Hoşgeldiniz!

Turan Turgut

Turan Turgut Döndür Yarap Klip 04:41
Turan Turgut Döndür Yarap Klip 19.326 izlenme - 4 yıl önce Turan Turgut Döndür Yarap Klip
Turan Turgut Döndür Yarab İlahi 05:19
Turan Turgut Döndür Yarab İlahi 5.429 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/pages/dinimiz-islam/212663055433675
Turan Turgut - Döndür Yarabbi 06:07
Turan Turgut - Döndür Yarabbi 2.235 izlenme - 4 yıl önce Döndür Yarab Okuyan Turan Turgut
Turan Turgut - Döndür Ya Rab 05:09
Turan Turgut - Döndür Ya Rab 1.411 izlenme - 4 yıl önce İlahi Sözleri Bize hayat veren Yarab sana kulluk yapamadIk nefise olmusuz usak hemen söküp atamadik Döndür Yarab döndür bizi yönümüzü sana döndür rasulullah aski için yönümüzü Sana döndür Nefes alip verdirirsin hayallere daldirirsin birgün gelir öldürürsün kiyamati bildirirsin
Akan Sular Durulurmu Turan Turgut 04:56
Akan Sular Durulurmu Turan Turgut 1.534 izlenme - 3 yıl önce İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Turan Turgut - Yalan Dünya 05:59
Turan Turgut - Yalan Dünya 1.105 izlenme - 3 yıl önce en güzel ilahiler, en seçkin ilahiler, İlahi Dinle Seçme İlahiler Yeni İlahiler Zikirli İlahiler Karışık İlahiler burada..
Döndür Ya Rab İlahi - Turan Turgut  (Ymrdni) 05:24
Döndür Ya Rab İlahi - Turan Turgut (Ymrdni) 997 izlenme - 3 yıl önce Döndür Ya Rab İlahi-Turan Turgut (Ymrdni) Muhtessem Ilahi
Turan Turgut Döndür Yarab İlahi 05:19
Turan Turgut Döndür Yarab İlahi 1.285 izlenme - 3 yıl önce amasya tasova ilahi ilahi dinle
Turan Turgut - Çanakkale İçinde Vurdular Beni 06:47
Turan Turgut - Çanakkale İçinde Vurdular Beni 488 izlenme - 4 yıl önce Turan Turgut - Çanakkale İçinde Vurdular Beni
Yürü Dünya  Turan Turgut 06:50
Yürü Dünya Turan Turgut 419 izlenme - 3 yıl önce İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Turan Turgut - Seni Görmeyen Gözü Neyleyim 05:28
Turan Turgut - Seni Görmeyen Gözü Neyleyim 326 izlenme - 3 yıl önce Turan Turgut - Seni Görmeyen Gözü Neyleyim
Turan Turgut - Yürü Dünya 05:48
Turan Turgut - Yürü Dünya 398 izlenme - 3 yıl önce İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Seyreyle Guzel Kudreti Okuyan Turan Turgut 02:33
Seyreyle Guzel Kudreti Okuyan Turan Turgut 320 izlenme - 3 yıl önce İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Sevdim Seni Mabuduma Kasideli Okuyan Turan Turgut 05:47
Sevdim Seni Mabuduma Kasideli Okuyan Turan Turgut 302 izlenme - 3 yıl önce sevdim seni mabuduma okuyan turan turgut sonu da kaside var İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Kerbela İlahisi Okuyan Turan Turgut Çok Etkileyici 05:33
Kerbela İlahisi Okuyan Turan Turgut Çok Etkileyici 283 izlenme - 3 yıl önce kerbela ilahisi okuyan turan turgut çok etkileyici İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Turan Turgut Döndür Yarap Klip 04:41
Turan Turgut Döndür Yarap Klip 245 izlenme - 3 yıl önce İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Turan Turgut - Fahri Alem 03:47
Turan Turgut - Fahri Alem 229 izlenme - 3 yıl önce Okuyan: Turan Turgut Albüm: Yürü Dünya Senarist: Mustafa Aslantürk Yönetmen: Mustafa Aslantürk Yapım: Hazan Prodüksiyon http://hazanproduksiyon.com.tr/
Allaha Kaçıyorum Tüyler  Ürperten Düşündüren İlahi Okuyan Turan Turgut 05:12
Allaha Kaçıyorum Tüyler Ürperten Düşündüren İlahi Okuyan Turan Turgut 218 izlenme - 3 yıl önce İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Adı Güzel Kendi Güzel Muhammed | Turan Turgut 03:47
Adı Güzel Kendi Güzel Muhammed | Turan Turgut 164 izlenme - 3 yıl önce Adı Güzel Kendi Güzel Muhammed | Turan Turgut
Turan Turgut - Çay İlahisi - Http //www.hakweb.com 05:00
Turan Turgut - Çay İlahisi - Http //www.hakweb.com 201 izlenme - 3 yıl önce İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Turan Turgut - Döndür Ya Rab 05:19
Turan Turgut - Döndür Ya Rab 189 izlenme - 3 yıl önce Okuyan: Turan Turgut Albüm: Döndür Ya Rab - 2 Senarist: Mustafa Aslantürk Yönetmen: Mustafa Aslantürk Yapım: Hazan Prodüksiyon http://hazanproduksiyon.com.tr/ İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Turan Turgut - Yolum Gider Menzile - Http //www.hakweb.com 05:09
Turan Turgut - Yolum Gider Menzile - Http //www.hakweb.com 186 izlenme - 3 yıl önce İlahi Dinle Seçme İlahiler Yeni ilahiler zikirli ilahiler Karışık ilahiler İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Turan Turgut Döndür Ya Rab 05:19
Turan Turgut Döndür Ya Rab 125 izlenme - 4 yıl önce Turan Turgut Döndür Ya Rab
Seni Görmeyen Gözü Neyleyim Nihat Hatiboglu Anlatım Okuyan Turan Turgut 06:31
Seni Görmeyen Gözü Neyleyim Nihat Hatiboglu Anlatım Okuyan Turan Turgut 129 izlenme - 3 yıl önce İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Turan Turgut - Döndür Yarab (İlahi) 05:19
Turan Turgut - Döndür Yarab (İlahi) 134 izlenme - 4 yıl önce Turan Turgut'dan döndür yarab adlı ilahiyi dinliyoruz
Yemen Türküsü Okuyan Sanatçı Turan Turgut 02:17
Yemen Türküsü Okuyan Sanatçı Turan Turgut 127 izlenme - 3 yıl önce yemen türküsü okuyan sanatçı turan turgut ilahi aşk porogramından İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Turan Turgut - Efendimiz Sultanımız - Http //www.hakweb.com 03:29
Turan Turgut - Efendimiz Sultanımız - Http //www.hakweb.com 121 izlenme - 3 yıl önce İlahi Dinle Seçme İlahiler Yeni ilahiler zikirli ilahiler Karışık ilahiler İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Turan Turgut - Cennet'te 05:32
Turan Turgut - Cennet'te 97 izlenme - 3 yıl önce Okuyan: Turan Turgut Albüm: Yürü Dünya Senarist: Mustafa Aslantürk Yönetmen: Mustafa Aslantürk Yapım: Hazan Prodüksiyon http://hazanproduksiyon.com.tr/ İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Adı Güzel Kendi Güzel Muhammed(S.a.v)-Turan Turgut 03:47
Adı Güzel Kendi Güzel Muhammed(S.a.v)-Turan Turgut 94 izlenme - 3 yıl önce ADI GÜZEL KENDİ GÜZEL MUHAMMED(s.a.v)-TURAN TURGUT
Turan Turgut   Affet Bizi 04:48
Turan Turgut Affet Bizi 90 izlenme - 3 yıl önce İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.