Hoşgeldiniz!

Tümsiad

Erdoğan: 02:05
Erdoğan: "Türkiye’ye Yapılan Uygulama İslamofobiktir" 35 izlenme - 4 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AB’yi eleştirerek, "Kimse demesin Avrupa İslamofobik değil. Hayır, işte ben söylüyorum- şu anda Türkiye’ye yapılan uygulama İslamofobiktir, onun için bizi almakta bunlar gecikiyorlar” dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (TÜMSİAD) iftar yemeğine katıldı.
Vatandaşın Erdoğan'ı güldüren şiir 01:00
Vatandaşın Erdoğan'ı güldüren şiir 210 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Kurulu'ndaki konuşmada ilginç olay yaşandı. Erdoğan ve salondakiler gülmekten kendini alamadı.
Tümsiad 26:53
Tümsiad 162 izlenme - 4 yıl önce Tümsiad
Ömrümün Yarısını Sana Veririm Başbakanım 00:36
Ömrümün Yarısını Sana Veririm Başbakanım 79 izlenme - 2 yıl önce TÜMSİAD Genel Kurulu'nda konuşan Başbakan'a dinleyicilerden birinin 'ömrümün yarısını sana veririm Başbakan'ım' diyor.
Başbakan Erdoğan'dan Bahçeli'ye Edep Çağrısı 03:57
Başbakan Erdoğan'dan Bahçeli'ye Edep Çağrısı 49 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan'dan Bahçeli'ye Edep Çağrısı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan Devlet Bahçeli'ye Edep Çağrısı Recep Tayyip Erdoğan: Devlet Bahçeli Edepli Ol Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Tümsiad Genel Kurulunda Devlet Bahçeli'yi Çok Sert Bir Şekilde Eleştirdi.
TÜMSİAD 10:13
TÜMSİAD 12 izlenme - 4 yıl önce TÜMSİAD
Tümsiad Genel Ticaret Fuarı 00:08
Tümsiad Genel Ticaret Fuarı 14 izlenme - 3 yıl önce Tümsiad Genel Ticaret Fuarı 12-15 Eylül 2013 Tarihleri Arasında..
Tümsiad'dan Bayram Hediyesi 01:36
Tümsiad'dan Bayram Hediyesi 5 izlenme - 3 yıl önce Semerkand Haber
Başbakan Erdoğan İş Dünyası ile Bir Araya Geldi 01:24
Başbakan Erdoğan İş Dünyası ile Bir Araya Geldi 7 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “İlkeler üzerinde hareket edilmesinin uygun olacağını düşünüyoruz.
İstanbul'un Finans Merkezi Olma Yolunda Çok Geç Kaldık' 00:41
İstanbul'un Finans Merkezi Olma Yolunda Çok Geç Kaldık' 2 izlenme - 2 yıl önce Genç Tümsiad Genel Sekreteri Yasin Reçber, ''Dünyanın bir başkenti varsa o da İstanbul'dur'' diye konuştu.