Hoşgeldiniz!

Tunceli Üniversitesi Videoları İzle

tunceli üniversitesi 2009-2010 eğitim yılı açılışı 07:12
tunceli üniversitesi 2009-2010 eğitim yılı açılışı 392 izlenme - 7 yıl önce cem vakfı genel başkanı ve uluslar arası İlişkiler profesörü İzzettin doğan,cumhurbaşkanı gül'ün katıldığı eğitim yılı açılışında tunceli üniversitesinde İlk dersi verdi.
Tunceli Üniversitesin'de Şok İddia! 01:03
Tunceli Üniversitesin'de Şok İddia! 100 izlenme - 3 yıl önce Eğitim ve Bilim Emekçileri SendikasıTunceli Şubesi tarafından, Tunceli Üniversitesi’nde yardımcı doçent olarak çalışan Z.Ö.’nün erkek öğrencilere fiili livatada bulunduğu ileri sürüldü.
Tunceli Üniversitesi Kimya Mühendisliği Eylem 03:43
Tunceli Üniversitesi Kimya Mühendisliği Eylem 8 izlenme - 1 yıl önce Nurdan Hoca eylemi
Tunceli Üniversitesi 03:19
Tunceli Üniversitesi 4 izlenme - 1 yıl önce tunceli üniversitesi Tunceli Üniversitesi Japon antropolog Yrd. Doç. Dr. Hiroki Wakamatsu, "Elhamdülillah Müslüman'ım. Önceki dinim Şintoizm ile Budizm'in karışımı, yani Japonya'da halk dini deniyor. Müslüman olmak için uzun zamandır tereddüttüm vardı. Cenab_ı Allah, Ankara Üniversitesi'nde hocalarımız vasıtasıyla Müslüman olmayı nasip etti. Ondan sonra Alevi yolunu seçtim" (AA) tunceli üniversitesi edebiyat fakültesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi mühendislik fakültesi iletişim fakültesi tunceli üniversitesi
Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu - AK Parti İl Başkanı Delican 02:56
Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu - AK Parti İl Başkanı Delican 13 izlenme - 2 yıl önce Milletvekili aday listeleri YSK'ya sunuldu- AK Parti İzmir İl Başkanı Delican: "Değerli adaylarımızla seçim sürecinde birlik ve beraberlik içerisinde İzmirli hemşehrilerimizin huzuruna çıkacağız ve ciddi bir başarı yakalayacağız" AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, 7 Haziran'daki genel seçimde açıklanan milletvekili adaylarıyla ciddi bir başarı yakalayacaklarını belirtti.