Hoşgeldiniz!

turist

the tourist 02:18
the tourist 3.992.842 izlenme - 7 yıl önce the tourist
Kraliçe Muhafızları Tarafından Ezilen Turist 00:18
Kraliçe Muhafızları Tarafından Ezilen Turist 1.153.548 izlenme - 3 yıl önce Bir anda kraliçe muhafızlarının altında kalan turistin feryadını izliyoruz. Adamın son durumu hakkında bilgi bekliyoruz.
Fazla İçli Dışlı Olan Turiste Haddini Bildiren Aslan 00:33
Fazla İçli Dışlı Olan Turiste Haddini Bildiren Aslan 12.079 izlenme - 6 gün önce Güney Afrika'da bulunan Kruger Ulusal Parkında safari yapan turistin 3 buçuk attığı anlar kamerasına böyle yansımış efendim.
Bale ve Operayla Rusları Trollemek 00:26
Bale ve Operayla Rusları Trollemek 1.296.182 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'da yaşayan Aras Karafil adlı arkadaşımız boş zamanlarında insanları trollüyor ve abuk sabuk videolar çekiyor. Kendine has enteresan bir tarzı var. Bu da onlardan biri. Takip etmek isteyenler aşağıdaki linklerden ona ulaşabilir. https://www.facebook.com/araskarafil https://www.youtube.com/araskarafil
Turist Kızın Göğüslerini Elleyen Maymun 00:15
Turist Kızın Göğüslerini Elleyen Maymun 14.440 izlenme - 4 hafta önce Endonezya'da bir doğa koruma alanı olan; Ubud Monkey Forest'ten gelen görüntüde maymunları seven manken tipi kızla maymunun sevimli hallerini izlicez
turist 02:18
turist 255.848 izlenme - 7 yıl önce turist
Kadıköy'den Sabiha Gökçen'e Avrupa Yakası Üstünden Giden Taksici 03:01
Kadıköy'den Sabiha Gökçen'e Avrupa Yakası Üstünden Giden Taksici 802 izlenme - 14 saat önce Kadıköy'den aldığı turist yolcuyu nasıl olsa yolları bilmiyor diyerek Avrupa yakası üstünden dolaştırarak götürüp uçağı kaçırmasına sebep olan taksicinin haberini izleyeceğiz.
Trabzon'da Portekizli Turiste Yapılan Sözlü Saldırı  00:58
Trabzon'da Portekizli Turiste Yapılan Sözlü Saldırı 7.806 izlenme - 2 ay önce Trabzon Atatürk Alanı’nda geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Kudüs Mitingi sırasında alana kurulan Mescit-i Aksa maketine yaslanarak oturan ve vatandaşların uyarılarını anlamayan turiste çevredekiler tepki gösterdi.
Kahramanlığın Bedelini Dayakla Ödeyen Genç 00:55
Kahramanlığın Bedelini Dayakla Ödeyen Genç 9.304 izlenme - 5 ay önce Fatih'te bir akaryakıt istasyonuna giren turist kadın, çantasını kapkaççılara kaptırdı. Çığlık seslerini duyarak motosikletle kapkaççıların peşine düşen genç, çantayı onlardan geri alarak kadına teslim etti. Arkasından geri gelen kapkaççılar ve arkadaşları gence tekme tokat saldırdı.
Şehir Sensin! 00:26
Şehir Sensin! 154.002 izlenme - 5 yıl önce Dünyanın en renkli şehrinde olup bitenleri keşfedip, İstanbul’a yeniden aşık olmaya hazır mısın?
Turistler Yukarı mı Çıkıyorlar Yoksa Aşağı mı İniyorlar 00:20
Turistler Yukarı mı Çıkıyorlar Yoksa Aşağı mı İniyorlar 4.854 izlenme - 1 ay önce Bir grup turistin, turistik bir alanda ilerledikleri görülüyor. Ancak yukarı mı çıkıp, aşağı mı indikleri pek belirli olmuyor. Videonun hızla yayılmasıyla sosyal medyadaki tartışmalar da arttı. Bir grup, turistlerin yukarı çıktıklarını belirtirken, bir grup da aşağı doğru indiklerini savundu.
İstanbul Yeni Havalimanı Tanıtım Videosu 05:19
İstanbul Yeni Havalimanı Tanıtım Videosu 4.153 izlenme - 2 ay önce Dünyanın sıfırdan yapılan en büyük havalimanı projesi olan İstanbul Yeni Havalimanı'nın, tamamlandığında yaşatacağı yolcu deneyimi, 3D animasyon videosu ile anlatıldı. 29 Ekim 2018'de açılması planlanan ve tüm fazları tamamlandığında yıllık 200 milyon yolcu kapasitesine sahip olacak İstanbul Yeni Havalimanı'nın 3D animasyon videosunda; İstanbul'un kültürel mirasından ilham alınarak tasarlanan terminal binasında sunulacak akıllı teknolojilerle yolcu deneyiminin nasıl olacağı belirtiliyor.
Turistlerin Dansöz İle İmtihanı 04:05
Turistlerin Dansöz İle İmtihanı 8.177 izlenme - 5 ay önce Fethiye'deki eğlence gecesinde gösteri yapan dansözün, elbiselerinin üstünü çıkardığı erkek turistlerden oryantal dans figürlerini taklit etmelerini istemesi, renkli görüntüler oluşturdu.
Avrasya Tünelinde Taksiye İşeyen Yolcuyu Döven Taksici 01:30
Avrasya Tünelinde Taksiye İşeyen Yolcuyu Döven Taksici 7.466 izlenme - 3 ay önce Arabasına işeyen Türkmenistanlı turisti döven taksiciyi izleyeceğiz.
Osurma - Kamera Şakası 06:58
Osurma - Kamera Şakası 102.462 izlenme - 2 yıl önce Bu hafta avcılar meydanına gidip avcılar halkına osurma şakası yaptık. Ali Muhsin ATAM gerekli tesisatları üzerine kuşanıp gördüğü insanların yanına oturuyor ve bizler kamera arkasından osuruk sesini yolluyoruz. İşte o an insanların mahcupluğu, suçluluk psikolojisi ve meraklarını kameraya kaydettik... Sende Bize Katıl : https://goo.gl/nYDsVN Umarım bu kamera şakası bölümünü beğenirsiniz, bizi izlemeye devam edin. Sağlıkla kalın! KAMERA ARKASI:https://www.youtube.com/watch?v=SShOLzG1dY0 Tasarımlarımız: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com ABONE OL: http://www.youtube.com/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm KAMERA ARKASI: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/u/0/112382241152224246987/posts
Turist Döviz Getirir Ahlak Götürür - Taksi Şoförü (Restorasyonlu) 00:37
Turist Döviz Getirir Ahlak Götürür - Taksi Şoförü (Restorasyonlu) 2.797 izlenme - 4 hafta önce
Ne Tenk Yusu Deyip Turiste Yükselen Adam 00:27
Ne Tenk Yusu Deyip Turiste Yükselen Adam 9.085 izlenme - 7 ay önce Görüntüde çekim yaptığı ve teşekkür ettiği için turiste saldırmaya kalkışan adamı izlicez
Alman Turistlerin Tekme Tokat Birbirlerine Girmesi 02:05
Alman Turistlerin Tekme Tokat Birbirlerine Girmesi 14.961 izlenme - 8 ay önce İspanya'nın Mayorka adasında sebebini bilmediğimiz bir durumdan dolayı sahil şeridinde iki Alman grup arasında çıkan kavga, amatör kamera tarafından böyle görüntülenmiş.
Japon Turistin Maraş Dondurmacısından İntikam Alması 00:13
Japon Turistin Maraş Dondurmacısından İntikam Alması 5.220 izlenme - 4 ay önce Tüm turistlerin yükü sırtında olan bu Japon turist, aldığı dondurmanın parasını verirken Maraş dondurmacısını bir hayli uğraştırmış.
Plastik Botla İspanya Kıyılarına Çıkartma Yapan Mülteciler 00:34
Plastik Botla İspanya Kıyılarına Çıkartma Yapan Mülteciler 6.821 izlenme - 6 ay önce İspanya kıyılarında turistlerin güneşlendiği plaja mülteciler plastik botla çıkartma yapmış. O anlarda büyük şaşkınlık yaşayan tatilciler mültecileri koşarak ispanyaya girişini izlerken, kimileri ise korkup panikle kaçışmışlar.
the tourist fragman 02:21
the tourist fragman 62.083 izlenme - 7 yıl önce hikaye kırık kalbinin acısından kurtulmak için italyaya giden amerikalı bir turist frank deppin etrafında şekilleniyor. olağanüstü bir kadın olan elise jolienin yoluna çıkmasıyla işler değişir. ancak elisenin onunla karşılaşması aslında tesadüf değildir. arka planda venedikin nefes kesen manzaraları eşliğinde frank bir ilişkinin ardından koşarken aslında etrafında tehlikeli entrikaların döndüğünü fark eder.
İrlanda'lı Turistin Gökyüzünde Rus Uzay Aracını Görüntülemesi 01:00
İrlanda'lı Turistin Gökyüzünde Rus Uzay Aracını Görüntülemesi 4.880 izlenme - 4 ay önce İrlandalı Mikhail Pozdeyev isimli bir turist Dubai'de 16 Ekim Pazartesi akşamı gökyüzünde Rus uzay gemisinin dünya atmosferine girişini yakalamış.
Gözüne Fazla Batan Turiste Haddini Bildiren Aslan 00:33
Gözüne Fazla Batan Turiste Haddini Bildiren Aslan 324 izlenme - 6 gün önce Görüntüde bir turist fazlaca dibine sokulan aslan tarfaında bir tık uyarı alınca feleğini şaşırıyor
Meme Gören Masum Köylüler (+18) 00:48
Meme Gören Masum Köylüler (+18) 27.044 izlenme - 3 yıl önce Adem ile Havva filminde korumalık yapan iki adamın Antalya'daki üstsüz güzelleri görünce verdikleri tepkiyi izliyoruz.
Turist Adres Sorunca Heyecanlanan Adam 00:05
Turist Adres Sorunca Heyecanlanan Adam 39.549 izlenme - 4 yıl önce Turist adres sorunca heyecanlanan adam
Nevşehir'de Turistin Çömlek ile İmtihanı 00:30
Nevşehir'de Turistin Çömlek ile İmtihanı 5.336 izlenme - 7 ay önce Nevşehir'e gelen turistlerin sadece çanak çömleklere değil, aynı zamanda çanak çömlek yapımına da ilgisi bazen ortaya eğlenceli görüntüler çıkarıyor.
Temizlikçi Kadını Böyle Tekmeledi  00:28
Temizlikçi Kadını Böyle Tekmeledi 6.526 izlenme - 9 ay önce Olay Bulgaristan'da bir otelde yaşandı. İsveçli bir turist, yanına yaklaştığı temizlikçi kadınla bir süre konuştu. Bulgaristan Kadın işine devam etmek için eğilirken, adam tam da bu sırada kadının suratına tekme attı. Aldığı sert darbeyle bayılan kadının çenesinin kırıldığı anlaşıldı. Kadın hastaneye kaldırılırken, İsveçli turist ise gözaltına alındı.
eşşek 00:08
eşşek 132.791 izlenme - 10 yıl önce eşşeğin yaptığına bakın.
Görenleri Kendine Hayran Bırakan Verzasca Gölü 01:14
Görenleri Kendine Hayran Bırakan Verzasca Gölü 4.249 izlenme - 7 ay önce İsviçre’de bulunan 30 kilometre uzunluğa ve 35 metre derinliğe sahip Verzasca Nehri, inanılmayacak berraklığı ve zümrüt yeşili rengiyle misafirlerini adeta büyülüyor.
Turisti Boynuzlayan Gergedan 00:32
Turisti Boynuzlayan Gergedan 23.538 izlenme - 4 yıl önce Turisti Boynuzlayan Gergedan