Hoşgeldiniz!

Türk Kızı

Siyahi Klibinde Oynayan Türk Kızı 02:46
Siyahi Klibinde Oynayan Türk Kızı 128.201 izlenme - 8 yıl önce Siyahi Klibinde Oynayan Türk Kızı Pelinsu Meşe isimli İzmirli kızın amatör bir siyahinin klibinde oynaması.
Karın Kası Sevemeyecek Miyiz Diyen Kızdan Herkese Yanıt 01:00
Karın Kası Sevemeyecek Miyiz Diyen Kızdan Herkese Yanıt 63.824 izlenme - 6 yıl önce "Biz Hiç Karın Kası Sevemeyecek Miyiz Ulan" diyerek serzenişte bulunan Irmak Örnek adlı oyuncunun aldığı eleştirilere verdiği yanıt videosu. Kız haklı beyler. Biz hiç karın kası sevmeyecek miyiz diyen Türk kızının isyanından sonra gelen tepkilere yanıt niteliğinde bir video olmuş.
Türk Kızına Bu Şaka Yapılsa? 02:17
Türk Kızına Bu Şaka Yapılsa? 77.605 izlenme - 13 yıl önce düşünmek bile istemiyorum cıngar çıkar yeminle :))
Türk Annenin Karayipli Kızı 04:32
Türk Annenin Karayipli Kızı 35.066 izlenme - 7 yıl önce Karayip'te de olsa Türk annesi aynıdır. Sevgiler, saygılar...
Hamile Kızın İlginç Paylaşımları 01:03
Hamile Kızın İlginç Paylaşımları 23.166 izlenme - 4 yıl önce Adını şanını bilmediğim genç kızımızın karnı burnunda. Ancak bazı durumlarda sınır tanımıyorum. Genç arkadaşın ilginç instagram hallerini seyrediyoruz.
Rus Kıza Küfür Söyleten Türk Kızı 06:24
Rus Kıza Küfür Söyleten Türk Kızı 21.815 izlenme - 6 yıl önce Ezik Türk kızı ezikliğinin acısını Rus kıza argo sözler söyleterek çıkarmaya çalışıyor. Yalnız dandik Rusçamla çözdüğüm kadarıyla Rus kızda Türkçe kelimelerin ne anlama geldiğinin farkında.
Porsche İle Türkiye'de Türk Kızı Tavlamak 02:07
Porsche İle Türkiye'de Türk Kızı Tavlamak 21.718 izlenme - 7 yıl önce Avrupa'da lüks arabalarla kızları tavladıklarını biliyoruz. Peki Türk kızlarının üzerinde lüks arabaların nasıl bir etkisi oluyor ? Porsche ile kız tavlama. Türkiye'ye şakaları getirmeye devam ediyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Türk Kızıyla Çıkmak 06:27
Türk Kızıyla Çıkmak 23.337 izlenme - 6 yıl önce Matthew Türk kızıyla çıkmakla ilgili bir video hazırlamış. İzleyelim. Matthew'nun YouTube kanalı: www.youtube.com/matthewlebleuinturkey
Jiletle Sakal Tıraşı Olan Türk Kızı 00:46
Jiletle Sakal Tıraşı Olan Türk Kızı 23.289 izlenme - 6 yıl önce Jiletle Sakal Tıraşı Olan Türk Kızı Suratını jilet ile traş eden kızın ilginç görüntüsü kameraya böyle yansıdı. Hep birlikte izliyoruz...
Gösteripte Vermeme Şakası - Türk Versiyonu 02:39
Gösteripte Vermeme Şakası - Türk Versiyonu 27.516 izlenme - 8 yıl önce Ve yine Avrupa'da yapılmış bir şakayı Türkiye'de denedik... Eh malum Türk kızlarımızın tepkileri hep aynı... Ah onların tepkileri bir değişse de bizde bir şeyler kazansak.
Hadise (Stirmeup) 03:26
Hadise (Stirmeup) 23.662 izlenme - 14 yıl önce türk kızı hadisenin ilk şarkısı gerçekten süper şarkı yapmış hadise
Erasmus'ta Tayvanlı Sevgili Yapan Türk Kızı 10:06
Erasmus'ta Tayvanlı Sevgili Yapan Türk Kızı 7.900 izlenme - 4 yıl önce Kıtalar arası sevgili kovalayan Erasmus kezbanlarımızda bu hafta Asya kıtasındayız. Avrupa'ya Erasmus'a giden kezbanımız, oraya gezmeye gelen Tayvanlı yakışıklı olmayan delikanlı ile tanışmış, sonra ülkesine dönmüş. Yanmış yanmış, bu böyle olmayacak en iyisi Tayvan'a yerleşeyim demiş. Tayvan'a gidince Youtube kanalı açayım demiş, sevgilisiyle gezmiş etmiş onları da Youtube'a yüklemiş.
Türk Kızlarını Tavlayan Yabancılar 19:07
Türk Kızlarını Tavlayan Yabancılar 8.704 izlenme - 4 yıl önce Yabancılar İstanbul'da bir gezi gezi gerçekleştirmiş.
Gavur Kızı ile Türk Kızı 00:29
Gavur Kızı ile Türk Kızı 16.066 izlenme - 7 yıl önce Türk ve gavur kızlarının karşılaştırmasını konu alan bir video.Romantik bir şaka karşısında el kızı ile bizim kızın tepkisini izleyeceksiniz.Acımadım değil bizim oğlana ama kendi düşen ağlamaz.
Şarkı Eşliğinde Zevke Gelen Türk Kızı 00:47
Şarkı Eşliğinde Zevke Gelen Türk Kızı 10.550 izlenme - 5 yıl önce Hanfendi sıkılmış olacak ki güzel bir remix eşliğinde kendini dansın doğasına bırakıyor.
Seri Küfür Eden Bitirim Kezban 02:00
Seri Küfür Eden Bitirim Kezban 14.455 izlenme - 8 yıl önce 40 yıllık küfürbazım böyle küfürler görmedim. Buyrun izleyelim.
Çantamda Ne Var Videosu Yapan Türk Kızı 18:27
Çantamda Ne Var Videosu Yapan Türk Kızı 13.583 izlenme - 8 yıl önce İvet efendim bir çantamda ne var videosuyla daha başbaşayız. Çok merak ettiğiniz o çantaların içinde neler var hep birlikte görüyoruz. Ben cüzdan bile fazlalık yapıyor diye kimliği göt cebine atıp sağ cebime paramı sol cebime telefonu alıp geziyorum. Kadınlar farklı işte.
İşini Çok Seven Türk Kızı 00:10
İşini Çok Seven Türk Kızı 14.475 izlenme - 8 yıl önce Çok mu konuştuk ne? İşini çok seven Türk kızından komiklikler, şakalar izleyeceksiniz. Teknnolojini zararlarını ortaya koyan ibret verici bir yapım.
Amerikan Donuyla Dans Eden Yasemin 01:54
Amerikan Donuyla Dans Eden Yasemin 10.999 izlenme - 8 yıl önce Ne yaptığı anlaşılamayan Yasemin kızımızın yaptığı danstır. Kendiside şöyle bir açıklama yapmış; Kafam cok güzeldi. Can sıkıntısından yüklüyorum.
Bir Turistin Türk Kızları Hakkındaki Yorumu 00:37
Bir Turistin Türk Kızları Hakkındaki Yorumu 9.928 izlenme - 6 yıl önce Hayatlarının çoğunu sosyal medya hesaplarında güzel görünmeye harcayan, snapchat gibi saçma salak programlarda köpek efektleriyle tatlıyım imajı peşinde koşan, aşırı makyaj, alakasız kıyafetlerle güzel görünmeye çalışıp, amaçsız çıkardığı kavgalarla kendilerini hayatımız boyunca anlamadığımızı iddia eden türk kızını, kısa sürede anlayan ve 40 saniyede özetleyen turisti izliyoruz efendim. (Yeni terkedilmişlerin yüreğine su serper niteliktedir.)
Türk Kızlarından Plastik Bardakla Mardin Kapı Şen Olur 00:29
Türk Kızlarından Plastik Bardakla Mardin Kapı Şen Olur 11.794 izlenme - 8 yıl önce Son zamanlarda popüler olan bardakla müzik yapma tekniğini Türk kültürüne uyarlamış iki kızımız. Elf gözlerimizi açarak izliyoruz,dinliyoruz.
Türk Kızının Amsterdam Tatili 08:05
Türk Kızının Amsterdam Tatili 15.457 izlenme - 6 yıl önce Amsterdam'da neler yapılır, izleyerek öğreniyoruz. Videolarımda kullandığım hiçbir ürün aksi belirtilmedikçe sponsorlu değildir. Bu video Samsung NX3000 ve DJI Osmo ile çekilip, iMovie ile editlenmiştir. İdil Ertürkler
türk kızı  sen türk milliyetçi güzel dinle !!! 04:05
türk kızı sen türk milliyetçi güzel dinle !!! 10.001 izlenme - 11 yıl önce türk kızı sen türk milliyetçi güzel dinle !!!
Saatte 210 Defa Orgazm Olan Türk Kızı 09:50
Saatte 210 Defa Orgazm Olan Türk Kızı 9.010 izlenme - 7 yıl önce Nedim Saban'ın 1990'lı yıllarda yapmış olduğu DrStress programında o yıllarda gündemi derinden sarsacak her konu hakkında konuşuldu. Bu bölümde yetkili doktor abimizin ilginç anısını dinliyoruz.
Yabancı Gençlere, Türk Kızları Havalı mı? Diye Sormak 03:30
Yabancı Gençlere, Türk Kızları Havalı mı? Diye Sormak 5.631 izlenme - 7 yıl önce Merhaba arkadaşlar, geçen hafta sokakda gördüğüm yabancı genlere, türk kızlarını ve havalı olup olmadıklarını sordum, yine ilginç bir video çıktı ortaya,
Evde Kola Yapabildiğini İddia Eden Anne 02:55
Evde Kola Yapabildiğini İddia Eden Anne 8.608 izlenme - 7 yıl önce Çıtkırıldım Müjgan ile tipik kız annesi Şükran uzaktan akraba ve aynı zamanda da komşular. Müjgan çok kırılgan. Onda her şey baş ağrısı yapar, her şey midesini yakar. Şükran ondan bunalsa da kimi zaman, bilir ki komşu komşunun külüne, dedikodusuna, iki lafına muhtaç. Twitter:https://twitter.com/denizxcengiz Vine: https://vine.co/u/1186023176593973248 Youtube: https://www.youtube.com/denizcengiztv
Yabancıların Gözünden Türk Kadını 05:00
Yabancıların Gözünden Türk Kadını 4.888 izlenme - 4 yıl önce Kanada yapımı olan videoda bir Türk kadını ile sevgili olan yabancı erkeklerin karşılaşabileceği durumlara değinilmiş. https://twitter.com/MarinaDating https://www.youtube.com/channel/UCb24bpyTx2fhqiXAnhek26Q