Hoşgeldiniz!

türk insanı

Türk İnsanı Nasıl İnstagram Fotoğrafı Çeker 00:05
Türk İnsanı Nasıl İnstagram Fotoğrafı Çeker 37.242 izlenme - 4 yıl önce Türklere özgü instagram çekmek bu olsa gerek...
türk insanı yaratıcıdır! 00:27
türk insanı yaratıcıdır! 18.419 izlenme - 7 yıl önce türk insanı yaratıcıdır!çok komik
Gangster Adayımız Cafer :)) 01:05
Gangster Adayımız Cafer :)) 31.492 izlenme - 9 yıl önce 10 yaşındaki gangster adayımız :))
Türk Teyzenin Sevgililer Günü Heyecanı 00:21
Türk Teyzenin Sevgililer Günü Heyecanı 26.528 izlenme - 7 yıl önce izle kop
Türk İnsanının Feribotta Şarjla İmtihanı 00:30
Türk İnsanının Feribotta Şarjla İmtihanı 4.818 izlenme - 2 yıl önce Kimi tembel diyebilir, kimi zeki ama çalışmıyor diyebilir, kimi sorumsuz diyebilir ama hiç kimse Türk insanının pratik zekasını sorgulayamaz herhalde. Her konuda olduğu gibi teknolojide de yaratıcılık sınırlarını zorluyoruz. Üretmesek de teknolojiyi çok yaratıcı bir şekilde tükettiğimiz kesin. Bunun en son örneği ise “feribotta telefon şarj etmek” adlı eserle karşımızda. Bursa-Kabataş feribotunda cep telefonunu şarj etmek isteyen bir yolcu uzun arayışlar sonucu gözünü tavana dikti ve bir an bile sorgulamadan muhtemelen hepimizin aklına gelen ama çoğumuzun cesaret edemeyeceği o hareketi gerçekleştirdi. Şarj cihazından iPhone 4 veya iPhone 4s olduğunu tahmin ettiğimiz telefonunun şarjını tavandaki prize takan yolcu, telefonu da tavana sabitledi. Bir şekilde koli bandı edinen –bu kısım gizemini koruyor– yolcu, telefonunu tavana bantladı! Şarja bu kadar hunharca ihtiyaç duymasının sebebini bilemiyoruz ancak bu ihtiyacını gideriş şekli gerçekten takdire şayan. Kim bilir belki de o an feribottaki televizyonda yayınlanan Bear Grylls imzalı vahşi doğada hayatta kalma yöntemlerininin anlatıldığı belgeselin fazlasıyla etkisinde kalmış olabilir.
yurdum insanından manzaralar 04:53
yurdum insanından manzaralar 15.010 izlenme - 9 yıl önce bizim yurdum insanında macera bitmez,bi kütüphane dolusu kitap yazsalar yine yetmez(ahhh şu çılgın türkler)
yurdum insanı ve yaratıcı zekası 03:36
yurdum insanı ve yaratıcı zekası 3.086 izlenme - 8 yıl önce ekleyen:turgay bakangöz
yurdum insanı manzaraları 03:36
yurdum insanı manzaraları 4.237 izlenme - 8 yıl önce yurdum insanı
45 saniyede türk insanı 00:45
45 saniyede türk insanı 2.015 izlenme - 7 yıl önce 45 saniyede türk insanı
Türk İnsanının Müthiş Zekası 00:30
Türk İnsanının Müthiş Zekası 1.012 izlenme - 3 yıl önce Görüntüyü izler izlemez aklıma daha önceki mucitler geldi,birazdan alt kısımda liklerinide vericem.Fakat bu durum beni diğerlerinden kat ve kat daha fazla dumura uğrattı.Birincisi orada en az 300 bilemedin 500 kilo kum var.Bir teneke 10 kilo kum alsa 50 sefer yapar.Bu durumda bir servis ortalama 10 dakika sürse buda toplam 500 dakika yapar ki buda yaklaşık 9 saate eşittir.Yani netice itibarı ile bu inşaat bitmez.Bu arada ; Arkadaşım benzinin litresi olmuş 4 lira haberin yok galiba. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/15224/renaultdan-vinc-yapmaca-karadeniz-usulu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/27769/
2 Dakikada Türkleri Tanımak 02:24
2 Dakikada Türkleri Tanımak 1.085 izlenme - 4 yıl önce Beklenen oldu ve iki dakikada dünyayı tanımak serisinde Türklerle ilgili seri yayınlandı. Hep beraber izlerken, mutlaka kendinizden bir şeyler bulacağınıza eminim.
türk insanı 01:15
türk insanı 1.637 izlenme - 9 yıl önce www.komiknicklerimiz.tr.gg - www.altipatlar.de.tl
45 Saniyede Türk İnsanı 00:45
45 Saniyede Türk İnsanı 1.244 izlenme - 5 yıl önce 45 Saniyede Türk İnsanı
Ülkelere Göre Para Sayma Şekilleri (Türkiye İçerir) 01:48
Ülkelere Göre Para Sayma Şekilleri (Türkiye İçerir) 996 izlenme - 3 yıl önce Ağır işsizlikten mi, zenginlikten mi bilinmez böyle bir şey yapma ihtiyacı duymuş olmalılar. Ben şahsen Türkiye'de gösterildiği gibi sayan bir Allah'ın kulu görmedim, belki sizler görmüşsünüzdür. Ülkelere göre para sayma biçimlerini derleyen arkadaşlar, ortaya böyle görüntüler çıkarmış. Yorum sizin, izleyelim..
Türk İnsanının Elindekiyle Şaka Yapma Hastalığı 01:27
Türk İnsanının Elindekiyle Şaka Yapma Hastalığı 545 izlenme - 2 yıl önce Gezinirken rastladığım bir haber malesef. Öldürdükleri yılanla şaka yapmayı marifet sanan ağabeyimizin halen çocukluğunda olduğunu gördüm. Arabanın antenine takmak başlı başına bir özür belirtisi. Anlatım da yerel televizyon kanallarının aynısı. Klasik haber laf dizimleri.
Yurdum İnsanı 04:39
Yurdum İnsanı 994 izlenme - 5 yıl önce Türk İnsanı Ne Yapsa Bir Tebessüm Bırakıyor
Buda Dünya İnsanı 01:16
Buda Dünya İnsanı 1.129 izlenme - 7 yıl önce türk insanı manzaralarından sonra buda dünya insanı
Gemisi Karaya Vuracak Olan Kaptanı Eleştirmek 04:43
Gemisi Karaya Vuracak Olan Kaptanı Eleştirmek 265 izlenme - 2 yıl önce Efendim yer Boğaz'ın orta yeri... Yükünü almış gemi nasıl olmuşsa karaya bindirmek üzereyken son anda çapayı salıyor ve tehlike büyümeden atlatılıyor. Ancak bizler Mehmet Ali Birand, bu sitede Kanal D Ana Haber değil. Dolayısıyla uzatmıyorum. Bizim asıl konumuz "uyuyomuydu kaptan, kıyıya gelene kadar napıyodu ki ya?" diyen yurdum insanı... İzleyelim.
Türk Vatandaşı Kimdir? 01:23
Türk Vatandaşı Kimdir? 207 izlenme - 3 yıl önce Efenim bana göre;en en azından dogruları söylemeyi amaçlayan saygıdeğer gazetecilerimizden olan rahmetli Uğur Mumcu'dan bir platformda yapmış olduğu konuşmadan Türk Vatandaşı Kimdir açıklamasını izleyelim.Burda iadari ve hukuksal konularda hepimizin çok iyi bildiği ama toplayarak bir araya getiremediği bir konuya parmak basıyor ve taşıda gediğine koyuyor.Bu kendi açımızdan ve ülkemiz açısındanda şapkamızı önümüze alıp bazı şeylere tekrar gözden geçirmemize vesile olacaktır.
Türkiye'de Sosyal Deney Denemek 04:02
Türkiye'de Sosyal Deney Denemek 171 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar eğer bir engelli yürürken düşer ise onlara ne gibi bir tepki geliyor bunları ölçmek istemişler ve pekte parlak bir iş çıkmamış iyi seyirler...
Tedavisi Olmayan Türk Hastalıkları 03:26
Tedavisi Olmayan Türk Hastalıkları 83 izlenme - 2 yıl önce 1-kardan adama tekme atma veya bozmaya çalışma hastalığı 2-yeni atılmış bir betona basma ve isim yazma hastalığı 3-gazete ve dergilerdeki resimlere sakal, bıyık ve gözlük yapma hastalığı 4-en iyi arabayı ben kullanıyorum zannetme hastalığı 5-cep telefonu kullanımının yasak olduğu ortamlarda ille de görüşme yapma hastalığı 6-ağaçlara ve parktaki banklara kalp ve isim baş harfi kazıma hastalığı 7-otobüs duraklarına "ateşli sevişirim beni ara" yazma hastalığı 8-trafikte kırmızı ışıkta dururken, yeşil ışık yanar yanmaz kornaya basma hastalığı 9-takım elbise giyince elini cebe sokma hastalığı 10-arabayla yolda giderken tanıdık birini görünce arabayı onun üzerine doğru sürme hastalığı 11-evli olanların bekarlara sakin ha evlenme deme hastalığı 12-trafikte kırmızı ışıkta dururken burun karıştırma hastalığı 13-tiki olan insanların tikleri ile uğraşma hastalığı 14-cep telefonu ile bağıra bağıra konuşma hastalığı 15-tuvalet duvarlarını defter sanma hastalığı 16-belediyenin duraklara koyduğu saatlerin yelkovan ve akrebini sökme hastalığı
Türk İnsanı 00:45
Türk İnsanı 127 izlenme - 4 yıl önce 45 Saniyede Türk İnsanı
Yaşlı Amcalara Yaslanıp Uyuma Şakası Yapmak (Türk İnsanı İçerir) 04:02
Yaşlı Amcalara Yaslanıp Uyuma Şakası Yapmak (Türk İnsanı İçerir) 147 izlenme - 2 yıl önce Amatör olduğu her halinden belli genç şakacı kardeşimiz bankta amcalara uyuma şakası yapıyor. Türk insanını temsili olarak gösteren kamera şakalarından biri desek abartmış olmayız sanırım. Küfürler, yer verenler, oturduğu yerden kalkanlar, bir şey ikram edenler vs. vs uzayıp gidiyor. Ben beğendim, hatta güldüm açıkçası. İyi seyirler..
Turk Insanı İle Ilgili İlginç Bilgiler 02:37
Turk Insanı İle Ilgili İlginç Bilgiler 91 izlenme - 3 yıl önce Bu Videoda Farklı Araştırmaları Tarayarak Ve Türkiye İstatistik Kurumu Rakamlarını Da Baz Alarak Türk İnsanına Dair İlginç Bilgiler Derledim. Çoğunlukla Rakamlardan Oluşan Bir Video Oldu Ama Ülke İnsanımıza Dair İlgi Çekici Bilgiler İçerdiğini Düşünüyorum. ortalama Türk Erkeğinin Boyu 1 Metre 72 Cm, Kilosu İse 75 Kilo 800 Gram. türk Erkeğinin Ortalama Ayakkabı Numarası 42, Penis Boyu İse 14 Cm. ülkemizde 1 Metre 68 Cm Ortalamayla En Kısa Boylu Erkekler Trabzon’da, 1 Metre 81 Cm İle En Uzun Boylu Erkekler İzmir'de. türkiye’de 95 Kilo 300 Gramla En Şişman Erkekler Konya’da, 75 Kilo 400 Gramla En Zayıf Erkekler Antalya’da. türk Erkeklerinin Ortalama Evlenme Yaşı 27. erkeklerimizin Yüzde 40’ı Bıyıklı, Yüzde 14 Buçuğu İse Sakallı. ülkemizde Erkeklerin Yüzde 48’i Maalesef Sigara İçiyor. erkeklerin Ortalama Yaşam Süresi 72 Yıl. türkiye’deki En Popüler 5 Erkek İsmi Mehmet, Mustafa, Ahmet, Ali Ve Hasan. ortalama Türk Kadınının Boyu 1 Metre 61 Cm, Kilosu İse 67. türk Kadınlarının Ortalama Ayakkabı Numarası40, Giysi Bedenleri İse 38. kadınlarımız 23,5 Yaşında Evleniyor, 28 Yaşında Çocuk Sahibi Oluyor. ülkemizde En Fazla Doğum 122 Bin Bebekle Ağustos’ta, En Az Doğum İse 90 Bin Bebekle Aralık’ta Gerçekleşiyor. türk Kadınlarının Yüzde 15’i Sigara İçiyor. kadınların Ortalama Yaşam Süresi 76 Yıl. en Popüler Kadın İsimlerimiz Fatma, Ayşe, Zeynep, Hatice Ve Emine. türkiye’de En Yaygın 5 Soyadı Yılmaz, Kaya, Demir, Şahin Ve Çelik. ülkemizdeki En Yaygın 3 Burç, Oğlak, Yengeç, İkizler. türkiye’de En Çok Sevilen 3 Meyve, Karpuz, Üzüm, Elma. en Çok Sevilen 3 Sebze İse Domates, Biber, Salatalık. Bu Arada, Bir Dip Not Olarak Kimi Bilimadamlarının Domatesi Meyve Saydığını Söylemiş Olayım. türk Halkının Yüzde 23 Buçuğu Akraba Evliliği Yapılıyor. yaklaşık Yüzde 9 Buçuk İse Görücü Usulüyle Evleniyor. türk Ailesinin Ortalama Aylık Geliri 1838 Tl ortalama Eğitimimiz 6 Nokta 2 Yıl. türkler Haftada 2 Kez Banyo Yapıyor. bana Göre Çok Çarpıcı Bir Bilgi, Türkiye’de Aynı Kaptan Yemek Yiyen Hane Oranı D. son Olarak, Türkiye Nüfusunun Sadece %2’si Tek Başına Yaşıyor. ohadiyorum Kanalında İlginç, Eğlenceli, Bazen De Garip Deneyler Yapıyoruz Ve Bunları Video Haline Getirip Yayınlıyoruz. Deneyler Dışında, Oha Diyeceğiniz Enteresan, Komik, Tuhaf Bilgiler Veren Videolar Da Hazırlıyoruz. faydalı İpuçları Ve Hayatınızı Kolaylaştıran Pratik Bilgiler İçin Diğer Kanalımız Yapyap'ı Ziyaret Edin: http://www.youtube.com/yapyap bizi Takip Edin facebook: Https://www.facebook.com/ohadiyorumtv twitter: Https://twitter.com/oha_diyorum
Burası Ne Kazanıyordurcu Reklamı 00:40
Burası Ne Kazanıyordurcu Reklamı 101 izlenme - 3 yıl önce Meyhanedeyiz.biz adlı sitenin hazırladığı video. Kendimizi kandırmayalım hemen hemen hepimiz yapıyoruz bu hesaplamaları
45 Saniyede Türk İnsanı 00:45
45 Saniyede Türk İnsanı 135 izlenme - 6 yıl önce
Klasik Türk İnsanı Tepkileri Part 3 00:06
Klasik Türk İnsanı Tepkileri Part 3 54 izlenme - 3 yıl önce 20.07.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Klasik Türk İnsanı Tepkileri Part 3 " başlıklı vine videosunu izleyin.
Türk İnsanı 08:43
Türk İnsanı 80 izlenme - 7 yıl önce
495 Kilo Kabak Yetiştirerek Avrupa'nın Rekorunu Eline Alan Türk 03:43
495 Kilo Kabak Yetiştirerek Avrupa'nın Rekorunu Eline Alan Türk 100 izlenme - 3 yıl önce Efendim Sakarya´nın Akyazı ilçesinde bulunan arazisinde ceviz, mısır ve diğer sebzelerden yetiştiren Fadıl Uzak, Adapazarı´nın kabak memleketi olduğunu göstermek için ABD´den getirttiği tohumlar ile bahçesinde kabak yetiştirmeye başladı. Geçtiğimiz yıl yaptığı ekimde 515 kilo ile Avrupa´nın en büyük balkabağını yetiştiren Uzak, bu yıl aynı tohumlardan ekerek, hedefleri büyüttü. 550 kilo ağırlığına ulaşan balkabağının hava şartlarından dolayı alttan erimesi ile hedeflediği 700 kiloya ulaşamayan Fadıl Uzak, önümüzdeki yıl 900 kilo ile dünya rekorunu elinde bulunduran ABD´yi yakalamaya çalışacağını söyledi.
Türkiye Ve Türk İnsanı Hakkında Merakları Gideren 21 Bilgi 02:28
Türkiye Ve Türk İnsanı Hakkında Merakları Gideren 21 Bilgi 11 izlenme - 1 yıl önce Yaşadığımız ülke ve toplum hakkındaki bu bilgileri bilmekte fayda var. Ne de olsa bu bilgilerin oluşmasında her birimizin payı bulunuyor. Gelin hep beraber ülkemiz ve insanlarımız hakkındaki bilgileri dinleyelim.