Hoşgeldiniz!

Tükürme Videoları İzle

Canlı Yayında Haber Sunucusunun İzleyicisine Sert Tepkisi (18 Şubat Perşembe) 01:19
Canlı Yayında Haber Sunucusunun İzleyicisine Sert Tepkisi (18 Şubat Perşembe) 22.952 izlenme - 1 yıl önce Sabah Ajansı'nda izleyici mesajlarını okuyan a Haber sunucusu Erkan Tan, Ankara'daki patlamayla ilgili hükümeti suçlayan bir kişiye çok sert tepki gösterdi. Erkan Tan kızgınlığını da canlı yayında olmasına rağmen sözünü sakınmayarak 'suratına tükürüyorum' diyerek ortaya koydu.
ronaldo'nun seyircilere saygısızlığı 00:20
ronaldo'nun seyircilere saygısızlığı 33.751 izlenme - 7 yıl önce cristiano ronaldo kameraya böyle tükürdü
Meireles Tükürüyor 00:18
Meireles Tükürüyor 13.813 izlenme - 4 yıl önce Meireles'in hakeme tükürme anı Galatasaray - Fenerbahçe karşılaşmasında hakem Halis Özkahya'ya gay hareketi ve tükürdüğü gerekçesiyle TFF tarafından 12 maç cezası verilen Raul Meireles verilen cezanın ardından açıklamalar yapmış. "Kesinlikle hakeme tükürmediğini ve herhangibir harekette bulunmadığını" söylemişti. Son olarak ortaya çıkan görüntüler Meireles'i yalanlar nitelikte. Derbi sonrası tüm kamuoyunu meşgul eden ve büyük tartışmalara neden olan hatta Aziz Yıldırım'ın TFF binasında sözlü tartışma ve kavgasına neden olan bu olayda böylelikle kapanmış olacak.
Dakikada 10 Defa Tüküren Adamın Dramı 05:43
Dakikada 10 Defa Tüküren Adamın Dramı 5.093 izlenme - 2 yıl önce 5 yaşındayken tik bozukluğu olarak bilinen ‘Tourette Sendromu’na yakalanan iki çocuk babası Muhammed Ali Bilgiç, dakikada en az 10 defa tükürüp, küfür ediyor. Eşini istemeye gittiğinde de küfür ettiğini gözyaşları içinde anlatan Bilgiç’in hastalığına çare bulunamıyor.
Beyaz TV Muhabiri Atalay Demirci'nin Yüzüne Tükürdü 02:11
Beyaz TV Muhabiri Atalay Demirci'nin Yüzüne Tükürdü 233 izlenme - 9 ay önce Atalay Demirci ile röportaj yapan Beyaz TV muhabiri Levent Kelleci, sinirlerine hakim olamayarak Demirci'nin yüzüne tükürdü. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Meireles Tükürüyor 00:19
Meireles Tükürüyor 685 izlenme - 4 yıl önce Meireles'in hakeme tükürme anı Galatasaray - Fenerbahçe karşılaşmasında hakem Halis Özkahya'ya gay hareketi ve tükürdüğü gerekçesiyle TFF tarafından 12 maç cezası verilen Raul Meireles verilen cezanın ardından açıklamalar yapmış. "Kesinlikle hakeme tükürmediğini ve herhangibir harekette bulunmadığını" söylemişti. Son olarak ortaya çıkan görüntüler Meireles'i yalanlar nitelikte. Derbi sonrası tüm kamuoyunu meşgul eden ve büyük tartışmalara neden olan hatta Aziz Yıldırım'ın TFF binasında sözlü tartışma ve kavgasına neden olan bu olayda böylelikle kapanmış olacak.
Hagi'nin Hakeme Tükürmesi 02:29
Hagi'nin Hakeme Tükürmesi 178 izlenme - 2 yıl önce Meireles'in hakeme tükürüp, tükürmediğinin tartışıldığı şu günlerde sizi 2001 yılına döndürmek istiyorum. Kısaca özetlemek gerekirse Hagi'nin kullandığı serbest vuruş sonrası Hasan Şaş topu eliyle ağlara gönderiyor. Hakem Erol Ersoy golü verdikten sonra yardımcısının uyarısıyla golü iptal ediyor ve bunun üzerine Hagi'ye bir haller geliyor. Son olarak merak edenler için bu olaydan Hagi 6 maçlık bir ceza almıştır.
Ergenler Küçük Çocuklara Nasıl Eziyet Eder - Vol 1 00:23
Ergenler Küçük Çocuklara Nasıl Eziyet Eder - Vol 1 196 izlenme - 2 yıl önce Taaa çocukluğum aklıma geldi. Mahallemizde ki İbrahim abi yapmıştı bana bu şakayı ilk. Demek ki evrensel bir şakaymış. Gerçi biraz eşek şakası gibi ama neyse. Olaydan sonra çocuk mallaşır, ve ağlamaklı sinirli gözlerle donakalır, yapana bakar. Bir kahkaha tufanı yükselir. Çocuk ağlayarak uzaklaşır. Bitti. İyi seyirler. (Komşu çocuğuna kısa zamanda deneyin)
Utanmamaya Çalış ! (Try Not To Cringe Challange) - Kalenderminecraft 10:35
Utanmamaya Çalış ! (Try Not To Cringe Challange) - Kalenderminecraft 30 izlenme - 9 ay önce KM OL: https://goo.gl/dX3HvF Vlog Kanalım: https://goo.gl/8J0JZz Selam! Bu gün sizlere gülmeme challange yaptım. Eğer videoyu beğendiyseniz like atmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Mobil Uygulama: https://goo.gl/FbsSJm Facebook (sayfa): https://goo.gl/h1dT9u İzlesene Kanalı: http://goo.gl/koCKWN Skype:benardadegilim İntsagram: ardataskiran_
Cırcır Böceği Tükürme Yarışması 00:57
Cırcır Böceği Tükürme Yarışması 37 izlenme - 3 yıl önce Eminim anneniz size yere tükürmenin kaba birşey olduğunu söylemiştir... Ancak ABD bu durum spor dalına dönüştü
Papa Pa ! 00:42
Papa Pa ! 60 izlenme - 7 yıl önce ceylin diş fırçalıyor...