Hoşgeldiniz!

Tuncay Gürel

Saygılar Bizden - Kapıcı Veysel Efendi'nın Konuk Olduğu Bölüm 26:11
Saygılar Bizden - Kapıcı Veysel Efendi'nın Konuk Olduğu Bölüm 1.782 izlenme - 7 ay önce Hababam Sınıfı serisindeki Kapıcı Veysel Efendiyi oynamasıyla tanınmış olan Hakkı Karadayı,Kemal Sunal'ın ilk dizisi olan Saygılar Bizden dizisinin 10.bölümünde konuk oyuncu olarak oynamış.Aynı zamanda geçtiÄŸimiz 2014 yılında kaybettiÄŸimiz Tuncay Gürel ile Cengiz Sezici de oynamış.
Tosun Paşa - Küçük Enişte Sahnesi -  Restorasyonlu 01:10
Tosun Paşa - Küçük Enişte Sahnesi - Restorasyonlu 1.212 izlenme - 3 yıl önce Tosun Paşa Filminde Yer Alan Küçük Enişte Karakterinin Yer Aldığı 2 Sahneyi Restorasyon Yapılmış Hali İle İzliyoruz... Bu Arada Küçük Enişte Karakterini Canlandıran Ve 29 Ağustos 2014 Günü Vefat Eden Tuncay Gürel Başta Olmak Üzere Bu Filmde Emeği Olup da Hakkın Rahmetine Kavuşan Başta Kemal Sunal,Adile Naşit, Engin Orbey,Akil Öztuna,Sıtkı Akçatepe,Günfer Feray,Oktar Durukan,Mete Sezer,Celal Yonat, Yapımcı Ertem Eğilmez Olmak Üzere İsmini Yazmayıp da Bugün Hayatta Olmayan Tüm Emekçilerimize ALLAH'TAN Rahmet Dilerim...
Tutmayın Küçük Enişteyi! 00:29
Tutmayın Küçük Enişteyi! 1.244 izlenme - 3 yıl önce Tosun Paşa filminden efsane bir kesit... Bu söz sonradan moda olup arkadaşlar arasında coşan olursa ona karşı söylenir hale geldi. Nur içinde yat Kemal Abi! Küçük enişte rolünde de Tuncay Gürel var.
Tuncay Gürel'e Vefasızlık 02:24
Tuncay Gürel'e Vefasızlık 314 izlenme - 3 yıl önce Tuncay Gürel'e vefasızlık YALOVA’nın Çiftlikköy İlçesi’nde son yolculuğuna uğurlanan ve ’Tosun Paşa’ filminde canlandırdığı 'Küçük Enişte Bekir’ karakteri ile ünlenen sinema oyuncusu Tuncay Gürel’in cenazesine sanatçı dostları katılmadı. Türk sinemasında, 'Tosun Paşa’ filminde canlandırdığı 'Küçük Enişte Bekir’ karakteriyle ünlenen ve Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH) nedeniyle yaklaşık 1,5 aydır tedavi gördüğü Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yaşamını yitiren sinema ve tiyatro oyuncusu Tuncay Gürel, son yolculuğuna Yalova’nın Çiftlikköy İlçesi’nde uğurlandı. Hacı Kavaklı Camii’nde oyuncu için cenaze töreni düzenlendi. ÜNLÜ OYUNCU SON YOLCULUĞUNA BÖYLE UĞURLANDI Törende sanatçının oğlu Halim Gürel, gazetecilere açıklama yaparak, "Türk sinemasının yetiştirdiği ender insanlardan birisini Tuncay Gürel’i uğurluyoruz. Babamı, değerli aile büyüğümüzü uğurluyoruz. Münir Özkul’un talebesi olan babam, 'Bizimkiler’, 'Kezban Yenge’, 'Yazlıkçılar’ dizilerinde oynayan bir artisttir, sanatçıdır, aktördür. 50 yılını vermiş, sanat camiasının bir aktörüdür. Babamı bugün yolculuğuna uğurlayan arkadaşlarımıza Allah’tan razı olsun diyorum. İşi olan gelemeyebilir. Bize mesajla, telefonla ulaşanlar var. Allah onlardan da razı olsun diyorum. Rabbim babamın makamını cennet etsin" dedi.Gürel’in cenazesi, ikindi namazına mütakiben kılınan cenaze namazının ardından Çiftlikköy İlçe Mezarlığı’na defnedildi. Ailesinin ve yakınlarının katıldığı cenazeye sinema camiasından kimsenin katılmaması ise dikkat çekti. Gürel’in kız kardeşi Ayşe Gürel ise ağabeyinin tabutu başında gözyaşlarına hakim olamadı.
Hiç Bana Sordun mu - 2. Dizi Jenerik Müziği (1996) 02:16
Hiç Bana Sordun mu - 2. Dizi Jenerik Müziği (1996) 490 izlenme - 3 yıl önce Kenan Doğulu III, Kenan Doğulu'nun 17 Ağustos 1996 tarih çıkışlı üçüncü stüdyo albümüdür.Albümün ilk single, video klibi olan Hiç Bana Sordun mu kısa süre sonra diziye de çevrilmiştir. Dizinin 2. Jeneriğidir.
Nam-ı Değer Küçük Enişte Hayatını Kaybetti 01:48
Nam-ı Değer Küçük Enişte Hayatını Kaybetti 240 izlenme - 4 yıl önce İzmir'de tedavi gören sinema ve tiyatro sanatçı Tuncay Gürel hayatını kaybetti. "Tosun Paşa" filmindeki "Küçük Enişte Bekir" ve "Bizimkiler" dizisindeki, "Bakkal Yusuf" karakterleriyle tanınan, çok sayıda film , dizi ve tiyatro oyununda rol alan 75 yaşındaki Gürel'in, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) nedeniyle yaklaşık 1 aydır Ege Üniversitesi Tıp Hastanesi'nde tedavi gördüğü belirtildi.
  Yeşilçam'ın 'Küçük Eniştesi'si Hayatını Kaybetti 01:00
Yeşilçam'ın 'Küçük Eniştesi'si Hayatını Kaybetti 222 izlenme - 4 yıl önce Yoğun bakımda tedavi gören usta oyuncu vefat etti. Tosun Paşa filmindeki 'Küçük Enişte Bekir' ve Bizimkiler dizisindeki 'Bakkal Yusuf' karakterleriyle tanınan oyuncu Tuncay Gürel bir süredir KOAH hastalığı nedeniyle Ege Üniversite Tıp Fakültesi'nde tedavi görüyordu. Durumu ağırlaşınca yoğun bakıma kaldırılan Tuncay Gürel hayatını kaybetti. - See more at: http://www.medyatava.com/haber/yesilcamim-kucuk-enistesisi-hayatini-kaybetti_111650#sthash.LsiTKEc6.dpuf
Küçük Enişte Öldü İddiası Yalanlandı 01:05
Küçük Enişte Öldü İddiası Yalanlandı 79 izlenme - 4 yıl önce Türk Sinemasının unutulmaz karakterlerinden ‘Küçük Enişte’ye hayat veren Tuncay Gürel’in hayatını kaybettiği iddiası yalanlandı. Tosun Paşa filmindeki "Küçük Enişte" karakteriyle milyonlarca insanın gönlünde yer eden sinema ve tiyatro oyuncusu Tuncay Gürel’in hayatını kaybettiği iddiası gündeme bomba gibi düşerken; iddia ünlü oyuncunun oğlu tarafından yalanlandı. Halil Gürel, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) nedeniyle yaklaşık 1 aydır Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi gören babasının bugün yoğun bakım ünitesine alındığını ama bilincinin açık olduğunu söyledi