Hoşgeldiniz!

turing

burak baŞibüyük 01:06
burak baŞibüyük 1.025 izlenme - 10 yıl önce sİverek sİverek
YAPAY ZEKA NE KADAR İLERİ GİDEBİLİR? | The Turing Test 01:06:32
YAPAY ZEKA NE KADAR İLERİ GİDEBİLİR? | The Turing Test 29 izlenme - 4 ay önce Alan Turing'in 1950'lerde yaptığı testten yola çıkan oyun, bir uzay üssündeki insanla yapay zekanın çevresinde devam ediyor. Beğeni ve yorumlarınız çok önemli, teşekkürler arkadaşlar :) Oyunları "PANDA" koduyla indirimli satın almak için http://bit.ly/kingupanda Canlı yayınlar https://www.twitch.tv/pintipanda Facebook https://www.facebook.com/pintipanda Twitter https://twitter.com/pintipanda Kendinize iyi bakın, esen kalın.
Gerçekler ve Son Tercih | The Turing Test #5 02:02:23
Gerçekler ve Son Tercih | The Turing Test #5 21 izlenme - 4 ay önce Alan Turing'in 1950'lerde yaptığı testten yola çıkan oyun, bir uzay üssündeki insanla yapay zekanın çevresinde devam ediyor. Beğeni ve yorumlarınız çok önemli, teşekkürler arkadaşlar :) Oyunları "PANDA" koduyla indirimli satın almak için http://bit.ly/kingupanda Canlı yayınlar https://www.twitch.tv/pintipanda Facebook https://www.facebook.com/pintipanda Twitter https://twitter.com/pintipanda Kendinize iyi bakın, esen kalın.
İrademiz Kimin Kontrolünde ? | The Turing Test #3 01:23:53
İrademiz Kimin Kontrolünde ? | The Turing Test #3 21 izlenme - 4 ay önce Alan Turing'in 1950'lerde yaptığı testten yola çıkan oyun, bir uzay üssündeki insanla yapay zekanın çevresinde devam ediyor. Beğeni ve yorumlarınız çok önemli, teşekkürler arkadaşlar :) Oyunları "PANDA" koduyla indirimli satın almak için http://bit.ly/kingupanda Canlı yayınlar https://www.twitch.tv/pintipanda Facebook https://www.facebook.com/pintipanda Twitter https://twitter.com/pintipanda Kendinize iyi bakın, esen kalın.
Botir Qodirov - Jim turing (Özbek klip) 04:00
Botir Qodirov - Jim turing (Özbek klip) 132 izlenme - 3 yıl önce Botir Qodirov - Jim turing (Özbek klip)
Yapay Zeka İle Ortaklık | The Turing Test #4 01:48:01
Yapay Zeka İle Ortaklık | The Turing Test #4 19 izlenme - 4 ay önce Alan Turing'in 1950'lerde yaptığı testten yola çıkan oyun, bir uzay üssündeki insanla yapay zekanın çevresinde devam ediyor. Beğeni ve yorumlarınız çok önemli, teşekkürler arkadaşlar :) Oyunları "PANDA" koduyla indirimli satın almak için http://bit.ly/kingupanda Canlı yayınlar https://www.twitch.tv/pintipanda Facebook https://www.facebook.com/pintipanda Twitter https://twitter.com/pintipanda Kendinize iyi bakın, esen kalın.
Motoplus Turing Ekipmanları 18:47
Motoplus Turing Ekipmanları 49 izlenme - 4 yıl önce Dikkat: Bu bir reklamdır.