Hoşgeldiniz!

Turan Turgut

Turan Turgut Döndür Yarap Klip 04:41
Turan Turgut Döndür Yarap Klip 18.932 izlenme - 3 yıl önce Turan Turgut Döndür Yarap Klip
Turan Turgut Döndür Yarab İlahi 05:19
Turan Turgut Döndür Yarab İlahi 5.359 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/pages/dinimiz-islam/212663055433675
Turan Turgut - Döndür Yarabbi 06:07
Turan Turgut - Döndür Yarabbi 2.196 izlenme - 3 yıl önce Döndür Yarab Okuyan Turan Turgut
Akan Sular Durulurmu Turan Turgut 04:56
Akan Sular Durulurmu Turan Turgut 1.512 izlenme - 3 yıl önce İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Turan Turgut - Döndür Ya Rab 05:09
Turan Turgut - Döndür Ya Rab 1.307 izlenme - 3 yıl önce İlahi Sözleri Bize hayat veren Yarab sana kulluk yapamadIk nefise olmusuz usak hemen söküp atamadik Döndür Yarab döndür bizi yönümüzü sana döndür rasulullah aski için yönümüzü Sana döndür Nefes alip verdirirsin hayallere daldirirsin birgün gelir öldürürsün kiyamati bildirirsin
Nereye Bakıyor Bu Adamlar - Zeki Alasya & Metin Akpınar (1976 - 87 dk) 01:27:34
Nereye Bakıyor Bu Adamlar - Zeki Alasya & Metin Akpınar (1976 - 87 dk) 2.511 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen : Osman F. Seden Senaryo Yazarı : Ahmet Üstel Tür : Komedi Ülke : Türkiye Süre : 87 dk. Konu : Beşik kertmesi ile evlenmek için İstanbul'a gelen Metin ve en yakın arkadaşı Zeki bir tesadüf ile birden meşhur olurlar ve komik olaylar başlar. Oyuncular: Zeki Alasya, Metin Akpınar, Meral Zeren, Süleyman Turan, Turgut Boralı, Ali Sururi, Kenan Pars, Bilge Zobu, Osman Alyanak, Mehmet Emmi, Ahmet Turgutlu, Muammer Gözalan, Cevdet Arıkan, Arap Celal, Yadigar Ejder, Erol Günaydın, Hakkı Kıvanç, Remziye Fırtına, İlhan Hemşeri, İsmail Hakkı Şen, Çetin Tolbas, Nermin Özses, Feridun Çölgeçen, İbrahim Kurt, Mustafa Yavuz, Semih Sezerli, İhsan Özenç, Memduh Ünsal, Ahmet Karaca, Ekrem Dümer(Arap Celal Seslendirmesi), Timuçin Caymaz(Kenan Pars Seslendirmesi), Rıza Tüzün(Osman Alyanak Seslendirmesi), Sadettin Erbil(Ali Sururi Seslendirmesi), Pekcan Koşar(Süleyman Turan Seslendirmesi), Tijen Par(Meral Zeren Seslendirmesi), Mücap Ofluoğlu(Turgut Boralı Seslendirmesi)
Turan Turgut - Yalan Dünya 05:59
Turan Turgut - Yalan Dünya 1.070 izlenme - 3 yıl önce en güzel ilahiler, en seçkin ilahiler, İlahi Dinle Seçme İlahiler Yeni İlahiler Zikirli İlahiler Karışık İlahiler burada..
Döndür Ya Rab İlahi - Turan Turgut  (Ymrdni) 05:24
Döndür Ya Rab İlahi - Turan Turgut (Ymrdni) 995 izlenme - 3 yıl önce Döndür Ya Rab İlahi-Turan Turgut (Ymrdni) Muhtessem Ilahi
Turan Turgut Döndür Yarab İlahi 05:19
Turan Turgut Döndür Yarab İlahi 1.174 izlenme - 3 yıl önce amasya tasova ilahi ilahi dinle
Turan Turgut - Çanakkale İçinde Vurdular Beni 06:47
Turan Turgut - Çanakkale İçinde Vurdular Beni 484 izlenme - 3 yıl önce Turan Turgut - Çanakkale İçinde Vurdular Beni
Yürü Dünya  Turan Turgut 06:50
Yürü Dünya Turan Turgut 396 izlenme - 3 yıl önce İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Turan Turgut - Yürü Dünya 05:48
Turan Turgut - Yürü Dünya 385 izlenme - 3 yıl önce İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Turan Turgut - Seni Görmeyen Gözü Neyleyim 05:28
Turan Turgut - Seni Görmeyen Gözü Neyleyim 302 izlenme - 3 yıl önce Turan Turgut - Seni Görmeyen Gözü Neyleyim
Seyreyle Guzel Kudreti Okuyan Turan Turgut 02:33
Seyreyle Guzel Kudreti Okuyan Turan Turgut 313 izlenme - 3 yıl önce İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Sevdim Seni Mabuduma Kasideli Okuyan Turan Turgut 05:47
Sevdim Seni Mabuduma Kasideli Okuyan Turan Turgut 298 izlenme - 3 yıl önce sevdim seni mabuduma okuyan turan turgut sonu da kaside var İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Kerbela İlahisi Okuyan Turan Turgut Çok Etkileyici 05:33
Kerbela İlahisi Okuyan Turan Turgut Çok Etkileyici 269 izlenme - 3 yıl önce kerbela ilahisi okuyan turan turgut çok etkileyici İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Turan Turgut Döndür Yarap Klip 04:41
Turan Turgut Döndür Yarap Klip 243 izlenme - 3 yıl önce İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Turan Turgut - Fahri Alem 03:47
Turan Turgut - Fahri Alem 221 izlenme - 3 yıl önce Okuyan: Turan Turgut Albüm: Yürü Dünya Senarist: Mustafa Aslantürk Yönetmen: Mustafa Aslantürk Yapım: Hazan Prodüksiyon http://hazanproduksiyon.com.tr/
Allaha Kaçıyorum Tüyler  Ürperten Düşündüren İlahi Okuyan Turan Turgut 05:12
Allaha Kaçıyorum Tüyler Ürperten Düşündüren İlahi Okuyan Turan Turgut 210 izlenme - 3 yıl önce İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Adı Güzel Kendi Güzel Muhammed | Turan Turgut 03:47
Adı Güzel Kendi Güzel Muhammed | Turan Turgut 158 izlenme - 3 yıl önce Adı Güzel Kendi Güzel Muhammed | Turan Turgut
Turan Turgut - Yolum Gider Menzile - Http //www.hakweb.com 05:09
Turan Turgut - Yolum Gider Menzile - Http //www.hakweb.com 184 izlenme - 3 yıl önce İlahi Dinle Seçme İlahiler Yeni ilahiler zikirli ilahiler Karışık ilahiler İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Turan Turgut - Çay İlahisi - Http //www.hakweb.com 05:00
Turan Turgut - Çay İlahisi - Http //www.hakweb.com 174 izlenme - 3 yıl önce İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Turan Turgut - Döndür Ya Rab 05:19
Turan Turgut - Döndür Ya Rab 150 izlenme - 3 yıl önce Okuyan: Turan Turgut Albüm: Döndür Ya Rab - 2 Senarist: Mustafa Aslantürk Yönetmen: Mustafa Aslantürk Yapım: Hazan Prodüksiyon http://hazanproduksiyon.com.tr/ İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Turan Turgut Döndür Ya Rab 05:19
Turan Turgut Döndür Ya Rab 122 izlenme - 3 yıl önce Turan Turgut Döndür Ya Rab
Seni Görmeyen Gözü Neyleyim Nihat Hatiboglu Anlatım Okuyan Turan Turgut 06:31
Seni Görmeyen Gözü Neyleyim Nihat Hatiboglu Anlatım Okuyan Turan Turgut 128 izlenme - 3 yıl önce İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Yemen Türküsü Okuyan Sanatçı Turan Turgut 02:17
Yemen Türküsü Okuyan Sanatçı Turan Turgut 125 izlenme - 3 yıl önce yemen türküsü okuyan sanatçı turan turgut ilahi aşk porogramından İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Turan Turgut - Döndür Yarab (İlahi) 05:19
Turan Turgut - Döndür Yarab (İlahi) 130 izlenme - 3 yıl önce Turan Turgut'dan döndür yarab adlı ilahiyi dinliyoruz
Turan Turgut - Efendimiz Sultanımız - Http //www.hakweb.com 03:29
Turan Turgut - Efendimiz Sultanımız - Http //www.hakweb.com 119 izlenme - 3 yıl önce İlahi Dinle Seçme İlahiler Yeni ilahiler zikirli ilahiler Karışık ilahiler İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Turan Turgut - Cennet'te 05:32
Turan Turgut - Cennet'te 92 izlenme - 3 yıl önce Okuyan: Turan Turgut Albüm: Yürü Dünya Senarist: Mustafa Aslantürk Yönetmen: Mustafa Aslantürk Yapım: Hazan Prodüksiyon http://hazanproduksiyon.com.tr/ İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Turan Turgut   Affet Bizi 04:48
Turan Turgut Affet Bizi 86 izlenme - 3 yıl önce İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.