Hoşgeldiniz!

türk hava yolları

Türk Hava Yolları | Hayal Edince 02:10
Türk Hava Yolları | Hayal Edince 1.790.547 izlenme - 4 yıl önce Güzel şeyler #hayaledince başlar. Türkiye'nin havayolu, Türkiye'nin hayalleriyle büyüyor. Türk Hava Yolları'nın Iğdır Havalimanı açılışıyla ilgili hazırladığı reklam filmi. Reklamda yörenin çocukları, köylerine uçak gelmesini istedikleri için hazırlık yapıyorlar.
Koreli Pilotun Cağnım THY Uçağını Piç Etmesi 00:17
Koreli Pilotun Cağnım THY Uçağını Piç Etmesi 7.698 izlenme - 1 hafta önce Güney Koreli şirketin denyo pilotu yapacağını yapmış. Yoksa hata bizimkinde mi? - şu yaptığın iş mi şimdi gardaş? kuyruğun haline bak. tam yola çıkacaktım. - tamam kardeş hallederiz, tanıdık usta var.
Turkish Airlines Euroleague Epic Pool Dunk 00:30
Turkish Airlines Euroleague Epic Pool Dunk 548.772 izlenme - 4 yıl önce Türk Hava Yolları Euroleague reklam filmimiz için Sergio Rodriguez, Shawn James, Kyle Hines ve Robin Benzing bir araya gelerek efsane bir smaca imza attılar.
Hayal Edince - Turkishairlines 00:16
Hayal Edince - Turkishairlines 75.989 izlenme - 4 yıl önce Güzel şeyler #hayaledince başlar. Çarşamba 21:00'ı bekleyin.
Şapşik Kabin Görevlisi 02:26
Şapşik Kabin Görevlisi 28.967 izlenme - 1 yıl önce Uçuştan önce genelde hosteslerin yaptığı uyarı ve işaretleri bu host arkadaş oldukça eğlenceli şey etmiş. Bence komik..
Saba Tümer İle Nilgün Belgün'ün THY İsyanı 00:59
Saba Tümer İle Nilgün Belgün'ün THY İsyanı 6.619 izlenme - 1 yıl önce Saba Tümer ve Nilgün Belgün kültür, sanat ve söyleşi etkinlikleri kapsamında Pazar Günü Van’a gitmek üzere yola çıktı. Normalde 2 saat sürmesi beklenen uçak, hava şartları nedeniyle çok uzun sürdü. Hava bile almadan uçakta uzun süre bekletilen ikili, bir video çekerek, Türk Hava Yolları’na tepki gösterdi. Saba Tümer; “Tüm yolcuların en değerli şeyini zamanını çaldın tecrübesizliğin ve saygısızlığından dolayı #thy! hem #thy hem de Erzurum yer hizmetlerinden şikayetçiyiz!” dedi.
THY'yi Arayıp Gotham'a Bilet İsteyen Gençler 01:51
THY'yi Arayıp Gotham'a Bilet İsteyen Gençler 6.496 izlenme - 2 yıl önce THY'nin #flytogotham reklam kampanyasından sonra ergen ruhlu bir gencimiz Gotham şehrine bilet almak için THY müşteri hizmetlerini aramış, THY görevlisi yine sabırlı çıkmış. iyi seyirler
Deicing Nasıl Yapılır? 01:03
Deicing Nasıl Yapılır? 3.217 izlenme - 1 yıl önce De icing ne zaman yapılır ? Deicing in kaç farklı türü vardır ve hangi sıvılardan oluşur?
Turkish Airlines : Bu Gurur Hepimizin 01:32
Turkish Airlines : Bu Gurur Hepimizin 10.085 izlenme - 4 yıl önce Turkish Airlines : Bu Gurur Hepimizin
Thy Reklamı İstiklal Marşı 01:32
Thy Reklamı İstiklal Marşı 11.567 izlenme - 6 yıl önce
Turkish Airlines - Comfort Class 3d 01:11
Turkish Airlines - Comfort Class 3d 6.240 izlenme - 4 yıl önce Turkish Airlines - Comfort Class 3D
Türk Hava Yolları Logosunun Anlamı 02:25
Türk Hava Yolları Logosunun Anlamı 3.275 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizin Dünyada gururu olan Türk Hava Yolları şirketinin kullandığı logonun ne anlama geldiği ve logonun kullanımı hakkında bilgiler.
Türk Hava Yolları Euroleague Final Four 01:00
Türk Hava Yolları Euroleague Final Four 4.496 izlenme - 4 yıl önce Türk Hava Yolları Euroleague Final Four
Beşiktaş'ın Deplasman Uçağının Hazırlanışı 01:00
Beşiktaş'ın Deplasman Uçağının Hazırlanışı 2.735 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Kulübü ile Türk Hava Yolları, Beşiktaş Futbol Takım havayolu ulaşım sponsorluğu hususunda üç yıllık anlaşma imzaladı. Yapılan anlaşmaya göre Beşiktaş Futbol Takımı, üç yıl boyunca deplasman maçları hava yolu seyahatlerini Türk Hava Yolları'nın, Beşiktaş'ın armasıyla giydirdiği 180 yolcu kapasiteli Boeing 737-800 uçağıyla gerçekleştirecek.
Türk Hava Yolları Vazgeçme Reklamı - Rize 02:30
Türk Hava Yolları Vazgeçme Reklamı - Rize 5.347 izlenme - 3 yıl önce Hayallerine ulaşmak için hiçbir engel tanımayan Türkiye, memleketin her köşesine kolayca ulaşsın diye... Turkish Airlines
Türk Hava Yolları - İksv'nin Resmi Havayolu 00:30
Türk Hava Yolları - İksv'nin Resmi Havayolu 3.239 izlenme - 4 yıl önce Türk Hava Yolları - İKSV'nin Resmi Havayolu
Türk Hava Yolları Euroleague Reklam Filmimizin Kamera Arkası Görüntüleri 02:31
Türk Hava Yolları Euroleague Reklam Filmimizin Kamera Arkası Görüntüleri 3.149 izlenme - 4 yıl önce Koreografisi özenle hazırlanan Türk Hava Yolları Euroleague reklamımızın Madrid'de gerçekleşen çekimlerine dört profosyonel oyuncu (Shawn James, Kyle Hines, Robin Benzing, Sergio Rodriguez) ve sekiz genç yetenek katıldı. Çekimler aksiyonu takip eden tek bir kamerayla, tüm koreografinin tek seferde gerçekleştirilmesiyle tamamlandı. Oyuncular 22 denemeden sonra inanılmaz bir basketbol şovu sergilediler.
Nostalgic Commercials: Gateway To The Globe 00:36
Nostalgic Commercials: Gateway To The Globe 2.473 izlenme - 4 yıl önce Nostalgic Commercials: Gateway to the Globe
Türk Hava Yolları | #ayniruhaynihava 01:38
Türk Hava Yolları | #ayniruhaynihava 2.952 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'ın zorlu Chelsea mücadelesine çıkacağı akşam, taraftarlar Türk Hava Yolları'nın Seyrantepe metro istasyonu çıkışındaki kar yağışı sürpriziyle karşılaştı. Türk Hava Yolları, taraftarlara Galatasaray'in zorlu hava kosullarinda kazandigi Juventus maçındaki atmosferi hatirlatti.
THY - Türk Sanat Müziği Günümüz Kutlu Olsun 01:02
THY - Türk Sanat Müziği Günümüz Kutlu Olsun 375 izlenme - 5 ay önce Alkışlarla yaşıyoruz... Bazen bir ses, sizi bambaşka bir yolculuğa çıkarır… #TürkSanatMüziğiGünü #ZekiMüren
Turkish Airlines - Globally Yours 00:51
Turkish Airlines - Globally Yours 2.377 izlenme - 4 yıl önce Turkish Airlines - Globally Yours
Mehmet Can Türk Hava Yolları ile Hayallerine Uçtu 02:47
Mehmet Can Türk Hava Yolları ile Hayallerine Uçtu 1.691 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğundan beri en sevdiği hobisi, uçak fotoğrafları çekmek olan Mehmet Can, Türk Hava Yolları ile hayallerine uçtu. Havacılığa gönül veren ve tüm odasını, uçak maketleri, havacılık afişleri ile süsleyen Mehmet Can, bir gün Türk Hava Yolları Facebook sayfasında çektiği fotoğraflardan birini paylaşır ve hayallerine bir adım daha yaklaşır...
Türk Hava Yolları Reklamı 02:10
Türk Hava Yolları Reklamı 2.753 izlenme - 4 yıl önce Türk Hava Yolları'nın Iğdır Havalimanı açılışıyla ilgili hazırladığı reklam filmi. Reklamda yörenin çocukları, köylerine uçak gelmesini istedikleri için hazırlık yapıyorlar.
Türk Hava Yolları Iğdır Havalimanı Reklamı 02:10
Türk Hava Yolları Iğdır Havalimanı Reklamı 1.999 izlenme - 3 yıl önce Türk Hava Yolları'nın bugün dolaşıma giren reklam filmi izleyenleri duygulandırdı. Iğdırlı çocukların başrolde oynadığı reklam filmi "Türkiye'de uçmadığımız tek bir yer kalsa, dünyada en çok noktaya uçmuşuz ne fayda" sloganıyla izleyenlerden tam not aldı. "Çok istersek geler bence"
Turkish Airlines Globally Yours Ad Featuring Kıvanç Tatlıtuğ 01:01
Turkish Airlines Globally Yours Ad Featuring Kıvanç Tatlıtuğ 2.209 izlenme - 4 yıl önce Turkish Airlines Globally Yours ad featuring Kıvanç Tatlıtuğ
The Assembly Of A Boeing 777-300er - Turkish Airlines 00:13
The Assembly Of A Boeing 777-300er - Turkish Airlines 1.625 izlenme - 4 yıl önce The assembly of a Boeing 777-300ER - Turkish Airlines
Orly Katliamı (1983) 02:46
Orly Katliamı (1983) 1.862 izlenme - 3 yıl önce Orly Havalimanı Saldırısı veya Orly Katliamı[1], Ermeni ASALA örgütü tarafından 15 Temmuz 1983'te Türk Hava Yolları'nın Paris Orly Havalimanındaki bürosuna karşı terör saldırısı. Olayda patlatılan bomba ile ikisi Türk, dördü Fransız, biri Amerikalı ve biri İsveçli olmak üzere sekiz kişi ölmüş, 28'i Türk, 55 kişi de yaralanmıştır.[2] Çanta içine eklenmiş bomba havalimanının kalabalık güney garında yerleşen THY'nin bürosunda patlamıştır. Olayda üç kişi hemen ölmüş, beş kişi ise olaydan sonra hastanede ölmüştür. Bomba sadece yarım kilo semtex plastik patlayıcı maddesinden yapılmıştır, ama üç portatif gaz balonuna bağlı olması sonucunda kurbanlar geniş yanıklara maruz kalmıştır.[3] Olayla ilgili Fransız polisi 29 yaşındaki Suriyeli Ermeni Varujan Garabedyan'ı (Varujan Garbisyan olarak da bilinir) tutuklamıştır. Sanık kendisinin ASALA örgütünün Fransız bölümünün başkanı olduğunu söylemiş ve bombayı Orly Havalimanına yerleştirdiğini itiraf etmiştir. Saldırıdan önce havalimanına gelen Garabedyan, yolcuların birine valizlerinin fazla olduğunu söylemiş ve yolcuya 65 dolar vererek çantasını bagaj kontrolünden geçirmesini istemiştir. Paris'ten İstanbul'a giden THY'nin uçağında, uçak havada iken patlayacak bomba zamanından önce bagaj rampasında patlamıştır.[4]. Garabedyan bombanın Ermeni kökenli Türkiye vatandaşı Ohannes Semerci'nin Villiers-le-Bel'deki evinde hazırlandığını itiraf etmiştir.[4] Bombayı gaz balonlarına bağlaması şüphesi üzere başka bir Ermeni kökenli Türkiye vatandaşını, 22 yaşındaki elektronik uzmanı olan Nayir Söner'i (Nayir Souner)[5] polis bir süre sonra Marsilya'da hapsetmiştir. (vikipedi)
15.000 Kişi Bir Uçakta 02:15
15.000 Kişi Bir Uçakta 1.999 izlenme - 4 yıl önce 15.000 Kişi Bir Uçakta
Türk Yapımı İlk Uçak Koltuğu Uçuşa Hazır 03:24
Türk Yapımı İlk Uçak Koltuğu Uçuşa Hazır 2.389 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın En İyi Havayolu Şirketi" olma hedefimiz doğrultusunda inovatif yaklaşımlarla gelişimimizi aralıksız sürdürüyoruz. 'Turkish Seats Industries' ile tasarımı Türk mühendisler tarafından yapılan ilk uçak koltuğu uçuşa hazır.
Turkish Airlines Tv Commercial 00:30
Turkish Airlines Tv Commercial "the Visitor" - Turkish Dub 1.696 izlenme - 4 yıl önce Turkish Airlines TV Commercial "The Visitor" - Turkish Dub