Hoşgeldiniz!

Tuğrul Türkeş

Kalksana Ulan Babamın Koltuğundan! 02:27
Kalksana Ulan Babamın Koltuğundan! 23.310 izlenme - 1 yıl önce Geçtiğimiz haftalarda Mhp'nin asıl sahibi Alparslan Türkeş'in öz oğlu Tuğrul Türkeş'in, Bahçeli ve tayfası tarafından partiden ihrac edilmesine tanıklık ettik. Sözde ülkücüler bu duruma sessiz olsa da bazıları hâla Mhp nin asıl sahibinin Oğullar olduğunu düşünüyor ki böyle komik bir yapımla karşı karşıyayız. Davutoğlu ve Erdoğanın sırıtışları kahkaha atmama sebebiyet vermiştir. Peki gerçekte ne oldu? Sözde devlet adını sahiplenen Devlet bahçeli, akp kini yüzünden Devletçiliği ayaklar altına aldı ne koalisyona ne de geçici hükümete yaklaştı. Ata Alparslan Türkeş karşıdaki düşmanı da olsa devletçilikten taviz vermeyecek ve devletin tıkanmaması noktasında elinden geleni yapacaktı"" düşüncesine sahip olan oğlu geçici hükümette yer aldı. Alparslan Türkeşin ölümünden sonra Bahçeli ve ekibinin, Tuğrul Türkeşin başa geçmemesi için yaptıkları komplodan bahseden güzel bir entry https://eksisozluk.com/entry/23726557
Tuğrul Türkeş'den Cumhurbaşkanı Erdoğan Taklidi 02:28
Tuğrul Türkeş'den Cumhurbaşkanı Erdoğan Taklidi 9.605 izlenme - 1 yıl önce MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, CNN TÜRK'te katıldığı Enver Aysever ile Aykırı Sorular programında gündeme ilişkin soruları yanıtladı. İnternette yayınlanan yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasıyla ilgili ses kayıtlarına değinen Türkeş, bu kayıtların özel hayata ilişkin olmadığını vurguladı. Türkeş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2011 seçimleri öncesinde MHP'li bazı adayların özel yaşamlarına ilişkin yayınlanan görüntülerdeki tutumunu, Erdoğan'ın meydanlardaki konuşmalarını taklit ederek, hatırlattı ve eleştiride bulundu.
Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş: İktidar İçin Çalışacağız 01:23
Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş: İktidar İçin Çalışacağız 2.135 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, “AK Parti mensupları olarak AK Parti'yi tek başına iktidara getirmek için 1 Kasım seçimleri için hazırlık yapmaktayız” dedi.
Tuğrul Türkeş - Saray'a Giden Mhp'li Bahçeli'dir 00:55
Tuğrul Türkeş - Saray'a Giden Mhp'li Bahçeli'dir 1.984 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, HaberTürk'te konuk olduğu canlı yayın programında, "Saray'a giden ve Erdoğan'la görüşen kişinin sayın Bahçeli olduğunu düşünüyorum. Şaka yapmıyorum" açıklamalarında bulundu.
Özbekistan Cumhurbaşkanı İslam Kerimov'un Cenaze Merasimi 12:41
Özbekistan Cumhurbaşkanı İslam Kerimov'un Cenaze Merasimi 205 izlenme - 2 ay önce Özbekistan Cumhurbaşkanı İslam Kerimov'un Semerkand'da düzenlenen cenaze merasimi ve cenaze namazını izliyoruz. Çeşitli ülkelerden temsilcilerin de katıldığı cenaze merasiminde Türkiye'yi başbakan yardımcısı Tuğrul Türkeş temsil etti.
Kalksana Ulan Babamın Koltuğundan 01:55
Kalksana Ulan Babamın Koltuğundan 1.090 izlenme - 1 yıl önce tuğrul türkeş ile devlet bahçeli'nin yaşadığı olaylar yeşil çama uyarlanırsa... Genç Osman'ın yaptığı video çok güzel olmuş eline sağlık. :) Kalksana Ulan Babamın Koltuğundan 16.09.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Tuğrul Türkeş - Kalksana Ulan Babamın Koltuğundan" başlıklı videoyu izleyin.
Türkeş'ten Sert Açıklamalar 01:24
Türkeş'ten Sert Açıklamalar 688 izlenme - 1 yıl önce MHP’li Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, 'Bana saldıranlara bir bakayım dedim; kimler açıklama yapmış bakayım dedim. İki sarhoş ile üç beş tane çakaldan ibaretler. Bunlara cevap vermeyi doğru bulmuyorum' dedi.
Can Dündar ve Erdem Gül’ün Özgürlük Yolculuğu - Belgesel 04:52
Can Dündar ve Erdem Gül’ün Özgürlük Yolculuğu - Belgesel 548 izlenme - 11 ay önce Artık ülke olarak zifiri karanlığı hissettiğimiz ve geleceğe dair umutlarımızın bir bir yok edildiği bu günlerde, zaten aptala anlatır şekilde hazırlanmış belgesele açıklama yapmak yerine belgesede Can Dündar'ın dediği bir lafın üzerini çizmek istiyorum:''Burada ne kadar kalabalık olabilirsek o kadar boğabileceğiz yalanları, ne kadar azalırsak bu hakkımız o kadar elimizden alınacak.''
Tuğrul Türkeş, Başbakan Erdoğan'ın konuşmasını taklit ederse 02:28
Tuğrul Türkeş, Başbakan Erdoğan'ın konuşmasını taklit ederse 1.175 izlenme - 2 yıl önce MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, CNN TÜRK'te katıldığı Enver Aysever ile Aykırı Sorular programında gündeme ilişkin soruları yanıtladı. İnternette yayınlanan yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasıyla ilgili ses kayıtlarına değinen Türkeş, bu kayıtların özel hayata ilişkin olmadığını vurguladı. Türkeş, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 2011 seçimleri öncesinde MHP'li bazı adayların özel yaşamlarına ilişkin yayınlanan görüntülerdeki tutumunu, Erdoğan'ın meydanlardaki konuşmalarını taklit ederek, hatırlattı ve eleştiride bulundu.
Tuğrul Türkeş Kimdir? 01:01
Tuğrul Türkeş Kimdir? 213 izlenme - 1 yıl önce Yıldırım Tuğrul Türkeş 1 Aralık 1954, İstanbul Türkiye doğumlu Türk iktisatçı ve siyasetçi. Milliyetçi Hareket Partisi'nden Türkiye Büyük Millet Meclisi 23. dönem ve 24. dönem Ankara milletvekili olan Türkeş, aynı zamanda partinin Merkez Yönetim Kurulu üyesidir. MHP'nin kurucusu Alparslan Türkeş'in büyük oğludur. hacettepe Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü'nü bitirdi. Ticaret Bakanlığında Basın Danışmanlığı, Ortadoğu gazetesinde Yönetim Kurulu Başkanlığı, Akşam ve Son Havadis gazeteleri ile Yeni Harman haftalık dergisinde köşe yazarlığı yaptı. Ticaret fuarı organizasyonu alanında Turkuaz Fuarcılığı kurdu. Petkim AŞ ve TC Kalkınma Bankası'nda Yönetim Kurulu Üyeliği, Ataköy Otelcilik AŞ'de Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Turtle sigorta Aracılık Hizmetleri ve Karuzel Medikal, Elektronik Limited Şirketi'nin ortağı oldu ve şirketlerin müdürlük görevini üstlendi. Karuzel Uzay Uydu Görüntüleri Çözümleme ve İşleme Teknolojileri Sanayi ve Ticaret AŞ'de Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı. 1997'de babası Alparslan Türkeş'in ölümü üstüne MHP genel başkanlığına adaylığını koydu. En güçlü aday olarak gözükürken diğer 6 adayın Devlet Bahçeli lehine çekilmesi üzerine 17 Temmuz 1997 de kurultayi sürpriz şekilde kaybetti. Bunun üzerine ATP'yi (Aydınlık Türkiye Partisi) kurdu, genel başkanı oldu ve DYP ile koalisyon yaptı. Fakat, DYP 3 Kasım 2002 seçimlerinde barajı aşamayınca parti genel başkanlığını ve siyaseti bıraktığını açıkladı. 22 Temmuz 2007 genel seçimlerinde eski rakibi Devlet Bahçeli ile barıştı ve Ankara 1. Bölge 1. sıra milletvekili adayı oldu ve seçilerek meclise girdi. Evli ve 3 çocuk babasıdır. 12 Haziran 2011 Genel Seçimlerinde Ankara 1. Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı olarak TBMM'ye yeniden seçilmiştir. Türkiye-KKTC Parlamentolararası Dostluk Grubu üyesidir. 7 Haziran 2015 Genel Seçimlerinde Ankara Milletvekili olarak TBMM'ye yeniden seçilmiştir
Tuğrul Türkeş'ten Canlı Yayında Olay Sıla Yorumu! 02:40
Tuğrul Türkeş'ten Canlı Yayında Olay Sıla Yorumu! 35 izlenme - 2 ay önce Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine karşı halkın verdiği mücadeleyi "şov" olarak nitelendiren şarkıcı Sıla; Bursa, Ankara ve Kayseri'de düzenlenecek konserlerinin bir bir iptal edilmesiyle büyük bir şok yaşadı.
Tuğrul Türkeş Bahçeli'yle dalga geçti 02:46
Tuğrul Türkeş Bahçeli'yle dalga geçti 139 izlenme - 12 ay önce Tuğrul Türkeş Bahçeli'yle dalga geçti
Türkeş: Öfkeyle Kalkan Zararla Oturur 02:02
Türkeş: Öfkeyle Kalkan Zararla Oturur 149 izlenme - 12 ay önce Mazbatasını aldıktan sonra kaydını yaptırmak üzere Meclis'e gelen Başbakan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş: “MHP'den atılmamam gerektiğini hukuk tespit ettiği taktirde oradaki arkadaşlarda bunu öğrenecek” dedi.
Tuğrul Türkeş'in Başbakan Erdoğan Taklidi 00:27
Tuğrul Türkeş'in Başbakan Erdoğan Taklidi 397 izlenme - 3 yıl önce Tuğrul Türkeş'in Başbakan Erdoğan Taklidi
Tuğrul Türkeş'ten Türk Vatandaşlığı Tanımı ve Terör Sorunu 05:19
Tuğrul Türkeş'ten Türk Vatandaşlığı Tanımı ve Terör Sorunu 143 izlenme - 1 yıl önce Aykırı sorularda, Tuğrul Türkeş'ten Türk vatandaşlığının ne demek olduğunu ve neleri kapsadığını ayrıca MHP'ye göre Terör sorunun nasıl çözümlenmesi gerektiğini anlatan bir video tartışmaya açık.
Tuğrul Türkeş: Onların Sayesinde AK Parti'li Oldum 06:23
Tuğrul Türkeş: Onların Sayesinde AK Parti'li Oldum 90 izlenme - 12 ay önce Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Milletvekili Tuğrul Türkeş, Devlet Bahçeli ve MHP'li yöneticileri topa tuttu.
MHP İl Başkanlığı 11'inci Olağan Kongresi 01:39
MHP İl Başkanlığı 11'inci Olağan Kongresi 128 izlenme - 2 yıl önce MHP İzmir İl Başkanlığı Olağan Kongresi- MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş: "MHP'nin İzmir'e verdiği önem açıkça ortaya konuyor" MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, parti olarak İzmir'e büyük önem verdiklerini söyledi.
Thug Life Tuğrul Türkeş Recep Tayyip Erdoğan.Türkeş'ten KAPAKLAR. (komik siyaset thug life) 01:23
Thug Life Tuğrul Türkeş Recep Tayyip Erdoğan.Türkeş'ten KAPAKLAR. (komik siyaset thug life) 133 izlenme - 11 ay önce Thug Life Tuğrul Türkeş Recep Tayyip Erdoğan. Türkeş'ten KAPAKLAR Komik siyaset thug life. Tayyip Erdoğan: Türk milliyetçiliğini ayağımızın altına alıyoruz. Tuğrul Türkeş: Senin o bacağını kırarlar kırarlar. Tayyip Erdoğan: Kendi eşiyle mi bir şey oluyor da özeli oluyor. Bu özel değil genel genel. Tüğrul Türkeş: Genel genel diyö hönkürüyordun. Tayyip Erdoğan: Devletin Kriptolu telefonlarını bile dinlemişler. Tuğrul Türkeş: Baba sende devletin güvenlik için verdiği telefonu oğlunla para tranferine kullanmasaydın. BİZİ TAKİP EDİN.
KOALİSYON ARAYIŞLARI-MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TUĞRUL TÜRKEŞ 48:06
KOALİSYON ARAYIŞLARI-MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TUĞRUL TÜRKEŞ 98 izlenme - 1 yıl önce MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş seçim sonrası gündemdeki gelişmeleri değerlendirdi."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Türkeş MHP'yi Bombaladı: Bana Saldıranlar İki Sarhoş ile Üç Beş Çakal 03:04
Türkeş MHP'yi Bombaladı: Bana Saldıranlar İki Sarhoş ile Üç Beş Çakal 50 izlenme - 1 yıl önce MHP’li Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Bana saldıranlara bir bakayım dedim; kimler açıklama yapmış bakayım dedim. İki sarhoş ile üç beş tane çakaldan ibaretler. Bunlara cevap vermeyi doğru bulmuyorum" dedi.
Tuğrul Türkeş, Başbakan Erdoğan'ın Konuşmasını Taklit Ederse 02:28
Tuğrul Türkeş, Başbakan Erdoğan'ın Konuşmasını Taklit Ederse 146 izlenme - 3 yıl önce Tuğrul Türkeş, Başbakan Erdoğan'ın konuşmasını taklit ederse
Canlı Yayında Oktay Vural'ı Kızdıran Soru 00:52
Canlı Yayında Oktay Vural'ı Kızdıran Soru 164 izlenme - 2 yıl önce Konuk olduğu programda başkanlık sistemiyle ilgili sosyal medyadan gelen bir soru üzerine sinirlenen Oktay Vural, "Çok vahim ifadelerdir, hadlerini bilecekler önce" dedi.
Türkeş: O Sözleri Yardımların Daha Sağlıklı Yapılabilmesi İçin Sarf Ettim 01:22
Türkeş: O Sözleri Yardımların Daha Sağlıklı Yapılabilmesi İçin Sarf Ettim 39 izlenme - 8 ay önce Başbakan Yardımcısı Türkeş, MİT TIR'ları için kullandığı "Vallahi de billahi de Türkmenlere gitmiyordu" sözlerini yardımların daha iyi daha sağlıklı yapılabilmesi için sarf ettiğini savundu.
Devlet Bahçeli, Tuğrul Türkeş'in Nikah Şahidi Oldu 02:47
Devlet Bahçeli, Tuğrul Türkeş'in Nikah Şahidi Oldu 115 izlenme - 3 yıl önce Bahçeli Türkeş'in Nikah Şahidi Oldumhp Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş'in Büyük Oğlu Osman Türkeş Ve Başak Sedefgül Dünyaevine Girdi.
Tuğrul Türkeş, Hafta Sonu Keyfi'nde 00:22
Tuğrul Türkeş, Hafta Sonu Keyfi'nde 37 izlenme - 1 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
gölbaşı belediyesi kanal projesi 09:44
gölbaşı belediyesi kanal projesi 213 izlenme - 5 yıl önce gölbaşı belediyesi'nin yaptığı kanal açılışına mhp merkez yönetim kurulu üyesi ve başkan yardımcısı prof. dr. mevlüt karakaya alparslan türkeş'in oğlu ve mhp ankara milletvekili tuğrul türkeş eski gölbaşı belediye başkanı cevdet kara muhtarlar ve mhp'liler katıldı.gölbaşı gazetesi 02.07.2011 cumartesi
Tuğrul Türkeş: MHP Benim Babamın Partisidir Kimse Atamaz 00:52
Tuğrul Türkeş: MHP Benim Babamın Partisidir Kimse Atamaz 29 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Davutoğlu'nun seçim hükümetinde yer alan MHP Milletvekili Tuğrul Türkeş'ten yeni bir açıklama geldi. Türkeş, MHP babamın partisidir beni atamazlar dedi.
Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş: Hdp Pkk'nın Siyasi Kanadıdır 01:30
Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş: Hdp Pkk'nın Siyasi Kanadıdır 22 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, HDP'nin, PKK'nın siyasi kanadı olduğunu belirterek, "O bakımdan, onun önündeki şahısların barış, demokrasi gibi söylemleri gerçeği yansıtmıyor" dedi.
Tuğrul Türkeş: Partiden Ayrılmadım İhraçta Edemezler 01:20
Tuğrul Türkeş: Partiden Ayrılmadım İhraçta Edemezler 28 izlenme - 1 yıl önce Başbakan'ın bakanlık teklifini kabul ettiği için partiden ihracı istenen tuğrul türkeş sessizliğini bozdu. Tuğrul Türkeş, kendini ''yanlış yapmadım'' sözleriyle savundu; ''partiden ayrılmadım, beni ihraç edemezler'' dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tuğrul Türkeş Sorusuna Cevap 01:29
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tuğrul Türkeş Sorusuna Cevap 30 izlenme - 1 yıl önce 30 Ağustos resepsiyonunda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bakanlık teklifini kabul eden MHP'li Tuğrul Türkeş tartışmasına da değindi. Erdoğan, "Tuğrul Türkeş bakanlık teklifini kabul etmiştir, daha doğal bir şey olamaz" ifadelerini kullandı.