Hoşgeldiniz!

turistler

Aç Timsah Arkadaşının Bacağını Yedi 00:30
Aç Timsah Arkadaşının Bacağını Yedi 17.027 izlenme - 1 yıl önce Doğal parkta turistlere gösteri amaçlı yiyecek atılan timsahlardan biri hemen yanındaki timsahın bacağını kopartıp yedi. Arkadaşının bacağını kopartıp atıştıran timsah doğal parkta olayı izleyen insanları oldukça korkuttu.
Turistlere Sarılma Şakası - Sosyal Deney 03:30
Turistlere Sarılma Şakası - Sosyal Deney 2.608 izlenme - 3 ay önce Sosyal deneyler ile ünlü ekip gene iş başında bu sefer turislere sarılma şakası yapıyorlar.Komik tepkiler alındı izliyoruz
Bir Erkeğin İlk Neresine Bakarsınız? - Turistlerle Röportajlar 03:22
Bir Erkeğin İlk Neresine Bakarsınız? - Turistlerle Röportajlar 6.650 izlenme - 2 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere bir erkeğin ilk neresine baktıklarını sorduk. Gözleri, gülümsemesi, dudakları gibi farklı cevaplar aldık. Sokak röportajlarında sorduğumuz sorulara siz de yorumlarınızla destek verebilirsiniz.
Aşk Mı Seks Mi? - Turistlerle Röportajlar (Sokak Röportajı) 01:31
Aşk Mı Seks Mi? - Turistlerle Röportajlar (Sokak Röportajı) 6.097 izlenme - 2 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere Aşk mı Seks mi diye sorduk. Genel olarak birbirine paralel şeyler olduğunu söyleseler de aşkı biraz üstün tuttuklarını söylemek yanlış olmaz. Biz de kısaca aşk ile yap diyoruz :) Sokak röportajları ve turistlerle röportajlarımıza yorum atmayı unutmayın :)
165 Dolara Timsahlarla Dolu Havuza Giren Turistler 00:15
165 Dolara Timsahlarla Dolu Havuza Giren Turistler 1.978 izlenme - 1 yıl önce Cesur turistler 165 dolara timsahla burun buruna yüzdü Avustralya'da 165 dolar veren turistler, dev timsahlarla beraber yüzdü.
Deve Kuşu Turistler Önünde Çiftleşiyor 01:16
Deve Kuşu Turistler Önünde Çiftleşiyor 1.204 izlenme - 8 ay önce Çok ilginç bir an,turitsler kamerayı aldıklaı hayvanlardan bir an devekuşu kameraya takılıyor.Devekuşu kameraya aldığı devekuşu dişisine ilginç bir şekilde ilişkiye giriyor
Ezan Sesi Size Ne Hissettiriyor? 04:42
Ezan Sesi Size Ne Hissettiriyor? 1.589 izlenme - 1 yıl önce İstanbul'da turistlik mekanlarda yapılan röportajda turistlerin ezan sesini duyduklarında ne hissettikleri soruldu. İşte o çarpıcı video.
Himalayalara Zorlu Bir Yolculuk 03:14
Himalayalara Zorlu Bir Yolculuk 1.346 izlenme - 6 ay önce İzlerken turist kafilesinin içindeymiş hissi veren, Himalaya dağlarına yapılan yolculuktan yansıyan görüntüler.
Yahudi Denince Aklınıza İlk Ne Geliyor ? - Turistlerle Röportajlar 01:05
Yahudi Denince Aklınıza İlk Ne Geliyor ? - Turistlerle Röportajlar 2.579 izlenme - 2 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere Yahudi denince akıllarına ilk ne geldiğini sorduk. Sokak röportajlarında sorduğumuz sorulara siz de yorumlarınızla destek verebilirsiniz. İyi seyirler.
Turistler Türk Kızları Hakkında Ne Düşünüyor? 03:12
Turistler Türk Kızları Hakkında Ne Düşünüyor? 4.511 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizi ziyaret eden turistlere Türk kızını sordular. Ortaya bu ilginç röportaj çıktı.
Turistlerin Fotoğraf Çektirmek İçin Denizden Çıkardığı Köpekbalığı Öldü 02:05
Turistlerin Fotoğraf Çektirmek İçin Denizden Çıkardığı Köpekbalığı Öldü 1.823 izlenme - 1 yıl önce İngiliz The Indepedent gazetesinin haberine göre; sosyal medyada yayınlanan bir videoda, bir grup erkek iplerle köpek balığını sudan çekerken görülüyor. Köpekbalığının bir can simidinin iplerine dolandığı ve cankurtaranlar simidi balığın başından geçirmeye çalışırken, zavallı hayvanın can çekiştiği de görüntülere yansıyor. Videolarda görülenlerden bazılarının Puncata Cana’daki Hard Rock Oteli’nin çalışanları olduğu öne sürülüyor. Otelden yapılan açıklamada, olaya karışanlar hakkında “gerekli işlemlerin” yapılacağı belirtild
Türklere Vize Gerekli Mi? - Turistlerle Röportajlar 02:17
Türklere Vize Gerekli Mi? - Turistlerle Röportajlar 1.996 izlenme - 2 yıl önce Yerli Yersiz sorularda her biri farklı ülkelerden turistlere sorduk: Türklere vize gerekli mi? Bakalım ne cevaplar aldık.
Kız Arkadaşınız İçin Sünnet Olur Musunuz? 03:06
Kız Arkadaşınız İçin Sünnet Olur Musunuz? 2.181 izlenme - 2 yıl önce Önce biraz korktular, bazıları heyecanlandı. Turistlere sorduk: Kız arkadaşınız için sünnet olur musunuz? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ülkenizde Bahşiş Veriliyor mu? - Turistlerle Röportajlar 03:16
Ülkenizde Bahşiş Veriliyor mu? - Turistlerle Röportajlar 1.364 izlenme - 2 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere Türkiye bir Avrupa ülkesi midir diye sorduk. Çeşitli ülkelerden insanların cevap verdiği sorumuza ilginç cevaplar aldık. .
Türkçe Konuşarak Turistleri Trollemek - Sosyal Deney 02:59
Türkçe Konuşarak Turistleri Trollemek - Sosyal Deney 157 izlenme - 2 ay önce Sosyal deney ekibi turistlere türkçe konuşarak (rahatsızlık vermeden) oldukça zor anlar yaşattı. Keyifli bir video oldu iyi seyirler
Turistlere Tavuk Eti Diye Köpek Eti Yedirmek 01:26
Turistlere Tavuk Eti Diye Köpek Eti Yedirmek 72 izlenme - 3 hafta önce Bali’deki turistlere tavuk eti diye köpek eti yedirildiği ortaya çıktı. Hayvan hakları savunucuları, tavuk eti diye yedirilen bu etlerin aslında köpek eti olduğunu ve köpeklerin katledildiğini iddia etti.
Röportaj - Turistler Osmanlı'yı Anlatıyor 02:54
Röportaj - Turistler Osmanlı'yı Anlatıyor 1.811 izlenme - 2 yıl önce 3 kıtaya yayılmış, 623 yıl boyunda dünyaya hükmetmiş Osmanlı İmparatorluğu hakkında ülkemizi ziyarete gelen turistler neler biliyor? Bu röportajda elimden geldiğince bu sorunun cevabını araştırdım. Herkesin hemfikir olduğu tek bir nokta var, Osmanlı İmparatorluğu gelmiş geçmiş en büyük imparatorluklardan biriydi. Keyifli Seyirler Sosyal Deney http://sosyaldeney.org/
Arabayı Bırakarak Turistlere Şaka Yapan Dayı 00:40
Arabayı Bırakarak Turistlere Şaka Yapan Dayı 257 izlenme - 11 ay önce Bildik görüntülerle ilgili video,büyük şehir turist iner,taksici alır ona şehiri anlatmaya çalışır.Görüntüde göze çarpan taksici dayı turistlere tanıtıyo ama şaka yapıyo ingilizcesi çok değişik izliyoruz
Yeni Yıla Kar Üstünde aDnsöz Oynatarak Girdiler 01:15
Yeni Yıla Kar Üstünde aDnsöz Oynatarak Girdiler 250 izlenme - 2 yıl önce Sarıkamış Cıbıltepe kayak merkezinde düzenlenen programda, yerli ve yabancı turistler yılbaşına eksi 15 derece soğukta kar üstünde dansöz oynatarak girdi.
Gaziantep'te Kovalanan Turistler 00:59
Gaziantep'te Kovalanan Turistler 104 izlenme - 11 ay önce #?Gaziantep?'te cihatçılar Müslüman olmadıkları gerekçesiyle bakın turistlere nasıl davrandılar!!! Yeni videolar için kanalıma abone olun
Türk Esnafı Turistlere Karşı Ne Kadar Dürüst? 04:12
Türk Esnafı Turistlere Karşı Ne Kadar Dürüst? 453 izlenme - 2 yıl önce Türk esnafının, turistlere karşı tutumunu ve dürüstlüğünü test etmeye çalışan Sosyal Deney ekibinin videosunu izliyoruz.
İstanbul'a Gelmeden Size Verilen Tavsiyeler Nelerdi? - Turistlerle Röportajlar 03:18
İstanbul'a Gelmeden Size Verilen Tavsiyeler Nelerdi? - Turistlerle Röportajlar 189 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere İstanbul'a yani Türkiye'ye gelmeden önce etraflarında onlara verilen taviyeleri sorduk. Kimi tavsiye güvenli değil dikkat et, kimisi ise keyfini çıkar yönünde. Peki sizin bir turiste tavsiyeniz ne olurdu? Sokak röportajlarında sorduğumuz sorulara siz de yorumlarınızla destek verebilirsiniz. İyi seyirler.
Atatürk Havalimanı'nda Kürek Çeken Turistler 00:45
Atatürk Havalimanı'nda Kürek Çeken Turistler 169 izlenme - 1 yıl önce Atatürk Havalimanı'nda bekleyen yabancı yolcular yürüyen platformda kürek çekerek böyle eğlendiler Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalindeki bazı yabancı yolcular, transfer uçuşuna kalan zamanlarını yürüyen platformda kürek çekerek geçirdi. Daha önce de Kuzey Karolina'da Raleigh-Durham Uluslararası Havalimanı'nda uçak rötar yapınca Louisiana Üniveritesi yüzme takımı böyle eğlenmişti.
çılgın turistler adres sorarsa! 01:15
çılgın turistler adres sorarsa! 477 izlenme - 6 yıl önce
İstanbul'da Başınıza Gelen En İlginç Olay Ne? - Turistlerle Röportajlar 01:47
İstanbul'da Başınıza Gelen En İlginç Olay Ne? - Turistlerle Röportajlar 164 izlenme - 2 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere İstanbul'da başlarına gelen en ilginç olayları sorduk. Çoğunun kültür şoku yaşadığına şahit olduk. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Yorumlardan Şarkı Yapmak (Parodi) - Sosyal Deney 02:27
Yorumlardan Şarkı Yapmak (Parodi) - Sosyal Deney 13 izlenme - 2 ay önce Bildiğiniz üzere yorumlara şarkı çok tuttu. Bizlerde geri kalmadık ve yorumlara şarkıyı parodileştirdik ve yaptığınız yorumları turistlere söylettik
Tursitler İstanbulda Kurttan Kaçarken 00:27
Tursitler İstanbulda Kurttan Kaçarken 429 izlenme - 4 yıl önce 2 Turist İstanbul Karaköyde Kurtlarla Karşılaşır.
Turistlerin Gözdesi Eşek Safari 01:13
Turistlerin Gözdesi Eşek Safari 255 izlenme - 4 yıl önce antalya'da son yıllarda alternatif turizm kapsamında düzenlenen eşek safari turları, ilgi görüyor.
Giresun'da Kıbrıslı Turistler 09:55
Giresun'da Kıbrıslı Turistler 262 izlenme - 5 yıl önce Giresun'da Kıbrıslı Turistler
Turistler eczanede hırsızlık yaparken kameraya yakalandı 00:52
Turistler eczanede hırsızlık yaparken kameraya yakalandı 181 izlenme - 5 yıl önce Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde bir eczaneye gelen biri kadın 2 turist, güneş kremi, kulak ilacı ve kasadan 100 Euro çaldı. Hırsızlık anı, güvenlik kameralarına yansıdı. Side Beldesi'nde yanındaki kadınla eczaneye alışveriş için gelen bir erkek turistin yaptığı hırsızlık, güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, turistin incelemek amacıyla eline aldığı güneş kremini şortunun içine sakladığı yer alıyor. Bir süre sonra dışarı çıkan turistin eczaneye gelen başka bir turistin ardından yeniden