Hoşgeldiniz!

turizmi

Hindistan da Sıradan Bir Gün (Anlamsız Kavga İçerir) 03:38
Hindistan da Sıradan Bir Gün (Anlamsız Kavga İçerir) 6.274 izlenme - 8 ay önce Anladığım kadarıyla lüks ceketli abiye karşı hintli ablalarımızın bir isyanı var. Ablalar lüks ceketli abiye, çizgili gömlekli abi ablalara, ablalar genç bacılara, polis dayı hepsine şeklinde bir hengame yaşanıyor. Bonus olarak son da herkese röportaj hakkı var. Ayrıca bu karıların sesi beynimi zikti.
Batırılması Planlanan Dev Uçak Suya indirildi 00:26
Batırılması Planlanan Dev Uçak Suya indirildi 3.475 izlenme - 2 yıl önce Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Kuşadası’nda dalış turizmini geliştirmek amacıyla Kuşadası Körfezi’nde batırmaya hazırlandığı Airbus A300 tipi uçağı, Kuşadası Körfezi’ne indirildi. Kuşadası’nı dünya sualtı turizminde önemli bir noktaya taşıyacak çalışma, Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Sualtısporları Federasyonu işbirliğiyle yürütülüyor. Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından satın alınan 54 metre uzunluğunda ve 44 metre kanat genişliğindeki Airbus A 300 tipi uçak, deniz kenarında yapılan montajın tamamlanmasıyla bu sabah saatlerinde Kuşadası Körfezi’ne indirildi. Uçağın denizde yüzdürülmesi sırasında ise ortaya ilginç görüntüler çıktı. Sabah saat 10.30’da gerçekleştirilmesi planlanan batırma işlemi, teknik nedenlerden dolayı saat 14.30’a ertelendi. Güzelçamlı’dan Kuşadası’na olan seferini deniz üzerinde tamamlayacak olan uçak, saat 14.30’da düzenlenecek törenle Kuşadası Körfezi’nde Ramada Otel ile Suhan 360 Otel açıklarında batırılacak. Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından satın alınan Airbus A300 tipi uçak önce İstanbul’da parçalandı. 5 TIR’a yüklenen uçağın parçaları, titizlikle alınan yol güvenliği ile montaj için Kuşadası’na bağlı Güzelçamlı’ya getirildi. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu tarafından 7 Nisan tarihinde törenle start verilen uçağın montajı özel bir ekip tarafından iki aylık süre içinde tamamlandı. Kuyruk, flap gibi parçaları çıkarılan uçak, denize dev vinçlerle indirildi. Vinçlerle ön tarafından tutulan uçağın yerdeki kontrolünde bir büyük iş makinası daha kullanılıyor. Altına yüzer balonlar bağlanarak yüzdürülen Airbus A300 tipi uçak, yüzer vince bağlanarak yine büyük bir römorkor tarafından kıyıdan çekiliyor ve batırılacağı Kuşadası Körfezi’ndeki Ramada ile Sühan 360 otellerinin karşısındaki bölgeye getiriliyor.
45 Tonluk Tank  Deniz Dibine İndirildi 01:39
45 Tonluk Tank Deniz Dibine İndirildi 141 izlenme - 9 ay önce Antalya’nın Kaş ilçesinde dalış turizmi için batırılan Türk Silahlı Kuvvetlerine (TSK) ait 45 tonluk 1960 model tankın deniz dibine indiriliş görüntüleri paylaşıldı. Türk Silahlı Kuvvetleri’ne (TSK) ait 45 tonluk tank geçtiğimiz hafta Kaş Limanında 5 metre derinliğe batırılmıştı. Tank hava koşullarının düzelmesinin ardından Güvercin Adası Mevkii’ne taşınarak 20 metre derinliğe batırıldı. Dalgıçların eşliğinde batırılan tank, ülkemizin önde gelen dalış destinasyonlarından biri olan Kaş’ın tanıtımına önemli katkılar sağlaması hedefleniyor. Su altında yapay bir resif oluşturacak tankın bir benzeri, yıllar önce kendisi de ‘balıkadam’ olan Kral II. Abdullah tarafından Ürdün Akabe Körfezi’nde batırılmıştı. Tank hakkında Dalış turizmini geliştirmek hedefiyle batırılan tank, Türk Silahlı Kuvvetleri'nden temin edildi. ABD yapımı ve 1960 model olan 45 ton ağırlığındaki tank, Kaş'a Konya'dan getirildi. Görev süresini tamamlamış olan ve 4 personel taşıyabilen tankın üzerinde 105 milimetrelik bir de top bulunuyor. ============================ Türkiye Gazetesi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: http://bit.ly/Turkiye-Gazetesi Türkiye Gazetesi Resmi Web Sitesi http://www.turkiyegazetesi.com.tr Türkiye Gazetesi Sosyal Medya Adresleri https://facebook.com/turkiyegazetesi https://twitter.com/turkiyegazetesi https://plus.google.com/+turkiyegazetesi https://instagram.com/turkiyegazetesi... Türkiye Gazetesi Haber Akışı http://www.turkiyegazetesi.com.tr/rss...
Vıp 12.bölüm 01:15:00
Vıp 12.bölüm 662 izlenme - 4 yıl önce Vip Therapie 12.bölüm
episode 3 - spirit of chamonix 06:14
episode 3 - spirit of chamonix 641 izlenme - 6 yıl önce utmb sadece bir yarıştan çok daha fazlası. 3 ülke ve 15 bölgenin sahiplendiği bir festival dev bir ekonomik değer. spor turizm satış sanat yerel ekonomi... hepsi bu büyük resmin içinde.
İnsanlığın Varoluşundan Beri Merak Edilen Soruların Yanıtları - Gündem Özel 16.09.2017 Cumartesi 03:26:35
İnsanlığın Varoluşundan Beri Merak Edilen Soruların Yanıtları - Gündem Özel 16.09.2017 Cumartesi 84 izlenme - 5 ay önce Deniz Bayramoğlu ile Gündem Özel, felsefecileri, ilahiyatçıları, bilim insanlarını bir araya getiriyor ve insanlığın varoluşundan beri sorduğu soruların yanıtını aradı. Hayatın anlamı ne? Dünyaya geliş amacımızı nasıl buluruz? Kader mi, tesadüf mü? Başımıza gelenlerin açıklaması ne? İnancın hayatımızdaki yeri ve gücü. Deniz Bayramoğlu sordu, akademisyenler Prof. Dr. Betül Çotuksöken, Yrd. Doç. Dr. Emre Dorman, Nöroloji uzmanı Doç. Dr. Sultan Tarlacı, Psikiyatrist Dr. Agah Aydın yanıtladı.
Takımlar, Bir Sonraki Yılın Rezervasyonunu Yaptırıyor 02:25
Takımlar, Bir Sonraki Yılın Rezervasyonunu Yaptırıyor" 3 izlenme - 1 hafta önce Spor Turizmi Birliği Derneği Başkanı Recep Şamil Yaşacan, Antalya'da şu anda kamp yapan takımların, şimdiden bir sonraki yılın rezervasyonunu yaptırdığını bildirdi.
3. Hac, Umre Ve İnanç Turizmi Fuarı Feshane'de Açıldı 12:41
3. Hac, Umre Ve İnanç Turizmi Fuarı Feshane'de Açıldı 271 izlenme - 3 yıl önce "3. Hac, Umre ve İnanç Turizmi Fuarı" Diyanet İşleri Başkanlığı'nın da katılımı ile İstanbul Feshane'de açıldı.
yayla turizmi 04:50
yayla turizmi 385 izlenme - 9 yıl önce bu film İstanbul ticaret odası tarafından doğu anadolu'nun turizm odaklı kalkındırılması projesi için yapılacak roadshow çerçevesinde kullanılmak üzere çizgi tanıtım hizmetleri ltd. Şti.ne yaptırılmıştır.
Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenliği Başladı 04:08
Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenliği Başladı 223 izlenme - 3 yıl önce "Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenliği" başladı- Rize'de sekizincisi düzenlenen şenlikte renkli görüntüler oluşurken, naylon ve şambrellerle kayan 3 kişi yaralandı Rize'de bu yıl sekizincisi düzenlenen "Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenliği"nde renkli görüntüler oluştu.
 Kış turizm sektörünü düşündüren tablo 01:23
Kış turizm sektörünü düşündüren tablo 168 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'de kış turizminin gözde merkezlerinden Uludağ'da kar kalınlığı 3 santimetreye düştü. Sıcaklığın eksi 11 dereceye kadar düşmesi ise tatilcileri ve işletmecileri etkiledi. Kış turizminin önemli merkezlerinden Uludağ'da kar kalınlığı 3 santimetreye kadar düştü. Her sene dünyanın birçok yerinden yüzlerce tatilciyi ağırlayan zirvede kar kalınlığının düşmesi otel işletmecilerini düşündürüyor. Biriken karlar üzerinde kayak yapan minik tatilciler, zirvede renkli görüntüler oluştururken, otel işletmecileri ve vatandaşlar kar yağışını bekliyor. Kar nedeniyle güzel manzaraların oluştuğu Uludağ’da en düşük hava sıcaklığı eksi 5 derece olurken, en yüksek sıcaklığın ise eksi 1 derece olduğu açıklandı. Gece ise sıcaklık eksi 11 dereceye kadar düşerken, Meteoroloji yetkilileri, cumartesi ve pazar günü yağmurla karışık kar beklediklerini, sıcaklığın ise eksi 8 dereceye kadar düşeceğini tahmin ettiklerini açıkladı.
Dört Ülke Nevruz Bayramı'nda Buluştu 02:38
Dört Ülke Nevruz Bayramı'nda Buluştu 231 izlenme - 3 yıl önce Dört ülke Nevruz Bayramı'nda buluştu- Iğdır'da baharın gelişini müjdeleyen Nevruz Bayramı, Azerbaycan, Gürcistan ve İran'dan gelen vatandaşlarla kutlandı- Kutlamalar kapsamında Iğdır Valisi Haner, nevruz ateşinin üzerinden atladı, misafirlerle yumurta tokuşturup, demir dövdü Baharın gelişini müjdeleyen Nevruz Bayramı, Iğdır'da Azerbaycan, Gürcistan ve İran'dan gelen vatandaşlarla kutlandı.
kültür turizmi 04:50
kültür turizmi 274 izlenme - 9 yıl önce bu film İstanbul ticaret odası tarafından doğu anadolunun turizm odaklı kalkındırılması projesi için yapılacak roadshow çerçevesinde kullanılmak üzere çizgi tanıtım hizmetleri ltd. şti. ne yaptırılmıştır.
sağlık turizmi 04:51
sağlık turizmi 315 izlenme - 9 yıl önce bu film İstanbul ticaret odası tarafından doğu anadolunun turizm odaklı kalkındırılması projesi için yapılacak roadshow çerçevesinde kullanılmak üzere çizgi tanıtım hizmetleri ltd. şti. ne yaptırılmıştır.
Minikler Türkiye Güreş Şampiyonası 01:00
Minikler Türkiye Güreş Şampiyonası 133 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Güreş şampiyonasından görüntüler Güreş: Minikler Türkiye Şampiyonası- Minik erkekler müsabakası, Kahramanmaraş'ta başladı Minikler Türkiye Güreş Şampiyonası serbest stil müsabakaları Kahramanmaraş'ta başladı.
kış turizmi 04:35
kış turizmi 179 izlenme - 9 yıl önce bu film İstanbul ticaret odası tarafından doğu anadolunun turizm odaklı kalkındırılması projesi için yapılacak roadshow çerçevesinde kullanılmak üzereçizgi tanıtım hizmetleri ltd. Şti. ne yaptırılmıştır.
Kartepe'de Kızak Keyfi 02:10
Kartepe'de Kızak Keyfi 28 izlenme - 1 yıl önce Kış turizminin önemli tatil merkezlerinden Kartepe’de kar kalınlığı 70 santimetreye ulaştı. Hafta sonunu fırsat bilen tatilciler Kartepe’ye akın etti.
Melih Gökçek'in Çılgın Hareketli Saat Projesi 02:57
Melih Gökçek'in Çılgın Hareketli Saat Projesi 108 izlenme - 4 yıl önce Melih Gökçek; ' Toplam 52 tane saat yapıldı. Değişik yerlerde yapılmaya devam ediyor ve yapılacak. Öncelikle şunu söylemek istiyorum; Bu dekoratif saatleri bizim yapmamızın nedeni şu, önümüzdeki dönem hareketli saatler de yapacağız. Mesela seğmenler çıkacak oynayacak tekrar saatin içine girecek saat başı. Ankara'ya gelen turist bir saat turu yapabilecek. Dışardan gelenlere saat turları düzenleyeceğiz. Ankara'da bir saat turu turizmi başlayacak.
Şirince'de Kıyamet Menüsü - Goygoycu Abla 01:20
Şirince'de Kıyamet Menüsü - Goygoycu Abla 112 izlenme - 3 yıl önce Efenim malum son günlerde gündem 21 Aralık kıyamet muhabbeti ve de Şirince'deki Kıyamet Turizmi, ee hal böyle olunca bir de Kıyamet Menüsü olmaz ise olmazdı tabi ki. Bakalım neler varmış Kıyamet Menüsünde ve de pek sevgili Goygoycu ablacım sözüm sana; bence de en büyük Türkiye bir de o el harektini var ya senin...
Demet Akalın Uludağ'ı ısıttı 02:23
Demet Akalın Uludağ'ı ısıttı 25 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'nin en önemli kış ve turizm merkezlerinden Uludağ'da düzenlenen Bilyoner WinterFest'in ikinci gününde sahne alan başarılı sanatçı Demet Akalın, yeni albümü ve eskimeyen şarkılarıyla 4 saat boyunca sahnede kaldı. Popüler şarkılarıyla sevenlerini coşturan Akalın, dansçılarıyla renkli görüntüler oluşturdu. Ünlü şarkıcı Demet Akalın, albümü ve popüler şarkılarının yanı sıra, gençleri eğlendirmek için hareketli parçalar da söyledi. Ankara'nın Bağları şarkısını seslendiren Akalın, yüzlerce seyircisinden büyük alkış aldı. Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt ve yarın sahne alacak olan Fatih Ürek, Akalın'ın canlı performansını izleyerek, ünlü şarkıcıya destek verdi.
AK Parti Genel Sekreteri İpek 02:55
AK Parti Genel Sekreteri İpek 173 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Tunceli 5. Olağan İl Kongresi- AK Parti Genel Sekreteri İpek: "Terörü sonlandırmak için ortaya koyduğumuz proje, millidir.
Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik Komsomoskoya Pravda'ya verdiği özel röportaj 12:00
Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik Komsomoskoya Pravda'ya verdiği özel röportaj 71 izlenme - 4 yıl önce : .. : ( )
Uludağ'da Yeşil ve Beyazın Muhteşem Buluşması Havadan Görüntülendi 06:59
Uludağ'da Yeşil ve Beyazın Muhteşem Buluşması Havadan Görüntülendi 6 izlenme - 4 ay önce Uludağ'da yeşil ve beyazın muhteşem buluşması havadan görüntülendi Uludağ erken yağan kar nedeniyle beyaz gelinliğini giydi Uludağ'a kar erken yağdı vatandaşlar kar özlemini yiyerek giderdiBURSA - Kış turizminin önemli merkezlerinden Uludağ'da kar erken yağdı.
Lüks Yatlar, Marmaris'te Görücüye Çıktı 02:00
Lüks Yatlar, Marmaris'te Görücüye Çıktı 67 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Limandaki yatlardan genel ve detay görüntü- Marmaris Uluslararası Yat Kulübü Başkanı İskender Akbaş ile röportaj- Yatların içinden görüntü Lüks yatlar, Marmaris'te görücüye çıktı- Marmaris'te 34. kez kapılarını açan "Marmaris Yacht Charter Show" fuarında değeri 1 milyon ila 6 milyon avro arasında değişen lüks yatlar bulunuyor- Marmaris Uluslararası Yat Kulübü Başkanı Akbaş: - "Yat kiralama sektörü için sezonun başlangıcını ifade eden bu fuar, Akdeniz'in en eski mürettebatlı yat turizmini tanıtım organizasyonudur" Muğla'nın Marmaris ilçesinde bu yıl 34. kez düzenlenen "Marmaris Yacht Charter Show" başladı.
Polis Adaylarından Türkçe, Kürtçe ve Arapça Konser 03:50
Polis Adaylarından Türkçe, Kürtçe ve Arapça Konser 89 izlenme - 3 yıl önce Siirt'te polis adaylarından Türkçe, Kürtçe ve Arapça konser- Siirt Polis Meslek Yüksekokulu öğrencilerinden oluşan koro, Türkçe, Kürtçe, Zazaca, Arapça ve İngilizce parçalar seslendirdi Siirt Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO) öğrencilerinden oluşan koro, Türkçe, Kürtçe, Zazaca, Arapça ve İngilizce konser verdi.
Bozkırdı, Dalgıçların Gözdesi Oldu 02:14
Bozkırdı, Dalgıçların Gözdesi Oldu 68 izlenme - 3 yıl önce Bozkırdı, dalgıçların gözdesi oldu- Birecik Baraj gölünün suları altında kalan Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi su altı meraklılarından ilgi görüyor- İstanbul Diving Team Kulübü Başkanı Akkaya: - "Turlarımızı artırarak devam ettireceğiz.
Anavarza Antik Kentinde Kazı Çalışmalarına Başlandı 01:24
Anavarza Antik Kentinde Kazı Çalışmalarına Başlandı 49 izlenme - 3 yıl önce Adana'da bulunan Anavarza antik kentinde arkeolojik kazı ve restorasyon çalışmaları başladı. .Antik kentteki çalışmaları 70 kişilik ekip yürütecek.
Erciyes'de Atlı Kızak Keyfi İlgi Görüyor 05:04
Erciyes'de Atlı Kızak Keyfi İlgi Görüyor 2 izlenme - 2 ay önce Erciyes'de atlı kızak keyfi ilgi görüyorKAYSERİ - Türkiye'nin önemli kış turizmi merkezlerinden Erciyes Kayak Tesisleri'nde bu yıl ilk defa atlı kızak ile vatandaşlara hizmet veriliyor.
Fethiye Yazın Avrupalıların Kışın da Uzak Doğuluların Gözdesi 02:49
Fethiye Yazın Avrupalıların Kışın da Uzak Doğuluların Gözdesi 48 izlenme - 3 yıl önce Fethiye yazın Avrupalıların kışın da Uzak Doğuluların gözdesi- Son yıllarda, kış aylarında farklı alternatif arayan Uzakdoğulu turistler, Fethiye ve çevresine rağbet ediyor- FETOB Yönetim Kurulu Üyesi Gümüşhan: - "Yıllar önce bu misafirlerimizi genellikle İstanbul ve Kapadokya'da görüyorduk. Fethiye, son yıllarda bu programın içine dahil oldu.
Ayder Yaylasında Kayak Keyfi 03:12
Ayder Yaylasında Kayak Keyfi 30 izlenme - 3 yıl önce Ayder Yaylası'nda kayak keyfi- Doğu Karadeniz'in önemli turizm merkezlerinden biri olan Ayder Yaylası, hafta sonu yarıyıl tatilcilerine ev sahipliği yaptı Eğitim-öğretime verilen ara nedeniyle yarıyıl tatilini Doğu Karadeniz'in önemli turizm merkezlerinden biri olan Rize'deki Ayder Yaylası'nda geçiren vatandaşlar, şambrellerle ve kayakla kaymanın keyfini sürdü.