Hoşgeldiniz!

Turgut Doğan

Turgut Doğan Şahin Trabzonspor'da 02:21
Turgut Doğan Şahin Trabzonspor'da 634 izlenme - 3 yıl önce Trabzonspor, Gaziantepspor'da Forma Giyen Turgut Doğan Şahin'le Anlaşmaya Vardı.
Ben Kimsenin Herşeyi Olamıyorum - Doğan Can Turgut 03:01
Ben Kimsenin Herşeyi Olamıyorum - Doğan Can Turgut 352 izlenme - 3 yıl önce Kahraman Tazeoglu'nun Ben Kimsenin Herşeyi Olamıyorum Adlı Şiiri'ni Doğan Can Turgut Yorumluyor.
Turgut Doğan Şahin Ve Ailesi 00:07
Turgut Doğan Şahin Ve Ailesi 208 izlenme - 3 yıl önce Turgut Doğan ŞAHİN ve Ailesine sunduğumuz hizmetten dolayı bizlere hazırladıkları video için teşekkür ederiz.
Doğan Turgut Gözlerin Kal Diyor Dudakların Git 02:33
Doğan Turgut Gözlerin Kal Diyor Dudakların Git 323 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Selçuk İlkan Gözlerin Kal Diyor Dudakların Git Adlı Şiir'i Doğan Turgut Yorumluyor.
Galatasaray, Turgut Doğan Şahin'le Anlaştı 00:33
Galatasaray, Turgut Doğan Şahin'le Anlaştı 114 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray, Gaziantepspor'da forma giyen Turgut Doğan Şahin'le anlaşmaya vardı.
Galatasaray, Turgut Doğan Şahin'le Anlaştı 00:33
Galatasaray, Turgut Doğan Şahin'le Anlaştı 86 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray, Gaziantepspor'da forma giyen Turgut Doğan Şahin'le anlaşmaya vardı.
Turgut Doğan Şahin Trabzonspor'da 00:17
Turgut Doğan Şahin Trabzonspor'da 39 izlenme - 3 yıl önce Transfer Çalışmalarını Sürdüren Trabzonspor, Galatasaray'ın Da Listesindeki İsimle Ön Protokol Yaptı.
Galatasaray Transferde Flaş Karar Aldı 02:09
Galatasaray Transferde Flaş Karar Aldı 52 izlenme - 3 yıl önce Teknik adam arayışlarını sürdüren galatasaray, sürpriz bir karar aldı.
Trabzonspor, Turgut Doğan Şahin İle 2 Yıllık Anlaştı 00:17
Trabzonspor, Turgut Doğan Şahin İle 2 Yıllık Anlaştı 19 izlenme - 3 yıl önce Trabzonspor, Gaziantepspor İle Yollarını Ayıran Turgut Doğan Şahin'le 2 Yıllık Anlaşma Sağladı. Yıldız Futbolcu, M.ali Yılmaz Tesisleri'nde İmza Attı.
Galatasaray Olcan'ı Trabzonspor Hajrovic'i İstiyor 00:25
Galatasaray Olcan'ı Trabzonspor Hajrovic'i İstiyor 23 izlenme - 3 yıl önce Sezonun tamamlanmasının ardından Galatasaray, Olcan Adın'ı, Trabzonspor ise Izet Hajrovic'i transfer etmek için görüşmelere başladı.
Galatasaray ve Beşiktaş'ın Transferde Yeni Savaşı 00:41
Galatasaray ve Beşiktaş'ın Transferde Yeni Savaşı 26 izlenme - 3 yıl önce Olcan Adın transferi için adeta birbiriyle yarışan Beşiktaş ve Galatasaray, bir oyuncuda daha kozlarını paylaşacak.
Galatasaray Olcan'ı Trabzonspor Hajrovic'i İstiyor 00:25
Galatasaray Olcan'ı Trabzonspor Hajrovic'i İstiyor 11 izlenme - 3 yıl önce Sezonun tamamlanmasının ardından Galatasaray, Olcan Adın'ı, Trabzonspor ise Izet Hajrovic'i transfer etmek için görüşmelere başladı.