Hoşgeldiniz!

Turgay Demirel

Kaan Kural'dan Harun Erdenay'a Kramp Girdiren Soru 01:13
Kaan Kural'dan Harun Erdenay'a Kramp Girdiren Soru 1.015 izlenme - 3 yıl önce 12 eylül 2013 tarihindeki tbf'nin basın toplantısında Kaan Kural hiç lafı döndürmeden direkt sorularıyla harun erdenay'a turgay demirel'e hidayet türkoğluna ecel terleri döktürdü
 Lütfi Kırdar Spor ve Sergi Sarayı Protestosu 22:24
Lütfi Kırdar Spor ve Sergi Sarayı Protestosu 874 izlenme - 3 yıl önce 1992 yılındaki Basketbol Camiasının Lütfi Kırdar Spor ve Sergi Sarayı'nın Kapatılmasını Protesto Etmesi Bu Nostaljik Videoda Efe Aydan, Lütfü Arıboğan, Doğan Hakyemez, Erman Kunter, Murat Murathanoğlu, Turgay Demirel'in Gençlik Hallerini Görebirlirsiniz
Hidayet Türkoğlu, Turgay Demirel'in Makam Aracını ve Odasını Geri Aldı 00:36
Hidayet Türkoğlu, Turgay Demirel'in Makam Aracını ve Odasını Geri Aldı 37 izlenme - 1 yıl önce Türkiye Basketbol Federasyonu'nun yeni başkanı Hidayet Türkoğlu, Onursal Başkan Turgay Demirel'in makam aracının, odasının ve kredi kartının alınmasına karar verdi.
Demirel: G.Saray'ın Açıklaması Kabul Edilir Gibi Değil 01:03
Demirel: G.Saray'ın Açıklaması Kabul Edilir Gibi Değil 71 izlenme - 4 yıl önce Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel, "Galatasaraylılar endişe duymasın, güvenlik sorunu olmayacaktır." dedi.
Eurobasket 2015 Kuraları Çekildi 04:09
Eurobasket 2015 Kuraları Çekildi 39 izlenme - 3 yıl önce ONUR USTA/ MUSTAFA YALÇIN - FIBA Avrupa ve Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Turgay Demirel, A Milli Basketbol Takımının mücadele edeceği B grubuna ilişkin, "Farkettiğiniz gibi gerçekten güçlü bir grup. Milli Takımımızın da en az diğer ekipler Sırbistan, İspanya, Almanya ve İtalya gibi diğer ekipler kadar şansı var tabii ki. Grup maçlarının zor olması her zaman bir devantaj değil bir avantajdır" dedi.
2017 Avrupa Basketbol Şampiyonası 02:00
2017 Avrupa Basketbol Şampiyonası 4 izlenme - 5 ay önce FIBA Avrupa Başkanı Turgay Demirel, 2015'te geçtikleri 4 federasyonlu sistemin başarılı olduğunun bu turnuvada bir kez daha ortaya çıktığını söyledi.
Turgay Demirel, TBF Başkanlığından Ayrılacak 00:14
Turgay Demirel, TBF Başkanlığından Ayrılacak 14 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Basketbol Federasyonu Turgay Demirel, 30 Mart'ta görevinden ayrılacağını duyurdu. Daha fazlası için http://www.haberler.com/ http://www.izlesene.com/haberlercom sitesinde sizlerle....
Turgay Demirel: Fenerbahçe Ülker Şampiyon 01:28
Turgay Demirel: Fenerbahçe Ülker Şampiyon 12 izlenme - 4 yıl önce TBF Başkanı Turgay Demirel, F.Bahçe Ülker - G.Saray LH maçıyla ilgili, "Fenerbahçe Ülker şampiyon olmuştur. Kupayı en kısa zamanda vereceğiz." dedi.
Basketbol: 11. Zafer Kupası 02:39
Basketbol: 11. Zafer Kupası 6 izlenme - 3 yıl önce Basketbolda Fıba 2014 Kadınlar Dünya Şampiyonası'nda Mücadele Edecek 4 Takımın Yer Aldığı 11. Zafer Kupası'nın Üçüncü Ve Son Gününde Avustralya'yı Normal Süresi 70-70 Biten Karşılaşmada, Uzatma Sonucunda 84-80 Yenen A Milli Kadın Basketbol Takımı, Turnuvayı Namağlup Şampiyon Tamamladı.
23 Yıllık Turgay Demirel Dönemi Bitti 00:15
23 Yıllık Turgay Demirel Dönemi Bitti 3 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Turgay Demirel, 23 yıllık görevini bugün itibariyle sonlandıracak.
Turgay Demirel'den Dünya Kupası Hedefi 03:36
Turgay Demirel'den Dünya Kupası Hedefi 2 izlenme - 3 yıl önce TBF Başkanı Turgay Demirel, Türk Milli Takımının hedefinin 2014 FIBA Dünya Kupası’nda önce hedeflerinin grupta önce iki sırayı alarak bir üst tura çıkmak olduğunu açıkladı. Turgay Demirel, 30 Ağustos’ta İspanya’da başlayacak Dünya Kupası’na A Milli Erkek Basketbol Takımı’nın iyi hazırlandığını ve güzel bir başlangıç yapmak talep ettiklerini ifade etti.