Hoşgeldiniz!

Turistlerle Röportajlar Videoları İzle

Yurt Dışında Kızlar mı Teklif Ediyor? | Turistlerle Röportajlar 03:11
Yurt Dışında Kızlar mı Teklif Ediyor? | Turistlerle Röportajlar 5.169 izlenme - 12 ay önce "Yurt dışında kızlar teklif ediyormuş" klişesini konunun birinci dereceden muhataplarına, turistlere sorduk. Bakalım cevaplar ne yönde?
Kültürünüze Ait En İlginç Özellikler Neler? - Turistlerle Röportajlar 01:28
Kültürünüze Ait En İlginç Özellikler Neler? - Turistlerle Röportajlar 2.660 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere bu kez kültürlerine ait en ilginç özellikleri sorduk. Farklı ülkelereden enteresan cevaplar geldi videoda iyi seyirler
İstanbul'da Sizi En Cok Şasırtan Şey Nedir? | Turistlerle Röportajlar 02:24
İstanbul'da Sizi En Cok Şasırtan Şey Nedir? | Turistlerle Röportajlar 1.611 izlenme - 11 ay önce Yerli Yersiz sorularda turistlere İstanbul'da ve Türkiye'de onları en çok ne şaşırttı diye sorduk. Bakalım turistleri İstanbul'da en çok şaşırtan şey neymiş? Sokak röportajlarında sorduğumuz sorulara siz de yorumlarınızla destek verebilirsiniz.
Yahudi Denince Aklınıza İlk Ne Geliyor ? - Turistlerle Röportajlar 01:05
Yahudi Denince Aklınıza İlk Ne Geliyor ? - Turistlerle Röportajlar 2.550 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere Yahudi denince akıllarına ilk ne geldiğini sorduk. Sokak röportajlarında sorduğumuz sorulara siz de yorumlarınızla destek verebilirsiniz. İyi seyirler.
Ulkenizdeki En Kaba Davranış Nedir? - Turistlerle Röportajlar 03:04
Ulkenizdeki En Kaba Davranış Nedir? - Turistlerle Röportajlar 1.996 izlenme - 1 yıl önce Turistlere ülkelerindeki ya da kültürlerindeki en kaba davranışları sorduk. Bakalım ülkeden ülkeye cevaplar ne yönde. Sokak röportajlarında sorduğumuz sorulara siz de yorumlarınızla destek verebilirsiniz. İyi seyirler. Yerli Yersiz sorular için ABONE olun
Yabancılar Tarkan'ı Tanıyor mu? 04:35
Yabancılar Tarkan'ı Tanıyor mu? 1.755 izlenme - 1 yıl önce Turistler Oynama Şıkıdım Şıkıdım söylüyor! Özgür ve Can turistlere megastarımız Tarkan'ı sordu. Yabancıların ne kadarı Tarkan'ı bildi, hangi şarkılarını söyleyebildiler videomuzda. İzlerken çok eğleneceğiniz videomuzu izleyince siz de Vay Be diyeceksiniz.
İstanbul'a Gelmeden Size Verilen Tavsiyeler Nelerdi? - Turistlerle Röportajlar 03:18
İstanbul'a Gelmeden Size Verilen Tavsiyeler Nelerdi? - Turistlerle Röportajlar 160 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere İstanbul'a yani Türkiye'ye gelmeden önce etraflarında onlara verilen taviyeleri sorduk. Kimi tavsiye güvenli değil dikkat et, kimisi ise keyfini çıkar yönünde. Peki sizin bir turiste tavsiyeniz ne olurdu? Sokak röportajlarında sorduğumuz sorulara siz de yorumlarınızla destek verebilirsiniz. İyi seyirler.
Ülkenizde Zorunlu Askerlik Sistemi Var mı? - Turistlerle Röportajlar 01:19
Ülkenizde Zorunlu Askerlik Sistemi Var mı? - Turistlerle Röportajlar 137 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere ülkelerinde askerlik sistemi olup olmadığını sorduk. Askerlik sisteminin yurt dışında nasıl olduğunu merak ediyorsanız bu röportaj tam size göre:)
Hangi Ülke Kadınlarını Daha Çekici Buluyorsunuz? - Sokak Röportajı (Turistlerle) 01:17
Hangi Ülke Kadınlarını Daha Çekici Buluyorsunuz? - Sokak Röportajı (Turistlerle) 182 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere hangi ülke kadınlarını daha çekici bulduklarını sorduk. Neden çekici bulduklarıyla birlikte turistleri cevapları röportajımızda.
Ezan Sesi Size Ne Hissettiriyor? | Turistlerle Röportajlar 04:42
Ezan Sesi Size Ne Hissettiriyor? | Turistlerle Röportajlar 29 izlenme - 1 yıl önce Hipnotize etkisi olduğunu söyleyen de var, şiirsel bulan da. Turistlere ezan sesinin onlara neler hissettirdiklerini sorduk. Bakalım farklı kültür ve inançlardan insanlar ezan sesini duyunca neler hissediyormuş?
Amerika Deyince Aklınıza Ne Geliyor? - Turistlerle Röportajlar 01:21
Amerika Deyince Aklınıza Ne Geliyor? - Turistlerle Röportajlar 17 izlenme - 1 yıl önce Turistlere Amerika deyince akıllarına gelen ilk şeyleri sorduk. Bakalım Amerika deyince İstanbul'a gelen turistlerin aklına neler geliyormuş
Hangi Ulkeden Nefret Ediyorsunuz? | Turistlerle Röportajlar 02:22
Hangi Ulkeden Nefret Ediyorsunuz? | Turistlerle Röportajlar 24 izlenme - 1 yıl önce Turistlere nefret ettikleri ülke var mı diye sorduk. Kimi geniş perspektiften bakıp milliyetçiliğin kötü yönlerine değinirken kimisi ise çok netti. Bakalım hangi ülkelerden nefret ediyorlarmış.
Ülkenize Ait İlginç Gelenekler Neler? | Turistlerle Röportajlar 02:31
Ülkenize Ait İlginç Gelenekler Neler? | Turistlerle Röportajlar 11 izlenme - 11 ay önce Turistlerler röportajda turistere bu röportaj bölümünde turistlere ülkenizin ilginç gelenekleri neler diye soruldu bakalım turistlerden ne cevaplar geldi.
Turkiye Bir Avrupa Ulkesi Midir? - Turistlerle Röportajlar 02:32
Turkiye Bir Avrupa Ulkesi Midir? - Turistlerle Röportajlar 17 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere Türkiye bir Avrupa ülkesi midir diye sorduk. Türkler'in de cevap verdiğimi sorumuza ilginç cevaplar aldık. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Müslümanlık Denilince Aklınıza Ne Geliyor? | Turistlerle Röportajlar 02:06
Müslümanlık Denilince Aklınıza Ne Geliyor? | Turistlerle Röportajlar 18 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere Müslümanlık denilince akıllarına ilk gelen şeyleri sordular. Farklı, ilginç cevaplar kameraya böyle yansıdı...
Ulkenizde Neyi Değiştirmek İsterdiniz? - Turistlerle Röportajlar 02:05
Ulkenizde Neyi Değiştirmek İsterdiniz? - Turistlerle Röportajlar 8 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda yabancılara ülkelerinde şu an ya da geçmişte neyi değiştirmek istediklerini sorduk. Bakalım ülkelerinde neyi değiştirmek istiyorlarmış.
Türklere Vize Gerekli Mi? | Turistlerle Röportajlar 02:17
Türklere Vize Gerekli Mi? | Turistlerle Röportajlar 11 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda her biri farklı ülkelerden turistlere soruldu: Türklere vize gerekli mi? Bakalım ne cevaplar alınd.Bu arada Amerika'da vize ücretlerinin 20$ olduğunu öğrendik :) İyi seyirler.
Ulkenizin Bayrağının Neyi Temsil Ettiğini Biliyor Musunuz? - Turistlerle Röportajlar 03:02
Ulkenizin Bayrağının Neyi Temsil Ettiğini Biliyor Musunuz? - Turistlerle Röportajlar 5 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere ülke bayraklarının neyi temsil ettiğini sorduk. Bakalım doğup büyüdükleri ülkelerinin bayraklarının anlamını ne kadarı biliyor?
Ülkenizde Bahşiş Veriliyor Mu? | Turistlerle Röportajlar 03:16
Ülkenizde Bahşiş Veriliyor Mu? | Turistlerle Röportajlar 5 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere ülkenizde bahşiş veriliyor mu diye sorduk. Ülkemizde genel olarak pek gerekli görülmeyen bu kültür bakalım yabancılarda ne yönde? Sokak röportajlarında sorduğumuz sorulara siz de yorumlarınızla destek verebilirsiniz. İyi seyirler. Yerli Yersiz sorular için ABONE olun https://goo.gl/AL6sKD Facebook https://goo.gl/VLSHVQ Twitter https://goo.gl/CxpKIc Instagram https://goo.gl/WVha45 Ne düşündüğünüzü merak ediyoruz! Yerli Yersiz kanalımızda sokak röportajları, turistlerle röportajlar yapıyoruz. Her an karşınıza çıkma ihtimalimiz yüksek. Sahada karşılaşmadan önce videolarımıza yorum yazarak görüşünüzü belirtirseniz çok seviniriz. Bunun yanında siz de insanlara sormak istediklerinizi yorum yazarak bize iletebilirsiniz.
Amerika Deyince Aklınıza Ne Geliyor? | Turistlerle Röportajlar 01:21
Amerika Deyince Aklınıza Ne Geliyor? | Turistlerle Röportajlar 4 izlenme - 1 yıl önce Turistlere Amerika deyince akıllarına gelen ilk şeyler soruldu. Bakalım Amerika deyince İstanbul'a gelen turistlerin aklına neler geliyormuş.Yaygın cevap sanıldığı gibi emperyalizm ya da savaş mı dersiniz?
Türkiye Bir Avrupa Ülkesi Midir? | 'Turistlerle Röportajlar' 02:32
Türkiye Bir Avrupa Ülkesi Midir? | 'Turistlerle Röportajlar' 4 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere Türkiye bir Avrupa ülkesi midir diye soruldu. Türkler'in de cevap verdiği soruya ilginç cevaplar alındı. Ne düşündüğünüzü merak ediyoruz!
Ülkenizde Neyi Değiştirmek İsterdiniz? | Turistlerle Röportajlar 02:05
Ülkenizde Neyi Değiştirmek İsterdiniz? | Turistlerle Röportajlar 2 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda yabancılara ülkelerinde şu an ya da geçmişte neyi değiştirmek istediklerini soruldu. Bakalım ülkelerinde neyi değiştirmek istiyorlarmış. Sokak röportajlarında sorulan sorulara siz de yorumlarınızla destek verebilirsiniz. İyi seyirler.