Hoşgeldiniz!

Turan Kışlakçı

Başka Şeyler - 9 Kasım 2014 Pazar / Ömer Faruk Harman - Ömer Lekesiz - Turan Kışlakçı 01:47:59
Başka Şeyler - 9 Kasım 2014 Pazar / Ömer Faruk Harman - Ömer Lekesiz - Turan Kışlakçı 283 izlenme - 3 yıl önce Müslümanlık, Musevilik ve Hristiyanlık açısından Kudüs neyi ifade ediyor? Bugün Kudüs'te ve Mescid-i Aksa'da neler yaşanıyor? Serdar Tuncer; gazeteci konukları Turan Kışlakçı, Ömer Lekesiz ve Dinler Tarihi Uzmanı Prof. Dr. Ömer Faruk Harman ile yapılışından bugüne Mescid-i Aksa'yı ve Kudüs'ü konuştu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Cengiz Özakıncı - Resmi Tarih Belgelerden olur, Gayri Resmi Tarih Hatıratlardan Olur 04:59
Cengiz Özakıncı - Resmi Tarih Belgelerden olur, Gayri Resmi Tarih Hatıratlardan Olur 62 izlenme - 1 yıl önce Gayri Resmi Tarihin Gerçek Yüzü Son yıllarda gündemdeki en popüler konulardan biri ”tarihimizle yüzleşme” konusudur. Yazarı çizeri, aydını sokaktaki adamı herkeste ağız birliği etmişçesine aynı şeyi söylüyor. ”Tarihimizle yüzleşmeliyiz” Nedir bu tarihle yüzleşmek? Kimseden konuyu tam anlatabilecek, enine boyuna açıklayabilecek bir cevap yok. Daha doğrusu niyetlerini açıkça söylemek istemiyorlar. Böylesi kulağa daha hoş geliyor. ”Tarihimizle yüzleşmeliyiz”…. Ne kadar cici ne kadar tatlı bir cümle değil mi? Sanki tarihimizde birşeyler gizleniyormuşta tarihin doğru yazılması için yanıp tutuşan memleket ve tarih aşığı insan profili yaratıyorlar. https://tibbiyelihikmet.wordpress.com...
9 Kasım 2014 Pazar Tanıtım / Ömer Faruk Harman - Kürşat Demirci - Turan Kışlakçı 00:33
9 Kasım 2014 Pazar Tanıtım / Ömer Faruk Harman - Kürşat Demirci - Turan Kışlakçı 95 izlenme - 3 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Turan Kışlakçı'dan Trollere 'hastalıklı' benzetmesi 01:32
Turan Kışlakçı'dan Trollere 'hastalıklı' benzetmesi 12 izlenme - 7 ay önce Ne Oluyor? programının konuklarından Turan Kışlakçı, twitter trollerini tuvalet kapısına yazı yazanlara benzetti. Kışlakçı, "Eskiden umumi tuvaletler vardı. Umumi tuvalerlere girdiğiniz zaman arkalarında yazılar olurdu. Şimdi son 10 yıldır tuvaletler tertemiz. Hiç yazı yok kalemle insanlar yazı yazmıyor. Neden? Çünkü hepsi Twitter'da. Şu anda bence Twitter kullanan insanların çoğu hastalıklı insanlar" diye konuştu.
Ne Oluyor   18 Ekim 2016 03:14:14
Ne Oluyor 18 Ekim 2016 3 izlenme - 9 ay önce Musul Operasyonu'nda 2. gün. TSK operasyona dahil olacak mı? DAEŞ'le mücadele bölgede nasıl sürecek? Şirin Payzın sordu; Kemal Öztürk, Turan Kışlakçı, Murat Bakan, Tarık Çelenk, Yunus Emre ve Güven Gürkan Öztan “Ne Oluyor?”da tartıştı