Hoşgeldiniz!

turhan

Liselinin Müzik Aşkı - Benim Enstrümanım 01:00
Liselinin Müzik Aşkı - Benim Enstrümanım 485.088 izlenme - 3 yıl önce Liselinin Müzik Aşkı hikayeleri “Benim Enstrümanım” bölümüyle başlıyor. Türkiye’nin en iyi bateristi olma yolunda ilerleyen yetenekli liseli ile, kendi tasarladığı kanunla sahneye çıkan yaratıcı liselinin müzik aşklarına enstrüman tutkuları sayesinde tanık oluyoruz. Müzik dolu gerçek hikayelerin anlatıldığı Liselinin Müzik Aşkı serisi yeni bölümleriyle devam edecek.
Son Çare: Kendinizi Geliştirin 05:07
Son Çare: Kendinizi Geliştirin 4.890 izlenme - 3 ay önce
Dedem Matrix'e Format Atmış - Kamusal Mizah 03:52
Dedem Matrix'e Format Atmış - Kamusal Mizah 5.027 izlenme - 3 ay önce Kamusal Mizah Dedem Matrix'e Format Atmış Skeci Bu adamlar bence acilen Kurcala Ekibiyle işlere girişmeli https://www.youtube.com/watch?v=04m8rXBW45g
Emre Turhan'ın Despacito'yu Farklı Kılan Depozito Şarkısı 02:56
Emre Turhan'ın Despacito'yu Farklı Kılan Depozito Şarkısı 5.215 izlenme - 5 ay önce Despacito şarkısına bir çok parodi geldi,bir parodide Emre Turhan adlı youtuber'dan geldi,Despacito'yu Depozito şarkısı yazarak taçlandırdır.Sözler
Kamusal Mizah - Netflix İhbar Hattı 03:31
Kamusal Mizah - Netflix İhbar Hattı 5.705 izlenme - 4 ay önce Bana Marlon Brando'yu bağlayın. Ne? Marlon Brando öldü mü? Bize destek olmak için; Videomuzu paylaşabilir ya da kanalımıza abone olabilirsiniz. https://www.youtube.com/subscription_... Facebook adresimiz: https://goo.gl/p9d8WU Telif sorunu içeren eski içeriklerimizi kesintisiz izlemek için: https://goo.gl/5bztMV Twitter adresimiz: https://goo.gl/4UUtd7 Instagram adresimiz: https://goo.gl/KNl4Pf Deniz Bağdaş Instagram: https://goo.gl/g9vAf7 Mahmut Dalyan Instagram: https://goo.gl/y5NmVd Özgür Turhan Instagram: https://goo.gl/kKeA9j Kamusal Mizah Resmi İletişim Adresi: 199sokak@gmail.com Videoda kullanılan ekipman vb. bilgilere, ilgili videonun girişinde yer alan yazıdan ulaşabilirsiniz.
Histerik Youtuber - Deniz Bağdaş 02:23
Histerik Youtuber - Deniz Bağdaş 9.902 izlenme - 11 ay önce Eleştiriye açığım ama önce eleştiriye bakarım eleştiri mi diye sonra kanala bakarım onaylı mı diye.. www.kamusalmizah.com
Fatih Terim Etkisi - Kamusal Mizah 03:03
Fatih Terim Etkisi - Kamusal Mizah 2.298 izlenme - 2 ay önce Kamusal Mizah ekibi bu sefer de spor yorumcularına gönderme yapmış.
Gerçeğin Peşinde 01:44
Gerçeğin Peşinde 4.642 izlenme - 7 ay önce video
Siyasiler Youtuber Olursa 03:56
Siyasiler Youtuber Olursa 2.461 izlenme - 5 ay önce Görevinden kendi isteğiyle istifa etmiş bir Belediye Başkanı olarak, artık çağımızın yükselen yeni değeri Youtube'da işe başlamış bulunmaktayım. Bu videomda sizlere, iyi bir tartışma çıkarabilmeniz için tecrübelerimi aktarmak istedim. Umarım beğenirsiniz. Bu arada videoyu beğenip, paylaşmayan vatan hainidir.
Ekonomik Kriz Mi Geliyor? - Kamusal Mizah 03:02
Ekonomik Kriz Mi Geliyor? - Kamusal Mizah 13.439 izlenme - 1 yıl önce Ünlü Ekonomist Özgür Turhan, ülkemizdeki ekonomik kriz algısını yorumluyor.
Dedesi Mortal Kombat'a Katılan Adam 01:58
Dedesi Mortal Kombat'a Katılan Adam 12.332 izlenme - 2 yıl önce Daha önce dedesine pokemon saldıran adamdan yeni bir anı..Ne dedeler varmış aq.. Tahsin Hasoğlu gibi kendine has videolarıyla Özgür Turhan'ın son videosu..
Kargosu Gelmeyen Adam 02:41
Kargosu Gelmeyen Adam 6.389 izlenme - 11 ay önce Kargom dedim beklettin Bekledim, bekledim gelmedin Kim bilir hangi şubedesin 30QRL765 nolu sevdiğim benim
Kamusal Mizah - Dama Bilmek Hayat Kurtarır 02:22
Kamusal Mizah - Dama Bilmek Hayat Kurtarır 4.452 izlenme - 10 ay önce Satranç bilmeyen bir adam, düşmanını yenmek için düşmanına satranç maçı teklif eder. Fakat bilmediği bir şey vardır, düşmanı aslında kördür. Fakat kör düşmanın bilmediği bir şey de vardır, aslında kimse satranç bilmiyordur fakat sadece kendisi kördür. Bu durumda sadece dama bilenler hayatta kalabilir. Türkiye Dama Başkanı Orkan Keçikçi "Dama bilmek hayat kurtarır"
Kamusal Mizah - Game of Thrones Gündemi 03:38
Kamusal Mizah - Game of Thrones Gündemi 2.370 izlenme - 6 ay önce "Westerosun pisliği, nedir sizden çektiği Öldürdü herkesi manyak karı Cersei Koskaca dünyada bir Starklar mı enayi? Tuzlamayın yolları White Walkerslar geliyor. Siz değil misiniz ejderhaya tapan Jardel'i almadı mı Cem Uzan? Ne varsa öldürdünüz uçan kaçan Tuzlamayın yolları White Walkerslar geliyor." Bize destek olmak için; Videomuzu paylaşabilir ya da kanalımıza abone olabilirsiniz. https://www.youtube.com/subscription_... Facebook adresimiz: https://goo.gl/p9d8WU Telif sorunu içeren eski içeriklerimizi kesintisiz izlemek için: https://goo.gl/5bztMV Twitter adresimiz: https://goo.gl/4UUtd7 Instagram adresimiz: https://goo.gl/KNl4Pf Deniz Bağdaş Instagram: https://goo.gl/g9vAf7 Mahmut Dalyan Instagram: https://goo.gl/y5NmVd Özgür Turhan Instagram: https://goo.gl/kKeA9j Kamusal Mizah İletişim Adresi: 199sokak@gmail.com "Alıntıdır"
Yeni Nesil Milletvekili Kavgaları (Kamusal Mizah) 02:55
Yeni Nesil Milletvekili Kavgaları (Kamusal Mizah) 2.924 izlenme - 10 ay önce "Her şey bu görüntülerle başladı sayın seyirciler, ana muhalefet partisinden Özgür Turhan ile İktidar partisinden Mahmut Dalyan arasındaki bu gerginlik, bütçe görüşmelerine de damga vurdu." "Bize Barcelona’yı alma diyenler gidip Real Madrid alıyor" "Sen benim Katalan bacılarıma da hakaret ediyorsun, Biz Barcelona’yı almasak da Katalanların arkasındayız." "Sen önce 1 milyon stres çarkı bu ülkeye hesapsız nasıl girdi, onun hesabını ver."
Kamusal Mizah - Çok Üst Düzey Bir Makyaj 03:05
Kamusal Mizah - Çok Üst Düzey Bir Makyaj 5.401 izlenme - 11 ay önce Geçenlerde bir kız arkadaşla konuşurken, makyajını sildiğinde kendini çok çirkin hissettiğinden bahsetmişti. Ben de en fazla cildin pürüzlüdür, sivilcen filan da yok zaten 21 yaşındasın dedim. Bir cilt sorunu da olmadığından bahsetti. Daha sonra fark ettim ki kadınlar makyaj yaparak idalize bir yeni ben yaratıyorlar. Daha sonra o hallerini gerçek kendileri sanıp, yüzlerini yıkadıklarında karşılaştıkları kendilerine yabancılaşıyorlar ve bu bir bağımlılık haline geliyor; eksiklik hissi yaratıyor. Kaliteli mizah içerikleriyle tanıdığımız Kamusal Mizah kanalının yeni videosunda da; kadınların makyaja ayırdıkları vakte yapılan absürt eleştiriyi, sizlerle paylaşmak istedim.
Kamusal Mizah - Dedem Splinter Usta'yı Zehirlemiş 02:26
Kamusal Mizah - Dedem Splinter Usta'yı Zehirlemiş 3.665 izlenme - 11 ay önce Kamusal Mizah'ın meşhur dedesi yeni macerasında, Rönesansın görünmeyen gerçek yüzünü açığa çıkarıyor.
Türkçe Dublajlı Makyaj Videosu #2 03:26
Türkçe Dublajlı Makyaj Videosu #2 2.628 izlenme - 9 ay önce Kamusal Mizah ekibinden seslendirmesini Özgür'ün yaptığı, Deniz Bağdaş'tan Türkçe dublajlı bir makyaj videosu izliyoruz efendim.
Kamusal Mizah - Türkiye'de Basın Özgürlüğü 01:56
Kamusal Mizah - Türkiye'de Basın Özgürlüğü 5.553 izlenme - 2 yıl önce Yine müthiş bir Özgür Turhan komedisi izliyoruz, fazla söze gerek yok hönkürerek güldüm, saygılar efendim. Not: Adamları takip edinde üretken olsunlar la.
İnşaat da İşin İçinde - Kurcala & Kamusal Mizah 02:04
İnşaat da İşin İçinde - Kurcala & Kamusal Mizah 3.913 izlenme - 2 yıl önce Kurcala ekibi ve Kamusal Mizah ekibi birlikte skeç hazırlamış izliyoruz efenim...
kamyonlar 04:51
kamyonlar 30.337 izlenme - 11 yıl önce
Siirt Arapça-Dalal Dalal 08:25
Siirt Arapça-Dalal Dalal 18.084 izlenme - 7 yıl önce nezat turhan namı değer çahhor abimizden dala dala samraye dalale.siirt arapçasiirt arapça şarkıları bysiirtli56 murat acar arşivi ile sizlerle-murat acar
Mehmet Pehlivan Organic Adam Seni Seviyorum Yar İhsan Turhan 05:05
Mehmet Pehlivan Organic Adam Seni Seviyorum Yar İhsan Turhan 561 izlenme - 3 ay önce ŞAİR: İHSAN TURHAN YORUMLAYAN: MEHMET PEHLİVAN ORGANİC ADAM www.radyorganic.com
Dünya'nın Sonu Kampanyası - Kamusal Mizah 03:25
Dünya'nın Sonu Kampanyası - Kamusal Mizah 3.082 izlenme - 1 yıl önce "Dolar 100 liraya çıktı ama merak etmeyin, uzmanlar 5 dakika sonra bir göktaşının Dünya'ya çarpacağını söylüyor. Dünya'nın sonu geliyor, sayın seyirciler. Sevdiklerinizle vedalaşmanız için belki de son fırsatınız..." Bizi Facebook hesabımızdan da takip edebilirsiniz: https://goo.gl/p9d8WU Telif sorunu içeren eski içeriklerimizi kesintisiz izlemek için: https://goo.gl/5bztMV Twitter adresimiz: https://goo.gl/4UUtd7 Instagram adresimiz: https://goo.gl/KNl4Pf Yourube Adresi: https://www.youtube.com/channel/UCK6XWOay4sher8keh2x1jLA admine not: arkadaşların iletişim bilgilerini silme lütfen.
Siirt Arapça-Perive(Büryan) 03:46
Siirt Arapça-Perive(Büryan) 13.660 izlenme - 7 yıl önce nevzat turhan /çahor abimizin 2009 da kurduğu rauf ve cihat abimizden oluşan grup selenini çahhorla nostalji albümünün çıkış parçası perive şarkısını ve içinde geçen motifleri photoshop çalışmamla bir kareye sığdırmaya çalıştım umarım video düzenlememi beğenmeniz dileğiyle-murat acar
Mars Günlükleri - Kamusal Mizah 03:50
Mars Günlükleri - Kamusal Mizah 4.287 izlenme - 2 yıl önce Ekip arkadaşları öldükten sonra, bir de ishal sorunuyla karşılaşan Özgür, uzayda ishal olmanın ve yemek bulmanın zorluklarını anlatıyor. Bütçe yetersizliği nedeniyle vhs kasete kayıt edilen görüntüler, ufak bozulmalara rağmen, ilk ishal heyecanını hala koruyor.
Cemaat de İşin İçinde - Kamusal Mizah 02:32
Cemaat de İşin İçinde - Kamusal Mizah 4.247 izlenme - 3 yıl önce Kamusal Mizah yeni videosunda, Türk televizyonlarından oldukça aşina olduğumuz görüntüleri işlemiş.
megane drift 02:40
megane drift 7.907 izlenme - 10 yıl önce cem reisin yaptığı basit mini drift show
Siirt Arapça-Deleli Deleli 04:07
Siirt Arapça-Deleli Deleli 9.284 izlenme - 7 yıl önce kanal56 siirt geceleri programında nevzat turhan namı değer çahhorun müthiş performansı delel deleli demmu yıhleli hayran şe deleli-murat acar
Deniz vs Özgür - Challenge (Cezalı) 02:20
Deniz vs Özgür - Challenge (Cezalı) 3.269 izlenme - 2 yıl önce İnanılmaz eğlenceli challange videomuz, sizce kim kazandı?