Hoşgeldiniz!

Tümsek Videoları İzle

Gelini Tümsekte Bırakıp Gitti! 00:34
Gelini Tümsekte Bırakıp Gitti! 3.179 izlenme - 11 ay önce Gelini Tümsekte Bırakıp Gitti! Scooter ile turlayan gelin ve damadın başına gelen bu olay tıklanma rekorları kırıyor.
lada niva deneme 01:18
lada niva deneme 13.634 izlenme - 7 yıl önce modifiye edilmiş lada ile yapmış olduğumuz çukur tümsek geçişi.
Neşet Abalıoğlu - Tümsek 06:02
Neşet Abalıoğlu - Tümsek 10 izlenme - 2 hafta önce CİHAN PLAKÇILIK KASETÇİLİK
Türkiye'nin Şahin'i Rusya'nın Lada'sı 01:16
Türkiye'nin Şahin'i Rusya'nın Lada'sı 298 izlenme - 2 yıl önce Yere yakın olarak yapılan modifiyenin en büyük sorunu arabanın altının yoldaki kasislere değmesi. Aynı sorunla karşılaşan Rusyalı gençlerin ilginç çözümü. Türk modifiyecilerin aklına bile gelmeyecek inanılmaz çözüm.
Hız Tümseğinden Uçan Polis 00:35
Hız Tümseğinden Uçan Polis 171 izlenme - 2 yıl önce Polisimiz gaza gelmiş en önden yardırırken hız tümseğinde ebesinin nikah törenini görüyor. Kafasında kask olması sayesinde kurtulan polisimize iyi olmuş,ohh canıma deysin dedikten sonra kask kullanımının önemi konusunda herkesi uyarıyorum.
Dünyanın En Absürt Kasisi 00:41
Dünyanın En Absürt Kasisi 199 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın En Absürt Kasisi..
Tümseğe Sert Girdi Diye Şöförü Dövmek 02:11
Tümseğe Sert Girdi Diye Şöförü Dövmek 179 izlenme - 2 yıl önce Bursa'da Özel halk otobüsü, yol üzerindeki tümsekten geçerken yolcularından birisi başını demire çarparak yaralandı. Kendisi de tümsekten geçerken panik yaşayan sürücü Ahmet Akan, yolculardan defalarca özür diledi. Arka kapıdan inen yaralı vatandaş ise, otobüsün ön kapısından geri binerek şoföre saldırmaya başladı.
Polonya'da Sokağa Kurulan Tümsek 00:19
Polonya'da Sokağa Kurulan Tümsek 209 izlenme - 2 yıl önce Anlaşılan Polonyalılar da bizden ki, yeniliklere geç alışıyorlar. Hayatlarında ilk kez tümsekle tanışan halk bu olayı şaşkınlıkla karşıladı.
Yoldaki Tümsek Co-Pilotun Poposuna Battı 00:27
Yoldaki Tümsek Co-Pilotun Poposuna Battı 297 izlenme - 7 yıl önce
Amerika'nın Karizmayı Çizdirdiği An 02:05
Amerika'nın Karizmayı Çizdirdiği An 159 izlenme - 3 yıl önce Amerikan Başkanı Barack Obama'nın bomba ve kurşunlara dayanıklı limuzini, Dublin'de konsolosluk çıkışındaki tümsekte takılıp kalıyor, durumu toparlamaya çalışan korumalar görüntü alınmaması için kameranın önünü kapatıyor. Amerika'nın prestijinin fena halde çizildiği an.
Damadın Gelini Tümsekte Eşya Gibi Düşürüp Bırakıp Gitmesi 00:34
Damadın Gelini Tümsekte Eşya Gibi Düşürüp Bırakıp Gitmesi 49 izlenme - 11 ay önce Scooter ile şehri tur atan gelin ve damat. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
 Amerika'nın Karizmayı Çizdirdiği An 02:05
Amerika'nın Karizmayı Çizdirdiği An 96 izlenme - 5 yıl önce Amerikan Başkanı Barack Obama'nın bomba ve kurşunlara dayanıklı limuzini, Dublin'de konsolosluk çıkışındaki tümsekte takılıp kalıyor, durumu toparlamaya çalışan korumalar görüntü alınmaması için kameranın önünü kapatıyor. Amerika'nın prestijinin fena halde çizildiği an.
Finişe Yaklaşırken Bir Anda Dağılan Bisikletçiler 00:50
Finişe Yaklaşırken Bir Anda Dağılan Bisikletçiler 55 izlenme - 3 yıl önce Güney Afrika'da düzenlenen bisiklet yarışmasına katılan bisikletçiler o kadar inanmışlar ki kazanmaya ancak bitiş çizgisine çok az kala hepsi yerde.
Neşet Abalıoğlu - Tümsek 06:00
Neşet Abalıoğlu - Tümsek 2 izlenme - 1 hafta önce