Hoşgeldiniz!

turistlerle röportajlar

Yurt Dışında Kızlar mı Teklif Ediyor? | Turistlerle Röportajlar 03:11
Yurt Dışında Kızlar mı Teklif Ediyor? | Turistlerle Röportajlar 5.326 izlenme - 1 yıl önce "Yurt dışında kızlar teklif ediyormuş" klişesini konunun birinci dereceden muhataplarına, turistlere sorduk. Bakalım cevaplar ne yönde?
Kültürünüze Ait En İlginç Özellikler Neler? - Turistlerle Röportajlar 01:28
Kültürünüze Ait En İlginç Özellikler Neler? - Turistlerle Röportajlar 2.677 izlenme - 2 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere bu kez kültürlerine ait en ilginç özellikleri sorduk. Farklı ülkelereden enteresan cevaplar geldi videoda iyi seyirler
Yahudi Denince Aklınıza İlk Ne Geliyor ? - Turistlerle Röportajlar 01:05
Yahudi Denince Aklınıza İlk Ne Geliyor ? - Turistlerle Röportajlar 2.579 izlenme - 2 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere Yahudi denince akıllarına ilk ne geldiğini sorduk. Sokak röportajlarında sorduğumuz sorulara siz de yorumlarınızla destek verebilirsiniz. İyi seyirler.
İstanbul'da Sizi En Cok Şasırtan Şey Nedir? | Turistlerle Röportajlar 02:24
İstanbul'da Sizi En Cok Şasırtan Şey Nedir? | Turistlerle Röportajlar 1.631 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere İstanbul'da ve Türkiye'de onları en çok ne şaşırttı diye sorduk. Bakalım turistleri İstanbul'da en çok şaşırtan şey neymiş? Sokak röportajlarında sorduğumuz sorulara siz de yorumlarınızla destek verebilirsiniz.
Ulkenizdeki En Kaba Davranış Nedir? - Turistlerle Röportajlar 03:04
Ulkenizdeki En Kaba Davranış Nedir? - Turistlerle Röportajlar 2.005 izlenme - 1 yıl önce Turistlere ülkelerindeki ya da kültürlerindeki en kaba davranışları sorduk. Bakalım ülkeden ülkeye cevaplar ne yönde. Sokak röportajlarında sorduğumuz sorulara siz de yorumlarınızla destek verebilirsiniz. İyi seyirler. Yerli Yersiz sorular için ABONE olun
Yabancılar Tarkan'ı Tanıyor mu? 04:35
Yabancılar Tarkan'ı Tanıyor mu? 1.789 izlenme - 2 yıl önce Turistler Oynama Şıkıdım Şıkıdım söylüyor! Özgür ve Can turistlere megastarımız Tarkan'ı sordu. Yabancıların ne kadarı Tarkan'ı bildi, hangi şarkılarını söyleyebildiler videomuzda. İzlerken çok eğleneceğiniz videomuzu izleyince siz de Vay Be diyeceksiniz.
İstanbul'a Gelmeden Size Verilen Tavsiyeler Nelerdi? - Turistlerle Röportajlar 03:18
İstanbul'a Gelmeden Size Verilen Tavsiyeler Nelerdi? - Turistlerle Röportajlar 189 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere İstanbul'a yani Türkiye'ye gelmeden önce etraflarında onlara verilen taviyeleri sorduk. Kimi tavsiye güvenli değil dikkat et, kimisi ise keyfini çıkar yönünde. Peki sizin bir turiste tavsiyeniz ne olurdu? Sokak röportajlarında sorduğumuz sorulara siz de yorumlarınızla destek verebilirsiniz. İyi seyirler.
Ülkenizde Zorunlu Askerlik Sistemi Var mı? - Turistlerle Röportajlar 01:19
Ülkenizde Zorunlu Askerlik Sistemi Var mı? - Turistlerle Röportajlar 151 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere ülkelerinde askerlik sistemi olup olmadığını sorduk. Askerlik sisteminin yurt dışında nasıl olduğunu merak ediyorsanız bu röportaj tam size göre:)
Hangi Ülke Kadınlarını Daha Çekici Buluyorsunuz? - Sokak Röportajı (Turistlerle) 01:17
Hangi Ülke Kadınlarını Daha Çekici Buluyorsunuz? - Sokak Röportajı (Turistlerle) 205 izlenme - 2 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere hangi ülke kadınlarını daha çekici bulduklarını sorduk. Neden çekici bulduklarıyla birlikte turistleri cevapları röportajımızda.