Hoşgeldiniz!

türk kızı

Alman Olmak İsteyen Türk Kızları 00:14
Alman Olmak İsteyen Türk Kızları 2.385.857 izlenme - 5 ay önce Almanya'yı görüp beğenip methiyeler düzen Alman olmak isteyen kızlarımızı dinliyoruz. 28.08.2015 günü Alkışlarla Yaşıyorum kanalına yüklediğim 'Alman Olmak İsteyen Türk Kızları' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Merve Berktas - Sevgili Farkı 00:06
Merve Berktas - Sevgili Farkı 1.330.255 izlenme - 1 yıl önce Merve isimli vine kullanıcısının "Sevgili Farkı" adlı çalışmasını seyrediyoruz.
Oda .m Kokuyor - Elektriksiz Kalan Türk Kızı 05:49
Oda .m Kokuyor - Elektriksiz Kalan Türk Kızı 14.304 izlenme - 1 gün önce Arkadaşlar kızların gerçek yüzü budur. Kızlarla evlenmeyin. Erkeklerle de evlenmeyin. Hiçbir kız evliliği haketmiyor. invayt atın. Böyle bir kızla evlenir misin? Nasıl bir gevşekliktir bu?
Annesine Yakalanan Türbanlı Seksi Türk Kızı İzle 02:13
Annesine Yakalanan Türbanlı Seksi Türk Kızı İzle 601.425 izlenme - 12 ay önce Annesine yakalanan Türbanlı seksi Türk kızı Annesine yakalanan Türbanlı seksi Türk kızı Annesine yakalanan Türbanlı seksi Türk kızı Annesine yakalanan Türbanlı seksi Türk kızı izle
KendiniBir Şey Sanan Türk Kızlarının Dansla İmtihanı 02:35
KendiniBir Şey Sanan Türk Kızlarının Dansla İmtihanı 90.371 izlenme - 3 ay önce Verse yapmaz mısın diye sorulunca her zaman olduğu gibi kafalar karışsa da sonuç itibariyle gerizekalılık kat sayısını baz aldığımızda sabah ereksiyonun da bile kifayetsiz kalıyor bazı şeyler. O sebepten itibaren bilemedim ne diyim şimdi...
Seks Kölesi Olmak İsteyen Türk Kızı Bestesi (Küfür İçerir) 00:45
Seks Kölesi Olmak İsteyen Türk Kızı Bestesi (Küfür İçerir) 209.251 izlenme - 8 ay önce İnternette rast geldiğim bu garip videoda inanılmaz bir şekilde düzülmek istediğini söyleyen kız beste yaparak nirvanaya çıkmış. Evet site ahalisi kimler gönüllü olacak.
Porsche İle Türkiye'de Türk Kızı Tavlamak 02:07
Porsche İle Türkiye'de Türk Kızı Tavlamak 18.278 izlenme - 1 ay önce Avrupa'da lüks arabalarla kızları tavladıklarını biliyoruz. Peki Türk kızlarının üzerinde lüks arabaların nasıl bir etkisi oluyor ? Porsche ile kız tavlama. Türkiye'ye şakaları getirmeye devam ediyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Türk Kızlarından Ev Baskını 04:11
Türk Kızlarından Ev Baskını 14.704 izlenme - 1 ay önce 2 Türk kızı rakip gördükleri kızın evini basar ve onu kendi yöntemleriyle uyarırlar.
Siyahi Klibinde Oynayan Türk Kızı 02:46
Siyahi Klibinde Oynayan Türk Kızı 113.677 izlenme - 1 yıl önce Siyahi Klibinde Oynayan Türk Kızı Pelinsu Meşe isimli İzmirli kızın amatör bir siyahinin klibinde oynaması.
Justin Bieber Hayranı Türk Kızı 00:52
Justin Bieber Hayranı Türk Kızı 205.261 izlenme - 2 yıl önce Justin Bieber hayranı Türk kızı, Justin Bieber'in görmesi umuduyla dans videosunu YouTube'a koymuş. 22.09.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Justin Bieber Hayranı Türk Kızı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Milli Füzeler Teyakkuzda 00:08
Milli Füzeler Teyakkuzda 20.536 izlenme - 2 ay önce Panik Yapmaya gerek yok yerli füzelerimiz teyakkuzda, gönlünüzü ferah tutun.
Gavur Kızı ile Türk Kızı 00:29
Gavur Kızı ile Türk Kızı 6.466 izlenme - 3 hafta önce Türk ve gavur kızlarının karşılaştırmasını konu alan bir video.Romantik bir şaka karşısında el kızı ile bizim kızın tepkisini izleyeceksiniz.Acımadım değil bizim oğlana ama kendi düşen ağlamaz.
Memeni Aç (Beyza Şurayı Çek) 02:36
Memeni Aç (Beyza Şurayı Çek) 16.300 izlenme - 2 ay önce Alkışlarla Yaşayanlar'ın marşını söylemiş gibiler sanki: "Orada bir meme var uzakta, O meme bizim mememizdir. Görmesek de duymasak da O meme bizim mememizdir." Çok ilginç lan... (meme içermez) Not: sonundaki soluk soluğa kalmış erkek sesi çok fena lan. Adam mı kesiyonuz?
Türk kızının vine anlayışı 00:06
Türk kızının vine anlayışı 192.922 izlenme - 2 yıl önce Türk kızının vine anlayışı
Gangnam Style - Türk Kızı Versiyon 03:50
Gangnam Style - Türk Kızı Versiyon 240.193 izlenme - 3 yıl önce Gangnam Style - Türk Kızı Versiyon
Otobüste Yarım Saat Tacize Uğrayan Türk Kızı 00:09
Otobüste Yarım Saat Tacize Uğrayan Türk Kızı 116.184 izlenme - 2 yıl önce Piril Polat Adlı İnstagram Kullanıcısının Videosu Yorumsuz Yayınlıyorum diyerekten yayınlamış bir video, İzlerken insanın yine de gülesi geliyor.
Banktaki Heykelle İlişki Yaşayan Kız 02:14
Banktaki Heykelle İlişki Yaşayan Kız 33.497 izlenme - 6 ay önce Hanım kızımız günümüzün popüler heykel türlerinden bankta oturan heykellerden birinin yanına gidiyor ki bu heykeller bence israf benim oturacağım yere metal yığını oturuyor hiç kalkmıyorda neyse kızımız sarılıyor koklaşıyor sevgilisi sandığı heykeli bağrına basıyor. Evlenme videolarını görmek dileğiyle ama dikkat etmeli sonuçta her yeri demirden heykelin. Saygılar...
Türk Kızına Öpüşme Şakası Dayakla Bitti 03:08
Türk Kızına Öpüşme Şakası Dayakla Bitti 1.530 izlenme - 5 gün önce Cinsel tacizin son zamanlarda sıkça tartışıldığı Türkiye'de Youtube'a yüklenen bir video büyük tartışmaya sebep oldu. Dagearg TV kullanıcı adıyla yüklenen videoda Doğukan Balta adlı genç sokakta rastgele durdurduğu bir kıza önce adres sorma bahanesiyle yaklaşıyor sonra ise "dudağından öpebilir miyim?" diyor. Ancak Doğukan Balta adlı genç bunu yaparken hem kızın yolunu defalarca kesiyor hem de fiziksel müdahalede bulunuyor. Sonrasında ise genç kız çantasından çıkardığı biber gazını Balta'nın yüzüne sıkıyor ve tekmelemeye başlıyor. Şaka adı altında yapılan bu taciz olayı böylelikle kızın kaçıp kurtulmasıyla son buluyor. Yabancı youtube kanallarında sıkça yapılan bu sözde şakayı Türkiye'de denemeye kalkan gencin yüzü ise uzun süre biber gazının etkisiyle yanıyor. Bazı Youtube kullanıcıları bu olayın şaka sınırını aştığını düşünüyor. Bazıları ise olayın tamamen kurgu olduğu görüşünde. Normal şartlar altında savcılığın alanına girebilecek bu olayın "şaka sınırlarını aştığı" ve yapanların başını adli olarak belaya sokacağı görüşü ise ağırlık kazanıyor.
Webcam Meraklısı Türk Kızı 05:39
Webcam Meraklısı Türk Kızı 19.746 izlenme - 3 ay önce İnstagram ve türevi sosyal medya araçlarında memeleri ile oldukça ün yapmış Şevval Duru adlı kızın meme odaklı videosu. Dünya kadar malın olacağına karpuz kadar memen olsun.
Seks Kölesi Olmak İsteyen Türk Kızı (Küfür İçerir) 00:45
Seks Kölesi Olmak İsteyen Türk Kızı (Küfür İçerir) 28.791 izlenme - 8 ay önce seks kölesi olmak isteyen türk kızı kız internette rast geldiğim bu garip videoda inanılmaz bir şekilde bazı şeyler istediğini söyleyen türk kızı beste yaparak nirvanaya çıkmış. Evet abaza dostlar bakalım kimler gönüllü olacak. Seks Kölesi Olmak İsteyen Türk Kızı seks kölesi olmak isteyen türk kızı seks kölesi olmak isteyen kız abaza kız abazan kız seks kölesi olmak isteyen kız bestesi ebru yaşar şarkı müzik vermicem
Hayatınıza Şükrettirecek Seksapel Fakiri Rus Kızı 02:34
Hayatınıza Şükrettirecek Seksapel Fakiri Rus Kızı 7.469 izlenme - 2 ay önce Günler geçmiyor ki Dünya'nın en güzel kızlarını elden geçirmeyelim arkadaşlar, yine seksilikten nasibini almamış bir orc'umsu dağ trol'ümsü hayvanat bize dans ediyor ve kendinizi kamera yerine hayal ederek ana avrat sövmenize sebep oluyor. Bu çirkin sümük için her alkış bir tokat.
Sexybox`dan Aldığı İç Çamaşırları Sergileyen Türk Kızı 03:51
Sexybox`dan Aldığı İç Çamaşırları Sergileyen Türk Kızı 22.815 izlenme - 5 ay önce Bu kız sexbox dan almış olduğu oldukça sexy iç çamaşırlarını sergiliyor. Bunu yapmasının sebebi mağazanın indirim çeki talep etmesiymiş. Youtube yapılan yorumlara baktığımda çoğu kız bunun özgüven olduğunu yazmış.biride almanyadaki bir kız sütyenin gösterdiği için eleştiri yağmuruna tutulduğunu ve bu düşüncenin yobazılıkla ilgisi olmadığını yazmış. Bence de haklı herkezin sexy çamaşırları kendine ve eşinedir. Ama ben videoyu beğendim hayal gücümü güçlendirdi.iyi seyirler efem.
Christoph Daum, Oğluna Türk Kızı Filiz’i İstedi 05:30
Christoph Daum, Oğluna Türk Kızı Filiz’i İstedi 66.976 izlenme - 2 yıl önce Bursaspor’un teknik direktörü Christoph Daum, oğlu Marcel için Almanya’da yaşayan Türk bir ailenin Filiz isimli kızlarını istedi. Ailenin Köln’e bağlı Hürth kasabasındaki evine ilk önce Daum’un eski eşi, Marcel’in annesi Ursel ve anneannesi geldi. Aradan 1-1,5 saat sonra gecikmeli olarak kızıyla birlikte gelen Christoph Daum’u kapıda ailenin babası karşıladı. Elinde pasta ile gelen Daum, eve girerken Türk geleneklerine uygun bir şekilde ayakkabılarını çıkardı.Yaklaşık 4 saat süren görüşme sonrası dışarı çıkan Daum, görüşme hakkında kısa bir açıklama yaptı. Mutlu olduğunu belirten Daum, bugünün özel bir gün olduğunu söyledi. İçeride neler konuşulduğu sorulan Daum, çiftin ileriye dönük planları hakkında konuştuklarını ancak düğün için herhangi bir tarih belirlenemediğini ve bu konuda onların adına bir şey söyleyemeyeceğini ifade etti.Aracına binerken aileye getirdiği çiçeği vermeyi heyecandan unuttuğunu son anda fark eden Daum, arabasının bagajından çıkardığı çiçeği gelinin ailesine teslim etti. Daum daha sonra kendi geldiği özel aracıyla evden ayrıldı. Geldiğinde çok stresli olduğu gözlenen Daum’un, çıkışta ise oldukça keyifli olduğu dikkat çekti.Aile tarafından Daum’a Türk damak tadından yemekler de sunuldu. Menüde mantı, börek, içli köfte ve birçok lezzet bir aradaydı.
Michael Jackson'ı Taksiyle Kovalayan Türk Kızları 02:16
Michael Jackson'ı Taksiyle Kovalayan Türk Kızları 7.034 izlenme - 1 ay önce Michael Jackson, Dangerous Dünya Turu çerçevesinde 22 Eylül 1993 tarihinde İstanbul'a gelir. Şimdilerde Justin Bieber'i kovalayan kızların anneleri de o günlerde Michael Jackson'ı taksiyle kovalamaktaymış. Boşuna dememişler armut dibine düşer diye... https://alkislarlayasiyorum.com/icerik/117007/justin-bieber-goren-turk-kizlari Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=Az0PKrt-L2c
Türk Kızı Aylin Playboy'a Soyundu 02:25
Türk Kızı Aylin Playboy'a Soyundu 40.821 izlenme - 1 yıl önce Almanya Hamburg Üniversitesi'nde pedagoji ve psikoloji okuyan 26 yaşındaki Aylin Alp, Playboy dergisinin Almanya sayısının Mart güzeli oldu. İki yıldan beri manken Benny Erst ile beraber olan genç kız ilk kez çıplak poz verdiğini belirterek, “Önce çok heyecanlı ve tedirgindim. Ama Playboy'un profesyonel ekibi sayesinde çekimlerde çok rahatladım" dedi. Playboy'a poz verme fikrinin dergiye abone olan erkek kardeşinden geldiğini söyleyen seksi üniversiteli, ileride dört çocuk sahibi olmak istediğini ifade etti.
Türk Kızının Sosyal Medya İle İmtihanı 00:06
Türk Kızının Sosyal Medya İle İmtihanı 70.627 izlenme - 2 yıl önce Türk Kızının Sosyal Medya İle İmtihanı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Türk Kızının Bir Haftası 12:17
Türk Kızının Bir Haftası 6.550 izlenme - 4 ay önce Youtube de dolaşırken denk geldiğim bi video arkadaşlar duygu özaslan isminde türk makyaj ve vlog kanalı işleten bir youtuber kendisinin bir günün kameraya kaydetmiş.
07:51
"Mira" Medcezir Serisi (günlük makyajı) 22.871 izlenme - 2 yıl önce "Mira" Medcezir Serisi (günlük makyajı)
Pencere Karşısında Dans Eden Turk Kızı 04:07
Pencere Karşısında Dans Eden Turk Kızı 21.825 izlenme - 2 yıl önce Pencere Karşısında Dans Eden Turk Kızı
Eylul Medcezir Makyaji 09:44
Eylul Medcezir Makyaji 21.220 izlenme - 2 yıl önce Eylul Medcezir Makyaji