Hoşgeldiniz!

Türk Kızı

Justin Bieber Hayranı Türk Kızı 00:52
Justin Bieber Hayranı Türk Kızı 208.690 izlenme - 8 yıl önce Justin Bieber hayranı Türk kızı, Justin Bieber'in görmesi umuduyla dans videosunu YouTube'a koymuş. 22.09.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Justin Bieber Hayranı Türk Kızı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Siyahi Klibinde Oynayan Türk Kızı 02:46
Siyahi Klibinde Oynayan Türk Kızı 128.046 izlenme - 7 yıl önce Siyahi Klibinde Oynayan Türk Kızı Pelinsu Meşe isimli İzmirli kızın amatör bir siyahinin klibinde oynaması.
Karın Kası Sevemeyecek Miyiz Diyen Kızdan Herkese Yanıt 01:00
Karın Kası Sevemeyecek Miyiz Diyen Kızdan Herkese Yanıt 63.795 izlenme - 5 yıl önce "Biz Hiç Karın Kası Sevemeyecek Miyiz Ulan" diyerek serzenişte bulunan Irmak Örnek adlı oyuncunun aldığı eleştirilere verdiği yanıt videosu. Kız haklı beyler. Biz hiç karın kası sevmeyecek miyiz diyen Türk kızının isyanından sonra gelen tepkilere yanıt niteliğinde bir video olmuş.
Türk Kızına Bu Şaka Yapılsa? 02:17
Türk Kızına Bu Şaka Yapılsa? 77.588 izlenme - 12 yıl önce düşünmek bile istemiyorum cıngar çıkar yeminle :))
Türk Annenin Karayipli Kızı 04:32
Türk Annenin Karayipli Kızı 35.058 izlenme - 6 yıl önce Karayip'te de olsa Türk annesi aynıdır. Sevgiler, saygılar...
Hamile Kızın İlginç Paylaşımları 01:03
Hamile Kızın İlginç Paylaşımları 21.836 izlenme - 3 yıl önce Adını şanını bilmediğim genç kızımızın karnı burnunda. Ancak bazı durumlarda sınır tanımıyorum. Genç arkadaşın ilginç instagram hallerini seyrediyoruz.
Rus Kıza Küfür Söyleten Türk Kızı 06:24
Rus Kıza Küfür Söyleten Türk Kızı 21.649 izlenme - 5 yıl önce Ezik Türk kızı ezikliğinin acısını Rus kıza argo sözler söyleterek çıkarmaya çalışıyor. Yalnız dandik Rusçamla çözdüğüm kadarıyla Rus kızda Türkçe kelimelerin ne anlama geldiğinin farkında.
Porsche İle Türkiye'de Türk Kızı Tavlamak 02:07
Porsche İle Türkiye'de Türk Kızı Tavlamak 21.702 izlenme - 6 yıl önce Avrupa'da lüks arabalarla kızları tavladıklarını biliyoruz. Peki Türk kızlarının üzerinde lüks arabaların nasıl bir etkisi oluyor ? Porsche ile kız tavlama. Türkiye'ye şakaları getirmeye devam ediyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Miss Rusya 2018 Yarışmasında Birinci Olan Türk Kızı 01:01
Miss Rusya 2018 Yarışmasında Birinci Olan Türk Kızı 14.583 izlenme - 3 yıl önce Rusya'nın başkenti Moskova’da düzenlenen Miss Rusya 2018 (Rusya Güzeli) yarışmasının finalinde ülkenin en güzel kızı seçildi. Tacın sahibi Rusya'ya bağlı Çuvaşistan Cumhuriyeti’nden 18 yaşındaki Yuliya Polyaçihina oldu. Polyaçihina, bu yıl ülkesini dünya ve kainat güzeli yarışmalarında temsil edecek.
Türk Kızıyla Çıkmak 06:27
Türk Kızıyla Çıkmak 23.330 izlenme - 5 yıl önce Matthew Türk kızıyla çıkmakla ilgili bir video hazırlamış. İzleyelim. Matthew'nun YouTube kanalı: www.youtube.com/matthewlebleuinturkey
Jiletle Sakal Tıraşı Olan Türk Kızı 00:46
Jiletle Sakal Tıraşı Olan Türk Kızı 22.252 izlenme - 5 yıl önce Jiletle Sakal Tıraşı Olan Türk Kızı Suratını jilet ile traş eden kızın ilginç görüntüsü kameraya böyle yansıdı. Hep birlikte izliyoruz...
Erasmus'ta Tayvanlı Sevgili Yapan Türk Kızı 10:06
Erasmus'ta Tayvanlı Sevgili Yapan Türk Kızı 7.596 izlenme - 3 yıl önce Kıtalar arası sevgili kovalayan Erasmus kezbanlarımızda bu hafta Asya kıtasındayız. Avrupa'ya Erasmus'a giden kezbanımız, oraya gezmeye gelen Tayvanlı yakışıklı olmayan delikanlı ile tanışmış, sonra ülkesine dönmüş. Yanmış yanmış, bu böyle olmayacak en iyisi Tayvan'a yerleşeyim demiş. Tayvan'a gidince Youtube kanalı açayım demiş, sevgilisiyle gezmiş etmiş onları da Youtube'a yüklemiş.
Türk Kızlarını Tavlayan Yabancılar 19:07
Türk Kızlarını Tavlayan Yabancılar 8.671 izlenme - 3 yıl önce Yabancılar İstanbul'da bir gezi gezi gerçekleştirmiş.
Gösteripte Vermeme Şakası - Türk Versiyonu 02:39
Gösteripte Vermeme Şakası - Türk Versiyonu 27.140 izlenme - 7 yıl önce Ve yine Avrupa'da yapılmış bir şakayı Türkiye'de denedik... Eh malum Türk kızlarımızın tepkileri hep aynı... Ah onların tepkileri bir değişse de bizde bir şeyler kazansak.
Şarkı Eşliğinde Zevke Gelen Türk Kızı 00:47
Şarkı Eşliğinde Zevke Gelen Türk Kızı 10.282 izlenme - 4 yıl önce Hanfendi sıkılmış olacak ki güzel bir remix eşliğinde kendini dansın doğasına bırakıyor.
Hadise (Stirmeup) 03:26
Hadise (Stirmeup) 23.661 izlenme - 13 yıl önce türk kızı hadisenin ilk şarkısı gerçekten süper şarkı yapmış hadise
Gavur Kızı ile Türk Kızı 00:29
Gavur Kızı ile Türk Kızı 16.022 izlenme - 6 yıl önce Türk ve gavur kızlarının karşılaştırmasını konu alan bir video.Romantik bir şaka karşısında el kızı ile bizim kızın tepkisini izleyeceksiniz.Acımadım değil bizim oğlana ama kendi düşen ağlamaz.
Evdeki Şen Türk Kızlarından Oryantal Dansı 05:16
Evdeki Şen Türk Kızlarından Oryantal Dansı 19.661 izlenme - 6 yıl önce Angara'nın kızları ablalarını aratmıyor. Evde şenlik var oryantal vur patlasın çal oynasın. Bu yetenekli kızlarımızı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. İzliyoruz.
Seri Küfür Eden Bitirim Kezban 02:00
Seri Küfür Eden Bitirim Kezban 14.309 izlenme - 7 yıl önce 40 yıllık küfürbazım böyle küfürler görmedim. Buyrun izleyelim.
Çantamda Ne Var Videosu Yapan Türk Kızı 18:27
Çantamda Ne Var Videosu Yapan Türk Kızı 13.538 izlenme - 7 yıl önce İvet efendim bir çantamda ne var videosuyla daha başbaşayız. Çok merak ettiğiniz o çantaların içinde neler var hep birlikte görüyoruz. Ben cüzdan bile fazlalık yapıyor diye kimliği göt cebine atıp sağ cebime paramı sol cebime telefonu alıp geziyorum. Kadınlar farklı işte.
İşini Çok Seven Türk Kızı 00:10
İşini Çok Seven Türk Kızı 14.456 izlenme - 7 yıl önce Çok mu konuştuk ne? İşini çok seven Türk kızından komiklikler, şakalar izleyeceksiniz. Teknnolojini zararlarını ortaya koyan ibret verici bir yapım.
Amerikan Donuyla Dans Eden Yasemin 01:54
Amerikan Donuyla Dans Eden Yasemin 10.969 izlenme - 7 yıl önce Ne yaptığı anlaşılamayan Yasemin kızımızın yaptığı danstır. Kendiside şöyle bir açıklama yapmış; Kafam cok güzeldi. Can sıkıntısından yüklüyorum.
Bir Turistin Türk Kızları Hakkındaki Yorumu 00:37
Bir Turistin Türk Kızları Hakkındaki Yorumu 9.918 izlenme - 5 yıl önce Hayatlarının çoğunu sosyal medya hesaplarında güzel görünmeye harcayan, snapchat gibi saçma salak programlarda köpek efektleriyle tatlıyım imajı peşinde koşan, aşırı makyaj, alakasız kıyafetlerle güzel görünmeye çalışıp, amaçsız çıkardığı kavgalarla kendilerini hayatımız boyunca anlamadığımızı iddia eden türk kızını, kısa sürede anlayan ve 40 saniyede özetleyen turisti izliyoruz efendim. (Yeni terkedilmişlerin yüreğine su serper niteliktedir.)
Türk Kızlarından Plastik Bardakla Mardin Kapı Şen Olur 00:29
Türk Kızlarından Plastik Bardakla Mardin Kapı Şen Olur 11.773 izlenme - 7 yıl önce Son zamanlarda popüler olan bardakla müzik yapma tekniğini Türk kültürüne uyarlamış iki kızımız. Elf gözlerimizi açarak izliyoruz,dinliyoruz.
Türk Kızının Amsterdam Tatili 08:05
Türk Kızının Amsterdam Tatili 15.409 izlenme - 5 yıl önce Amsterdam'da neler yapılır, izleyerek öğreniyoruz. Videolarımda kullandığım hiçbir ürün aksi belirtilmedikçe sponsorlu değildir. Bu video Samsung NX3000 ve DJI Osmo ile çekilip, iMovie ile editlenmiştir. İdil Ertürkler
türk kızı  sen türk milliyetçi güzel dinle !!! 04:05
türk kızı sen türk milliyetçi güzel dinle !!! 9.994 izlenme - 10 yıl önce türk kızı sen türk milliyetçi güzel dinle !!!
Saatte 210 Defa Orgazm Olan Türk Kızı 09:50
Saatte 210 Defa Orgazm Olan Türk Kızı 8.914 izlenme - 6 yıl önce Nedim Saban'ın 1990'lı yıllarda yapmış olduğu DrStress programında o yıllarda gündemi derinden sarsacak her konu hakkında konuşuldu. Bu bölümde yetkili doktor abimizin ilginç anısını dinliyoruz.
Yabancıların Gözünden Türk Kadını 05:00
Yabancıların Gözünden Türk Kadını 4.861 izlenme - 3 yıl önce Kanada yapımı olan videoda bir Türk kadını ile sevgili olan yabancı erkeklerin karşılaşabileceği durumlara değinilmiş. https://twitter.com/MarinaDating https://www.youtube.com/channel/UCb24bpyTx2fhqiXAnhek26Q