Hoşgeldiniz!

tüketici hakları

İade Alınmayan Ayakkabıyı Mağaza Önünde Yakmak 00:50
İade Alınmayan Ayakkabıyı Mağaza Önünde Yakmak 4.102 izlenme - 3 ay önce 1 gün giyilen ayakkabı koku yapıyor diye servise gönderimiş. Karar kullanıcı hatası. İade alınmayınca müşteri ayakkabıyı faturasıyla birlikte mağaza önünde yakmış ve bunu YouTube'a yüklemiş. Sonrasında 1 hafta sonra aranıp 120 TL hediye çekinizi mağazamızdan kullanabilirsiniz denmiş kullanıcıya.
Stolk : Üşengeç Tüketicinin Hakları 03:56
Stolk : Üşengeç Tüketicinin Hakları 39 izlenme - 11 ay önce Stolk bu bölümde tüketicilerin sahip olduğu ama kullanmadığı hakları inceliyor. Stolk ile Türkiye ve dünya gündemini takip edin. İlginç haberleri izleyin ve çeşitli gösterilerle neşeli kalın. Stolk videoları ile hem olayların komik tarafını görebilir, hem de fenomenler ve milletler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Komedi ya da eğlence insanı kurtarmaz, ancak hayatta kalmasına yardım eder.
Tüketici Hakları 01:20
Tüketici Hakları 105 izlenme - 4 yıl önce Ktv Haber / Haber Kameramanı Gürsel Mert
Tüketici Hakları Hakem Heyeti 00:23
Tüketici Hakları Hakem Heyeti 121 izlenme - 4 yıl önce Ktv Haber/ Gürsel Mert
Bozuk Çıkan Garantili Televizyonu Parçalayan Adam 03:33
Bozuk Çıkan Garantili Televizyonu Parçalayan Adam 34 izlenme - 1 yıl önce Manisa/Merkez'de Vatan Bilgisayar'dan aldığı TV çalışmayınca gerekli yerlerle görüşen ve Tüketici Haklarına kadar başvuran kardeşimiz onca çabasına rağmen olumlu sonuç alamayınca olanlar oldu. Vatan Bilgisayar önünde, bu şubeden aldığı LG marka tv ürününü kapıda yerden yere vurdu. Bilinçlenelim hakkımızı arayalım arkadaşımıza destek olalım. Herkes bu firmaların ne olduğunu öğrensin
Fransa'nın Üreticiyi Ve Tüketiciyi Koruyan Hal Sistemi - Başka Bir Dünya Mümkün 26.11.2017 Pazar 44:40
Fransa'nın Üreticiyi Ve Tüketiciyi Koruyan Hal Sistemi - Başka Bir Dünya Mümkün 26.11.2017 Pazar 9 izlenme - 3 ay önce Cem Seymen ile Başka Bir Dünya Mümkün, Fransa kıyılarına açıldı. Fransa’nın okyanus kıyılarındaki balıkçıları ve bir araya gelerek oluşturdukları güçlü kooperatif yapısını, hem üreticiyi hem tüketiciyi koruyan hal sistemini ekrana getirdi.
İnternetten Aldığı Telefonun Kutusunu Açınca Çok Şaşırdı 03:07
İnternetten Aldığı Telefonun Kutusunu Açınca Çok Şaşırdı 57 izlenme - 4 yıl önce İnternetten Aldığı Telefonun Kutusunu Açınca Çok Şaşırdı Alanya'da Lise Öğrencisi, 'Dolandırıldım' Diyerek Tüketici Hakları Derneği'ne Başvurdu. İnternetten ...
CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya 01:22
CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya 8 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya: - "Tüketiciler haklarını, insan onuruna yakışır bir şekilde, bir sosyal devlet anlayışı içinde her alanda aramalı ve sonucunu almalıdır" CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, "Tüketiciler haklarını, insan onuruna yakışır bir şekilde, bir sosyal devlet anlayışı içinde her alanda aramalı ve sonucunu almalıdır" dedi.