
Tuğrul Türkeş - Saray'a Giden Mhp'li Bahçeli'dir 00:55
Tuğrul Türkeş - Saray'a Giden Mhp'li Bahçeli'dir 2.018 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, HaberTürk'te konuk olduğu canlı yayın programında, "Saray'a giden ve Erdoğan'la görüşen kişinin sayın Bahçeli olduğunu düşünüyorum. Şaka yapmıyorum" açıklamalarında bulundu.
Kalksana Ulan Babamın Koltuğundan 01:55
Kalksana Ulan Babamın Koltuğundan 1.239 izlenme - 3 yıl önce tuğrul türkeş ile devlet bahçeli'nin yaşadığı olaylar yeşil çama uyarlanırsa... Genç Osman'ın yaptığı video çok güzel olmuş eline sağlık. :) Kalksana Ulan Babamın Koltuğundan 16.09.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Tuğrul Türkeş - Kalksana Ulan Babamın Koltuğundan" başlıklı videoyu izleyin.
Özbekistan Cumhurbaşkanı İslam Kerimov'un Cenaze Merasimi 12:41
Özbekistan Cumhurbaşkanı İslam Kerimov'un Cenaze Merasimi 371 izlenme - 2 yıl önce Özbekistan Cumhurbaşkanı İslam Kerimov'un Semerkand'da düzenlenen cenaze merasimi ve cenaze namazını izliyoruz. Çeşitli ülkelerden temsilcilerin de katıldığı cenaze merasiminde Türkiye'yi başbakan yardımcısı Tuğrul Türkeş temsil etti.
Türkeş'ten Sert Açıklamalar 01:24
Türkeş'ten Sert Açıklamalar 691 izlenme - 3 yıl önce MHP’li Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, 'Bana saldıranlara bir bakayım dedim; kimler açıklama yapmış bakayım dedim. İki sarhoş ile üç beş tane çakaldan ibaretler. Bunlara cevap vermeyi doğru bulmuyorum' dedi.
Tuğrul Türkeş, Başbakan Erdoğan'ın konuşmasını taklit ederse 02:28
Tuğrul Türkeş, Başbakan Erdoğan'ın konuşmasını taklit ederse 1.193 izlenme - 4 yıl önce MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, CNN TÜRK'te katıldığı Enver Aysever ile Aykırı Sorular programında gündeme ilişkin soruları yanıtladı. İnternette yayınlanan yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasıyla ilgili ses kayıtlarına değinen Türkeş, bu kayıtların özel hayata ilişkin olmadığını vurguladı. Türkeş, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 2011 seçimleri öncesinde MHP'li bazı adayların özel yaşamlarına ilişkin yayınlanan görüntülerdeki tutumunu, Erdoğan'ın meydanlardaki konuşmalarını taklit ederek, hatırlattı ve eleştiride bulundu.
Can Dündar ve Erdem Gül’ün Özgürlük Yolculuğu - Belgesel 04:52
Can Dündar ve Erdem Gül’ün Özgürlük Yolculuğu - Belgesel 562 izlenme - 2 yıl önce Artık ülke olarak zifiri karanlığı hissettiğimiz ve geleceğe dair umutlarımızın bir bir yok edildiği bu günlerde, zaten aptala anlatır şekilde hazırlanmış belgesele açıklama yapmak yerine belgesede Can Dündar'ın dediği bir lafın üzerini çizmek istiyorum:''Burada ne kadar kalabalık olabilirsek o kadar boğabileceğiz yalanları, ne kadar azalırsak bu hakkımız o kadar elimizden alınacak.''
Tuğrul Türkeş'in Başbakan Erdoğan Taklidi 00:27
Tuğrul Türkeş'in Başbakan Erdoğan Taklidi 398 izlenme - 4 yıl önce Tuğrul Türkeş'in Başbakan Erdoğan Taklidi
Tuğrul Türkeş Kimdir? 01:01
Tuğrul Türkeş Kimdir? 213 izlenme - 3 yıl önce Yıldırım Tuğrul Türkeş 1 Aralık 1954, İstanbul Türkiye doğumlu Türk iktisatçı ve siyasetçi. Milliyetçi Hareket Partisi'nden Türkiye Büyük Millet Meclisi 23. dönem ve 24. dönem Ankara milletvekili olan Türkeş, aynı zamanda partinin Merkez Yönetim Kurulu üyesidir. MHP'nin kurucusu Alparslan Türkeş'in büyük oğludur. hacettepe Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü'nü bitirdi. Ticaret Bakanlığında Basın Danışmanlığı, Ortadoğu gazetesinde Yönetim Kurulu Başkanlığı, Akşam ve Son Havadis gazeteleri ile Yeni Harman haftalık dergisinde köşe yazarlığı yaptı. Ticaret fuarı organizasyonu alanında Turkuaz Fuarcılığı kurdu. Petkim AŞ ve TC Kalkınma Bankası'nda Yönetim Kurulu Üyeliği, Ataköy Otelcilik AŞ'de Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Turtle sigorta Aracılık Hizmetleri ve Karuzel Medikal, Elektronik Limited Şirketi'nin ortağı oldu ve şirketlerin müdürlük görevini üstlendi. Karuzel Uzay Uydu Görüntüleri Çözümleme ve İşleme Teknolojileri Sanayi ve Ticaret AŞ'de Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı. 1997'de babası Alparslan Türkeş'in ölümü üstüne MHP genel başkanlığına adaylığını koydu. En güçlü aday olarak gözükürken diğer 6 adayın Devlet Bahçeli lehine çekilmesi üzerine 17 Temmuz 1997 de kurultayi sürpriz şekilde kaybetti. Bunun üzerine ATP'yi (Aydınlık Türkiye Partisi) kurdu, genel başkanı oldu ve DYP ile koalisyon yaptı. Fakat, DYP 3 Kasım 2002 seçimlerinde barajı aşamayınca parti genel başkanlığını ve siyaseti bıraktığını açıkladı. 22 Temmuz 2007 genel seçimlerinde eski rakibi Devlet Bahçeli ile barıştı ve Ankara 1. Bölge 1. sıra milletvekili adayı oldu ve seçilerek meclise girdi. Evli ve 3 çocuk babasıdır. 12 Haziran 2011 Genel Seçimlerinde Ankara 1. Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı olarak TBMM'ye yeniden seçilmiştir. Türkiye-KKTC Parlamentolararası Dostluk Grubu üyesidir. 7 Haziran 2015 Genel Seçimlerinde Ankara Milletvekili olarak TBMM'ye yeniden seçilmiştir
Tuğrul Türkeş Bahçeli'yle dalga geçti 02:46
Tuğrul Türkeş Bahçeli'yle dalga geçti 150 izlenme - 2 yıl önce Tuğrul Türkeş Bahçeli'yle dalga geçti
Türkeş: Öfkeyle Kalkan Zararla Oturur 02:02
Türkeş: Öfkeyle Kalkan Zararla Oturur 153 izlenme - 2 yıl önce Mazbatasını aldıktan sonra kaydını yaptırmak üzere Meclis'e gelen Başbakan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş: “MHP'den atılmamam gerektiğini hukuk tespit ettiği taktirde oradaki arkadaşlarda bunu öğrenecek” dedi.
Tuğrul Türkeş'ten Türk Vatandaşlığı Tanımı ve Terör Sorunu 05:19
Tuğrul Türkeş'ten Türk Vatandaşlığı Tanımı ve Terör Sorunu 166 izlenme - 3 yıl önce Aykırı sorularda, Tuğrul Türkeş'ten Türk vatandaşlığının ne demek olduğunu ve neleri kapsadığını ayrıca MHP'ye göre Terör sorunun nasıl çözümlenmesi gerektiğini anlatan bir video tartışmaya açık.
MHP İl Başkanlığı 11'inci Olağan Kongresi 01:39
MHP İl Başkanlığı 11'inci Olağan Kongresi 130 izlenme - 3 yıl önce MHP İzmir İl Başkanlığı Olağan Kongresi- MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş: "MHP'nin İzmir'e verdiği önem açıkça ortaya konuyor" MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, parti olarak İzmir'e büyük önem verdiklerini söyledi.
Thug Life Tuğrul Türkeş Recep Tayyip Erdoğan.Türkeş'ten KAPAKLAR. (komik siyaset thug life) 01:23
Thug Life Tuğrul Türkeş Recep Tayyip Erdoğan.Türkeş'ten KAPAKLAR. (komik siyaset thug life) 184 izlenme - 2 yıl önce Thug Life Tuğrul Türkeş Recep Tayyip Erdoğan. Türkeş'ten KAPAKLAR Komik siyaset thug life. Tayyip Erdoğan: Türk milliyetçiliğini ayağımızın altına alıyoruz. Tuğrul Türkeş: Senin o bacağını kırarlar kırarlar. Tayyip Erdoğan: Kendi eşiyle mi bir şey oluyor da özeli oluyor. Bu özel değil genel genel. Tüğrul Türkeş: Genel genel diyö hönkürüyordun. Tayyip Erdoğan: Devletin Kriptolu telefonlarını bile dinlemişler. Tuğrul Türkeş: Baba sende devletin güvenlik için verdiği telefonu oğlunla para tranferine kullanmasaydın. BİZİ TAKİP EDİN.
Tuğrul Türkeş, Başbakan Erdoğan'ın Konuşmasını Taklit Ederse 02:28
Tuğrul Türkeş, Başbakan Erdoğan'ın Konuşmasını Taklit Ederse 147 izlenme - 4 yıl önce Tuğrul Türkeş, Başbakan Erdoğan'ın konuşmasını taklit ederse
KOALİSYON ARAYIŞLARI-MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TUĞRUL TÜRKEŞ 48:06
KOALİSYON ARAYIŞLARI-MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TUĞRUL TÜRKEŞ 98 izlenme - 3 yıl önce MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş seçim sonrası gündemdeki gelişmeleri değerlendirdi."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Tuğrul Türkeş: Onların Sayesinde AK Parti'li Oldum 06:23
Tuğrul Türkeş: Onların Sayesinde AK Parti'li Oldum 94 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Milletvekili Tuğrul Türkeş, Devlet Bahçeli ve MHP'li yöneticileri topa tuttu.
Canlı Yayında Oktay Vural'ı Kızdıran Soru 00:52
Canlı Yayında Oktay Vural'ı Kızdıran Soru 170 izlenme - 3 yıl önce Konuk olduğu programda başkanlık sistemiyle ilgili sosyal medyadan gelen bir soru üzerine sinirlenen Oktay Vural, "Çok vahim ifadelerdir, hadlerini bilecekler önce" dedi.
Devlet Bahçeli, Tuğrul Türkeş'in Nikah Şahidi Oldu 02:47
Devlet Bahçeli, Tuğrul Türkeş'in Nikah Şahidi Oldu 117 izlenme - 4 yıl önce Bahçeli Türkeş'in Nikah Şahidi Oldumhp Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş'in Büyük Oğlu Osman Türkeş Ve Başak Sedefgül Dünyaevine Girdi.
Türkeş MHP'yi Bombaladı: Bana Saldıranlar İki Sarhoş ile Üç Beş Çakal 03:04
Türkeş MHP'yi Bombaladı: Bana Saldıranlar İki Sarhoş ile Üç Beş Çakal 50 izlenme - 3 yıl önce MHP’li Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Bana saldıranlara bir bakayım dedim; kimler açıklama yapmış bakayım dedim. İki sarhoş ile üç beş tane çakaldan ibaretler. Bunlara cevap vermeyi doğru bulmuyorum" dedi.
Tuğrul Türkeş'ten Canlı Yayında Olay Sıla Yorumu! 02:40
Tuğrul Türkeş'ten Canlı Yayında Olay Sıla Yorumu! 41 izlenme - 2 yıl önce Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine karşı halkın verdiği mücadeleyi "şov" olarak nitelendiren şarkıcı Sıla; Bursa, Ankara ve Kayseri'de düzenlenecek konserlerinin bir bir iptal edilmesiyle büyük bir şok yaşadı.
gölbaşı belediyesi kanal projesi 09:44
gölbaşı belediyesi kanal projesi 218 izlenme - 7 yıl önce gölbaşı belediyesi'nin yaptığı kanal açılışına mhp merkez yönetim kurulu üyesi ve başkan yardımcısı prof. dr. mevlüt karakaya alparslan türkeş'in oğlu ve mhp ankara milletvekili tuğrul türkeş eski gölbaşı belediye başkanı cevdet kara muhtarlar ve mhp'liler katıldı.gölbaşı gazetesi 02.07.2011 cumartesi
Türkeş: O Sözleri Yardımların Daha Sağlıklı Yapılabilmesi İçin Sarf Ettim 01:22
Türkeş: O Sözleri Yardımların Daha Sağlıklı Yapılabilmesi İçin Sarf Ettim 40 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Yardımcısı Türkeş, MİT TIR'ları için kullandığı "Vallahi de billahi de Türkmenlere gitmiyordu" sözlerini yardımların daha iyi daha sağlıklı yapılabilmesi için sarf ettiğini savundu.
Tuğrul Türkeş, Hafta Sonu Keyfi'nde 00:22
Tuğrul Türkeş, Hafta Sonu Keyfi'nde 37 izlenme - 3 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Tuğrul Türkeş Gündemi Değerlendirdi - Hafta Sonu 15.07.2017 Cumartesi 47:35
Tuğrul Türkeş Gündemi Değerlendirdi - Hafta Sonu 15.07.2017 Cumartesi 17 izlenme - 8 ay önce Devlet kurumları FETÖ mensuplarından temizlendi mi? ABD Fetullah Gülen'i neden iade etmiyor? FETÖ'nün Avrupa ile ilişkilerde etkisi var mı? Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, tarihi 15 Temmuz gecesinin yıldönümünde Hafta Sonu'na konuk oldu, o günden bu yana yaşananları değerlendirdi.
Tuğrul Türkeş, Başbakan Yardımcılığı Görevini Recep Akdağ'a Devretti 05:23
Tuğrul Türkeş, Başbakan Yardımcılığı Görevini Recep Akdağ'a Devretti 7 izlenme - 8 ay önce Tuğrul Türkeş, Başbakan Yardımcılığı görevini Recep Akdağ'a devretti Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ: "AK Parti gemisinin içinde yolumuza devam ediyoruz.
Devlet Bahçeli'nin Üzerini Çizdiği 7 İsim 01:00
Devlet Bahçeli'nin Üzerini Çizdiği 7 İsim 66 izlenme - 3 yıl önce MHP'nin 11. Olağan Büyük Kurultayı'nda yeniden genel başkan seçilen Bahçeli, halen MYK üyesi olan 7 milletvekilini listeye almadı. MYK listesine 37 yeni isim girdi.
Tuğrul Türkeş Baba Ocağında Protesto Edildi 02:36
Tuğrul Türkeş Baba Ocağında Protesto Edildi 14 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, babası Alparslan Türkeş'in doğduğu evde protesto edildi. 21.09.2015 günü SonDakika.com kanalına yüklediğim 'Tuğrul Türkeş Baba Ocağında Protesto Edildi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sondakikacom kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...