Hoşgeldiniz!

tükürük

Henry Sen Rahatsız mısın? 00:17
Henry Sen Rahatsız mısın? 250.582 izlenme - 3 yıl önce Pek profosyonel Arif Erdem bey'in, onun kadar klas olamayan Henry bey'e latifeli bi şekilde sorduğu sorudan sonra cevap alamamasını gösteren ironi dolu video. Zamanında bizim topçuları ti ye bile almıyolarmış yabancı futbolcular.
Göğüslerinin Arasına Tüküren Kız 02:14
Göğüslerinin Arasına Tüküren Kız 35.764 izlenme - 2 yıl önce Tükürene kadar iyiydin abla da o nasıl bir fantezidir? Yazık ikizlere yazık...
Vatandaşın Tükürüğü Erdoğan'ın Ceketine Sıçrarsa 01:17
Vatandaşın Tükürüğü Erdoğan'ın Ceketine Sıçrarsa 13.690 izlenme - 2 yıl önce Kocaeli'de açılışlara katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaşlı bir adamla diyalog kurmak istediği sırada adamın ağzından çıkan tükürüklerin ceketine sıçramasıyla morali bozuldu. Korumalar Cumhurbaşkanı'nın ceketindeki tükürükleri temizlemek için adeta seferber oldu. Kameralar o anları kaydetti.
Örümcek Yavrularına Tüküren İnsan Müsveddesi 00:56
Örümcek Yavrularına Tüküren İnsan Müsveddesi 1.983 izlenme - 4 ay önce Sırtında yavrularını taşıyan örümceğe yapılan eziyet. Bu insanlar bitsin artık.
Nazlı Çelik'in Hdp'li Vekilin İftiralarına Yanıtları 06:29
Nazlı Çelik'in Hdp'li Vekilin İftiralarına Yanıtları 9.329 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz günlerde Nazlı Çelik terör operasyonlarının yapıldığı bölgeye gitmiş Yüksekovada haber yapmıştı. 'pkk sizi tükürüğüyle boğar' sözleriyle hatırlanan hdp vekili abdullah zeydan mecliste Nazlı Çelik'in Yüksekova'da yaptığı haberlerde gazeteciliğin dışına çıkmakla suçlayıp, çeşitli iftiralar attı. Nazlı Çelik ise Star Anahaberde atılan iftiralara teker teker sert şekilde yanıt verdi ve hesabınıda yargıda soracağını belirtti...
Yeni Nesil Kung-fu 01:22
Yeni Nesil Kung-fu 3.230 izlenme - 10 ay önce Eller kollar bağlı, saygı çerçevesinde dövüşmek, böyle olsa gerek. iyi olan kazansın.
Tükürerek Müşterisine Masaj Yapan Kadın 00:50
Tükürerek Müşterisine Masaj Yapan Kadın 4.547 izlenme - 2 yıl önce Patronunu çayına tüküren çaycı kadından sonra tükürerek masaj yapan kadında çok konuşulacak gibi. bundan sonra masaj yaptırırken bir kez daha düşünün.
 Obradovic Sarı Kırmızılı Küstah Bir Taraftarın Tükürüğüne Maruz Kaldı 00:26
Obradovic Sarı Kırmızılı Küstah Bir Taraftarın Tükürüğüne Maruz Kaldı 4.003 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe Kulübü, internet sitesinden paylaştığı bir fotoğrafla, "Obradovic, sarı kırmızılı küstah bir taraftarın tükürüğüne maruz kaldı" ifadelerini kullandı.
İspanya Messi'nin Tükürük Skandalı Konuşuluyor 01:51
İspanya Messi'nin Tükürük Skandalı Konuşuluyor 8.295 izlenme - 5 yıl önce Bir tükürük vakasıda Messi'den! İspanya Kral Kupası'nda Real Madrid ile karşılaşan Barcelona'nın yıldız oyuncusu Lionel Messi'nin maçta bir tükürük vakasına imza attığı iddia ediliyor.
Obradovic'e Gelen Tükürüğün Yeni Görüntüleri 01:04
Obradovic'e Gelen Tükürüğün Yeni Görüntüleri 2.569 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Odeabank-Fenerbahçe maçı sonunda Obradovic'in suratına gelen tükürüğün yeni bir görüntüsü ortaya çıktı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Cübbeli Ahmet - Tükürük-Ü Şerif 01:55
Cübbeli Ahmet - Tükürük-Ü Şerif 3.118 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli Ahmet hoca bu videoda yine pek bilinmeyen hadislerden birisini anlatıyor ve kendi temennilerini belirtiyor. İyi seyirler.
Flütle Samanyolu Şarkısı Çalmak 04:46
Flütle Samanyolu Şarkısı Çalmak 964 izlenme - 3 yıl önce Her müzik dersimizin vazgeçilmezlerinden olan samanyolu.. Flüt ile hepimiz mutlaka ilkokulda mutlaka bir iki çalmaya çalışmışızdır, hatta eve geldiğimizde bile ev halkının beynine işleyecek derecede rahatsızlık vermiş olsak bile o verdiği duygu herşeye bedeldi, birşeyler başarabilmiş olmanın verdiği mutluluk olurdu, gerçi sonra paldır küldür bir kenara bırakıp mahalle maçına koşardık. dDğerini bilemedik belki de, belki de, her neyse.. iyi dinlemeler, saygılar. Not: Seyit Alper Kartal - Ballıdere Ömer Saray YİBO Flüt Ekibi'ne teşekkürler.
tükürük nasıl el ile yakalanır 01:00
tükürük nasıl el ile yakalanır 1.653 izlenme - 7 yıl önce parayı yakalayacağını sanan çocuk tükürüğü yakalıyor.
Çene Altı Tükürük Bezinde Taş 02:25
Çene Altı Tükürük Bezinde Taş 56 izlenme - 2 ay önce Yemek yerken sol çene altında tekrarlayan ani şişlik olmasışikayetleri ile gelen hastanın yapılan muayenesinde, sol çene altı tükürük bezi (submandibuler gland) kanalı (Wharton Kanalı) ağı açılma ağzında, oval şekilli, yaklaşık 3x6 mm boyutlatlarında tükürük taşı izlendi ve kanal ağzı lokal anestezi altında bistüri ile genişletildikten sonra eş zamanlı ağız içi ve çene altı masajı yapılarak taşın ağız içerisine çıkması sağlandı. Tükürük taşlarının ağızda küçük bir kesi yapılarak çıkarılması günümüzde nadiren gerekmektedir. Yukarıdaki videoda, ağrılı sol çene altı tükürük bezi şişmesi ve ağız içerisinden görülebilen çene altı tükürük bezi kanalı taşının ağız içerisine düşebilmesi için, kanalın en dış ağzına taşın üzerine birkaç mm lik bistüri ile kesi yapılmış, taş ve gerisindeki iltihap ağız içerisine çıktıktan onra tükürük bezindeki şişliğin indiği gözlemlenmiştir. Video ayrıntılarını bulabileceğiniz link http://www.muratenoz.com/2017/11/tukuruk-bezi-tasi.html
Atarlı Ergenin Yatarlı Ergene Dönüşmesi - Justin Bieber 00:49
Atarlı Ergenin Yatarlı Ergene Dönüşmesi - Justin Bieber 876 izlenme - 3 yıl önce Efem... Bildiğiniz üzre ülkemizin ve dünyamızın Kezbanlarının hayran olduğu bir şahsiyet Justin Bieber Hatta ülkesinden kovulması için de kampanya başlatılmış.. İşte bu artiz bozuntusu uyuşturucu kullandıktan sonraki hapishane macerasından bir kesit. Bu artiz biraz fazla olmaya başlamadı mı? Ama iyi olmuş vesselam. İyi seyirler efenim... Bu arada; Benden daha iyi şınav çekiyor...
Rasim Ozan, Sinan Engin'in yüzüne tükürdü 00:26
Rasim Ozan, Sinan Engin'in yüzüne tükürdü 857 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Futbol ekranlarında Rasim Ozan Kütahyalu konuşurken, Sinan Engin'in yüzüne tükürünce ilginç anlar yaşandı.
Brad Pitt'in Zach Galifianakis'e Tükürmesi 01:34
Brad Pitt'in Zach Galifianakis'e Tükürmesi 1.170 izlenme - 3 yıl önce Hangover filminden tanıdığınız aktör Zach Galifianakis'in absürt komedi tadında hazırladığı Between Two Ferns adlı talk show'un son bölümüne ünlü oyuncu Brad Pitt konuk olmuş. Sorulara dayanamayan Brad'in verdiği tepkiyi izliyoruz. Gerçek midir değil midir yorum sizin. İyi Seyirler
Ahmet Çakar, Rasim Ozan'ın yüzüne tükürdü 00:06
Ahmet Çakar, Rasim Ozan'ın yüzüne tükürdü 747 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Çakar, adını yazdığı için Rasim Ozan'a seni ben yarattım dedi ve suratına tükürdü.
Dakikada 10 Defa Tüküren Adamın Dramı 05:43
Dakikada 10 Defa Tüküren Adamın Dramı 840 izlenme - 3 yıl önce 5 yaşındayken tik bozukluğu olarak bilinen ‘Tourette Sendromu’na yakalanan iki çocuk babası Muhammed Ali Bilgiç, dakikada en az 10 defa tükürüp, küfür ediyor. Eşini istemeye gittiğinde de küfür ettiğini gözyaşları içinde anlatan Bilgiç’in hastalığına çare bulunamıyor.
Tazmanya Canavarı 00:59
Tazmanya Canavarı 831 izlenme - 2 yıl önce ve işte o. çizgi film dünyasının bana göre en haylaz şeysi. en kızgın ama yeri geldiğinde de en uysal şeysi aynı zamanda. müzikle uysallaşabilitesini bize danıld dak abimiz öğretmişti zamanında. şarkının son bölümüde tazmanya abimizin ağzıyla çıkardığı o sesin hepimiz hayranıyız di mi gencolar. büyüksün abi dönmeye devam diyoruz ve alkışlıyoruz.
Türkiş Jackass (Kurbanlık İçerir) 01:11
Türkiş Jackass (Kurbanlık İçerir) 609 izlenme - 3 yıl önce memleketimden bir Jackass hatırası daha, var mı amerika da kurban taşşağı yalamak. not: deli kanlı adam tükürdüğünü yalamaz. diğer jackass içerikleri: http://alkislarlayasiyorum.com/?page=search&search_keyword=jackass
Cüneyt Arkın ve Horozu 01:21
Cüneyt Arkın ve Horozu 814 izlenme - 3 yıl önce Don Juan'ı bile alt etmiş olan cüneyt arkın tıraş olmaktadır. Bu sırada hasımlarının baskınına uğrar. Bir de horozu ayıklanmak istenince cüneyt arkın tepkisini her zamanki yöntemleriyle ortaya koyacaktır.
İyi Ben de Sıkıştım Hemen Geliyorum! 02:00
İyi Ben de Sıkıştım Hemen Geliyorum! 769 izlenme - 3 yıl önce Unutulmaz ve mükemmel yeşilçam filmlerimizden Ne Olacak Şimdi'den bir sahne izliyoruz. Çapkınlık konusunda master aşamasını çoktan geçen Şener abi her fırsatta gacıları götürmenin peşindedir.Ancak bu işi çocuk saflığında eda ettiğinden mütevellit Perran ablamızın gözünden hiç bişey kaçmaz, onu her yerde enseleme yetsini sahiptir. Birden sıkışır ve ortadan kaybolur enselenmesi an meslesidir.
Tükürük Bezi Endoskopisi ile Tükürük Bezi Taşı Tedavisi 04:53
Tükürük Bezi Endoskopisi ile Tükürük Bezi Taşı Tedavisi 259 izlenme - 2 yıl önce http://www.atillasengor.com Tükürük bezi taşları günümüzde sialendoskopi yöntemiyle teşhis ve tedavi edilir. Tükürük bezi kanallarının içine çok ince endoskoplarla girebiliyoruz. Bu şekilde küçük tükürük bezi taşlarını forseps ya da basketlerle tutup çıkartabiliyoruz. Büyük tükürük bezi taşlarını ise kanal çerisinde kırarak parçalar halinde çıkartabiliyoruz. Dr. Atilla Şengör sialendoskopik uygulamaların Türkiye'deki öncülerinde olup bu yöntemi 2004 yılından bu yana kullanmaktadır.
Tükürerek Avlanan Balık 01:29
Tükürerek Avlanan Balık 505 izlenme - 3 yıl önce Doğadaki en keskin nişancılardan biri okçu balığıdır. Balık su yüzeyine yakın bir noktadan suya yakın bir dal ya da yaprakta duran böcekleri gözler. Hedefini belirlediği anda şaşırtıcı bir şey yapar: Ağzından püskürttüğü suyla hedefini vurur ve bulunduğu yerden suya düşürür. Adeta sudan bir okla vurduğu böceği hızla yakalayıp yutar.
Tükürük 00:52
Tükürük 1.253 izlenme - 9 yıl önce
İşte Galatasaraylı Felipe Melo'nun Tüm Vukuatları İzleyin! 02:25
İşte Galatasaraylı Felipe Melo'nun Tüm Vukuatları İzleyin! 984 izlenme - 5 yıl önce Galatasaray Beşiktaş Maçında Rakibine Tükürdüğü İddiasıyla Kırmızı Kart Gören Felipe Melo'nun Başka Vukuatları Da Var. İşte Melo'nun Vukutları...
Efsaneden taraftara tükürük 00:25
Efsaneden taraftara tükürük 306 izlenme - 2 yıl önce Brezilyalı salon futbolcunun efsane ismi Falcao, Carlos Barbosa ile Sorocaba arasında oynanan maçta tribünden kendisine su atan taraftarın üzerine tükürdü.
Diego Costa'ya Balgam Atmak 00:41
Diego Costa'ya Balgam Atmak 325 izlenme - 3 yıl önce Atletico Madrid'in Real Betis'le oynadığı karşılaşmanın son dakikalarında iki takım oyuncuları arasındaki gerilim artarken, oyuncular birbirine girdi. Tansiyonun yatışmasının ardından kullanılan duran top organizasyonunda Betisli Antonio Amaya, hakemin görmediği pozisyonda Diego Costa'nın yüzüne tükürdü. Costa şaşkına dönerken, pozisyonu kaçıran hakem cebinden sarı ya da kırmızı kart çıkarmadı. İspanyol basını bu olayı gündemine taşırken, Amaya'ya televizyon görüntüleri incelenerek ceza verilebileceği belirtiliyor.
Para İçin Tükürük 00:52
Para İçin Tükürük 930 izlenme - 9 yıl önce