Hoşgeldiniz!

türgev

Erdoğan Yine Anlaşılamadı: Hayır Ya Onu Yapanları Diyorum 00:49
Erdoğan Yine Anlaşılamadı: Hayır Ya Onu Yapanları Diyorum 5.298 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Hakkında birçok usulsüzlük iddiası bulunan TÜRGEV'in 20. kuruluş yıldönümünde konuştu. Erdoğan burada da başörtüsü mağduriyetini kullanmayı ihmal etmedi. Erdoğan "Ah ah neler çektik değil mi? Kızlarımızı kapılardan içeriye almadılar. Nerede o ikna odalarındakiler?" deyince kalabalık, "Burada" diye bağırdı. Erdoğan "Hayır ya onu demiyorum. Yapanları diyorum" dedi.
Recep Tayyip Erdoğan - Çalmaya Çabalamaya Devam Edeceğiz 00:17
Recep Tayyip Erdoğan - Çalmaya Çabalamaya Devam Edeceğiz 602 izlenme - 3 yıl önce Biz TÜRGEV ile birlikte çalmaya devam edeceğiz. Ustadan bir dil sürçmesi.
Silopili Sevda Efe Duygulandırdı 01:36
Silopili Sevda Efe Duygulandırdı 97 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV)’in Olağan Genel Kurulu’nda yayınlanan, TÜRGEV Silopi Kız Yurdu’nda kalan Sevda Efe’nin hikaye filminde anlattıkları, kurula katılanları duygulandırdı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV)’in Olağan Genel Kurulu’na katıldı. Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen kongreye Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanı sıra eşi Emine Erdoğan, oğlu Bilal Erdoğan, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Müezzinoğlu, TÜRGEV Genel Başkanı Arzu Akalın ve çok sayıda davetli katıldı.
Kartal Anadolu Lisesi Arapça RAP Performansı 07:15
Kartal Anadolu Lisesi Arapça RAP Performansı 132 izlenme - 3 yıl önce Siyasal islamcı aklın kalelerinden olan Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde gerçekleştirilmiş bir etkinlikten görüntüler izleyeceksiniz. Öncelerin islamcılarını özler olduk resmen...
Bilal Erdoğan'ın Valinin Elinden Mikrofonu Alması 02:19
Bilal Erdoğan'ın Valinin Elinden Mikrofonu Alması 132 izlenme - 3 yıl önce Telekonferansla bağlanılacak vali de iki nutuk atacak sanıyor kendini ama o da ne kendisi değil bilal erdoğan anons ediliyor. ee mikrofonu vereyim bari o zaman oluyor adamcağız, valla allah kimseyi bu duruma düşürmesin zor halinize şükredin lan...
Kılıçdaroğlu: 06:37
Kılıçdaroğlu: "Kürsü Dokunulmazlığı Hariç Dokunulmazlıklar Kalksın" 36 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kemal Kılıçdaroğlu'nun salona gelişi, - Detaylar, - Kılıçdaroğlu'nun konuşması, CHP TBMM Grup Toplantısı- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: (3)- "Dokunulmazlıklar konusunda CHP'nin tavrı açık, çok net, kürsü dokunulmazlığı hariç dokunulmazlıklar kalksın"- "Biz yine söyledik, anayasanın ilk dört maddesi kırmızı çizgimizdir dedik.
TÜRGEV onlar için bir tehditti 00:54
TÜRGEV onlar için bir tehditti 57 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, "TÜRGEV onlar için bir tehditti. Çünkü TÜRGEV, inancını, tarihini, kültürünü bilen, araştıran, sorgulayan, öğrenen, üreten şuurlu gençler yetiştirmek istiyor" dedi.
Türgev Başkanı O Geceyi Anlattı 03:37
Türgev Başkanı O Geceyi Anlattı 10 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Arzu Akalın 15 Temmuz gecesini Kanal 24 ekranlarında anlattı! Akalın, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sükuneti beni etkiledi, Atatürk Havalimanı'ndaki başta Cumhurbaşkanımız olmak üzerinde kimsenin gözlerinde korku yoktu' açıklamalarında bulundu
Kılıçdaroğlu: 03:19
Kılıçdaroğlu: "Milletin Vekilini Millet Seçecekse O Darbe Yasalarını Değiştireceksiniz" 1 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kemal Kılıçdaroğlu'nun salona gelişi, - Detaylar, - Kılıçdaroğlu'nun konuşması, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grup toplantısında yaptığı konuşmada, "Bana mektup yazan onun başındaki bir avukat 'Siz de gelin TÜRGEV'e yardım yapın' diyor, zaten sizin başınızda başkaları var, onlar gak dedikçe para veriyorlar, guk dedikçe para veriyorlar.