Hoşgeldiniz!

türk iş

Türk işi, modern kanepe 03:01
Türk işi, modern kanepe 1.127 izlenme - 4 yıl önce Türk işi, modern kanepe
Türkiye Haber-İş Sendikası'nda yolsuzluk iddiaları 02:13
Türkiye Haber-İş Sendikası'nda yolsuzluk iddiaları 752 izlenme - 2 yıl önce Kanal-A da yayınlanan Perde Arkası programının Türkiye Haber-İş Sendikası'nda yaşanan yolsuzluk iddialarının yer aldığı bölümü. Yolsuzluk iddiaları belgeleri ile birlikte TURKTIME haber sitesinde de yayınlanmıştı. http://www.turktime.com/haber/turkiye-haber-is-sendikasi-nda-skandal/403884 TÜRKİYE HABER-İŞ SENDİKASI’NDA SKANDAL!
Şeker İlköğretim Okulu'nda 2004/2005 Eğitim Yılı.. 10:18
Şeker İlköğretim Okulu'nda 2004/2005 Eğitim Yılı.. 600 izlenme - 8 yıl önce şeker ilköğretim okulu 2004/2005 eğitim yılı kadrosu ve sportif faaliyetler. matematik öğretmeni ilker yıldız'a teşekkürler. [ercan bayram]
Ergün Atalay'ın Başbakan Davutoğlu Karşısında Yaptığı Konuşma 06:02
Ergün Atalay'ın Başbakan Davutoğlu Karşısında Yaptığı Konuşma 173 izlenme - 3 yıl önce TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay'ın 13 Ekim 2014'te TOBB'un ev sahipliğinde düzenlenen istişare toplantısında yapmış olduğu konuşma gündemde pek yer edinmese de ayakta alkışlanmayı hakediyor.
Ukraynalı Eş Türk İş Adamına Dava Açtı, Mahkeme 'Gaip' Diyerek Çiftten Habersiz Boşanma Kararı Verdi 00:33
Ukraynalı Eş Türk İş Adamına Dava Açtı, Mahkeme 'Gaip' Diyerek Çiftten Habersiz Boşanma Kararı Verdi 5 izlenme - 1 ay önce İş adamı 2015'te evlendiği Ukraynalı eşinin açtığı davada mahkemenin kendisini gaip (ölü, kayıp) sayarak boşanma kararı verdiğini öğrenince şoke oldu. Eşinin istemeyerek bu davayı açtığını belirten Kipritoğlu, "Ben gaip değilim. Tebligatı yanlış adrese göndermişsiniz" diyerek mahkemeden boşanmanın iptalini istedi.
Erdem Aksakal: İşimizle Barışık Olmayı Öğrenmeliyiz 00:44
Erdem Aksakal: İşimizle Barışık Olmayı Öğrenmeliyiz 8 izlenme - 2 ay önce Deniz Bayramoğu'nun sunduğu Gündem Özel'de geçim kaygısı ve hayaller arasında sıkışan çalışanların yaşadıklarını masaya yatırıldı. Programın konuklarından Pazarlama Yöneticisi-Yazar Erdem Aksakal konuşmasında, "İşimizle hayatımızı entegre edebilme, işimizle barışık olabilme kavramı önemli. Mevcut düzende işimizle barışık olmakta çok zorlanıyoruz. O yüzden biz bir şeyleri ufak ufak değiştirmeye başlayıp, o işle hayatı barıştırabilir miyiz onu bulmamız gerekiyor" değerlendirmesinde bulundu.
İlyaskoy Turk-İş 2007 7-F 03:36
İlyaskoy Turk-İş 2007 7-F 257 izlenme - 10 yıl önce 7-f sinifindakİ bazi kİŞİler vİdeolu bİr Şekİlde anlatiliyor
Türk-İş’i Ziyaret Etti 01:16
Türk-İş’i Ziyaret Etti 33 izlenme - 3 yıl önce Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu’nu (Türk-İş) ziyaret etti. Basın mensupları ziyaret sırasında görüntü aldılar.
Gündemle İlgili Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtladı 06:12
Gündemle İlgili Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtladı 31 izlenme - 3 yıl önce Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu’nu (Türk-İş) ziyaretinin ardından basın mensuplarının gündeme ilişkin sorusunu cevaplayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sayın Başbakan’la bu konuyu görüştük. Ayın 19’unda Bakanlar Kurulu toplantısına Beştepe’de başkanlık edeceğim. Bunun dışındaki şeylerde Cumhurbaşkanı üzerinde kimse vesayet kurmaya kalkmasın. Cumhurbaşkanı, bu devletin başıdır. Bu devletin başı olarak da yetkisini kullanır” dedi.
Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay: 08:14
Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay: "Biz Üç Genel Başkan Ne Zaman Aynı Partiye Oy Verirsek Bu... 4 izlenme - 11 ay önce Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay: "Biz üç genel başkan ne zaman aynı partiye oy verirsek bu ülkede problemi çözeriz" Başkan Ergün Atalay: "Asgari ücretin altında maaş veren iş verenlerimiz var" "Biz her gün üç sendika başkanı olarak ağlayacak mıyız" "Kıdem tazminatının mevcut yapısı bir arpa...
Kılıçdaroğlu'nun 'Yeni Cumhurbaşkanı' Tarifi 01:03
Kılıçdaroğlu'nun 'Yeni Cumhurbaşkanı' Tarifi 33 izlenme - 4 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanı adayına ilişkin, 'Yasama, yargı ve yürütme arasında da sağlıklı bir ilişkinin olduğunu ifade edemeyiz' dedi.
Türk-İş ve Türkiye Yol-İş Kapsam Dışı Bırakılan Taşeron İşçilere Kadro 04:53
Türk-İş ve Türkiye Yol-İş Kapsam Dışı Bırakılan Taşeron İşçilere Kadro 1 izlenme - 2 ay önce Türk-İş ve Türkiye Yol-İş kapsam dışı bırakılan taşeron işçilere kadro Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay: "Cumhurbaşkanının ifade ettiği gibi koşulsuz kuralsız herkes kadroya geçsin.
Gaziantep'te Stk?lardan Kıdem Tazminatı Protestosu 02:31
Gaziantep'te Stk?lardan Kıdem Tazminatı Protestosu 7 izlenme - 2 yıl önce Gaziantep'te STK'lardan kıdem tazminatı protestosu GAZİANTEP'te, KESK, DİSK ve Türk-İş sendikalarının üyeleri, kıdem tazminatının fona devredilmesi girişimlerini, basın açıklaması ile protesto etti.
Kılıçdaroğlu'dan 'Yalova' Yorumu 01:18
Kılıçdaroğlu'dan 'Yalova' Yorumu 16 izlenme - 4 yıl önce Kılıçdaroğlu, "Bütün Yalova halkına teşekkür etmek istiyorum.
Ahmet Necdet Sezer Modelini İşaret Etti 01:51
Ahmet Necdet Sezer Modelini İşaret Etti 7 izlenme - 4 yıl önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ahmet Necdet Sezer örneğini işaret ederek, daha önce olduğu gibi yine uzlaşı yoluyla bir cumhurbaşkanı seçebileceklerini söyledi.
İnşaat Sektörünün Gelişmesi İçin Devletin Yapması Gerekenler Neler? 02:47
İnşaat Sektörünün Gelişmesi İçin Devletin Yapması Gerekenler Neler? 3 izlenme - 4 yıl önce İnşaat Sektörünün Gelişmesi İçin Devletin Yapması Gerekenler Neler?
Cemil Çiçek'in Böyle Bir Yetkisi Yok' 00:38
Cemil Çiçek'in Böyle Bir Yetkisi Yok' 3 izlenme - 4 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu, verdikleri soruşturma önergesinin TBMM Başkanı Cemil Çiçek tarafından iade edilmesine tepki göstererek böyle bir yetkisi olduğuna inanmadığını söyledi.