Hoşgeldiniz!

türk erkekleri

Kız Tavlama Konusunda En Etkili Yöntemler Nelerdir? 03:22
Kız Tavlama Konusunda En Etkili Yöntemler Nelerdir? 2.558 izlenme - 1 yıl önce Türk erkekleri kızları etkilemek için neler yapıyor , nasıl taktikler kullanıyor ve bu konuda ne kadar başarılılar.
Alman Kızları Türk Erkeklerini 3 Kelime ile Anlatırsa 03:00
Alman Kızları Türk Erkeklerini 3 Kelime ile Anlatırsa 3.580 izlenme - 3 yıl önce Alman Kızları Türk Erkeklerini 3 Kelime ile Anlatırsa Almanya'da yaşayan Türk erkekleri hakkında fikirlerini kamera karşısında dile getiren Alman kızlarını dinliyoruz.
Marmaris'te Nasıl Rus Kaldırılır? 01:12
Marmaris'te Nasıl Rus Kaldırılır? 1.825 izlenme - 3 yıl önce Konu kız kaldırmak olunca bizim milletten daha hızlısı, daha üstünü, daha mükemmeli bulunamaz. Söz konusu kızların milleti Rusya olunca durum garip bir hal almaya başlıyor. Türk gençleri için yazların gerçek başkenti sayılan Marmaris'te kardeşlerimiz olayı mizahı yönden ele alıyor.
Kadın Görünce Vakvaklayan Eski Türk Erkekleri 02:45
Kadın Görünce Vakvaklayan Eski Türk Erkekleri 634 izlenme - 3 yıl önce Türk erkekleri son zamanlarda çok bozuldu diyorlar. Havuz kenarında gördükleri kızlara sarkıntılık yapanlar felan filan hoppedi burdan... Ama eskilerde durum daha kötüymüş. Biz onlardan kapmışız bu hastalığı. Ama burda kadınların suçu çok. "Vak vak"
Cem Yılmaz'ın Oyuncusundan Türk Erkeklerine Hakaret 03:32
Cem Yılmaz'ın Oyuncusundan Türk Erkeklerine Hakaret 439 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz'ın yeni filmi Ali Baba ve 7 Cüceler'in başrol oyuncularından Irina Ivkina, Büyük Haber Merkezi adlı komedi programında fransız manken Laura Nipıl olarak türk erkeklerini çirkin ve göbekli bulduğunu söyleyerek "zayıflamazsanız bu şekilde sizi avrupa birliğine almayız" diyor. nipıl nipıl kendine gel!!
Röportaj - Turist Kızlar Türk Erkekleri Hakkında Ne Düşünüyor? 02:53
Röportaj - Turist Kızlar Türk Erkekleri Hakkında Ne Düşünüyor? 140 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizi ziyaret eden turist kızlar acaba Türk erkekleri hakkında ne düşünüyor? Sizler için derlediğimiz videomuzu keyifle izlemeniz dileğiyle.
 Alman kızları 3 kelime ile Türk erkeklerini anlatırsa 02:41
Alman kızları 3 kelime ile Türk erkeklerini anlatırsa 145 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/aksamtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tatilde İspanya mı Türkiye mi Karşılaştırması 00:30
Tatilde İspanya mı Türkiye mi Karşılaştırması 101 izlenme - 3 yıl önce Dünyaca ünlü online tatil sitesi iki popüler tatil beldesinde 7 gecelik tatil olanaklarını kıyaslamıs. İspanya - Türkiye mücadelesini izliyoruz
Inna: Türk Erkekleri Çok Seki Ve Romantik 04:40
Inna: Türk Erkekleri Çok Seki Ve Romantik 28 izlenme - 1 yıl önce Geçtiğimiz hafta Number 1 stüdyolarına konuk olan dünya starı INNA Türk Erkekleri ile ilgili samimi açıklamalarda bulumuş.
Türk Erkekleri Rus Derneğini Bezdirdi 02:45
Türk Erkekleri Rus Derneğini Bezdirdi 67 izlenme - 3 yıl önce Alanya Rus Derneği Başkanı, Türk erkeklerinden telefon yağdığını, "Bize Rus eş bulun" dediklerini söyledi. Başkan, "Biz evlilik kurumu değiliz" diyerek bu duruma isyan etti.
Türk Erkekleri Dekolteyi Sever Mi? (Sokak Röportajı) 05:17
Türk Erkekleri Dekolteyi Sever Mi? (Sokak Röportajı) 86 izlenme - 5 yıl önce Gözde Kansu'nun dekoltesini mikrofonu eline alıp sokaktaki insana sordular.
Türk Erkeklerinde Eksik Olan Ne? 02:26
Türk Erkeklerinde Eksik Olan Ne? 6 izlenme - 2 yıl önce Türk erkeklerinde eksik olan bence düşüncesizlik,en büyük sorun kadınları düşünme yok öldürüyolar.Sonuçta kadınlar nimet değerini bilicen