Hoşgeldiniz!

Tükürmek Videoları İzle

Göğüslerinin Arasına Tüküren Kız 02:14
Göğüslerinin Arasına Tüküren Kız 33.574 izlenme - 1 yıl önce Tükürene kadar iyiydin abla da o nasıl bir fantezidir? Yazık ikizlere yazık...
Hollywood Kızları Yutuyor mu, Tükürüyor mu 03:39
Hollywood Kızları Yutuyor mu, Tükürüyor mu 16.067 izlenme - 2 yıl önce Acar youtuber Adrian, Hollywood Bulvarı'na giderek kızlara malum durumda yuttuklarını mı yoksa tükürdüklerini mi sormuş.
Lama İle Şaka Olmaz 00:15
Lama İle Şaka Olmaz 4.767 izlenme - 2 yıl önce Hayvanat bahçesinde karşılaştığı lamanın karşısına geçip ilginç hareketler yapan güzel kız, lamaların tüküren bir hayvan olduğunu acı bir şekilde tecrübe ediyor.
Türk Bayrağına Hakaret Eden Adamın Hazin Sonu 00:42
Türk Bayrağına Hakaret Eden Adamın Hazin Sonu 5.622 izlenme - 2 yıl önce Olay yeri neresi bilinmez ama dayak yiyen şahıs iddiaya göre şanlı Türk bayrağımıza hakaret ettiği ve tükürdüğü söylenmekte. Bunu duyan ve gören duyarlı vatandaşlar gerekeni laiki ile yapmışlar.
Tüküren Hayvanlar 00:43
Tüküren Hayvanlar 3.883 izlenme - 3 yıl önce Bizler sadece Lamaların tükürdüğünü bilirdik, diğer tüküren hayvanları görünce şaşıracaksınız.
Lama Çocuğun Yüzüne Fena Tükürdü 01:44
Lama Çocuğun Yüzüne Fena Tükürdü 1.570 izlenme - 3 yıl önce Lama Çocuğun Yüzüne Fena Tükürdü
Ahmet Çakar'la Tükürmeyi Öğreniyorum - Beyaz Futbol 00:41
Ahmet Çakar'la Tükürmeyi Öğreniyorum - Beyaz Futbol 306 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Çakar Meireles'in tükürmediğini anlatmaya çalışırken nasıl tükürüldüğünüde gösteriyor. Ders alarak izliyoruz...
tüküren  balık! 01:55
tüküren balık! 627 izlenme - 7 yıl önce balık avlarını tükürerek avlıyor
Soruya Bak Spermi Yutuyor Musun Tükürüyor Musun? 03:39
Soruya Bak Spermi Yutuyor Musun Tükürüyor Musun? 6 izlenme - 2 hafta önce
Dakikada 10 Defa Tüküren Adamın Dramı 05:43
Dakikada 10 Defa Tüküren Adamın Dramı 325 izlenme - 3 yıl önce 5 yaşındayken tik bozukluğu olarak bilinen ‘Tourette Sendromu’na yakalanan iki çocuk babası Muhammed Ali Bilgiç, dakikada en az 10 defa tükürüp, küfür ediyor. Eşini istemeye gittiğinde de küfür ettiğini gözyaşları içinde anlatan Bilgiç’in hastalığına çare bulunamıyor.
Yüzüne Tükürülecek Kadın 00:29
Yüzüne Tükürülecek Kadın 275 izlenme - 3 yıl önce Yüzüne Tükürülecek Kadın 05.01.2014 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Yüzüne Tükürülecek Kadın' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Messi'nin Ronaldo'ya Tükürmesi 00:25
Messi'nin Ronaldo'ya Tükürmesi 374 izlenme - 2 yıl önce internette gezinirken karşıma çıkan bi video. Çok hoşuma gitti baya da güldürdü. Vakit kaybı diye de dertlenmenize gerek yok. Heralde açıklamayı okuma videodan uzun sürmüştür...
Zardanadam - Sarışınlar Boktur 04:31
Zardanadam - Sarışınlar Boktur 149 izlenme - 2 yıl önce Kendini söylettirmeyi başaran ve dinlendikten sonra en az üç saat dile pelesenk olan bir şarkı.Dikkat edilecek husus şarkıya coşkuyla eşlik ederken evde sarışın kız arkadaş bulunmaması gerekliliğidir.Zira peh nahoş bir durum içersinde kalınıyor... resmindeki gözleri oyup, başucuma koydum! bakıp bakıp tükürdüm sana! seni unuttum! anlamama yardım ettin: aşk yoktur! ve sarışınlar boktur!
Beyaz TV Muhabiri Atalay Demirci'nin Yüzüne Tükürdü - 03.08.2016 02:11
Beyaz TV Muhabiri Atalay Demirci'nin Yüzüne Tükürdü - 03.08.2016 61 izlenme - 11 ay önce FETÖ'cü olduğu ortaya çıkan Atalay Demirci ile röportaj yapan Beyaz TV muhabiri Levent Kelleci, Atalay Demirci'nin yüzüne tükürdü. Muhabir, "Ben sizin doğru söylediğinize inanmıyorum" diyerek Atalay Demirci'nin yüzüne tükürdü. Beyaz TV muhabiri Levent Kelleci, tepkisini şu sözlerle dile getirdi; "Muhabirlik yapmak çok zordu. Ben sizin doğru söylediğinize inanmıyorum. Bence, siz de onların köpeğisiniz. Bu benim kendi fikrim. Onlarca insan öldü, 'Kurban olurum' diyebildiniz. Yazıklar olsun diyorum.." Muhabirin sert tepkisine rağmen FETÖ'cü Atalay Demirci'nin gülümsediği de objektiflere yansıdı.
Köpek Balığı Adamın Suratına Tükürdü 00:13
Köpek Balığı Adamın Suratına Tükürdü 170 izlenme - 3 yıl önce Havuzda köpek balığıyla oynayan genç adam, bir anda neye uğradığı şaşırdı.
Sıradışı Müftü Vaaz - Sokağa Tüküren Bir Hacı 02:47
Sıradışı Müftü Vaaz - Sokağa Tüküren Bir Hacı 192 izlenme - 3 yıl önce SIRADIŞI MÜFTÜ ADNAN ZEKİ BIYIK VAAZI-"HACI EFENDİ CAMİDEN ÇIKIYOR SOKAĞA TÜKÜRÜYOR" BU NASIL BİR NAMAZ..
Muhabirin Atalay Demirci'ye Tükürme Anı 01:10
Muhabirin Atalay Demirci'ye Tükürme Anı 62 izlenme - 11 ay önce FETÖ'cü Enes Kanter'le yazışmaları ortaya çıkan Atalay Demirci'yle röportaj yapan Beyaz Tv muhabiri Levent Kelleci "Sizde onların köpeğisiniz. Yazıklar olsun" diyerek Demirci'nin yüzüne tükürdü.
Tükürdüğünü Yalayan Ergenin Rezil Olması 00:46
Tükürdüğünü Yalayan Ergenin Rezil Olması 207 izlenme - 2 yıl önce Yarışmayı kaybedip diğer arkadaşlarının yarışmasını bekleyen eleman daha fazla sinirinden ve sıkıntısından bekleyemiyor olsa gerek yere tükürüp yarışma alanını terketmeyi deniyor. Ama onu bir sürpriz beklediğinden habersiz. Ayağı kayan gencimiz tükürdüğünü yalamakla kalmayıp, hem rezil oluyor hem de baştan aşağı ıslanıyor. Ortaya da böyle komik görüntüler çıkıyor tabi. İzleyelim..
Köpek Balığı Suratına Tükürdü! 00:15
Köpek Balığı Suratına Tükürdü! 182 izlenme - 3 yıl önce Havuzda köpek balığıyla oynayan arkadaşlar bir anda neye uğradığı şaşırdı. İçlerinde biri vardı ki işte tam da o anda olanlardan habersiz köpek balığının azizliğine uğradı.Gerçekten çok eğlenceli ve komik bir görüntü...
Olur Olmadık Tükürmemek Lazım 00:06
Olur Olmadık Tükürmemek Lazım 127 izlenme - 3 yıl önce Olur olmadık tükürmemek lazım
Cengizhan Fedaisi Yargıya İntikal Etmiş 01:00
Cengizhan Fedaisi Yargıya İntikal Etmiş 95 izlenme - 2 yıl önce Cengiz han ın fedaisi aytekin akkaya çin mahkemeleri tarafından yargılanmaktadır. Mahkemenin sorgulama yöntemleri ise çağın ilerisinda olmasına karşın bize şu an ilkel gelebilir.
Meireles'in Hakeme Tükürmesi 00:18
Meireles'in Hakeme Tükürmesi 82 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar görüntüdeki futbolcu bir basın açıklması yaparak tükürmediğini insanca konuşduklarını hatta portekizce olarak Halis beye annesinin babasının nasıl olduğunu sorduğunu söylemiştir. İzliyoruyoruz bakalım olayın gerçek yüzü neymiş.
Türk Hakemliği ve Lama Futbolcular 03:30
Türk Hakemliği ve Lama Futbolcular 138 izlenme - 2 yıl önce Ligimizde oynayan futbolcuların futbol oynamak yerine tükürdükleri, ısırdıkları, karate yaptıkları anlar ve buna seyirciden fazla seyirci kalan hakemlerimiz. Görüntüler hep nostaljik ama bugün de değişen bir şey yok.
Tüküren Sadece Lama Değilmiş 00:43
Tüküren Sadece Lama Değilmiş 78 izlenme - 3 yıl önce Bizler sadece Lamaların tükürdüğünü bilirdik, diğer tüküren hayvanları görünce şaşıracaksınız.
Okçu Balığı Avını 'tükürerek' Yakalıyor 00:37
Okçu Balığı Avını 'tükürerek' Yakalıyor 78 izlenme - 3 yıl önce Avını 'tükürerek' yakalayan, yaşam alanları Avustralya ve Güney Asya olan okçu balığı üzerinde yapılan araştırmalar, bu türün avını yakalamak için püskürttüğü suyu ayarlayabildiğini ortaya koydu. İleri çekim teknikleri kullanan kameralarla yapılan çalışma, okçu balığının tükürme becerisini detaylarıyla inceledi. Araştırmanın sonuçları, balıkların, avlarının bulunduğu mesafeye göre püskürttükleri suyun hızını ve miktarını değiştirdiklerini ortaya koydu.
Cücü ve 'No Pain No Game' Felsefesi 02:27
Cücü ve 'No Pain No Game' Felsefesi 87 izlenme - 2 yıl önce Fahrettin abinin hayatta ki durusunu ve alkolun yani sira daha binevi yabanci maddeler kullandigini kanitlayan film
Meşhur Lama Bordeaux Maçında 04:53
Meşhur Lama Bordeaux Maçında 59 izlenme - 2 yıl önce Yakın zaman önce bir grup manyak arkadaşın sirkten kaçırıp fotoğraf çektirmesiyle, dolaştırmasıyla ünlenen lama maç öncesi taraftarları selamlıyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/156696/sirkten-lama-kacirip-tramvayla-ogrenci-evine-goturmek
 Deveden Eşek Şakası! (Gelde Gülme) 00:28
Deveden Eşek Şakası! (Gelde Gülme) 142 izlenme - 4 yıl önce Deveden Eşek Şakası! (Gelde Gülme)
Yere Atılan Sakızın Hünerleri 01:40
Yere Atılan Sakızın Hünerleri 48 izlenme - 2 yıl önce Sakızı çiğnedikten sonra yere atanlar izlesin. Kamu spotumtrak...
Suskun Bela - Suratına Tükürmek İstiyorum 02:33
Suskun Bela - Suratına Tükürmek İstiyorum 33 izlenme - 4 yıl önce Suskun Bela - Suratına Tükürmek İstiyorum