Hoşgeldiniz!

turistler

Taksi Şoförü ve Arap Turistlerin Taksi Ücreti Kavgası 01:32
Taksi Şoförü ve Arap Turistlerin Taksi Ücreti Kavgası 2.819 izlenme - 3 hafta önce Eminönü'nden aracına binen iki Arap turisti Eyüpsultan'a getiren taksi şoförü, istediği ücreti alamayınca çıldırdı.Kadın turiste dövmeye kalkan şoföre vatandaşlar tepki gösterdi, parasını verip gönderdi.
İranlı Turistlerin Taksiciye Meydan Dayağı Atması 00:58
İranlı Turistlerin Taksiciye Meydan Dayağı Atması 6.296 izlenme - 2 ay önce İstanbul'da İran Konsolosluğundan taksiye binerek Taksim'e gelen İranlı aile, fazla ücret istediğini iddia ettikleri taksiciye meydan dayağı attı.
Aç Timsah Arkadaşının Bacağını Yedi 00:30
Aç Timsah Arkadaşının Bacağını Yedi 17.742 izlenme - 2 yıl önce Doğal parkta turistlere gösteri amaçlı yiyecek atılan timsahlardan biri hemen yanındaki timsahın bacağını kopartıp yedi. Arkadaşının bacağını kopartıp atıştıran timsah doğal parkta olayı izleyen insanları oldukça korkuttu.
Bir Erkeğin İlk Neresine Bakarsınız? - Turistlerle Röportajlar 03:22
Bir Erkeğin İlk Neresine Bakarsınız? - Turistlerle Röportajlar 6.768 izlenme - 2 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere bir erkeğin ilk neresine baktıklarını sorduk. Gözleri, gülümsemesi, dudakları gibi farklı cevaplar aldık. Sokak röportajlarında sorduğumuz sorulara siz de yorumlarınızla destek verebilirsiniz.
Aşk Mı Seks Mi? - Turistlerle Röportajlar (Sokak Röportajı) 01:31
Aşk Mı Seks Mi? - Turistlerle Röportajlar (Sokak Röportajı) 6.747 izlenme - 2 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere Aşk mı Seks mi diye sorduk. Genel olarak birbirine paralel şeyler olduğunu söyleseler de aşkı biraz üstün tuttuklarını söylemek yanlış olmaz. Biz de kısaca aşk ile yap diyoruz :) Sokak röportajları ve turistlerle röportajlarımıza yorum atmayı unutmayın :)
Turistlere Sarılma Şakası - Sosyal Deney 03:30
Turistlere Sarılma Şakası - Sosyal Deney 3.031 izlenme - 11 ay önce Sosyal deneyler ile ünlü ekip gene iş başında bu sefer turislere sarılma şakası yapıyorlar.Komik tepkiler alındı izliyoruz
Deve Kuşu Turistler Önünde Çiftleşiyor 01:16
Deve Kuşu Turistler Önünde Çiftleşiyor 2.375 izlenme - 1 yıl önce Çok ilginç bir an,turitsler kamerayı aldıklaı hayvanlardan bir an devekuşu kameraya takılıyor.Devekuşu kameraya aldığı devekuşu dişisine ilginç bir şekilde ilişkiye giriyor
165 Dolara Timsahlarla Dolu Havuza Giren Turistler 00:15
165 Dolara Timsahlarla Dolu Havuza Giren Turistler 2.067 izlenme - 2 yıl önce Cesur turistler 165 dolara timsahla burun buruna yüzdü Avustralya'da 165 dolar veren turistler, dev timsahlarla beraber yüzdü.
Yahudi Denince Aklınıza İlk Ne Geliyor ? - Turistlerle Röportajlar 01:05
Yahudi Denince Aklınıza İlk Ne Geliyor ? - Turistlerle Röportajlar 2.624 izlenme - 2 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere Yahudi denince akıllarına ilk ne geldiğini sorduk. Sokak röportajlarında sorduğumuz sorulara siz de yorumlarınızla destek verebilirsiniz. İyi seyirler.
Ezan Sesi Size Ne Hissettiriyor? 04:42
Ezan Sesi Size Ne Hissettiriyor? 1.615 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da turistlik mekanlarda yapılan röportajda turistlerin ezan sesini duyduklarında ne hissettikleri soruldu. İşte o çarpıcı video.
Turistler Türk Kızları Hakkında Ne Düşünüyor? 03:12
Turistler Türk Kızları Hakkında Ne Düşünüyor? 4.606 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizi ziyaret eden turistlere Türk kızını sordular. Ortaya bu ilginç röportaj çıktı.
Turistlerin Fotoğraf Çektirmek İçin Denizden Çıkardığı Köpekbalığı Öldü 02:05
Turistlerin Fotoğraf Çektirmek İçin Denizden Çıkardığı Köpekbalığı Öldü 1.824 izlenme - 2 yıl önce İngiliz The Indepedent gazetesinin haberine göre; sosyal medyada yayınlanan bir videoda, bir grup erkek iplerle köpek balığını sudan çekerken görülüyor. Köpekbalığının bir can simidinin iplerine dolandığı ve cankurtaranlar simidi balığın başından geçirmeye çalışırken, zavallı hayvanın can çekiştiği de görüntülere yansıyor. Videolarda görülenlerden bazılarının Puncata Cana’daki Hard Rock Oteli’nin çalışanları olduğu öne sürülüyor. Otelden yapılan açıklamada, olaya karışanlar hakkında “gerekli işlemlerin” yapılacağı belirtild
Türklere Vize Gerekli Mi? - Turistlerle Röportajlar 02:17
Türklere Vize Gerekli Mi? - Turistlerle Röportajlar 2.005 izlenme - 2 yıl önce Yerli Yersiz sorularda her biri farklı ülkelerden turistlere sorduk: Türklere vize gerekli mi? Bakalım ne cevaplar aldık.
Kız Arkadaşınız İçin Sünnet Olur Musunuz? 03:06
Kız Arkadaşınız İçin Sünnet Olur Musunuz? 2.252 izlenme - 2 yıl önce Önce biraz korktular, bazıları heyecanlandı. Turistlere sorduk: Kız arkadaşınız için sünnet olur musunuz? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Himalayalara Zorlu Bir Yolculuk 03:14
Himalayalara Zorlu Bir Yolculuk 1.376 izlenme - 1 yıl önce İzlerken turist kafilesinin içindeymiş hissi veren, Himalaya dağlarına yapılan yolculuktan yansıyan görüntüler.
Ülkenizde Bahşiş Veriliyor mu? - Turistlerle Röportajlar 03:16
Ülkenizde Bahşiş Veriliyor mu? - Turistlerle Röportajlar 1.387 izlenme - 2 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere Türkiye bir Avrupa ülkesi midir diye sorduk. Çeşitli ülkelerden insanların cevap verdiği sorumuza ilginç cevaplar aldık. .
Röportaj - Turistler Osmanlı'yı Anlatıyor 02:54
Röportaj - Turistler Osmanlı'yı Anlatıyor 1.818 izlenme - 2 yıl önce 3 kıtaya yayılmış, 623 yıl boyunda dünyaya hükmetmiş Osmanlı İmparatorluğu hakkında ülkemizi ziyarete gelen turistler neler biliyor? Bu röportajda elimden geldiğince bu sorunun cevabını araştırdım. Herkesin hemfikir olduğu tek bir nokta var, Osmanlı İmparatorluğu gelmiş geçmiş en büyük imparatorluklardan biriydi. Keyifli Seyirler Sosyal Deney http://sosyaldeney.org/
Taksim'de Arap Kadın Turistlerin Kavgası 01:46
Taksim'de Arap Kadın Turistlerin Kavgası 123 izlenme - 7 ay önce Taksim Meydanı’nda iki Arap kadın turist arasında çıkan kavga hareketli dakikalara yol açtı. Kadın turistler arasındaki kavga çevredeki vatandaşların araya girmesiyle büyümeden önlendi. Her gün binlerce turistin akın ettiği Taksim Meydanı’nda iki Arap kadın kavga etti. Henüz belirlenemeyen nedenle tartışmaya başlayan Arap turistler kısa sürede kavgaya tutuştu. Kadın turistler arasındaki kavga beraberlerindeki arkadaşları ve çevredeki vatandaşların araya girmesiyle büyümeden kısa sürede sona erdi. Kadınlar arasındaki kavga çevrede bulunan bir amatör kamera tarafından kaydedildi. Kameralara yansıyan görüntülerde bir kadının diğer kadına tokat atmaya çalıştığı görülüyor. Kadının tokat girişimi araya girenlerin engellemesiyle boşa savrulduğu görülüyor. Çevredekilerin kadınları yatıştırmaya çalıştığı görüntülerde bir kadının hararetli bir şekilde konuşmaya devam ettiği görülüyor.
Türkçe Konuşarak Turistleri Trollemek - Sosyal Deney 02:59
Türkçe Konuşarak Turistleri Trollemek - Sosyal Deney 166 izlenme - 10 ay önce Sosyal deney ekibi turistlere türkçe konuşarak (rahatsızlık vermeden) oldukça zor anlar yaşattı. Keyifli bir video oldu iyi seyirler
Turistlere Tavuk Eti Diye Köpek Eti Yedirmek 01:26
Turistlere Tavuk Eti Diye Köpek Eti Yedirmek 141 izlenme - 10 ay önce Bali’deki turistlere tavuk eti diye köpek eti yedirildiği ortaya çıktı. Hayvan hakları savunucuları, tavuk eti diye yedirilen bu etlerin aslında köpek eti olduğunu ve köpeklerin katledildiğini iddia etti.
Türk Esnafı Turistlere Karşı Ne Kadar Dürüst? 04:12
Türk Esnafı Turistlere Karşı Ne Kadar Dürüst? 482 izlenme - 3 yıl önce Türk esnafının, turistlere karşı tutumunu ve dürüstlüğünü test etmeye çalışan Sosyal Deney ekibinin videosunu izliyoruz.
Yeni Yıla Kar Üstünde aDnsöz Oynatarak Girdiler 01:15
Yeni Yıla Kar Üstünde aDnsöz Oynatarak Girdiler 251 izlenme - 2 yıl önce Sarıkamış Cıbıltepe kayak merkezinde düzenlenen programda, yerli ve yabancı turistler yılbaşına eksi 15 derece soğukta kar üstünde dansöz oynatarak girdi.
Arabayı Bırakarak Turistlere Şaka Yapan Dayı 00:40
Arabayı Bırakarak Turistlere Şaka Yapan Dayı 258 izlenme - 2 yıl önce Bildik görüntülerle ilgili video,büyük şehir turist iner,taksici alır ona şehiri anlatmaya çalışır.Görüntüde göze çarpan taksici dayı turistlere tanıtıyo ama şaka yapıyo ingilizcesi çok değişik izliyoruz
İstanbul'a Gelmeden Size Verilen Tavsiyeler Nelerdi? - Turistlerle Röportajlar 03:18
İstanbul'a Gelmeden Size Verilen Tavsiyeler Nelerdi? - Turistlerle Röportajlar 203 izlenme - 2 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere İstanbul'a yani Türkiye'ye gelmeden önce etraflarında onlara verilen taviyeleri sorduk. Kimi tavsiye güvenli değil dikkat et, kimisi ise keyfini çıkar yönünde. Peki sizin bir turiste tavsiyeniz ne olurdu? Sokak röportajlarında sorduğumuz sorulara siz de yorumlarınızla destek verebilirsiniz. İyi seyirler.
çılgın turistler adres sorarsa! 01:15
çılgın turistler adres sorarsa! 477 izlenme - 7 yıl önce
Gaziantep'te Kovalanan Turistler 00:59
Gaziantep'te Kovalanan Turistler 105 izlenme - 2 yıl önce #?Gaziantep?'te cihatçılar Müslüman olmadıkları gerekçesiyle bakın turistlere nasıl davrandılar!!! Yeni videolar için kanalıma abone olun
Atatürk Havalimanı'nda Kürek Çeken Turistler 00:45
Atatürk Havalimanı'nda Kürek Çeken Turistler 178 izlenme - 2 yıl önce Atatürk Havalimanı'nda bekleyen yabancı yolcular yürüyen platformda kürek çekerek böyle eğlendiler Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalindeki bazı yabancı yolcular, transfer uçuşuna kalan zamanlarını yürüyen platformda kürek çekerek geçirdi. Daha önce de Kuzey Karolina'da Raleigh-Durham Uluslararası Havalimanı'nda uçak rötar yapınca Louisiana Üniveritesi yüzme takımı böyle eğlenmişti.
Turistlerin Gözdesi Eşek Safari 01:13
Turistlerin Gözdesi Eşek Safari 271 izlenme - 5 yıl önce antalya'da son yıllarda alternatif turizm kapsamında düzenlenen eşek safari turları, ilgi görüyor.
Tursitler İstanbulda Kurttan Kaçarken 00:27
Tursitler İstanbulda Kurttan Kaçarken 430 izlenme - 5 yıl önce 2 Turist İstanbul Karaköyde Kurtlarla Karşılaşır.
İstanbul'da Başınıza Gelen En İlginç Olay Ne? - Turistlerle Röportajlar 01:47
İstanbul'da Başınıza Gelen En İlginç Olay Ne? - Turistlerle Röportajlar 173 izlenme - 2 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere İstanbul'da başlarına gelen en ilginç olayları sorduk. Çoğunun kültür şoku yaşadığına şahit olduk. Yeni videolar için kanalıma abone olun