Hoşgeldiniz!

tüpraş

Kerbela İlahisi 01:40
Kerbela İlahisi 15.588 izlenme - 7 yıl önce Mustafa&Talat Tüpraş
cürmüm ile geldim sana 02:21
cürmüm ile geldim sana 2.183 izlenme - 7 yıl önce mustafa
Cem Uzan - Benim Bir Şirketimi Almaya Sizin Paranız Yetmez 11:35
Cem Uzan - Benim Bir Şirketimi Almaya Sizin Paranız Yetmez 2.211 izlenme - 2 yıl önce Cem Uzan 28 şubat süreci ve Telsim'in satış sürecindeki teklif veren büyük şirketler için buyuk konuştu Sen benim şirketlerimi 38 milyon dolara alabilir misin? dedi.
Tüpraş Reklam Filmi 01:05
Tüpraş Reklam Filmi 1.042 izlenme - 3 yıl önce Bizim lüksümüz yok reklam filmi çok güzel olmuş TÜPRAŞ gururumuz! Nejat işler sesiyle de bambaşka bir hava katmış
1 - B Türkan 05:26
1 - B Türkan 958 izlenme - 3 yıl önce Tüpraş Ortaokulu 1/B Sınıfı Gösterisi Türkan
Aykut Erdoğdu'nun Tüm Yolsuzlukları Özetlediği Konuşması 10:10
Aykut Erdoğdu'nun Tüm Yolsuzlukları Özetlediği Konuşması 812 izlenme - 2 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu Genel Kurulda 12 yıllık rüşvet ve yolsuzluk düzenini AKP'lilerin yüzüne anlattı. Telekom nasıl peşkeş çekildi? Milli varlıklarımız nasıl yokedildi? Tekel, TÜPRAŞ, SEKA yok fiyatına nasıl satıldı? TOKİ üzerinden karun olan AKP'li milletvekilleri ve bakanlar kimler? Millete küfreden ahlaksız işadamlarına milyarlarca dolar nasıl aktarıldı. Hangi yasalarla milyarlarca dolar yolsuzluk aklandı? Yasama-yürütme-yargı çürümüş düzenin parçası haline nasıl geldi? Babasının sırtında musalla taşına giden 3 yaşındaki Muharrem, fakirlikten ve soğuktan ölen Ayaz bebek, yoksulluktan kendini asan iki çocuk annesi Emine Akçay ve çürümüş düzene meydan okuyan bir milletvekili...
Tüpraş 09:37
Tüpraş 170 izlenme - 4 yıl önce İzmir Aliağadan Video Klip
Marmara Depremi - Tüpraş Yangını 17 Ağustos 1999 10:59
Marmara Depremi - Tüpraş Yangını 17 Ağustos 1999 6 izlenme - 3 ay önce
Kılıçdaroğlu: 03:57
Kılıçdaroğlu: "Türkiye'yi Uçuracağım" 42 izlenme - 2 yıl önce CHP TBMM Grup Toplantısı-Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (1)-"Son dört yılda, sadece Türkiye'de değil bütün dünyada en hızlı değişimi yaşayan parti CHP'dir.
Tüpraş'ın Sapanca Gölü'nden 00:56
Tüpraş'ın Sapanca Gölü'nden "izinsiz Su Çekme" Davası - Kocaeli 23 izlenme - 3 yıl önce Tüpraş'ın Sapanca Gölü'nden "izinsiz Su Çekme" Davası - Kocaeli
AA Gün Özeti Akşam (15.12.2014) 03:35
AA Gün Özeti Akşam (15.12.2014) 20 izlenme - 3 yıl önce -Recep Tayyip Erdoğan: "Türkiye'ye istikamet çizmeye çalışanlarla uzlaşmayacağız" dedi... -Kemal Kılıçdaroülu:" Hülya Avşar sanatçı mı" dedi...
Kılıçdaroğlu: 07:19
Kılıçdaroğlu: "Ben Sadece Emekli Kardeşlerimin Duasını İstiyorum" 17 izlenme - 2 yıl önce CHP TBMM Grup Toplantısı- Genel Başkan Kılıçdaroğlu: - "Neymiş, 'Temmuz ayında kendisini Başbakan sanan birisi emekliye 100 lira verecekmiş, al 100 lirayı götür başına çal, istemiyoruz o 100 lirayı"- "Örtülü ödenek senin sorumluluğuna teslim edilmiştir, çünkü bütçeyi getiren sensin, sorumluluk sana aittir.
Kılıçdaroğlu: 06:22
Kılıçdaroğlu: "Ben Bu Parayı Emekliye Vereceğim, Sözüm Sözdür" 11 izlenme - 2 yıl önce CHP TBMM Grup Toplantısı- Genel Başkan Kılıçdaroğlu: - "Neymiş, 'Temmuz ayında kendisini Başbakan sanan birisi emekliye 100 lira verecekmiş, al 100 lirayı götür başına çal, istemiyoruz o 100 lirayı"- "Örtülü ödenek senin sorumluluğuna teslim edilmiştir, çünkü bütçeyi getiren sensin, sorumluluk sana aittir.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Açıklaması 01:52
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Açıklaması 13 izlenme - 3 yıl önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, “Barzani’nin yanında Türkiye’ye gelen 3 bakanın Halk Bankasındaki parayla alakalı bir tahsilat için geldiği yönünde bir haber duyuyorum.
Çelik: 04:53
Çelik: "Türkiye'de İktidar Olalım Diye Bir Siyasi Hareket Karşımızda Yok" 4 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in kaanat önderleriyle görüşmesi- Bakan Çelik'in AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret etmesi- Bakan Çelik'in bir vatandaşın sorununu telefonla ilgili yere iletmesi- Bakan Çelik'in açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, Şanlıurfa'da: - "Belli partiler var barajı aşma mücadelesi peşinde, kimi partiler var liderlerini muhafaza etmenin peşindeler, yani Türkiye'de iktidar olalım, Türkiye'yi idare edelim diye bir siyasi hareket karşımızda yok"- "Enerji bakanımız diyor ki 'mazotun maliyeti bin 800 lira' adam diyor ki 'bin 500 liradan vereceğim' yani herhalde millet Şanlıurfa'dan TÜPRAŞ'ın oraya gidip bidonlarla kuyruğa girecek İzmit'ten, arabaya yükleyip mazotu getirecek" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, muhalefetin seçim vaatlerini eleştirerek, "Belli partiler var barajı aşma mücadelesi peşinde, kimi partiler var liderlerini muhafaza etmenin peşindeler, yani Türkiye'de iktidar olalım, Türkiye'yi idare edelim diye bir siyasi hareket karşımızda yok" dedi.