Hoşgeldiniz!

Turistler Videoları İzle

Himalayalara Zorlu Bir Yolculuk 03:14
Himalayalara Zorlu Bir Yolculuk 1.255 izlenme - 4 gün önce İzlerken turist kafilesinin içindeymiş hissi veren, Himalaya dağlarına yapılan yolculuktan yansıyan görüntüler.
Aç Timsah Arkadaşının Bacağını Yedi 00:30
Aç Timsah Arkadaşının Bacağını Yedi 15.954 izlenme - 8 ay önce Doğal parkta turistlere gösteri amaçlı yiyecek atılan timsahlardan biri hemen yanındaki timsahın bacağını kopartıp yedi. Arkadaşının bacağını kopartıp atıştıran timsah doğal parkta olayı izleyen insanları oldukça korkuttu.
Bir Erkeğin İlk Neresine Bakarsınız? - Turistlerle Röportajlar 03:22
Bir Erkeğin İlk Neresine Bakarsınız? - Turistlerle Röportajlar 6.531 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere bir erkeğin ilk neresine baktıklarını sorduk. Gözleri, gülümsemesi, dudakları gibi farklı cevaplar aldık. Sokak röportajlarında sorduğumuz sorulara siz de yorumlarınızla destek verebilirsiniz.
Aşk Mı Seks Mi? - Turistlerle Röportajlar (Sokak Röportajı) 01:31
Aşk Mı Seks Mi? - Turistlerle Röportajlar (Sokak Röportajı) 5.671 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere Aşk mı Seks mi diye sorduk. Genel olarak birbirine paralel şeyler olduğunu söyleseler de aşkı biraz üstün tuttuklarını söylemek yanlış olmaz. Biz de kısaca aşk ile yap diyoruz :) Sokak röportajları ve turistlerle röportajlarımıza yorum atmayı unutmayın :)
165 Dolara Timsahlarla Dolu Havuza Giren Turistler 00:15
165 Dolara Timsahlarla Dolu Havuza Giren Turistler 1.946 izlenme - 7 ay önce Cesur turistler 165 dolara timsahla burun buruna yüzdü Avustralya'da 165 dolar veren turistler, dev timsahlarla beraber yüzdü.
Ezan Sesi Size Ne Hissettiriyor? 04:42
Ezan Sesi Size Ne Hissettiriyor? 1.560 izlenme - 8 ay önce İstanbul'da turistlik mekanlarda yapılan röportajda turistlerin ezan sesini duyduklarında ne hissettikleri soruldu. İşte o çarpıcı video.
Deve Kuşu Turistler Önünde Çiftleşiyor 01:16
Deve Kuşu Turistler Önünde Çiftleşiyor 478 izlenme - 2 ay önce Çok ilginç bir an,turitsler kamerayı aldıklaı hayvanlardan bir an devekuşu kameraya takılıyor.Devekuşu kameraya aldığı devekuşu dişisine ilginç bir şekilde ilişkiye giriyor
Turistlerin Fotoğraf Çektirmek İçin Denizden Çıkardığı Köpekbalığı Öldü 02:05
Turistlerin Fotoğraf Çektirmek İçin Denizden Çıkardığı Köpekbalığı Öldü 1.819 izlenme - 7 ay önce İngiliz The Indepedent gazetesinin haberine göre; sosyal medyada yayınlanan bir videoda, bir grup erkek iplerle köpek balığını sudan çekerken görülüyor. Köpekbalığının bir can simidinin iplerine dolandığı ve cankurtaranlar simidi balığın başından geçirmeye çalışırken, zavallı hayvanın can çekiştiği de görüntülere yansıyor. Videolarda görülenlerden bazılarının Puncata Cana’daki Hard Rock Oteli’nin çalışanları olduğu öne sürülüyor. Otelden yapılan açıklamada, olaya karışanlar hakkında “gerekli işlemlerin” yapılacağı belirtild
Yahudi Denince Aklınıza İlk Ne Geliyor ? - Turistlerle Röportajlar 01:05
Yahudi Denince Aklınıza İlk Ne Geliyor ? - Turistlerle Röportajlar 2.528 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere Yahudi denince akıllarına ilk ne geldiğini sorduk. Sokak röportajlarında sorduğumuz sorulara siz de yorumlarınızla destek verebilirsiniz. İyi seyirler.
Turistler Türk Kızları Hakkında Ne Düşünüyor? 03:12
Turistler Türk Kızları Hakkında Ne Düşünüyor? 4.392 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizi ziyaret eden turistlere Türk kızını sordular. Ortaya bu ilginç röportaj çıktı.
Türklere Vize Gerekli Mi? - Turistlerle Röportajlar 02:17
Türklere Vize Gerekli Mi? - Turistlerle Röportajlar 1.988 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda her biri farklı ülkelerden turistlere sorduk: Türklere vize gerekli mi? Bakalım ne cevaplar aldık.
Kız Arkadaşınız İçin Sünnet Olur Musunuz? 03:06
Kız Arkadaşınız İçin Sünnet Olur Musunuz? 2.117 izlenme - 1 yıl önce Önce biraz korktular, bazıları heyecanlandı. Turistlere sorduk: Kız arkadaşınız için sünnet olur musunuz? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ülkenizde Bahşiş Veriliyor mu? - Turistlerle Röportajlar 03:16
Ülkenizde Bahşiş Veriliyor mu? - Turistlerle Röportajlar 1.360 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere Türkiye bir Avrupa ülkesi midir diye sorduk. Çeşitli ülkelerden insanların cevap verdiği sorumuza ilginç cevaplar aldık. .
Röportaj - Turistler Osmanlı'yı Anlatıyor 02:54
Röportaj - Turistler Osmanlı'yı Anlatıyor 1.790 izlenme - 1 yıl önce 3 kıtaya yayılmış, 623 yıl boyunda dünyaya hükmetmiş Osmanlı İmparatorluğu hakkında ülkemizi ziyarete gelen turistler neler biliyor? Bu röportajda elimden geldiğince bu sorunun cevabını araştırdım. Herkesin hemfikir olduğu tek bir nokta var, Osmanlı İmparatorluğu gelmiş geçmiş en büyük imparatorluklardan biriydi. Keyifli Seyirler Sosyal Deney http://sosyaldeney.org/
Arabayı Bırakarak Turistlere Şaka Yapan Dayı 00:40
Arabayı Bırakarak Turistlere Şaka Yapan Dayı 253 izlenme - 5 ay önce Bildik görüntülerle ilgili video,büyük şehir turist iner,taksici alır ona şehiri anlatmaya çalışır.Görüntüde göze çarpan taksici dayı turistlere tanıtıyo ama şaka yapıyo ingilizcesi çok değişik izliyoruz
Gaziantep'te Kovalanan Turistler 00:59
Gaziantep'te Kovalanan Turistler 102 izlenme - 5 ay önce #?Gaziantep?'te cihatçılar Müslüman olmadıkları gerekçesiyle bakın turistlere nasıl davrandılar!!! Yeni videolar için kanalıma abone olun
Yeni Yıla Kar Üstünde aDnsöz Oynatarak Girdiler 01:15
Yeni Yıla Kar Üstünde aDnsöz Oynatarak Girdiler 243 izlenme - 1 yıl önce Sarıkamış Cıbıltepe kayak merkezinde düzenlenen programda, yerli ve yabancı turistler yılbaşına eksi 15 derece soğukta kar üstünde dansöz oynatarak girdi.
Türk Esnafı Turistlere Karşı Ne Kadar Dürüst? 04:12
Türk Esnafı Turistlere Karşı Ne Kadar Dürüst? 427 izlenme - 2 yıl önce Türk esnafının, turistlere karşı tutumunu ve dürüstlüğünü test etmeye çalışan Sosyal Deney ekibinin videosunu izliyoruz.
Atatürk Havalimanı'nda Kürek Çeken Turistler 00:45
Atatürk Havalimanı'nda Kürek Çeken Turistler 158 izlenme - 11 ay önce Atatürk Havalimanı'nda bekleyen yabancı yolcular yürüyen platformda kürek çekerek böyle eğlendiler Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalindeki bazı yabancı yolcular, transfer uçuşuna kalan zamanlarını yürüyen platformda kürek çekerek geçirdi. Daha önce de Kuzey Karolina'da Raleigh-Durham Uluslararası Havalimanı'nda uçak rötar yapınca Louisiana Üniveritesi yüzme takımı böyle eğlenmişti.
İstanbul'a Gelmeden Size Verilen Tavsiyeler Nelerdi? - Turistlerle Röportajlar 03:18
İstanbul'a Gelmeden Size Verilen Tavsiyeler Nelerdi? - Turistlerle Röportajlar 146 izlenme - 11 ay önce Yerli Yersiz sorularda turistlere İstanbul'a yani Türkiye'ye gelmeden önce etraflarında onlara verilen taviyeleri sorduk. Kimi tavsiye güvenli değil dikkat et, kimisi ise keyfini çıkar yönünde. Peki sizin bir turiste tavsiyeniz ne olurdu? Sokak röportajlarında sorduğumuz sorulara siz de yorumlarınızla destek verebilirsiniz. İyi seyirler.
İstanbul'da Başınıza Gelen En İlginç Olay Ne? - Turistlerle Röportajlar 01:47
İstanbul'da Başınıza Gelen En İlginç Olay Ne? - Turistlerle Röportajlar 149 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere İstanbul'da başlarına gelen en ilginç olayları sorduk. Çoğunun kültür şoku yaşadığına şahit olduk. Yeni videolar için kanalıma abone olun
çılgın turistler adres sorarsa! 01:15
çılgın turistler adres sorarsa! 477 izlenme - 6 yıl önce
Tursitler İstanbulda Kurttan Kaçarken 00:27
Tursitler İstanbulda Kurttan Kaçarken 427 izlenme - 4 yıl önce 2 Turist İstanbul Karaköyde Kurtlarla Karşılaşır.
Turistlerin Gözdesi Eşek Safari 01:13
Turistlerin Gözdesi Eşek Safari 248 izlenme - 4 yıl önce antalya'da son yıllarda alternatif turizm kapsamında düzenlenen eşek safari turları, ilgi görüyor.
Giresun'da Kıbrıslı Turistler 09:55
Giresun'da Kıbrıslı Turistler 260 izlenme - 4 yıl önce Giresun'da Kıbrıslı Turistler
Bakan Nabi Avcı: Naptık Ettik O Turistleri Gettik 01:00
Bakan Nabi Avcı: Naptık Ettik O Turistleri Gettik 30 izlenme - 7 ay önce Kültür ve Turizm Bakanı aynı zamanda Eskişehir milletvekili Nabi Avcı, Eskişehir AKP il başkanlığının düzenlediği bayramlaşma törenine katıldı.
Muğla'da Hollandalı turistler Türk gencini tekme tokat dövdü 01:33
Muğla'da Hollandalı turistler Türk gencini tekme tokat dövdü 242 izlenme - 4 yıl önce Muğla'da turistler Türk gencini dövdü Marmaris'te Hollandalı turistlerin bir Türk gencini dövmeleri kamerada.. Muğla'nın Marmaris ilçesinde Hollandalı turistler bir Türk gencini tekme tokat dövdü. Kavga sırasında bir Hollandalı turiste otomobil çarparken, kaza ve kavga anı kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi.
Turistler eczanede hırsızlık yaparken kameraya yakalandı 00:52
Turistler eczanede hırsızlık yaparken kameraya yakalandı 177 izlenme - 5 yıl önce Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde bir eczaneye gelen biri kadın 2 turist, güneş kremi, kulak ilacı ve kasadan 100 Euro çaldı. Hırsızlık anı, güvenlik kameralarına yansıdı. Side Beldesi'nde yanındaki kadınla eczaneye alışveriş için gelen bir erkek turistin yaptığı hırsızlık, güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, turistin incelemek amacıyla eline aldığı güneş kremini şortunun içine sakladığı yer alıyor. Bir süre sonra dışarı çıkan turistin eczaneye gelen başka bir turistin ardından yeniden
Dadaşların İngilizce Türkçe Çeviri Azmi 01:38
Dadaşların İngilizce Türkçe Çeviri Azmi 25 izlenme - 9 ay önce Sosyal medyada yayınlanan bu görüntülerde turistlerle İngilizce konuşmaya çalışan muhabir izleyenleri güldürüyor. Erzurum'un uydudan yayın yapan kanalı Kardelen TV'de yayınlanan bir programda muhabir, Palandöken'e gelen turistlerle röportaj yapıyor. İngilizce sorular soran muhabire turistler kısa cevaplar verse de muhabir, "Cağ dönerimizi, kadayıf dolmasını yedik. Kaymaya geldik eğleniyoruz. Şimdi de kahve içeceğiz ama oteldeki arkadaşlar diyor ki oradan gelene kadar yoruluruz kahve içemeyiz." şeklinde çeviriyor. Muhabir ve turistlerin yanına gelen bir başka kişi de turistlerin nereli olduklarını sorup "Kıtlama şekerle çay içtik, karnımızı doyurduk, çağ kebabını çok sevdik." şeklinde çeviriyor. Sosyal medyada yayınlanan bu video izlenme rekorları kırıyor.
Aşk mı Seks mi? | Turistlerle Röportajlar 01:31
Aşk mı Seks mi? | Turistlerle Röportajlar 51 izlenme - 1 yıl önce Turistlere aşk mı seks mi sorusu soruldu. Bakalım cevaplar ne yönde? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."