Hoşgeldiniz!

tümsek

lada niva deneme 01:18
lada niva deneme 13.980 izlenme - 8 yıl önce modifiye edilmiş lada ile yapmış olduğumuz çukur tümsek geçişi.
Gelini Tümsekte Bırakıp Gitti! 00:34
Gelini Tümsekte Bırakıp Gitti! 3.196 izlenme - 2 yıl önce Gelini Tümsekte Bırakıp Gitti! Scooter ile turlayan gelin ve damadın başına gelen bu olay tıklanma rekorları kırıyor.
Türkiye'nin Şahin'i Rusya'nın Lada'sı 01:16
Türkiye'nin Şahin'i Rusya'nın Lada'sı 419 izlenme - 3 yıl önce Yere yakın olarak yapılan modifiyenin en büyük sorunu arabanın altının yoldaki kasislere değmesi. Aynı sorunla karşılaşan Rusyalı gençlerin ilginç çözümü. Türk modifiyecilerin aklına bile gelmeyecek inanılmaz çözüm.
Neşet Abalıoğlu - Tümsek 06:02
Neşet Abalıoğlu - Tümsek 154 izlenme - 1 yıl önce CİHAN PLAKÇILIK KASETÇİLİK
Hız Tümseğinden Uçan Polis 00:35
Hız Tümseğinden Uçan Polis 192 izlenme - 4 yıl önce Polisimiz gaza gelmiş en önden yardırırken hız tümseğinde ebesinin nikah törenini görüyor. Kafasında kask olması sayesinde kurtulan polisimize iyi olmuş,ohh canıma deysin dedikten sonra kask kullanımının önemi konusunda herkesi uyarıyorum.
Dünyanın En Absürt Kasisi 00:41
Dünyanın En Absürt Kasisi 199 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın En Absürt Kasisi..
Polonya'da Sokağa Kurulan Tümsek 00:19
Polonya'da Sokağa Kurulan Tümsek 228 izlenme - 4 yıl önce Anlaşılan Polonyalılar da bizden ki, yeniliklere geç alışıyorlar. Hayatlarında ilk kez tümsekle tanışan halk bu olayı şaşkınlıkla karşıladı.
Tümseğe Sert Girdi Diye Şöförü Dövmek 02:11
Tümseğe Sert Girdi Diye Şöförü Dövmek 193 izlenme - 3 yıl önce Bursa'da Özel halk otobüsü, yol üzerindeki tümsekten geçerken yolcularından birisi başını demire çarparak yaralandı. Kendisi de tümsekten geçerken panik yaşayan sürücü Ahmet Akan, yolculardan defalarca özür diledi. Arka kapıdan inen yaralı vatandaş ise, otobüsün ön kapısından geri binerek şoföre saldırmaya başladı.
Amerika'nın Karizmayı Çizdirdiği An 02:05
Amerika'nın Karizmayı Çizdirdiği An 169 izlenme - 4 yıl önce Amerikan Başkanı Barack Obama'nın bomba ve kurşunlara dayanıklı limuzini, Dublin'de konsolosluk çıkışındaki tümsekte takılıp kalıyor, durumu toparlamaya çalışan korumalar görüntü alınmaması için kameranın önünü kapatıyor. Amerika'nın prestijinin fena halde çizildiği an.
 Amerika'nın Karizmayı Çizdirdiği An 02:05
Amerika'nın Karizmayı Çizdirdiği An 96 izlenme - 6 yıl önce Amerikan Başkanı Barack Obama'nın bomba ve kurşunlara dayanıklı limuzini, Dublin'de konsolosluk çıkışındaki tümsekte takılıp kalıyor, durumu toparlamaya çalışan korumalar görüntü alınmaması için kameranın önünü kapatıyor. Amerika'nın prestijinin fena halde çizildiği an.
Damadın Gelini Tümsekte Eşya Gibi Düşürüp Bırakıp Gitmesi 00:34
Damadın Gelini Tümsekte Eşya Gibi Düşürüp Bırakıp Gitmesi 49 izlenme - 2 yıl önce Scooter ile şehri tur atan gelin ve damat. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Finişe Yaklaşırken Bir Anda Dağılan Bisikletçiler 00:50
Finişe Yaklaşırken Bir Anda Dağılan Bisikletçiler 58 izlenme - 4 yıl önce Güney Afrika'da düzenlenen bisiklet yarışmasına katılan bisikletçiler o kadar inanmışlar ki kazanmaya ancak bitiş çizgisine çok az kala hepsi yerde.