Hoşgeldiniz!

türk iş

Türk işi, modern kanepe 03:01
Türk işi, modern kanepe 1.115 izlenme - 3 yıl önce Türk işi, modern kanepe
Türkiye Haber-İş Sendikası'nda yolsuzluk iddiaları 02:13
Türkiye Haber-İş Sendikası'nda yolsuzluk iddiaları 607 izlenme - 1 yıl önce Kanal-A da yayınlanan Perde Arkası programının Türkiye Haber-İş Sendikası'nda yaşanan yolsuzluk iddialarının yer aldığı bölümü. Yolsuzluk iddiaları belgeleri ile birlikte TURKTIME haber sitesinde de yayınlanmıştı. http://www.turktime.com/haber/turkiye-haber-is-sendikasi-nda-skandal/403884 TÜRKİYE HABER-İŞ SENDİKASI’NDA SKANDAL!
Şeker İlköğretim Okulu'nda 2004/2005 Eğitim Yılı.. 10:18
Şeker İlköğretim Okulu'nda 2004/2005 Eğitim Yılı.. 588 izlenme - 7 yıl önce şeker ilköğretim okulu 2004/2005 eğitim yılı kadrosu ve sportif faaliyetler. matematik öğretmeni ilker yıldız'a teşekkürler. [ercan bayram]
Ergün Atalay'ın Başbakan Davutoğlu Karşısında Yaptığı Konuşma 06:02
Ergün Atalay'ın Başbakan Davutoğlu Karşısında Yaptığı Konuşma 158 izlenme - 2 yıl önce TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay'ın 13 Ekim 2014'te TOBB'un ev sahipliğinde düzenlenen istişare toplantısında yapmış olduğu konuşma gündemde pek yer edinmese de ayakta alkışlanmayı hakediyor.
İlyaskoy Turk-İş 2007 7-F 03:36
İlyaskoy Turk-İş 2007 7-F 257 izlenme - 9 yıl önce 7-f sinifindakİ bazi kİŞİler vİdeolu bİr Şekİlde anlatiliyor
Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay: 08:14
Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay: "Biz Üç Genel Başkan Ne Zaman Aynı Partiye Oy Verirsek Bu... 2 izlenme - 2 ay önce Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay: "Biz üç genel başkan ne zaman aynı partiye oy verirsek bu ülkede problemi çözeriz" Başkan Ergün Atalay: "Asgari ücretin altında maaş veren iş verenlerimiz var" "Biz her gün üç sendika başkanı olarak ağlayacak mıyız" "Kıdem tazminatının mevcut yapısı bir arpa...
Türk-İş’i Ziyaret Etti 01:16
Türk-İş’i Ziyaret Etti 32 izlenme - 3 yıl önce Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu’nu (Türk-İş) ziyaret etti. Basın mensupları ziyaret sırasında görüntü aldılar.
Gündemle İlgili Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtladı 06:12
Gündemle İlgili Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtladı 31 izlenme - 3 yıl önce Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu’nu (Türk-İş) ziyaretinin ardından basın mensuplarının gündeme ilişkin sorusunu cevaplayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sayın Başbakan’la bu konuyu görüştük. Ayın 19’unda Bakanlar Kurulu toplantısına Beştepe’de başkanlık edeceğim. Bunun dışındaki şeylerde Cumhurbaşkanı üzerinde kimse vesayet kurmaya kalkmasın. Cumhurbaşkanı, bu devletin başıdır. Bu devletin başı olarak da yetkisini kullanır” dedi.
Kılıçdaroğlu'nun 'Yeni Cumhurbaşkanı' Tarifi 01:03
Kılıçdaroğlu'nun 'Yeni Cumhurbaşkanı' Tarifi 32 izlenme - 3 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanı adayına ilişkin, 'Yasama, yargı ve yürütme arasında da sağlıklı bir ilişkinin olduğunu ifade edemeyiz' dedi.
Gaziantep'te Stk?lardan Kıdem Tazminatı Protestosu 02:31
Gaziantep'te Stk?lardan Kıdem Tazminatı Protestosu 7 izlenme - 1 yıl önce Gaziantep'te STK'lardan kıdem tazminatı protestosu GAZİANTEP'te, KESK, DİSK ve Türk-İş sendikalarının üyeleri, kıdem tazminatının fona devredilmesi girişimlerini, basın açıklaması ile protesto etti.
Kılıçdaroğlu'dan 'Yalova' Yorumu 01:18
Kılıçdaroğlu'dan 'Yalova' Yorumu 16 izlenme - 3 yıl önce Kılıçdaroğlu, "Bütün Yalova halkına teşekkür etmek istiyorum.
Ahmet Necdet Sezer Modelini İşaret Etti 01:51
Ahmet Necdet Sezer Modelini İşaret Etti 7 izlenme - 3 yıl önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ahmet Necdet Sezer örneğini işaret ederek, daha önce olduğu gibi yine uzlaşı yoluyla bir cumhurbaşkanı seçebileceklerini söyledi.
İnşaat Sektörünün Gelişmesi İçin Devletin Yapması Gerekenler Neler? 02:47
İnşaat Sektörünün Gelişmesi İçin Devletin Yapması Gerekenler Neler? 3 izlenme - 3 yıl önce İnşaat Sektörünün Gelişmesi İçin Devletin Yapması Gerekenler Neler?
Cemil Çiçek'in Böyle Bir Yetkisi Yok' 00:38
Cemil Çiçek'in Böyle Bir Yetkisi Yok' 3 izlenme - 3 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu, verdikleri soruşturma önergesinin TBMM Başkanı Cemil Çiçek tarafından iade edilmesine tepki göstererek böyle bir yetkisi olduğuna inanmadığını söyledi.