Hoşgeldiniz!

Turizmi Videoları İzle

Batırılması Planlanan Dev Uçak Suya indirildi 00:26
Batırılması Planlanan Dev Uçak Suya indirildi 3.437 izlenme - 11 ay önce Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Kuşadası’nda dalış turizmini geliştirmek amacıyla Kuşadası Körfezi’nde batırmaya hazırlandığı Airbus A300 tipi uçağı, Kuşadası Körfezi’ne indirildi. Kuşadası’nı dünya sualtı turizminde önemli bir noktaya taşıyacak çalışma, Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Sualtısporları Federasyonu işbirliğiyle yürütülüyor. Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından satın alınan 54 metre uzunluğunda ve 44 metre kanat genişliğindeki Airbus A 300 tipi uçak, deniz kenarında yapılan montajın tamamlanmasıyla bu sabah saatlerinde Kuşadası Körfezi’ne indirildi. Uçağın denizde yüzdürülmesi sırasında ise ortaya ilginç görüntüler çıktı. Sabah saat 10.30’da gerçekleştirilmesi planlanan batırma işlemi, teknik nedenlerden dolayı saat 14.30’a ertelendi. Güzelçamlı’dan Kuşadası’na olan seferini deniz üzerinde tamamlayacak olan uçak, saat 14.30’da düzenlenecek törenle Kuşadası Körfezi’nde Ramada Otel ile Suhan 360 Otel açıklarında batırılacak. Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından satın alınan Airbus A300 tipi uçak önce İstanbul’da parçalandı. 5 TIR’a yüklenen uçağın parçaları, titizlikle alınan yol güvenliği ile montaj için Kuşadası’na bağlı Güzelçamlı’ya getirildi. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu tarafından 7 Nisan tarihinde törenle start verilen uçağın montajı özel bir ekip tarafından iki aylık süre içinde tamamlandı. Kuyruk, flap gibi parçaları çıkarılan uçak, denize dev vinçlerle indirildi. Vinçlerle ön tarafından tutulan uçağın yerdeki kontrolünde bir büyük iş makinası daha kullanılıyor. Altına yüzer balonlar bağlanarak yüzdürülen Airbus A300 tipi uçak, yüzer vince bağlanarak yine büyük bir römorkor tarafından kıyıdan çekiliyor ve batırılacağı Kuşadası Körfezi’ndeki Ramada ile Sühan 360 otellerinin karşısındaki bölgeye getiriliyor.
Vıp 12.bölüm 01:15:00
Vıp 12.bölüm 661 izlenme - 3 yıl önce Vip Therapie 12.bölüm
episode 3 - spirit of chamonix 06:14
episode 3 - spirit of chamonix 618 izlenme - 6 yıl önce utmb sadece bir yarıştan çok daha fazlası. 3 ülke ve 15 bölgenin sahiplendiği bir festival dev bir ekonomik değer. spor turizm satış sanat yerel ekonomi... hepsi bu büyük resmin içinde.
Demet Akalın Uludağ'ı ısıttı 02:23
Demet Akalın Uludağ'ı ısıttı 21 izlenme - 3 ay önce Türkiye'nin en önemli kış ve turizm merkezlerinden Uludağ'da düzenlenen Bilyoner WinterFest'in ikinci gününde sahne alan başarılı sanatçı Demet Akalın, yeni albümü ve eskimeyen şarkılarıyla 4 saat boyunca sahnede kaldı. Popüler şarkılarıyla sevenlerini coşturan Akalın, dansçılarıyla renkli görüntüler oluşturdu. Ünlü şarkıcı Demet Akalın, albümü ve popüler şarkılarının yanı sıra, gençleri eğlendirmek için hareketli parçalar da söyledi. Ankara'nın Bağları şarkısını seslendiren Akalın, yüzlerce seyircisinden büyük alkış aldı. Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt ve yarın sahne alacak olan Fatih Ürek, Akalın'ın canlı performansını izleyerek, ünlü şarkıcıya destek verdi.
3. Hac, Umre Ve İnanç Turizmi Fuarı Feshane'de Açıldı 12:41
3. Hac, Umre Ve İnanç Turizmi Fuarı Feshane'de Açıldı 249 izlenme - 3 yıl önce "3. Hac, Umre ve İnanç Turizmi Fuarı" Diyanet İşleri Başkanlığı'nın da katılımı ile İstanbul Feshane'de açıldı.
Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenliği Başladı 04:08
Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenliği Başladı 223 izlenme - 2 yıl önce "Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenliği" başladı- Rize'de sekizincisi düzenlenen şenlikte renkli görüntüler oluşurken, naylon ve şambrellerle kayan 3 kişi yaralandı Rize'de bu yıl sekizincisi düzenlenen "Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenliği"nde renkli görüntüler oluştu.
Kartepe'de Kızak Keyfi 02:10
Kartepe'de Kızak Keyfi 23 izlenme - 5 ay önce Kış turizminin önemli tatil merkezlerinden Kartepe’de kar kalınlığı 70 santimetreye ulaştı. Hafta sonunu fırsat bilen tatilciler Kartepe’ye akın etti.
Dört Ülke Nevruz Bayramı'nda Buluştu 02:38
Dört Ülke Nevruz Bayramı'nda Buluştu 228 izlenme - 2 yıl önce Dört ülke Nevruz Bayramı'nda buluştu- Iğdır'da baharın gelişini müjdeleyen Nevruz Bayramı, Azerbaycan, Gürcistan ve İran'dan gelen vatandaşlarla kutlandı- Kutlamalar kapsamında Iğdır Valisi Haner, nevruz ateşinin üzerinden atladı, misafirlerle yumurta tokuşturup, demir dövdü Baharın gelişini müjdeleyen Nevruz Bayramı, Iğdır'da Azerbaycan, Gürcistan ve İran'dan gelen vatandaşlarla kutlandı.
 Kış turizm sektörünü düşündüren tablo 01:23
Kış turizm sektörünü düşündüren tablo 168 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de kış turizminin gözde merkezlerinden Uludağ'da kar kalınlığı 3 santimetreye düştü. Sıcaklığın eksi 11 dereceye kadar düşmesi ise tatilcileri ve işletmecileri etkiledi. Kış turizminin önemli merkezlerinden Uludağ'da kar kalınlığı 3 santimetreye kadar düştü. Her sene dünyanın birçok yerinden yüzlerce tatilciyi ağırlayan zirvede kar kalınlığının düşmesi otel işletmecilerini düşündürüyor. Biriken karlar üzerinde kayak yapan minik tatilciler, zirvede renkli görüntüler oluştururken, otel işletmecileri ve vatandaşlar kar yağışını bekliyor. Kar nedeniyle güzel manzaraların oluştuğu Uludağ’da en düşük hava sıcaklığı eksi 5 derece olurken, en yüksek sıcaklığın ise eksi 1 derece olduğu açıklandı. Gece ise sıcaklık eksi 11 dereceye kadar düşerken, Meteoroloji yetkilileri, cumartesi ve pazar günü yağmurla karışık kar beklediklerini, sıcaklığın ise eksi 8 dereceye kadar düşeceğini tahmin ettiklerini açıkladı.
yayla turizmi 04:50
yayla turizmi 379 izlenme - 8 yıl önce bu film İstanbul ticaret odası tarafından doğu anadolu'nun turizm odaklı kalkındırılması projesi için yapılacak roadshow çerçevesinde kullanılmak üzere çizgi tanıtım hizmetleri ltd. Şti.ne yaptırılmıştır.
Minikler Türkiye Güreş Şampiyonası 01:00
Minikler Türkiye Güreş Şampiyonası 128 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Güreş şampiyonasından görüntüler Güreş: Minikler Türkiye Şampiyonası- Minik erkekler müsabakası, Kahramanmaraş'ta başladı Minikler Türkiye Güreş Şampiyonası serbest stil müsabakaları Kahramanmaraş'ta başladı.
kültür turizmi 04:50
kültür turizmi 273 izlenme - 8 yıl önce bu film İstanbul ticaret odası tarafından doğu anadolunun turizm odaklı kalkındırılması projesi için yapılacak roadshow çerçevesinde kullanılmak üzere çizgi tanıtım hizmetleri ltd. şti. ne yaptırılmıştır.
sağlık turizmi 04:51
sağlık turizmi 313 izlenme - 8 yıl önce bu film İstanbul ticaret odası tarafından doğu anadolunun turizm odaklı kalkındırılması projesi için yapılacak roadshow çerçevesinde kullanılmak üzere çizgi tanıtım hizmetleri ltd. şti. ne yaptırılmıştır.
Melih Gökçek'in Çılgın Hareketli Saat Projesi 02:57
Melih Gökçek'in Çılgın Hareketli Saat Projesi 108 izlenme - 3 yıl önce Melih Gökçek; ' Toplam 52 tane saat yapıldı. Değişik yerlerde yapılmaya devam ediyor ve yapılacak. Öncelikle şunu söylemek istiyorum; Bu dekoratif saatleri bizim yapmamızın nedeni şu, önümüzdeki dönem hareketli saatler de yapacağız. Mesela seğmenler çıkacak oynayacak tekrar saatin içine girecek saat başı. Ankara'ya gelen turist bir saat turu yapabilecek. Dışardan gelenlere saat turları düzenleyeceğiz. Ankara'da bir saat turu turizmi başlayacak.
kış turizmi 04:35
kış turizmi 179 izlenme - 8 yıl önce bu film İstanbul ticaret odası tarafından doğu anadolunun turizm odaklı kalkındırılması projesi için yapılacak roadshow çerçevesinde kullanılmak üzereçizgi tanıtım hizmetleri ltd. Şti. ne yaptırılmıştır.
AK Parti Genel Sekreteri İpek 02:55
AK Parti Genel Sekreteri İpek 168 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Tunceli 5. Olağan İl Kongresi- AK Parti Genel Sekreteri İpek: "Terörü sonlandırmak için ortaya koyduğumuz proje, millidir.
Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik Komsomoskoya Pravda'ya verdiği özel röportaj 12:00
Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik Komsomoskoya Pravda'ya verdiği özel röportaj 70 izlenme - 3 yıl önce : .. : ( )
Lüks Yatlar, Marmaris'te Görücüye Çıktı 02:00
Lüks Yatlar, Marmaris'te Görücüye Çıktı 62 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Limandaki yatlardan genel ve detay görüntü- Marmaris Uluslararası Yat Kulübü Başkanı İskender Akbaş ile röportaj- Yatların içinden görüntü Lüks yatlar, Marmaris'te görücüye çıktı- Marmaris'te 34. kez kapılarını açan "Marmaris Yacht Charter Show" fuarında değeri 1 milyon ila 6 milyon avro arasında değişen lüks yatlar bulunuyor- Marmaris Uluslararası Yat Kulübü Başkanı Akbaş: - "Yat kiralama sektörü için sezonun başlangıcını ifade eden bu fuar, Akdeniz'in en eski mürettebatlı yat turizmini tanıtım organizasyonudur" Muğla'nın Marmaris ilçesinde bu yıl 34. kez düzenlenen "Marmaris Yacht Charter Show" başladı.
Şirince'de Kıyamet Menüsü - Goygoycu Abla 01:20
Şirince'de Kıyamet Menüsü - Goygoycu Abla 68 izlenme - 2 yıl önce Efenim malum son günlerde gündem 21 Aralık kıyamet muhabbeti ve de Şirince'deki Kıyamet Turizmi, ee hal böyle olunca bir de Kıyamet Menüsü olmaz ise olmazdı tabi ki. Bakalım neler varmış Kıyamet Menüsünde ve de pek sevgili Goygoycu ablacım sözüm sana; bence de en büyük Türkiye bir de o el harektini var ya senin...
Bozkırdı, Dalgıçların Gözdesi Oldu 02:14
Bozkırdı, Dalgıçların Gözdesi Oldu 64 izlenme - 2 yıl önce Bozkırdı, dalgıçların gözdesi oldu- Birecik Baraj gölünün suları altında kalan Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi su altı meraklılarından ilgi görüyor- İstanbul Diving Team Kulübü Başkanı Akkaya: - "Turlarımızı artırarak devam ettireceğiz.
Polis Adaylarından Türkçe, Kürtçe ve Arapça Konser 03:50
Polis Adaylarından Türkçe, Kürtçe ve Arapça Konser 67 izlenme - 2 yıl önce Siirt'te polis adaylarından Türkçe, Kürtçe ve Arapça konser- Siirt Polis Meslek Yüksekokulu öğrencilerinden oluşan koro, Türkçe, Kürtçe, Zazaca, Arapça ve İngilizce parçalar seslendirdi Siirt Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO) öğrencilerinden oluşan koro, Türkçe, Kürtçe, Zazaca, Arapça ve İngilizce konser verdi.
Anavarza Antik Kentinde Kazı Çalışmalarına Başlandı 01:24
Anavarza Antik Kentinde Kazı Çalışmalarına Başlandı 47 izlenme - 2 yıl önce Adana'da bulunan Anavarza antik kentinde arkeolojik kazı ve restorasyon çalışmaları başladı. .Antik kentteki çalışmaları 70 kişilik ekip yürütecek.
Uludağ'da 30 Araç Mahsur Kaldı 01:07
Uludağ'da 30 Araç Mahsur Kaldı 6 izlenme - 5 ay önce Kış turizminin önemli merkezlerinden Uludağ'ın Bakacak mevkiinden şehir manzarası izlemek isteyen yaklaşık 30 araç sürücüsü kar yağışının etkili olması nedeniyle mahsur kaldı.
Ayder Yaylasında Kayak Keyfi 03:12
Ayder Yaylasında Kayak Keyfi 29 izlenme - 2 yıl önce Ayder Yaylası'nda kayak keyfi- Doğu Karadeniz'in önemli turizm merkezlerinden biri olan Ayder Yaylası, hafta sonu yarıyıl tatilcilerine ev sahipliği yaptı Eğitim-öğretime verilen ara nedeniyle yarıyıl tatilini Doğu Karadeniz'in önemli turizm merkezlerinden biri olan Rize'deki Ayder Yaylası'nda geçiren vatandaşlar, şambrellerle ve kayakla kaymanın keyfini sürdü.
Fethiye Yazın Avrupalıların Kışın da Uzak Doğuluların Gözdesi 02:49
Fethiye Yazın Avrupalıların Kışın da Uzak Doğuluların Gözdesi 43 izlenme - 2 yıl önce Fethiye yazın Avrupalıların kışın da Uzak Doğuluların gözdesi- Son yıllarda, kış aylarında farklı alternatif arayan Uzakdoğulu turistler, Fethiye ve çevresine rağbet ediyor- FETOB Yönetim Kurulu Üyesi Gümüşhan: - "Yıllar önce bu misafirlerimizi genellikle İstanbul ve Kapadokya'da görüyorduk. Fethiye, son yıllarda bu programın içine dahil oldu.
Kültür Bakanı Çelik Müze Açılışında 07:10
Kültür Bakanı Çelik Müze Açılışında 49 izlenme - 2 yıl önce Erimtan Arkeoloji ve Sanat Müzesi açılışı-Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: -"DAİŞ, insanları öldürdüğü gibi, insanlığın birikimi olan medeniyet eserlerini de yok ediyor"-" Milliyetçilik ve medeniyet biraraya geldiği zaman, bu tip bu eserleri koruyan güçlü hayat izleri ortaya çıkar" Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, terör örgütü DAİŞ'in insanları öldürdüğü gibi, insanlığın birikimi olan medeniyet eserlerini de yok ettiğini söyledi.
39'ncu Turizm Haftası Etkinlikleri 02:17
39'ncu Turizm Haftası Etkinlikleri 16 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Halay- İl Kültür ve Turizm Müdürü İhsan Aslanlı konuşması- Vali Azmi Çelik ödül verme- Detaylar 39'ncu Turizm Haftası renkli görüntülerle start aldı.
Yıldız: 03:56
Yıldız: "Terörün Olmadığı Bir Ortamı Oluşturmaya Çalışıyoruz" 32 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Kayseri Mahalle Başkanları Toplantısı- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Amacımız, her 3 seçmenden ikisinin AK Parti dediği bir başarıyı yakalamak.
Güneydoğu'nun Sahil Kenti 03:32
Güneydoğu'nun Sahil Kenti"Nde Turizm Sezonu Başladı 37 izlenme - 2 yıl önce "Güneydoğu'nun sahil kenti"nde turizm sezonu başladı- Cittaslow Uluslararası Koordinasyon Komitesi'nin "Sakin Şehir" ağına dahil ettiği Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesini bu yıl 2 milyon kişinin ziyaret etmesi bekleniyor- Halfeti Kent Konseyi Başkanı Nihat Özdal: "Geçen sezon çok hareketli geçti, bundan dolayı 10 yeni tekne hizmete başladı" EŞBER AYAYDIN - HALİL FİDAN - Güneydoğu bozkırının ortasındaki Birecik Baraj gölü sayesinde sahil kentini andıran Halfeti ilçesi, yerli ve yabancı misafirlerini ağırlamaya başladı.
Son Mektup 02:15
Son Mektup 34 izlenme - 2 yıl önce "Son Mektup" filminde kullanılan uçaklar tarihi tabyada sergilenecek- Çanakkale Savaşları'nı konu alan ve Gelibolu Yarımadası'nda çekilen "Son Mektup" filminde kullanılan uçaklar, çekimlerin tamamlanmasının ardından yarımadada bırakıldı- Vali Çınar: "3 uçak, restorasyon işlemlerinin tamamlanmasının ardından tarihi Hamidiye Tabyaları'nda sergilenecek"ÇANAKKALE (AA) - Çanakkale Savaşları'nı konu alan, çekimleri Gelibolu Yarımadası'nda gerçekleşen "Son Mektup" filminde kullanılan, daha sonra bölgede bırakılan uçakların tarihi Hamidiye Tabyaları'nda sergileneceği bildirildi.