Hoşgeldiniz!

Turan Kışlakçı

Başka Şeyler - 9 Kasım 2014 Pazar / Ömer Faruk Harman - Ömer Lekesiz - Turan Kışlakçı 01:47:59
Başka Şeyler - 9 Kasım 2014 Pazar / Ömer Faruk Harman - Ömer Lekesiz - Turan Kışlakçı 309 izlenme - 3 yıl önce Müslümanlık, Musevilik ve Hristiyanlık açısından Kudüs neyi ifade ediyor? Bugün Kudüs'te ve Mescid-i Aksa'da neler yaşanıyor? Serdar Tuncer; gazeteci konukları Turan Kışlakçı, Ömer Lekesiz ve Dinler Tarihi Uzmanı Prof. Dr. Ömer Faruk Harman ile yapılışından bugüne Mescid-i Aksa'yı ve Kudüs'ü konuştu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Turan Kışlakçı'dan  AK Parti için yeni Kürt politikası iddiası 00:46
Turan Kışlakçı'dan AK Parti için yeni Kürt politikası iddiası 18 izlenme - 5 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programına konuk olan Gazeteci Turan Kışlakçı, AK Parti'nin yeni Kürt politikasına hazırlık için çalışmalar yaptığını ve yakın zamanda adım atacağını söyledi. Kışlakçı, "AK Parti, yeni Kürt politikasına hazırlık için belirli çalışma ve anketler yaptı. Önümüzdeki günlerde bu politikaya ilişkin projeler üretecek" dedi.
9 Kasım 2014 Pazar Tanıtım / Ömer Faruk Harman - Kürşat Demirci - Turan Kışlakçı 00:33
9 Kasım 2014 Pazar Tanıtım / Ömer Faruk Harman - Kürşat Demirci - Turan Kışlakçı 112 izlenme - 3 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Cengiz Özakıncı - Resmi Tarih Belgelerden olur, Gayri Resmi Tarih Hatıratlardan Olur 04:59
Cengiz Özakıncı - Resmi Tarih Belgelerden olur, Gayri Resmi Tarih Hatıratlardan Olur 67 izlenme - 2 yıl önce Gayri Resmi Tarihin Gerçek Yüzü Son yıllarda gündemdeki en popüler konulardan biri ”tarihimizle yüzleşme” konusudur. Yazarı çizeri, aydını sokaktaki adamı herkeste ağız birliği etmişçesine aynı şeyi söylüyor. ”Tarihimizle yüzleşmeliyiz” Nedir bu tarihle yüzleşmek? Kimseden konuyu tam anlatabilecek, enine boyuna açıklayabilecek bir cevap yok. Daha doğrusu niyetlerini açıkça söylemek istemiyorlar. Böylesi kulağa daha hoş geliyor. ”Tarihimizle yüzleşmeliyiz”…. Ne kadar cici ne kadar tatlı bir cümle değil mi? Sanki tarihimizde birşeyler gizleniyormuşta tarihin doğru yazılması için yanıp tutuşan memleket ve tarih aşığı insan profili yaratıyorlar. https://tibbiyelihikmet.wordpress.com...
Neden Mevlüt Uysal Seçildi? 02:00
Neden Mevlüt Uysal Seçildi? 13 izlenme - 6 ay önce Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi'nde Kadir Topbaş'ın istifası ve yeni başkan Mevlüt Uysal konuşuldu. Konuklardan Gazeteci - Yazar Turan Kışlakçı, 'Neden Mevlüt Uysal' sorusunu cevapladı. Kışlakçı, "İBB son 2 yıldır ciddi bir durağanlık yaşıyordu. Kadir Bey'in yaşadığı sıkıntılar, ve geçmişteki ekibin verdiği fireler ve belediye içerisindeki yeni bir düzenlemenin de gecikmesi bu aşamaya getirdi. Cumhurbaşkanı bu geçici dönemin geçici başkanlığını kim yürütecek ona baktı. Bu da Mevlüt Bey sonrası başkası hedefleniyor demek. Bu konuda en çok ismi anılan ve medyaya yansıyan da Binali Bey oldu" diye konuştu.
Kuzey Irak'ta kim, ne istiyor? - Ne Oluyor? 03.10.2017 Salı 03:23:45
Kuzey Irak'ta kim, ne istiyor? - Ne Oluyor? 03.10.2017 Salı 9 izlenme - 5 ay önce Türkiye ve dünyada neler oluyor? Dış politika nasıl şekilleniyor? Cumhurbaşkanı'nın kuvvet komutanlarına Kuzey Irak için "Her an her şeye hazırlıklı olalım" sözü, Meclis'te yeni yasama yılı çalışmaları ve partilerin yerel seçim hazırlıkları… Şirin Payzın gündemin önemli başlıklarını sordu, konukları siyasetçi-yazar Ufuk Uras, akademisyen Elfin Tataroğlu, gazeteci Turan Kışlakçı, hukukçu Pınar Hacıbektaşoğlu, hukukçu Salim Şen ve ANAR Araştırma Başkanı Dr. İbrahim Uslu 'Ne Oluyor?'da yanıtladı.
Turan Kışlakçı'dan Trollere 'hastalıklı' benzetmesi 01:32
Turan Kışlakçı'dan Trollere 'hastalıklı' benzetmesi 12 izlenme - 1 yıl önce Ne Oluyor? programının konuklarından Turan Kışlakçı, twitter trollerini tuvalet kapısına yazı yazanlara benzetti. Kışlakçı, "Eskiden umumi tuvaletler vardı. Umumi tuvalerlere girdiğiniz zaman arkalarında yazılar olurdu. Şimdi son 10 yıldır tuvaletler tertemiz. Hiç yazı yok kalemle insanlar yazı yazmıyor. Neden? Çünkü hepsi Twitter'da. Şu anda bence Twitter kullanan insanların çoğu hastalıklı insanlar" diye konuştu.
Müftülere Nikah Yetkisi 18 Yaş Altı Evlilikleri Kolaylaştırır Mı? - Türkiye'nin Gündemi 17.10.2017 00:39
Müftülere Nikah Yetkisi 18 Yaş Altı Evlilikleri Kolaylaştırır Mı? - Türkiye'nin Gündemi 17.10.2017 7 izlenme - 5 ay önce Türkiye'nin Gündemi'nde müftülere resmi nikah yetkisi yasa tasarısı mercek altına alındı. Kim neden destekliyor, kim neden karşı çıkıyor? Prof. Dr. Kezban Hatemi ve CHP Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Gaye Usluer tartıştı. İkinci bölümde ise ABD ile vize krizi, Kerkük’teki gelişmeler ve İdlib operasyonu masaya yatırıldı. Ahu Özyurt sordu, Akademisyen Vahap Coşkun, Hukukçu Prof. Ersan Şen, emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz ve Gazeteci Turan Kışlakçı yanıtladı.
Turan Kışlakçı: ABD'nin bu coğrafyaya yerleşmesi istenmiyor 01:55
Turan Kışlakçı: ABD'nin bu coğrafyaya yerleşmesi istenmiyor 1 izlenme - 2 ay önce CNN TÜRK'te Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi programına konuk olan Gazeteci-Yazar Turan Kışlakçı, ABD'nin Ortadoğu'daki konumu hakkında açıklamalarda bulundu. Kışlakçı, "Amerika'nın şu andaki konumu devletler tarafından nasıl görülüyor diye baktığımızda Hindistan'dan hatta Çin'den tutun Fas'a kadar Amerika'nın bu coğrafyaya yerleşmesini istemiyorlar. Çünkü Amerika hangi coğrafyaya, hangi ülkeye yerleşmişse hatta üs kurmuşsa o ülkede terör arttı ve o ülkede huzur kalmadı" dedi.
Ne Oluyor   18 Ekim 2016 03:14:14
Ne Oluyor 18 Ekim 2016 5 izlenme - 1 yıl önce Musul Operasyonu'nda 2. gün. TSK operasyona dahil olacak mı? DAEŞ'le mücadele bölgede nasıl sürecek? Şirin Payzın sordu; Kemal Öztürk, Turan Kışlakçı, Murat Bakan, Tarık Çelenk, Yunus Emre ve Güven Gürkan Öztan “Ne Oluyor?”da tartıştı